שערים חשמליים במרכז שפירא

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה במרכז שפירא למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה במרכז שפירא למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה במרכז שפירא

תריס גלילה במרכז שפירא

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות צורת מיגון נפוצה ברשתות רבות ברחבי הארץ, אפשר לראותם בהגעה למוסכים, עיסקי אופנה ותכשיטים, סניפים של רשתות קניות, עסק של מוצרי חשמל וכדומה. תריסי גלילה אוטומטיים לא מאפשרים לפושעים להכנס בפשטות לעסק ולגנוב מהעסק אובייקטים, התריסים באותה מידה מרחיקים מקרי השחטה, מפחיתים באופן משמעותי את הזדמנויות הגניבה ותורמים לתחושת ביטחון בקרב בעלי המקום ועובדיו.

באיזה אופן למצוא תריס גלילה אוטומטי לעסק שלך?

במטרה להחליט על תריס גלילה אוטומטי למחסן שלך בעיר מרכז שפירא עליך להחליט מראש האם בעל העסק מעדיף להתקין בתריסי גלילה חשמליים או מופעלים ידנית. בעבר הלא רחוק היה נהוג לקנות ולשים תריסי גלילה אוטומטיים מברזל טוב או פלדה מגלוונת עם ממשק הפועל ידנית. עכשיו מקובל להתקין תריס נגלל עם מערכת אוטומטית לתפעול נוח ופשוט, במקום להסתפק על תפעול מכני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם אתה מכיר שתריס גלילה חשמלי מרבה לקרוס ולגרות לתקלות מומלץ שתדע שיש מנועים חשמליים אמינים ועמידים במיוחד, אי לכך כדי שלא יקרו תקלות עליך להזמין את התריס החשמלי רק מחברה מהימנה, מובילה, שאנשים מכירים ואמינה. האנשים המקצועיים חושבים שכדאי לבעלי משרדים לקחת תריסי גלילה למוסך לפי המאפיינים הבאים: סוג העסק ואיפה הוא נמצא. גודל הדלת שצריך לסגור. תהליך עבודה טוב (מנוע חשמלי טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים ממנו התריס עשוי ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיה בה מיוצר התריס החשמלי. מראה התריס הנרכש. רמת וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במחסן. תחזוקה באופן תדיר. איך התריס יעמוד בפני ניסיונות חדירה פנימה, משחיתים וגשמים. אמצעי אבטחה, לדוגמה: מעצור חירום, פוטנציאל להפעלה ידנית אם אכן יש הפסקת חשמל וכד'.

מחיר והתחייבות. סוגים של תריסי גלילה אוטומטיים בהרבה סטיילים מפעימים

עסק מומלצת באיזור מרכז שפירא לעיצוב, ייצור והתקנת תריסים חשמליים מציעה התאמה אישית של תריס הגלילה החשמלי אל דרישותיו של הלקוח ואל המאפיינים של המקום. ניתן לייצר את תריס הגלילה מחומרים ממגוון רחב, לרוב מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת התריסים יכולה להציע אף תריסי גלילה שקופים המיוצר משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. מומלץ לדעת שניתן לייצר תריסי גלילה חשמליים המכילים שלבים מסיביים ואטומים, יתאפשר לכם להשיג תריס גלילה עם שכבות בעלות חורים ומרווחים ככה שאוויר מסוגל להיכנס בפשטות למקום וכן יתאפשר לראות מבעד לתריסים. במידה וקונים תריס אוטומטי שנוצר מפלדה או אלומיניום תוכלו לגרום לו לשנות צבע בתנור, קיימים גוונים לרכישה, ובהתאם לחזית נכס, לעיצוב המקום או המשרד ולפי ובהתאם אל דרישותיו מיוחדות של הצרכן, החברה שלנו מסוגלת לתכנן וליצור תריס גלילה בסטייל באיכות עילאית ובנראות חשוב ומתוחכם.

ממי בעצם להשיג תריסים אוטומטיים
כדאי לקנות תריסים נגללים מכניים ולחלופין חשמליים אך ורק מחברה אמינה ובעלת ותק בין המקצוענים. רצוי לחקור אודות החברה, לקבל מנציג השירות קהל ממליצים, לקרוא בברשימת העבודות שבוצעו שבוצעו על ידי החברה ובמידת האפשר אנחנו מציעים לסקור ביקורת ענייניות לגבי העסק. אחרי בירור התחלתי ובדיקת מחירים, צריך לקבל החלטה לגבי העסק. על-כן, חשוב לבחור רק חברה אמינה שיש לה תקופה ארוכה בענף, חברת תריסים שמחלקת שירות ברחבי המדינה, סיוע מקצועי מהיר בכל בעיה וקלקול.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

פועלים בכל רחבי המדינה ובמרכז שפירא שירות זריז!

ציינו לנציג הטלפון שהגעתם דרך אתרינו ותשמעו הצעה כדאית
חברת רוטנשטיין חוסם מומחים בייצור, מרקטינג והתקנת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא אל רצונותיו של ולמאפייני הצרכן. החברה מייצרת תריסי גלילה מדברים איכותיים שנבחרים בקפידה וכן בצורות ייצור חדשות ואמינות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר הארוכה מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר במדינה לשיווק, ייצור תעשייתי וגם הרכבת תריסי גלילה, לכל מטרה ובכל גודל. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון אסתטי ומתקדם, ומשופשפת בין היתר ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסי גלילה ממונעים למחסנים, לחנויות בקניונים, לסופרים, למוסכים ולחניות. החברה מציעה תריסים נגללים שהם שקופים, המהווים פתרון מעולה למרכולות במרכזי שופינג וגם בקניונים, וכן תריסים ממונעים להן תוכנת פיקוד שתאפשר הפעלה ממרחק ע"י שלט, עם חריטת סמל או לחילופין שם מקום העבודה. שווי, אמינות וכן עיצוב מתקדם ומרשים אנחנו פועלים בכל רחבי המדינה ומציעים עבודות תיקונים באופן מהיר ונוח. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל קליינט משעת לקיחת ההחלטה לשלב של ההתקנה בבית העסק לשביעות רצונו המלאה של הקונה, ומביאים שירות מקיף אף אחרי השלמת העבודה. כחברה מובילה בתחומה מציעים אצלנו שירות עם מקצועיות ברמה גבוהה ומחירונים נוחים ו נהדרים. בחנויות רבות בסביבה סובלים מעבריינים ופשעי גניבה, אז בגלל זה עליהם להתקין אמצעי הגנה שימושיים במטרה להקשות על הפורצים ולהקטין הפסדים. ידוע שבעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין סורגים בעסק כיום ישנם מוצרים חדשים ו איכותיים המאפשרים למקומות עבודה מהדרום לצפון לאבטח את הרכוש והציוד היקר במיקום. חשוב לזכור כי הרבה בני אדם לא תמיד אוהבים את המראה של הסורגים בעקבות תחושת המחנק וגם אווירת בית הכלא, לכן אין כמו סורג ממונע שניתן לגלול בזמן שעות הפעילות שהחברה נותנת, ובסיום יום העבודה מנמיכים בלחיצה על כפתור את הסורג ונוצר מיגון אפקטיבי ותקין.

תריס חשמלי או לחלופין סורג?

בדירות ובתים וגם בתאגידים תוכלו לראות תריסים נגללים חשמליים הנוסכים תחושה של ביטחון ו מציעים גם גורם הצללה מומלץ. אך תריס חשמלי לא בדיוק מספק הגנה מול פושעים מהסיבה שכל פורץ שיודע את העבודה קולט כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ואז להיכנס דרך הפתח בשביל לבצע את הגניבה. ע"כ, הפתרון הכי חדיש לאנשים שלא רוצים סורגים שהם קבועים בעסק הוא לרכוש תריס נגלל חשמלי שהוא סורג בצורה יעילה, כך למעשה רוכשים שני פריטים בתשלום אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג המספק למיגון המקום.

שני מוצרים במחיר משתלם בעיר מרכז שפירא

המענה המתקדם והמתוחכם של תריס שמשמש גם כסורג מספק חלופה ברמה גבוהה למקום עבודה מהדרום לצפון. כל חברה שיש לו צורך במעהנ מיגוני בטוח ומועיל מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג המופעל חשמלי בהתאם לגודל הפתחים במקום העבודה ו לדרישות המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ומחוסן שיש לו פרופיל מפלדה בטוחה למניעה של ניסיונות ניסור של שכבות התריס. קיימת אופציה לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה זו, לקוחות יכולים להביט דרך לחלון הראווה ע"מ לצפות במוצרים בחנות ולהילהב מהסטייל הפנימי של המקום, גם במידה והחנות סגורה. חשוב לציין אחרי הכל, מאפשר נעילה אף כש שכבות התריס עם רווחים על מנת לאפשר הקרנת אור נעים מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס רגיל יש להוריד עד לסוף על מנת לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס עם סורג אתם כלל לא אמורים להוריד עד למטה את התריס, כך ניתן להשאיר לאור השמש להכנס פנימה ע"מ לחסוך בעלויות האור והחשמל. כדאי להתקין דגם רציני שמכליל מנגנון בטיחות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון מכני המאפשר פתיחה וסגירה בעת שיש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה שניתן לראות דרכם במרכז שפירא תריסי גלילה עם שקיפות במרכז שפירא והסביבה

חברתנו רוטנשטיין חוסם נלהבת לגלות לכם את אחת הטכונולגיות החדישות בעולם התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה המתאים במיוחד לבתי עסק, במרכזים מסחריים סגורים ובמורד הרחוב, באופן זה, ניתן להציג את הדברים לעיני לקוחות המסתובבים ברחוב שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי ורב-עוצמה שיכול להבטיח לכם מלא הגנה ויתרונות רבים בנוסף.

תריס גלילה שקוף – יתרונות רבים תריס גלילה עם שקיפות – דבר מצוין

תריסים נגללים שקופים זה פתרון איכותי לחברות רבות, ניתן להציג את הבגדים, הצמידים, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק גם בשעות בהם מקום העבודה סגור. יתאפשר לכם להרים את התריס השקוף לתקרה בשעות הפעילות של בית העסק, התריס כמעט שאינו נזקק לשטח אחסון. אפשר לתפעל את תריס הגלילה החשמלי על ידי כפתור המותקן בתוך העסק על הקיר, בעזרת שלט נייד או על-ידי אפליקציה. הפלוסים המשמעותיים של תריסי גלילה שקופים הם הם: עמידות טובה- התריס השקוף עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד וחזק אף ב-כ מקרים קיצוניים. עיצוב יפה- התריס הנגלל נוצר באיכות גבוהה ובמראה יוקרתי, זה מותקן ע"י אנשי מקצוע מתורגלים ברמתה של רצינית.מענה עולמי עסקים – קליינטים לתת מבט על סחורה המוצגת בחנות ובחלונות הראווה במרכז שפירא ללא כל הפרעה. מיוצר כחול לבן- התריס הנגלל מופק במפעלים של החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates