שערים חשמליים בכפר מנחם

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בכפר מנחם למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בכפר מנחם למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בכפר מנחם

תריס גלילה בכפר מנחם

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות טכניקת אבטחה נפוצה במקומות רבים בכל הארץ, אפשרי לצפות אותם בפתחי פנצ'ריות, מרכזי הלבשה ואקססוריז, מרכזים של רשתות שיווק קמעונאיות, עסק של מוצרי חשמל וכו'. תריסים נגללים לא מאפשרים לפושעים לחדור בפשטות לעסק ולקחת מהמקום אובייקטים, התריסים גם מרחיקים מקרי ונדליזם, מפחיתים ממש את סיכויי הונדליזם ותורמים להרגשת רוגע בשביל בעלי בית העסק.

איך מומלץ לבחור תריסי גלילה אוטומטיים למחסן שלך?

בשביל להחליט על תריס גלילה למקום העבודה שלך באיזור כפר מנחם רצוי לבחור האם בעל העסק מעדיף להתקין בתריסים אוטומטיים או מכניים. עד לא מזמן היה נהוג לרכוש ולהתקין תריס גלילה חשמלי מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת המכיל מגנון מכני מכני. בזמנינו מקובל להתקין תריס גלילה בעל מנוע חשמלי להפעלה נוחה, במקום להסתפק עם גלגול ידני שגורם לשימוש בכוח פיסי רב. אם שמעת כי תריס אוטומטי הרבה פעמים נוטה להפסיק לעבוד ולגרום לבלגן אנו רוצים שתדע שקיימים מנועים שמופעלים חשמלית שעובדים מעולה, ומפאת זאת כדי שלא יקרו תקלות כדאי להתקין את התריס האוטומטי רק מחברה מפורסמת, מצטיינת, עמידה מהימנה. אלו שיודעים ענין חושבים שכדאי לבעלי מקומות לקנות תריסים נגללים למקום על פי הקריטריונים הבאים: סיווג העסק והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל דלת המוסך שצריך לנעול. מנגנון תפעול שניתן לסמוך עליו (מנוע חזק ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור התריס החשמלי. עיצוב התריס. רמת וההוצאה הכספית הכרוכה בההתקנה במקום. תחזוקה באופן תדיר. איך התריס יעמוד מול נסיונות פריצה, השחתה וגשמים ורוחות חזקים. אמצעי אבטחה, למשל מעצור חירום, אפשרות להפעלה לא חשמלית כאשר מתקיימת הפסקת חשמל וכדומה.

תמחור ומחויבות. סוגי תריסי גלילה בהרבה סטיילים מפעימים

חברת תריסים איכותית באיזור כפר מנחם לתכנון, תפוקה והשמת תריסים פועלי חשמל מעניקה התאמה מושלמת של תריס הגלילה החשמלי לבקשת בעל העסק ואל הצורך של העסק. אפשר לייצר את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם שונים, ברוב הפעמים, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, החברה שלנו מסוגלת להציע אף תריסי גלילה שקופים המוכן מפוליקרבונט. מומלץ לדעת כי ניתן לייצר תריסים חשמליים יחד עם שלבים מסיביים ואטומים, אפשר להשתמש בתריס עם שכבות בעלות מרווחים כך שאוויר יכול להיכנס בקלות למקום העבודה וגם תוכלו לראות מבעד לתריס הגלילה. במידה וקונים תריס אוטומטי שמייצרים אותו מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לצבוע אותו בטכנולוגיית ייצור בחום, ישנם הרבה גוונים שונים להתקנה, ובהתאם לחזית המקום, לעיצוב מקום העבודה או לחילופין העסק ולפי ובהתאם אל בקשותיו סגוליות של הצרכן, חברת תריסי הגלילה ביכולתה לתכנן ולייצר תריס גלילה בסטייל באיכות טובה מאוד ובסגנון נכבד ויצירתי.

ממי כדאי להזמין תריסים אוטומטיים
כדאי לקנות תריסי גלילה ידניים או אוטומטיים בבלעדיות מחברת שאפשר לסמוך עליה ובעלת ותק בין אנשי המקצוע. כדאי לקרוא אודות החברה, לדרוש בנועם מנציג החברה רשימת ממליצים, לבדוק ברשימת העבודות של המוסד ובמידת האפשר רצוי לחפש ביקורוץ אמיתיות על עבודות החברה. אחרי בירור ראשוני והשוואת מחירים, עליכם לבחור. לכן, חשוב לבחור רק חברה אמינה ובעלת תקופה ארוכה בתחום הזה, חבר תריסים נגללים שמספקת שירות בכל הארץ, עזרה באופן מקצועי יעיל בכל דילמה מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל רחבי המדינה ובאיזור כפר מנחם נגישות מיידית!

תציינו לנציג בשיחה שמצאתם אותנו דרך האתר וקבלו הצעה כדאית
העסק חברת רוטנשטיין מנוסים בייצור, פרסום והשמת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה לצורכי ולמאפייני הקונה. החברה שלנו הינה מייצרת תריסי גלילה חשמליים מדברים מיוחדים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשניות ומקצועיות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בתחום ומעשה היא נחשבת לאחד מבתי העסק הטובים ביותר בארץ לפרסום, ייצור תעשייתי והתקנה של תריסי גלילה, לכל צורך וגם בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון יפהפה ונקי, ומומחית עם זאת גם ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסי גלילה ממונעים למחסנים, למקומות עבודה, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה מאפשרת תריסי גלילה חשמליים שמאפשרם לראות דרכם, המהווים פתרון מעולה לבתי עסק במרכזי קניות וקניונים, ותריסי גלילה שיש להם תוכנת שליטה שתאפשר הפעלה מרחוק דרך שלט, עם חריטה של הלוגו או לחלופין שם מקום העבודה. איכות, תחושת ביטחון ועיצוב מתקדם ומרשים אנחנו פועלים בכל חלקי הארץ ומספקים עבודות תיקונים באופן יעיל ונוחה. אנו מלווים כל מזמין מהרגע של הזמנת השירות ועד לרגע ההתקנה בבית העסק לשביעות רצונו המלאה של הלקוח, ומבצעים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת העבודה. כחברה מובילה בענף הזה אנו מאפשרים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וגם תמחורים נוחים ו אטרקטיביים. בהרבה עסקים בסביבה סובלים מעבריינים ופשעי גניבה, אם כן עליהם להתקין אמצעי הגנה מתאימים על מנת להקשות על הפושעים ולהקטין הפסדים. כידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג לשים סורגים בעסק היום ישנם מוצרים חדשים וגם נהדרים המאפשרים לחנויות בכל נקודה במדינה לשמר את הרכוש והחפצים היקרים במקום. רוצוי לדעת שהרבה בני אדם אינם ממש אוהבים את המראה של הסורגים בגלל תחושת חוסק האוויר ואווירת מתקן כליאה, אז בגלל זה אין כמו סורג גלילה חשמלי שפשוט לגלול במהלך זמן הפעילות של החברה, ובתום שעות הפעילות מנמיכים על ידי לחיצת כפתור את הסורג החשמלי ואז זוכים למיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או לחלופין סורג?

בתוך מבנים וגם בחברות אפשר לראות תריסים ממונעים המאצילים תחושה של ביטחון ו מספקים גם גורם הצללה מקצועי. אמנם תריס חשמלי אינו מספק הגנה בפני פורצים מהסיבה שכל פושע מיומן קולט כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ו לפלוש מבעל לכניסה על מנת לבצע את הפשע. ע"כ, הפתרון המתקדם ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים שהם קבועים במקום העבודה הוא לבצע התקנה תריס סורג המופעל חשמלית בצורה יעילה, כך למעשה רוכשים שני פריטים בעלות ותעריף טובים, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג המספק למיגון המקום.

שני פריטים בתמחור משתלם בכפר מנחם והסביבה

הפתרון המתקדם והחדשני לתריס המהווה גם סורג נותן חלופה נהדרת לחברות ברחבי המדינה. כל חברה שיש לו צורך בפתרון מיגון איכותי ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיהיה גם סורג נגלל חשמלי בהתאמה לגודל של הפתחים בחנות ו לדרישות המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עם עובי ומחוסן הכולל פורפיל מפלדה בטוחה למניעת פושעים שמנסרים את השלבים של התריס. ניתן לייצר את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, בצורה זו, לקוחות יכולים להביט מבעד לחלון העסק כדי לצפות בסחורה בחנות ולהילהב מעיצוב העסק, גם במידה והחנות סגורה. בל נשכח אחרי הכל, מקל עלינו ומאפשר נעילה גם אם שלבי התריס הנגלל עם רווחים בשביל לאפשר מעבר של אור נעים מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס גלילה רגיל יש להוריד לחלוטין בשביל לנעול אותו ולאבטח את המקום. בתריס סורג אין שום סיבה להנמיך עד למטה את תריס הגלילה, בצורה זו, ניתן להותיר לאור השמש לחדור פנימה על מנת לחסוך בעלויות התאורה והחשמל. כדאי להתקין דגם טוב שכולל בתוכו מנגנון זהירות למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני שאיתו אפשר לעשות סגירה ופתיחה כשפסק החשמל בשכונה.

תריסי גלילה שניתן לראות דרכם באיזור כפר מנחם תריסי גלילה עם שקיפות בעיר כפר מנחם

חברתנו רוטנשטיין חוסם רוצה לגלות לכם את אחת הטכונולגיות החדישות בעולם תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה הטוב ממש לחנויות בקניונים, מרכזי קנייה מקורים ובמדרחוב, כך ניתן להראות את הפריטים לקליינטים הסובבים במקום הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר אמין ורב-עוצמה שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מקסימום הגנה ויתרונות רבים אקסטרה.

תריס שקוף – מוצר מצוין תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות

תריסי גלילה שקופים זה לחלוטין פתרון מצוין לעסקים רבים, קל להראות את הביגוד, הטבעות, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק אף במצב שבו העסק סגור. ניתן להרים את התריס השקוף מעלה בזמני הפתיחה של בית העסק, התריס לא צריך הרבה שטח אחסון. אפשר לקחת שליטה על התריס על ידי מתג שנמצא בתוך העסק על הקיר, על ידי שלט נייד או על-ידי אפליקציה בנייד. המעלות המשמעותיים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב וחזק אף ב-כ מקרי קיצון. עיצוב יפה- תריס הגלילה מיוצר באופן איכותי במראה עשיר, הוא מותקן על ידי פועלים מקצועיים למודים ברמת גימור שאין כמוה.פתרון מצוין מקומות שיווקיים – בני אדם לתת מבט על פרקמטיא מוראית במשרד בחלונות הראווה בעיר כפר מנחם בלי שום הפרעה. תעשייה בישראל- התריס הנגלל נוצר במפעלי חברת רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates