שערים חשמליים בחצב

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בחצב למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בחצב למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בחצב

תריס גלילה בחצב

תריסי גלילה חשמליים הינם אמצעי אבטחה נפוץ במשרדים רבים בכל המדינה, אפשר לראותם בפתחי פנצ'ריות, חנויות אופנה, סניפים של רשתות מרכולים, עסק בהן מוכרים מוצרי חשמל וכולי. תריסי גלילה אוטומטיים לא מאפשרים לפושעים להכנס בקלות לחנות ולגנוב מהחנות מוצרים, אלו באותה מידה עוצרים מקרים של ונדליזם, מפחיתים משמעותית את הזדמנויות הפריצה וגורמים לתחושת רוגע אצל הבעלים של החנות.

איך לבחור תריסי גלילה לבית שלך?

כדי להחליט על תריס גלילה למוסד שלך בחצב צריך להגיע להחלטה אם אתה מתעניין בתריסים חשמליים או מופעלים ידנית. עד לא מזמן אנשים היו נוהגים לקנות ולהתקין תריס גלילה חשמלי מברזל טוב או פלדה מגלוונת עם מגנון מכני ידני. כעת נוטים להזמין תריסי גלילה הפועל באמצעות מערכת אוטומטית לתפעול נוח ופשוט, במקום להתקשות עם גלגול ידני שגורם לגלילה מעייפת. אם עולה החשש שתריס המונע חשמל מרבה להשתבש ולעשות קשיים אנו רוצים שתדע שיש מנועי חשמל אמינים מאוד, ומפאת זאת על מנת לקבל תריס אמין עליך להזמין את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה ענקית, בטופ, מפורסמת ואמינה. המומחים מייעצים ללקוחות לרכוש תריסי גלילה למשרד לפי הנקודות הבאות: סיווג העסק ומיקומו. גודל המלבן שיש לחסום. ממשק תפעול אמין (מנוע אוטומטי טוב ואמין). חומרי גלם (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיות לייצור תריס הגלילה. סטייל תריס הגלילה. איכותה של ועלות התקנת התריס במקום. אחזקת התריס באופן שוטף. כמה התריס חזק מול פורצים, חבלנות ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. אמצעי זהירות, למשל מעצור חירום, מסוגלות לתפעול בעזרת הידיים אם יש תקלה חשמלית וכולי.

תעריף ואחריות. מינים של תריסים נגללים במגוון סטיילים מרהיבים

משרד טובה בחצב והסביבה לעיצוב, פבריקציה והתקנה של תריסים הפועלים על ידי מנוע מציעה תיאום מלא של התריס אל צורכיו של בעל העסק ואל הצורך של המקום. אפשר לייצר את התריס החשמלי מחומרים שונים ומשונים, בדרך כלל, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת התריסים יכולה ליצר אף תריסי גלילה שקופים המורכב משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה חשמליים המכילים שלבים מסיביים המספקים אטימה, תוכלו לעשות בחירה בתריס עם שלבים עם חורים ומרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל להיכנס ביעילות למקום העבודה וכן יאפשר לראות מבעד לתריסים. במקרה ומתרינים תריס אוטומטי שנוצר מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לצבוע אותו תחת הפעלת חום גבוה, ישנם מגוון גוונים לקניה, ובהתאמה לחזית המקום, לעיצוב החנות או העסק ובהתאמה לרצונותיו הייחודיות של הקליינט, החברה שלנו בעלת היכולת לתכנן ולספק תריס אוטומטי יפה באיכות עילאית ובסטייל גדול ומקורי.

ממי בעצם להזמין תריסים אוטומטיים
חכם יהיה לקנות תריסים נגללים מכניים או אוטומטיים אך ורק מחברה איכותית ובעלת ניסיון בסקטור הזה. אנחנו מציעים לקרוא לגבי, לדרוש מנציג השירות רשימת ממליצים, לבדוק ברשימת הפרויקטים השייכת לעסק התוכלו חכם יהיה לחפש ביקורוץ אמיתיות על העסק. לאחר סינון התחלתי ובדיקת עלויות, עליכם לבחור. אם כך, אנחנו ממליצים לבחור אך ורק חברה איכותית שיש לה ותק רב בענף הזה, חברת תריסים חשמליים שמחלקת שירות בפריסה ארצית רחבה, סיוע מקצועי יעיל בכל דילמה מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל המדינה ובחצב והסביבה זמינות מיידית!

תדגישו בטלפון שהגעתם דרך אתרינו ותרוויחו הצעה כדאית
חברתנו חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, מרקטינג והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לבקשותיו של ולמאפייני הצרכן. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה מדברים נהדרים הנבחרים בדקדקנות ו בצורות ייצור חדשות ומתקדמות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחד המקומות המובילים באיזור לשיווק, ייצור והרכבה של תריסי גלילה, לכל מטרה וגם בכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן אסתטי ועדכני, ומומחית בין היתר ייצור וכן התקנת תריסים למקומות תעשייתיים, לבתי עסק, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. החברה מציעה תריסי גלילה עם שקיפות, המהווים פתרון איכותי לבתי עסק במרכזי קניות וגם בקניונים, וכן תריסים ממונעים שיש להם אפליקציית שליטה להפעלה מרחוק בעזרת שלט, עם חריטת לוגו או לחלופין שם החברה. איכות, תחושת אמון וגם עיצוב מודרני וגם נפלא אנחנו נותנים שירות בכל רחבי המדינה ומספקים שירות תיקונים יעיל וקליל. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל אדם משעת קבלת ההחלטה ועד להתקנה במבנה לשביעות רצונו השלמה של הקליינט, ומעניקים שירות מלא גם אחרי השלמת התהליך. כחברה מצליחה בתחומה אנו מציעים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וגם מחירים הוגנים ו נהדרים. בהרבה מקומות במדינה סובלים מעבריינים ופשעי גניבה, מסיבה זו הם צריכים להתקין אמצעי אבטחה יעילים בשביל להקשות על כנופיות הפורצים ולצמק נזקים. אם בעבר היה נהוג להתקין מחסומים בבית העסק עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם מוצרים חדשים וכן נפלאים המאפשרים לעסקים מהצפון לדרום לשמור על הרכוש והציוד היקר במקום. חכם יהיה לדעת שהרבה בני אדם אינם אוהבים את את הניראות של הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר ואווירת המקום הסגור, מסיבה זו אין על סורג גלילה חשמלי שאפשר לגלול במהלך תקופת הפעילות של המקום, ובתום יום העבודה מורידים על ידי לחיצה פשוטה על כפתור את הסורג ואז נוצר מיגון אפקטיבי ועובד.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או סורג?

בדירות ובתים וגם בעסקים שונים קל לראות תריסים נגללים חשמליים הנוסכים תחושת ביטחון ו מהווים גם פתרון הצללה איכותי. אך תריס חשמלי לא ממש מספק הגנה אל מול פושעים מאחר וכל פושע מיומן מבין איך להרים את התריס ו להיכנס מבעד לפתח על מנת לבצע את הפשע. ע"כ, הפתרון היעיל ביותר למי שאינו רוצה סורגים שהם קבועים בבית העסק הוא לשים תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באופן איכותי, ככה קונים שני מוצרים בעלות ותעריף טובים, גם תריס להצללה וגם סורג שנותן מיגון להחנות.

שני פריטים בתמחור משתלם בחצב והסביבה

המענה המתקדם והמתוחכם של תריס שהוא גם סורג מהווה חלופה ברמה גבוהה לעסקים בכל רחבי המדינה. כל חברת אחסון שיש לו צורך בפתרון אבטחה בטוח ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם למימדים של הפתחים בבית העסק ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עבה ועמיד שיש לו פרופיל מפלדה רצינית למניעת פורצים שמנסרים את שכבות התריס. אופציונלי לספק את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, ככה לקוחות יכולים להביט דרך לחלון החנות במטרה לצפות במוצרים בחנות ולהתרשם מעיצוב העסק, גם כאשר המקום סגור. נציין גם שכן נותן לנו את האופציה לנעילה גם אם שלבי התריס פתוחים ע"מ לאפשר מעבר של תאורה טבעית מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס רגיל יש להוריד עד לסוף ע"מ לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס שהוא סורג לא קיים צורך להנמיך לחלוטין את תריס הגלילה, בצורה הזאת ניתן להותיר לאור נעים מבחוץ לחדור פנימה על מנת לחסוך בכסף המשולם על החשמל והאור. מומלץ לרכוש דגם רציני שיש בתוכו מנגנון אבטחה כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון מכני הנותן לנו את האופציה ללסגור ולפתוח כשמתוחללת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסי גלילה עם שקיפות בעיר חצב תריסים נגללים שקופים בעיר חצב

בית העסק רוטנשטיין חוסם רוצה להציג לכם חידוש איכותי בשוק תריסי הגלילה, תריס שקוף באיכות גבוהה הטוב מאוד חמרכולות, במרכזי קנייה סגורים וברחובות שופינג ככה ניתן להציג את כל הפריטים לקליינטים המטיילים במקום מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר בטיחותי ומקצועית שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא תחושת בטחון ודברים טובים מעבר.

תריס גלילה עם שקיפות – דבר מצוין תריס שקוף – יתרונות רבים

תרסים שקופים זה פתרון אדיר לעסקים רבים, תהיה לכם את האופציה להראות לכולם את הפריטי הלבוש, תכשיטים, מוצרים חשמליים וכל סוגי הסחורה האחרים במרכול אף בשעות בהן בית העסק סגור. תוכלו להרים את התריס השקוף לתקרה בזמן הפעילות של בית העסק, התריס לא צריך הרבה מקום לאחסון. תוכלו לקחת שליטה על התריס הגלל באמצעות כפתור המורכב בתוך העסק על הקיר, דרך שלט נייד או ע"י אפליקציה. הפלוסים החשובים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות טובה- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב וחזק אף ב-כ מקרה קצה. עיצוב איכותי- התריס מופק באופן איכותי במראה יוקרתי, הוא מותקן ע"י אנשי מקצוע למודים ברמת גימור שאין כמותה.פתרון איכותי עסקים – קליינטים לסקור סחורה המוצגת במשרד בחלונות הראווה בחצב והסביבה ללא כל ווליום. תוצרת בישראל- התריס נוצר במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates