שערים חשמליים במבועים

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה במבועים למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה במבועים למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה במבועים

תריס גלילה במבועים

תריסי גלילה חשמליים נוטים להיות אמצעי אבטחה נפוץ בהרבה חנויות בכל הארץ, ניתן לצפות בהם בהגעה למוסכים, חנויות תכשיטים ובגדים, סניפים של רשתות שיווק, דוכנים של מוצרי חשמל וכו'. תריסי גלילה חשמליים גורמים לכך שפושעים להכנס בקלות לחנות ולחטוף מהעסק עצמים, אלו יתר על כן עוצרים מקרים של ונדליזם, מצמצמים משמעותית את סיכויי הפריצה ומעודדים לתחושת ביטחון בשביל בעלי החנות.

באיזה אופן לבחור תריס נגלל לעסק בו אתה עובד?

בכדי לבחור תריס גלילה חשמלי למקום העבודה שלך בעיר מבועים כדאי להחליט האם אתה מתעניין בתריסים חשמליים או מופעלים ידנית. עד לפני לא זמן רב הייתה מוסכמה לרכוש ולתלות תריס גלילה חשמלי מברזל טוב או פלדה מגלוונת שיש בו מגנון פעולה המשומש ידנית. בזמנינו נוטים להזמין תריס גלילה הפועל על מנוע חשמלי לשימוש פשוט, כדי לא לבזבז זמן על תפעול ידני שגורם לגלילה מעייפת. אם אתה חושב שתריס המונע חשמל מרבה להשתבש ולעשות קשיים מומלץ לדעת שיש מנועים חשמליים שאין בהם תקלות, ומכך על מנת שהתריס לא יתקלקל עליך להזמין את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה מהימנה, מצטיינת, מוכרת מהימנה. המומחים ממליצים לבעלי עסקים לבחור תריסי גלילה אוטומטיים למקום על פי התנאים הבאים: סוג העסק ובאיזו עיר הוא. גודל הדלת שצריך לסגור. מנגנון הפעלה איכותי (מנוע תפעול אמין וחזק). חומרים (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיה בה מיוצר התריס הנגלל. צבע התריס החשמלי. איכותה של וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במקום. תחזוקה של המערכת. חסינות התריס כאשר הוא עומד מול נסיון פריצה, הרסנות ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. אמצעי בטיחות, לדוגמה: מעצור חירום, פוטנציאל להפעלה ידנית כאשר יש הפסקת הזרם החשמלי וכו'.

תעריף ומחויבות. מיני תריסי גלילה אוטומטיים בהרבה סטיילים מרהיבים

חברה איכותית במבועים לעיצוב, ייצור והשמה של תריסי גלילה פועלי חשמל מציעה התאמה מלאה של התריס לצרכים של הלקוח ואל המאפיינים של המקום. יכולים להכין את המוצר מחומרי גלם שונים ומשונים, בדר"כ, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת name יכולה להציע אף תריסי גלילה שקופים המוכן משלבים של פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת כי ניתן לייצר תריסי גלילה הכוללים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, אפשר לקחת תריס גלילה בעל שלבים מחוררים ובעלי מרווחים כך שאוויר יכול לעבור בפשטות לבית העסק וכן תוכלו לראות מבעד לתריס הגלילה. במקרה ושמים תריס אוטומטי שנוצר מפלדה או אלומיניום תוכלו לשנות לו גוון בתנור, יש גם צבעים שונים לבחירה, ובהלימה לחזית המבנה, לעיצוב מקום העבודה או המחסן ובהתאמה לבקשותיו סגוליות של הקונה או המשתמש, החברה שלנו יכולה לתכנן ולספק תריס גלילה מסוגנן באיכות גבוהה ובנראות גדול ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי להשיג תריסי גלילה חשמליים
רצוי לרכוש תריסים הנגללים ידנית או לחלופין חשמליין בבלעדיות מחברה מקצועית בעלת שנים בתוך הסקטור. אנו מציעים לשאול אנשים לגבי, לקבל מנציג החברה רשימת ממליצים, לעיין בפרויקטים של המוסד במידה שיתאפשר לכם רצוי לבקש ביקורת אמיתיות על החברה. לאחר סינון ראשוני והשוואת עלויות, יש לקבל החלטה לגבי העסק. על-כן, אנו ממליצים לבחור אך ורק חברה אמינה ובעלת מוניטין רב בתחום הזה, חברת תריסים שמספקת שירות בכל רחבי הארץ, סיוע מקצועי זריז בכל התלבטות ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל הארץ ובמבועים והסביבה שירות זריז!

יידעו לנציג בשיחה שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותרוויחו דיל שווה
חברתנו חברת רוטנשטיין מומחים בייצור, מכירות והשמת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לצרכים של ולמאפייני הקונה. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים מחומרי גלם מיוחדים שנבחרים בקפידה וכן בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשות ומקצועיות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם ותק הארוכה מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק המקצועיים ביותר בשוק לפרסום, ייצור תעשייתי וכן השמה של תריסי גלילה ממונעים, לכל צורך וכן קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון אסתטי וזמין, ומשופשפת גם ייצור וכמו כן התקנת תריסים נגללים לתעשייה, לבתי עסק, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מאפשרת תריסי גלילה ממונעים עם שקיפות, הנותנים מענה מעולה לחנויות במרכזי קניות וכמו כן בקניונים, ותריסים נגללים שיש להם תוכנת שליטה שתאפשר הפעלה מרחוק בעזרת שלט, עם חריטה של לוגו או לחלופין שם בית העסק. שווי, תחושת אמון ועיצוב מודרני ומרשים אנחנו פועלים בכל המדינה ונותנים טיפול בבעיות זריז וקליל. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל לקוח מדקת הזמנת השירות וכלה בהתקנה בבית העסק לסיפוקו המוחלטת של הקונה, ומבצעים שירות מקיף גם אחרי השלמת העבודה. כחברה טובה בענף הזה אנו מאפשרים שירות עם מקצועיות בצורה הטובה ביותר ומחירים הוגנים ו מצוינים. מקומות רבים בסביבה דואבים מעבריינים ופשעי גניבה, לכן עליהם להתקין אמצעי הגנה טובים על מנת להקשות על כנופיות הפורצים ולצמצם נזקים. כפי שידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין מחסומים בעסק היום ישנם מוצרים חדשים ו מצוינים שמאפשרים לעסקים ברחבי המדינה לשמר את הרכוש והציוד היקר בלוקיישן. מומלץ לזכור שהרבה בני אדם אינם ממש אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים מפני תחושת הסגירות ואווירת מתקן כליאה, כך שאין על סורג חשמלי שפשוט לגלול בזמן תקופת הפעילות של בית העסק, ובסיומו של יום העבודה מנמיכים על ידי לחיצת כפתור את הסורג ואז מקבלים מיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס חשמלי או אולי סורג?

בדירות ובתים וגם בתאגידים תהיה לכם את האופציה לראות תריסי גלילה המשרים תחושת אמון ו מספקים גם פתרון להצללה מקצועי. אך תריס ממונע אינו מספק הגנה מול פורצים מהסיבה שכל פורץ מיומן קולט כיצד להרים את התריס ואז להיכנס מבעד לפתח במטרה לבצע את זממו. אם כך, הפתרון העדכני ביותר לכל מי שלא רוצה סורגים שהם קבועים בחנות הוא לבצע התקנה תריס סורג חשמלי באופן יעיל, ככה רוכשים שני מוצרים בתשלום אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג למיגון החנות.

שני מוצרים בתשלום משתלם בעיר מבועים

המענה המתקדם והמתוחכם של תריס שמשמש גם כסורג הווה חלופה שאין כמוה למקום עבודה בכל הארץ. כל חברה הרוצה בפתרון אבטחה איכותי ואפקטיבי מסוגל לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג חשמלי לפי ובהתאם לגודל של הפתחים בעסק ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עם עובי ומחוסן שיש לו פרופיל מפלדה חזקה למניעה של ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. יש אפשרות ליצור את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, באופן זה, לקוחות נוכל לגרום להם להביט בעד לחלון הראווה ע"מ לצפות בפריטים בחנות ולהתלהב מהסטייל הפנימי של המקום, אף כשבית העסק סגור. נוסיף כי תריס סורג חשמלי מאפשר נעילה אף כש שלבי התריס הנגלל עם רווחים במטרה לאפשר הקרנה של אור נעים מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס רגיל יש להגיף עד למטה בשביל לנעול אותו ולאבטח את המקום. בתריס שהוא סורג אתם לא אמורים לסגור עד למטה את תריס הגלילה, כך ניתן להשאיר לקרני אור מבחוץ להקרין פנימה על מנת לחסוך בעלויות האור והחשמל. מומלץ לרכוש דגם איכותי שכולל בתוכו מנגנון בטיחות למניעת נפילת התריס ומנגנון ידני שאיתו אפשר לעשות פתיחה וסגירה כשקיימת הפסקת חשמל באזור.

תריסים נגללים עם שקיפות בעיר מבועים תריסי גלילה שניתן לראות דרכם במבועים

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם רוצה להציג בפניכם את אחד החידושים בשוק תריסי הגלילה, תריס שקוף עם איכות גבוהה הטוב במיוחד לעבודות, במרכזי קנייה סגורים ובמדרחוב, בצורה הזאת אפשר להציג את כל המוצרים לקליינטים המטיילים באיזור הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר עמיד ומאסיבי שיכול להבטיח לכם המון הגנה ויתרונות רבים אקסטרה.

תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מצוין תריס שקוף – מוצר מצוין

תריסי גלילה שקופים זה לחלוטין פתרון מצוין לחברות רבות, ניתן להציג את הביגוד, השרשראות, מוצרי חשמל או כל סוגי פריטים אחרים בבית העסק אף בשעות בהן בית העסק סגור. ניתן להרים את התריס השקוף למעלה בשעות הפעילות של העסק, התריס החשמלי כמעט שאינו נזקק לאיזור לאחסון. תוכלו לשלוט בהתריס החשמלי באמצעות כפתור הפעלה שמותקן על קיר פנימי בעסק, בעזרת שלט רחוק או על-ידי יישומון בנייד. הפלוסים המשמעותיים של תריסי גלילה שקופים הם הם: עמידות גבוהה- התריס השקוף מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב וחזק אף ב-כ מקרה קצה. עיצוב איכותי- התריס הנגלל נעשה בצורה איכותית במראה עשיר, זה מותקן על ידי פועלים מקצועיים מורגלים בשווי גבוהה.פיתרון כלשהו מעולה חנויות- בני אדם להביט בטובין המוצגת בחנות ובאשנבי הראווה באיזור מבועים בלי שום בלאגן. תוצרת כחול לבן- התריס החשמלי מיוצר במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates