שערים חשמליים בברכיה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בברכיה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בברכיה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בברכיה

תריס גלילה בברכיה

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות אמצעי הגנה נפוץ במקומות רבים בכל המדינה, אפשרי למצוא אותם בפתחי פנצ'ריות, עיסקי בגדים ותכשיטים, מרכזים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, דוכנים של מוצרים חשמליים וכדומה. תריסי גלילה חשמליים גורמים לכך שפושעים להתגנב בקלות למשרד ולהסליק ממנו אובייקטים, אמצעי הסגירה באותה מידה מגנים ממקרי ונדליזם, ממעיטים מאוד את סיכויי הפריצה וכמו כן גורמים לתחושת רגיעה בקרב בעלי המקום ועובדיו.

כיצד להתאים תריסי גלילה למחסן שלך?

על מנת להתאים תריסי גלילה אוטומטיים למוסד שלך בברכיה והסביבה עליך לקבוע האם אתה מתעניין בתריסים אוטומטיים או מונעים ידנית. בעבר הייתה מוסכמה לרכוש ולשים תריסי גלילה מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד שיש בו מנגנון תפעול הפועל ידנית. בימינו מקובל להזמין תריס שנגלל שמכיל מנוע אוטומטי לשימוש פשוט, על מנת שלא להתפשר על תפעול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם עולה החשש שתריס חשמלי נוטה לההרס ולגרות לתקלות מומלץ שתדע שקיימים מנועים חשמליים שאין בהם תקלות, אי לכך כדי להימנע מתקלות כדאי לרכוש את התריס האוטומטי רק מחברה מבוססת, בטופ, מוכרת ולגיטימית. המומחים בתחום אומרים לקליינטים לבחור תריסים נגללים לחנות לפי המאפיינים הבאים: סוג העסק והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל החלון שיש לסגור. מנגנון תפעול שניתן לסמוך עליו (מנוע עוצמתי ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). האופן בו המפעל מייצר את התריס החשמלי. סגנון התריס הנרכש. איכותה של ועלויות התקנת התריס במשרד. תחזוקה של המערכת. חסינות התריס אל מול ניסיונות חדירה, הרסנות ואסונות הטבע. מנגנוני בטיחות, דוגמת מעצור חירום, מסוגלות לתפעול ידני בעת שיהיו הפסקת חשמל וכיוצא בזאת.

תמחור ואחריות. מינים של תריסי גלילה חשמליים במגוון עיצובים מדהימים

חברה איכותית בעיר ברכיה לעיצוב, ייצור והתקנת תריסים נגללים פועלי חשמל נותנת התאמה אישית של התריס החשמלי לדרישות הלקוח ולמאפייני העסק. ניתן לייצר את התריס מחומרי גלם מגוונים, ברוב המקרים, מפלדה או מאלומיניום, חברת תריסי הגלילה יכולה לספק גם תריס גלילה שקוף העשוי מחומר בשם פוליקרבונט. כדאי לדעת כי ניתן לייצר תריסי גלילה הכוללים שלבים מסיביים המספקים אטימה, תוכלו לבחור תריס גלילה הכולל שכבות בעלות חורים ומרווחים כך שאוויר מסוגל להיכנס בקלות לחלל הסגור ובנוסף יתן לאנשים לראות דרך החריצים בתריס. אם ובוחרים תריס נגלל המופק מפלדה או אלומיניום אפשר לגרום לו לשנות צבע בתנור, יש גם צבעים לקניה, ובאופן תואם לחזית הדירה, לעיצוב המבנה או העסק ובהתאמה לרצונותיו הייחודיות של הלקוח, החברה שלנו כשירה לתכנן ולהעניק תריס גלילה יפה בצורה איכותית ובנראות גדול ומקורי.

ממי בעצם לרכוש תריסי גלילה
חשוב לקנות תריסים הנגללים ידנית או לחלופין חשמליין רק מחברה עליה ניתן לסמוך בעלת שנים בסקטור הזה. כדאי לשאול אנשים לגבי, לקבל מנציג החברה קהילת ממליצים, לעיין ברשימת העבודות שבוצעו השייכת לחברה אם תהיה לכם את האופציה כדאי לחפש חוו"ד ענייניות על העסק. לאחר בירור התחלתי ובדיקת מחירים, עליכם לקבל החלטה לגבי העסק. לכן, חכם יהיה לבחור רק חברה אמינה שיש לה ותק רב בסקטור זה, חברת תריסים חשמליים שמציעה לכם שירות בכל רחבי המדינה, סיוע מקצועי מהיר בכל התלבטות ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל רחבי המדינה ובעיר ברכיה נגישות מיידית!

הבליטו בטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר וקבלו דיל טוב
חברת רוטנשטיין חוסם מומחים בייצור, מכירות והרכבת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה אל בקשותיו של ולמאפייני הלקוח. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים מחומרי גלם נהדרים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשניות וטובות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחד העסקנים המובילים באיזור לשיווק, ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסים נגללים, לכל צורך ומכל סוג. רוטנשטיין חוסם נותנת פתרון נאה ועדכני, ומתמחה עם זאת גם ייצור תעשייתי והתקנת תריסי גלילה ממונעים למחסנים, לבתי עסק, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. החברה שלנו מאפשרת תריסים נגללים שקופים, הנותנים תשובה קליל למרכולות במרכזי קניות וגם במולים, ותריסים נגללים חשמליים להן אפליקציית שליטה להפעלה ממרחק דרך שלט, עם חריטה של לוגו או לחלופין שם החברה. שווי, אמינות וכן עיצוב אופנתי וגם מפואר אנו עובדים בכל רחבי המדינה וכן מציעים טיפול בבעיות מהיר ונוחה. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל אדם משעת הזמנת השירות וכלה בהתקנה במבנה לשביעות רצונו המלאה של המשתמש, ומבצעים שירות מקיף אף אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מובילה בענף אנחנו נותנים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ותעריפים נוחים ו אטרקטיביים. מקומות רבים בסביבה סובלים מפריצות ועבריינות, בגלל זה עליהם להתקין אמצעי אבטחה יעילים על מנת להקשות על הפושעים ולהפחית הפסדים. כידוע לא מזמן היה נהוג להתקין מחסומים בחנות עם הקידמה של היום ישנם מוצרים חדשים וכן נהדרים המאפשרים לחנויות בכל הארץ לאבטח את הרכוש והתכולה היקרה במיקום. חשוב לזכור כי המון בני אדם לא ממש אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים בעקבות תחושת המחנק והאווירה של בית הכלא, אז בגלל זה אין כמו סורג גלילה חשמלי שקל לגלול במהלך זמן הפעילות של המקום, ובסיומו של שעות הפעילות מנמיכים עם נקישת כפתור את הסורג החשמלי ואז נוצר מיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או אולי סורג?

בדירות ובתים וגם בתאגידים קל לראות תריסים נגללים המעניקים תחושת אמון ו מהווים גם גורם הצללה טוב. ואף על-פי כן, תריס ממונע לא נותן מספיק הגנה בפני פושעים כי כל פושע מיומן קולט כיצד להרים את התריס ו לחדור דרך הפתח ע"מ לבצע את הפשע. אם כך, הפתרון העדכני ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים שהם קבועים בחנות הוא להתקין תריס סורג המופעל חשמלית באופן יעיל, בצורה הזאת קונים שני מוצרים בתשלום אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג המספק למיגון החנות.

שני פריטים בתמחור משתלם בעיר ברכיה

המענה המתקדם והחדשני לתריס שמשמש גם כסורג נותן חלופה ברמה גבוהה למקום עבודה מהצפון לדרום. כל תאגיד הרוצה בפתרון אבטחה איכותי ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיהיה גם סורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם לגודל הפתחים במקום העבודה ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עבה וחסין עם פרופיל מפלדה חזקה למניעה של פורצים שמנסרים את שכבות התריס. ניתן לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות יכולים להביט בעד לחלון החנות ע"מ לצפות בסחורה בחנות ולהתפעל מהסטייל הפנימי של המקום, גם במידה ובית העסק סגור. נוסיף אחרי הכל, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה אף אם שלבי התריס עם רווחים על מנת לאפשר מעבר תאורה טבעית מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס רגיל יש להגיף לחלוטין על מנת לבצע נעילה ולשמור על המקום. בתריס סורג אין שום צורך להוריד עד למטה את תריס הגלילה, באופן זה, ניתן להשאיר לאור הטבעי מבחוץ להקרין פנימה על מנת לחסוך בכסף המשולם על התאורה והחשמל. כדאי להתקין דגם איכותי שכתוב בו מנגנון אבטחה למנוע הפלה של התריס ומנגנון ידני שאיתו אפשר לעשות סגירה ופתיחה כאשר קיימת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בעיר ברכיה תריסי גלילה שקופים בברכיה והסביבה

חברתנו רוטנשטיין חוסם גאה לגלות לכם חידוש טוב בשוק תריסי הגלילה, תריס שקוף בעל איכות גבוהה הטוב ממש למרכולות, מרכזי קנייה מקורים ובמדרחוב, בצורה זו, ניתן להראות את הפריטים ללקוחות מזדמנים המסתובבים ברחוב הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר עמיד ועוצמתי שיכול להבטיח לכם מלא הגנה והרבה יתרונות אקסטרה.

תריס שהוא שקוף – הרבה יתרונות תריס שהוא שקוף – מוצר מעולה

תריסי גלילה שקופים זה בלי ספק פתרון איכותי לעסקים רבים, פשוט להראות את הביגוד, הטבעות, מוצרים חשמליים וכל סוגי פריטים אחרים בעסק אף במצב שבו החנות סגורה. תהיה לכם את האופציה לגלגל את התריס הנגלל למעלה בזמני הפתיחה של החברה, התריס הנגלל כמעט ואינו צריך שטח אחסון. תוכלו לקחת שליטה על התריס הגלל ע"י מתג המורכב על קיר פנימי בעסק, דרך שלט או עם אפליקציה בנייד. היתרונות החשובים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות לאורך זמן- התריס השקוף עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר טוב ומאסיבי גם במקרי קיצון. עיצוב מרהיב- תריס הגלילה נוצר באופן איכותי במראה עשיר, הוא מותקן על ידי אנשים מקצועיים רגילים באיכותה של רצינית.תשובה אדיר חנויות- אנשים לצפות בסחורה המוצגת בחנות ובחלונות הראווה בברכיה והסביבה ללא הפרעה. תוצרת בישראל- התריס החשמלי מיוצר במפעלי החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates