שערים חשמליים באילת

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה באילת למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה באילת למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה באילת

תריס גלילה באילת

תריסי גלילה הינם אמצעי הגנה נפוץ במשרדים רבים ברחבי הארץ, אפשרי לראותם בהגעה למוסכים, עיסקי הלבשה ואקססוריז, סניפים של רשתות קניות, דוכנים של מוצרים חשמליים ועוד. תריסי גלילה גורמים לכך שגנבים לפרוץ בקלות לעסק ולהסליק מהעסק עצמים, אלו יתר על כן עוצרים מקרי ונדליזם, מצמצמים מאוד את הזדמנויות הפריצה וגורמים להרגשה של בטחון בקרב בעלי העסק והעובדים.

איך להתאים תריס נגלל לעסק שלך?

כדי להתאים תריס גלילה לעסק בו אתה עובד באיזור אילת צריך לבחור האם בעל העסק מעדיף להתקין בתריסי גלילה אוטומטיים או מופעלים ידנית. בעבר הלא רחוק היה נהוג לרכוש ולשים תריסי גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת העובד בעזרת מגנון פעולה מכני. בזמנינו נוטים להזמין תריסי גלילה שמכיל מנגנון חשמלי לפתיחה וסגירה נוחים, כדי לא לבזבז זמן עם גלגול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם עולה החשש שתריס גלילה חשמלי הרבה פעמים נוטה להפסיק לעבוד ולעשות בעיות כדאי לדעת שיש גם מנועים חשמליים שבהחלט עמידים, ומהסיבה הזו כדי להימנע מתקלות כדאי להזמין את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה גדולה, יציבה מפורסמת ושניתן לסמוך עליה. האנשים המקצועיים ממליצים לבעלי עסקים לבחור תריס חשמלי למקום לפי התנאים הבאים: סוג החנות והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל דלת המוסך שיש לנעול. מנגנון פעולה אמין (מנוע תפעול מין ועוצמתי). חומרים ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור התריס. סטייל התריס. איכותה של וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במחסן. תחזוקה באופן תדיר. התנגדות התריס בפני ניסיונות פריצה, השחתה ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. אמצעי אבטחה, לדוגמה: מעצור חירום, אופציה להפעלה לא חשמלית כשיש תקלה חשמלית וכולי.

עלות ומחויבות. מינים של תריסי גלילה במגוון עיצובים מרהיבים

תאגיד מומלצת באילת והסביבה לעיצוב, תפוקה והרכבה של תריסים הפועלים על ידי מנוע מציגה התאמה אישית של התריס הנגלל לרצונותיו של הלקוח ואל המאפיינים של העסק. ניתן לייצר את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם מגוונים, לרוב מאלומיניום או מפלדה, החברה יכולה להציע אף תריסי גלילה שקופים המורכב משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. רצוי לדעת שניתן לייצר תריסי גלילה אוטומטיים הכוללים שלבים מסיביים ואטומים, תוכלו לעשות בחירה בתריס המכיל שלבים עם מרווחים כך שאוויר יכול להיכנס בפשטות לחלל הסגור ובנוסף יאפשר לראות מבעד לתריס. אם קורה ובוחרים תריס אוטומטי המוכן מפלדה או אלומיניום ניתן לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, ישנם מגוון גוונים לברירה, ובהתאמה לחזית המבנה, לעיצוב מקום העבודה או המחסן ולפי ובהתאם אל רצונותיו הייחודיות של המשתמש / לקוח, חברת התריסים מסוגלת לתכנן ולספק תריס גלילה יפה בצורה איכותית ובנראות מרשים ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

מאיזו חברה כדאי לרכוש תריסי גלילה
מומלץ לרכוש תריסי גלילה ידניים או חשמליים בבלעדיות מחברה עליה ניתן לסמוך ומנוסה בסקטור הזה. אנחנו מציעים לשאול אנשים בדבר, לדרוש בנועם מנציג החברה קהילת ממליצים, לבחון ברשימת העבודות שבוצו על ידי העסק התוכלו מומלץ למצוא דעה כנות לגבי העסק. בתום בירור חלוצי ובדיקת עלויות, עליכם לקבל החלטה. מסיבה זו, כדאי לבחור רק חברה אמינה שיש לה ותק רב בסקטור זה, חברת תריסים חשמליים המציעה שירות בפריסה ארצית רחבה, עזרה באופן מקצועי מהיר בכל צרה וקלקול.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל הארץ ובעיר אילת נגישות מיידית!

תציינו בשיחת הטלפון שהגעתם דרך האתר והשיגו דיל שווה
חברת רוטנשטיין חוסם מנוסים בייצור, פרסום והשמת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לרצונות ולמאפייני הצרכן. החברה מייצרת תריסים חשמליים מדברים מעולים שנבחרים בקפידה וכן בצורות ייצור חדשות ומקצועיות. לרוטנשטיין חוסם ותיקות של יותר מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחד מבתי העסק הטובים ביותר במדינה לפרסום, ייצור והתקנת תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה וגם בכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן נאה וזמין, וותיקה גם ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסים נגללים למקומות תעשייתיים, למקומות עבודה, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. החברה שלנו מאפשרת תריסי גלילה חשמליים עם שקיפות, המהווים פתרון מעולה לבתי עסק במרכזי שופינג וכמו כן בקניונים, וגם תריסים נגללים הכוללים מערכת שליטה להפעלה מרחוק ע"י שלט, עם חריטה של הלוגו ו/או שם העסק. שווי, תחושת ביטחון ועיצוב חדשני ומפואר החברה נותנת שירות בכל חלקי הארץ וכן מאפשרים שירותי תיקונים באופן מהיר ונוח. אנו מלווים כל אדם מדקת קבלת ההחלטה לשלב של ההתקנה במקום לשביעות רצונו המלאה של הקונה, ומבצעים שירות מקיף אף אחרי השלמת המלאכה. כחברה מובילה בענף אנו מציעים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר ועלויות הוגנות ו מצוינים. עסקים רבים בארץ כואבים מעבריינים ופשעי גניבה, כך שהם צריכים לשים אמצעי מיגון יעילים כדי להקשות על כנופיות הפורצים וכן לצמק נזקים. ידוע שבעבר היה נהוג להתקין מחסומים בעסק היום ישנם פריטים חדשים ו מצוינים שנותנים לעסקים בכל נקודה מרכזית בארץ לשמור על הרכוש והציוד היקר בעסק. חשוב לזכור כי הרבה בני אדם אינם אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים עקב תחושת הסגירות ואווירת המקום הסגור, בגלל זה אין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שקל לגלול במרוצת תקופת הפעילות של בית העסק, ובתום העבודה מנמיכים עם לחיצת כפתור את הסורג הנגלל ואז מקבלים מיגון אפקטיבי ועובד.

תריס ממונע או סורג?

בדירות ובתים וגם באתרים וחברות קל לראות תריסי גלילה הנוסכים תחושה של ביטחון ו מהווים גם פתרון הצללה טוב. אבל תריס המופעל חשמלית לא נותן מספיק הגנה אל מול פורצים מהסיבה שכל פושע מיומן מבין איך לעשות הרמה של התריס החשמלי ו להיכנס דרך הפתח כדי לבצע את זממו. על-כן, הפתרון הכי חדיש לאנשים שלא רוצים סורגים קבועים בבית העסק הוא לשים תריס נגלל חשמלי שהוא סורג ביעילות, בצורה הזאת רוכשים שני מוצרים בתעריף זהה, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון מקום העבודה.

שני מוצרים בתעריף משתלם בעיר אילת

המענה המתקדם והחדשני של תריס המהווה גם סורג מהווה חלופה ברמה גבוהה לעסקים בפריסה ארצית. כל חברת אחסון שרוצה במעהנ מיגוני איכותי ואפקטיבי יכול לרכוש תריס שהוא גם סורג המופעל חשמלי בהתאם למימדים של הפתחים בעסק ו לדרישות המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עבה וחסין הכולל פורפיל מפלדה חזקה למניעת ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. ניתן לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה זו, לקוחות יש ביכולתם להביט דרך לחלון הראווה בשביל לצפות בפריטים בחנות ולהתפעל מעיצוב המקום, גם במקרה שבית העסק סגור. נוסיף כי תאכלס, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה אף אם שלבי התריס עם רווחים על מנת לאפשר הקרנה של תאורה טבעית מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס רגיל יש להוריד לחלוטין בשביל לבצע נעילה ולאבטח את המקום. בתריס שהוא סורג אין סיבה להנמיך עד הסוף את התריס הנגלל, בצורה הזאת ניתן להשאיר לאור השמש להקרין פנימה ע"מ לחסוך בכסף המשולם על האור והחשמל. כדאי לקנות דגם מומלץ שמכליל מנגנון בטיחות למניעת נפילת התריס ומנגנון ידני המאפשר סגירה ופתיחה בעת שמתוחללת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים נגללים שניתן לראות דרכם באילת והסביבה תריסים חשמליים שקופים באילת

בית העסק רוטנשטיין חוסם רוצה לגלות לכם חידוש מצוין בתחום תריסי הגלילה, תריס עם שקיפות בעל איכות גבוהה הטוב במיוחד לחנויות בקניונים, במרכזים מסחריים סגורים ובמדרחוב, בצורה זו, ניתן להציג את הפריטים ללקוחות מזדמנים הסובבים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין ורב-עוצמה המבטיח לכם מקסימום הגנה וביטחון ודברים טובים מעבר.

תריס גלילה עם שקיפות – דבר מצוין תריס גלילה עם שקיפות – יתרונות רבים

תריסי גלילה שקופים זה לחלוטין פתרון מושלם לבתי עסק רבים, תוכלו להראות את הבגדים, התכשיטים, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת בחנות אף בשעות בהן החנות סגורה. תוכלו לגלול את התריס השקוף מעלה בזמן הפעילות של המקום, התריס השקוף כמעט ואינו צריך איזור לאחסון. תהיה לכם את האופציה לתפעל את התריס בעזרת מתג המותקן על קיר פנימי בעסק, על ידי שלט או עם יישומון בנייד. היתרונות המשמעותיים של תריס נגלל שקוף הינם: עמידות גבוהה- תריס הגלילה מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב וחזק גם במקרה קצה. עיצוב עם סטייל- התריס השקוף מיוצר באופן איכותי במראה איכותי, הוא הינו מותקן בעזרת פועלים מקצועיים למודים ברמתה של שאין כמותה.פיתרון כלשהו ענק מקומות שיווקיים – לקוחות יכולים להביט בסחורה המוצגת בחנות ובפתחי הראווה באילת והסביבה בלי שום רעש. תוצרת במידנת ישראל- התריס הנגלל מופק במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם ונחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates