שערים חשמליים בינון

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בינון למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בינון למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בינון

תריס גלילה בינון

תריסי גלילה נוטים להיות אמצעי מיגון נפוץ בהרבה חנויות ברחבי הארץ, מתאפשר למצאם בפתחי מוסכים, עיסקי הלבשה ואקססוריז, חנויות השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, מרכזי קניה בהן מוכרים מוצרי חשמל וכו'. תריסי גלילה חשמליים מונעים מפושעים להתגנב בפשטות למשרד ולחטוף משם חפצים, התריסים הנגללים בנוסף מגנים ממקרי ונדליזם, מורידים משמעותית את סיכויי הפשיעה וכמו כן גורמים לתחושת רגיעה בשביל עובדי העסק והבעלים.

באיזו צורה להחליט על תריס גלילה למחסן שלך?

כאשר צריך להחליט על תריסי גלילה למשרד שלך בעיר ינון צריך לבחור האם הלקוח מעוניין בתריסי גלילה חשמליים או מונעים ידנית. בעבר הלא רחוק אנשים היו נוהגים לרכוש ולהתקין תריסי גלילה אוטומטיים מפלדה או ברזל המכיל מגנון פעולה המשומש ידנית. בימינו מקובל להתקין תריסי גלילה הפועל על מנוע אוטומטי לגלילה קלה, כדי לא לבזבז זמן על גלגול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם שמעת כי תריס המונע חשמל נוטה לההרס ולגרום לבעיות מומלץ שתדע כי ישנם מנועי חשמל שבהחלט עמידים, אי לכך כדי שלא יקרו תקלות כדאי להזמין את התריס החשמלי רק מחברה מבוססת, מובילה, מפורסמת ואמינה. האנשים המקצועיים חושבים שכדאי לבעלי עסקים לבחור תריס חשמלי למוסך על פי הקריטריונים הבאים: סוג העסק ואיפה הוא נמצא. גודל דלת העסק שצריך לסגור. מנגנון פעולה אמין (מנוע תפעול מין ועוצמתי). חומרים (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכנולוגיות לייצור התריס החשמלי. מראה התריס. איכות וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במקום. תחזוקה שוטפת. חסינות התריס אל מול ניסיונות חדירה, ונדליזם וגשמים ורוחות חזקים. אמצעי בטיחות, דוגמת מעצור חירום, מסוגלות לתפעול בעזרת הידיים כאשר יש תקלה חשמלית וכיוצא באלה.

תעריף וערובה. מינים של תריסי גלילה חשמליים בסוגי עיצובים סוחפים

משרד רצינית בינון לתכנון, תיעוש והתקנת תריסים הפועלים על ידי מנוע מציעה התאמה מוחלטת של התריס הנגלל לצורכיו של בעל העסק ואל המאפיינים של העסק. אפשר להכין את תריס הגלילה מחומרי גלם שונים ומשונים, ברוב המקרים, מאלומיניום או מפלדה, החברה שלנו יכולה להציע כן תריס גלילה שקוף העשוי משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. רצוי לדעת כי ניתן לייצר תריסי גלילה יחד עם שלבים מסיביים המספקים אטימה, יתאפשר לכם להזמין תריס הכולל שלבים מחוררים ובעלי מרווחים בצורה כזו שאוויר מסוגל להיכנס בלי דאגות לבית העסק ובהתאם יתן לאנשים לראות דרך התריס. אם קורה וקונים תריס גלילה שמייצרים אותו מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לגרום לו לשנות צבע בתנור, ישנם הרבה צבעים שונים לרכישה, ובהתאם לחזית העסק, לעיצוב המקום או המשרד ובהתאמה לדרישותיו פנומנאליות של המשתמש / לקוח, חברת התריסים בעלת היכולת לתכנן ולהעניק תריס חשמלי מסוגנן באיכות גבוהה ובסגנון מרשים ופשוט ויעיל.

ממי בעצם לקחת תריסים חשמליים
כדאי לרכוש תריסי גלילה מכניים או לחלופין חשמליין אקסקלוסיבית מחברה אמינה ובעלת ניסיון בתוך הסקטור. חכם יהיה לקרוא לגבי, לבקש מהחברה קהילת ממליצים, לבדוק בפרויקטים של העסק אם תהיה לכם את האופציה אנחנו ממליצים לסקור חוות דעת אובייקטיביות על החברה. בתום סינון חלוצי והשוואת עלויות, כדאי להיסגר על החלטה. על-כן, אנחנו ממליצים לבחור אך ורק חברה אמינה שיש לה ותק רב בענף הזה, חברה שמציעה לכם שירות ברחבי הארץ, סיוע מקצועי זריז בכל צרה מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל המדינה ובינון שירות זריז!

תדגישו בשיחת הטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר ותשמעו דיל כדאי
חברת רוטנשטיין חוסם משופשפים בייצור, פרסום והרכבת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה אל בקשותיו של ולמאפייני הקונה. החברה שלנו מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרים איכותיים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשניות ואמינות. לרוטנשטיין חוסם ותק של יותר מ-30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחד העסקנים המובילים במדינה לפרסום, ייצור והרכבה של תריסי גלילה, לכל צורך ובכל גודל. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון יפיפה ועדכני, ומשופשפת בין היתר ייצור תעשייתי והתקנה של תריסים לתעשייה, לבתי עסק, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. החברה מציעה תריסי גלילה שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים פתרון קליל למרכולות במרכזי שופינג וגם במולים, ותריסי גלילה ממונעים להן אפליקציית שליטה שתאפשר הפעלה מרוחקת על ידי שלט, עם חריטה של סמל או שם התאגיד. איכות, אמינות וכן עיצוב חדשני ומרשים אנחנו נותנים שירות בכל חלקי הארץ ומציעים שירותי תיקונים באופן מהיר וזמין. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל לקוח מהרגע של קבלת ההחלטה ועד לרגע ההתקנה בבית העסק לסיפוקו המלאה של הקליינט, ומביאים שירות מקיף אף אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מפורסמת בתחומה אנחנו נותנים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ומחירים הוגנים ו משתלמים. מקומות רבים במדינה מתענים מפריצות ועבריינות, לכן עליהם לשים אמצעי מיגון מתאימים בשביל להקשות על הפושעים ולצמצם נזקים. כידוע בעבר היה נהוג לשים סורגים בעסק בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים וכן משתלמים המאפשרים לחנויות בכל נקודה במדינה לשמור על הרכוש והאביזרים היקרים במיקום. מומלץ לזכור שהמון חבר'ה אינם אוהבים את המראה של הסורגים בגלל תחושת הסגירות והאווירה של בית הכלא, אם כן, אין על סורג חשמלי שאפשר לגלול במרוצת תקופת הפעילות של העסק, ובסיום העבודה מנמיכים בלחיצת כפתור את הסורג החשמלי ואז מקבלים מיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס חשמלי נגלל או סורג?

בתוך מבנים וגם בעסקים שונים ניתן לראות תריסים נגללים חשמליים המשרים תחושה של אמון ו נותנים גם פתרון להצללה איכותי. אבל תריס נגלל חשמלי לא בדיוק מספק הגנה בפני פושעים מהסיבה שכל פורץ שיודע את העבודה קולט כיצד להרים את התריס ואז לפלוש דרך הפתח כדי לבצע את הפשע. ע"כ, הפתרון היעיל ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים קבועים בחנות הוא לבצע התקנה תריס סורג המופעל חשמלית באופן יעיל, ככה מתקינים שני פריטים בתשלום אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג שנותן מיגון להעסק.

שני דברים במחיר משתלם בינון והסביבה

התשובה המתקמדת והחדשני של תריס המהווה גם סורג מספק חלופה נפלאה למקום עבודה ברחבי המדינה. כל חברה הרוצה בפתרון אבטחה עובד ואפקטיבי יכול לרכוש תריס שיהיה גם סורג המופעל חשמלי בהתאמה למימדי הפתחים במקום העבודה ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עם עובי ועמיד עם פרופיל מפלדה רצינית למניעה של ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. תוכלו ליצור את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, בצורה הזאת לקוחות נוכל לגרום להם להביט בעד לחלון החנות כדי לצפות בסחורה בחנות ולהתרשם מהסטייל הפנימי של המקום, אף אם החנות סגורה. בל נשכח כי תריס סורג חשמלי מאפשר נעילה אף כש שלבי התריס הנגלל פתוחים ע"מ לאפשר מעבר של תאורה טבעית מבחוץ ברווחים שיש בתריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש לסגור לחלוטין כדי לבצע נעילה שלו ולהגן על המקום. בתריס שהוא סורג אין שום צורך להוריד לגמרי עד הסוף את התריס הנגלל, באופן זה, ניתן לאפשר לאור הטבעי מבחוץ להכנס פנימה על מנת לחסוך בעלויות האור והחשמל. כדאי להתקין דגם טוב שכתוב בו מנגנון זהירות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האפשרות ללסגור ולפתוח בזמן שיש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה עם שקיפות בעיר ינון תריסי גלילה עם שקיפות בינון

בית העסק רוטנשטיין חוסם נלהבת להציג בפניכם חידוש איכותי בעסקי תריסי הגלילה, תריס עם שקיפות בעל איכות גבוהה המתאים מאוד חעבודות, במרכזים מסחריים סגורים ובמורד הרחוב, בצורה זו, ניתן להציג את הפריטים לקליינטים הנמצאים ברחוב מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר אמין ורציני המבטיח לכם הכי הרבה תחושת בטחון ודברים טובים מעבר.

תריס שקוף – הרבה יתרונות תריס גלילה שקוף – מוצר מצוין

תריסי גלילה שקופים זה פתרון מושלם לבתי עסק רבים, אפשר להראות את הביגוד, השרשראות, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק אף במצב שבו העסק סגור. יתאפשר לכם לגלול את התריס למעלה בשעות הפעילות של בית העסק, התריס כמעט ואינו צריך מיקום לאחסון. יתאפשר לכם לקחת שליטה על התריס ע"י כפתור הפעלה שמותקן על קיר פנימי בעסק, באמצעות שלט רחוק או על-ידי אפליקציה. היתרונות העיקריים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר יציב וחזק אפילו במקרים קיצוניים. עיצוב מרהיב- התריס מיוצר באופן איכותי במראה יפה, הוא מותקן בעזרת פועלים מקצועיים משופשפים בשווי גבוהה.פיתרון כלשהו ענק עסקים – בני אדם לתת מבט על קומודיטי מוראית במקומות עבודה בחלונות הראווה בינון בלי כל בלאגן. מיוצר כחול לבן- התריס החשמלי נעשה במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם ונחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates