שערים חשמליים בנתיבות

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בנתיבות למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בנתיבות למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בנתיבות

תריס גלילה בנתיבות

תריסי גלילה אוטומטיים הינם טכניקת הגנה נפוצה בהרבה משרדים ברחבי המדינה, ניתן לצפות אותם בכניסה למוסכים, עיסקי אופנה ותכשיטים, מרכזים של רשתות שיווק, מרכזי קניה של מוצרי אלקטרוניקה וכו'. תריסי גלילה אוטומטיים מונעים מגנבים לפרוץ בקלות לעסק ולקחת מהחנות דברים, אמצעי הסגירה באותה מידה מרחיקים מקרי השחטה, מורידים משמעותית את סיכויי הפריצה ומעודדים להרגשת רוגע בשביל הבעלים של החנות.

באיזה אופן לבחור תריס גלילה חשמלי למקום העבודה שלך?

כאשר צריך למצוא תריס נגלל לעסק בו אתה עובד בנתיבות והסביבה כדאי להחליט האם בעל העסק מעדיף להשתמש בתריסי גלילה אוטומטיים או מונעים ידנית. פעם אנשים היו נוהגים לרכוש ולהתקין תריס גלילה חשמלי מפלדה או ברזל שיש בו מגנון מכני הפועל ידנית. כיום מקובל להתקין תריס שנגלל הפועל באמצעות מערכת אוטומטית לממשק נוח למשתמש, כדי לא לבזבז זמן על תפעול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם אתה חושב שתריס אוטומטי נוטה לקרוס ולעשות קשיים כדאי שתדע שיש בהחלט מנועי חשמל אמינים מאוד, ומהסיבה הזו על מנת שהתריס לא יתקלקל עליך לרכוש את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה גדולה, מצטיינת, מוכרת ולגיטימית. האנשים המקצועיים מייעצים ללקוחות לקחת תריסים נגללים למקום לפי המאפיינים הבאים: סוג העסק ואיפה הוא נמצא. גודל הדלת שצריך לאבטח. מנגנון הפעלה איכותי (מנוע מין ועוצמתי). חומרי גלם (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור התריס הנרכש. מראה התריס הנגלל החשמלי. אמינות ועלות ההתקנה בבית העסק. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. כמה התריס חזק אל מול ניסיונות פריצה, ונדליזם ואסונות הטבע. אמצעי זהירות, כמו למשל מעצור חירום, אופציה להפעלה לא חשמלית כשיש הפסקת הזרם החשמלי וכיוצא באלה.

מחירון וערבות. סוגים של תריסי גלילה אוטומטיים בהרבה סטיילים מרהיבים

חברת תריסים חשמליים טובה בעיר נתיבות לתכנון, פבריקציה והתקנת תריסים נגללים אוטומטיים מעניקה תיאום מלא של התריס הנגלל אל רצונותיו של בעל הסק ואל הצורך של המקום. ניתן להכין את המוצר מחומרי גלם שונים, ע"פ רוב, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, החברה יכולה להציע אפילו תריס גלילה שקוף המורכב משלבים של פוליקרבונט. מומלץ לדעת שניתן לייצר תריסים חשמליים יחד עם שכבות מסיביות ואטומות, אפשר להשיג תריס עם שלבים מחוררים ובעלי מרווחים בצורה כזו שאוויר מסוגל להיכנס בפשטות לעסק וכמו כן יתן לראות מבעד לתריס. אם קורה ושמים תריס אוטומטי המופק מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לצבוע אותו בטכנולוגיית ייצור בחום, יש גם גוונים שונים לבחירה, ובאופן תואם לחזית נכס, לעיצוב המקום או לחילופין העסק ובהתאמה אל בקשותיו הייחודיות של הלקוח, החברה שלנו מוכנה לתכנן ולספק תריס בסטייל באיכות טובה מאוד ובמראה נכבד ומקורי.

ממי בעצם להשיג תריסי גלילה חשמליים
אנחנו מציעים להזמין תריסים הנגללים ידנית או חשמליים בבלעדיות מחברת שאפשר לסמוך עליה שמצויה שנים בתחום. אנחנו מציעים לקרוא אודות החברה, לדרוש מהחברה רשימת לקוחות מרוצים, עיין בבפרויקטים של המוסד במידה שיתאפשר לכם אנחנו ממליצים למצוא ביקורת כנות על העסק. אחרי בירור ראשוני והשוואת מחירים, צריך לבחור. ע"כ, אנו ממליצים לבחור אך ורק חברה אמינה שיש לה ניסיון בתחום הזה, חבר תריסים נגללים שמציעה לכם שירות בכל רחבי הארץ, מענה מקצועי מהיר בכל בעיה טכנית וקלקול.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל איזור בארץ ובאיזור נתיבות שירות זריז!

הבליטו בשיחת הטלפון שהגעתם דרך אתרינו וקבלו דיל שווה
החברה שלנו חברת רוטנשטיין משופשפים בייצור, מכירות והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לרצונות ולמאפייני הצרכן. חברתנו מייצרת תריסים מדברים נהדרים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשניות ואמינות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים בשוק לפרסום, ייצור תעשייתי וכן הרכבת תריסי גלילה ממונעים, לכל צורך ובכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן יפיפה ונגיש, וותיקה בין היתר ייצור תעשייתי וכמו כן התקנה של תריסים למקומות תעשייתיים, לבתי עסק, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה מאפשרת תריסי גלילה שהם שקופים, הנותנים תשובה מצוין לבתי עסק במרכזי שופינג וגם במולים, ותריסי גלילה חשמליים להן מערכת פיקוד להפעלה מרוחקת ע"י שלט, עם חריטה של לוגו או שם החברה. רמה, אמינות ועיצוב מתקדם וגם מרהיב אנו עובדים בכל רחבי הארץ וכן מספקים שירותי תיקונים באופן זריז וקליל. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל קליינט מדקת קבלת ההחלטה ועד להתקנה במקום העבודה לשביעות רצונו המוחלטת של הקליינט, ומביאים שירות מקיף אף אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מובילה בתחום אנו מציעים שירות מקצועי בצורה הטובה ביותר ותמחורים נוחים ו מצוינים. מקומות רבים במדינה דואבים מעבריינים ופשעי גניבה, על-כן עליהם להתקין אמצעי אבטחה מאסיביים בשביל להקשות על הפושעים ולצמק נזקים. כידוע בעבר היה נהוג להתקין מחסומים בעסק כיום ישנם פריטים חדשים ו איכותיים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים מהדרום לצפון לשמר את הרכוש והחפצים היקרים במקום. מומלץ לזכור שרבים לא ממש אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים מפני תחושת הסגירות וגם אווירת המקום הסגור, אז בגלל זה אין כמו סורג ממונע שקל לגלול במרוצת תקופת הפעילות של העסק, ובסיומו של יום העבודה מנמיכים עם לחיצה פשוטה על כפתור את הסורג החשמלי וזוכים למיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס חשמלי או לחלופין סורג?

במקומות וגם אצל בעלי עסקים אפשר לראות תריסים נגללים חשמליים הנוסכים תחושת אמון ו נותנים גם פתרון להצללה איכותי. עם זאת, תריס ממונע לא ממש מספק הגנה בפני פורצים כי כל פורץ שיודע את העבודה קולט כיצד לבצע הרמה של התריס ואז להיכנס דרך הפתח נפתח בשביל לבצע את זממו. לכן, הפתרון הכי חדיש למי שאינו רוצה סורגים מקובעים בבית העסק הוא לבצע התקנה תריס סורג המופעל חשמלית ביעילות, בצורה הזאת מתקינים שני פריטים במחיר אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג למיגון החנות.

שני פריטים בעלות ותעריף משתלמים באיזור נתיבות

המענה המתקדם והמתוחכם של תריס המהווה גם סורג הווה חלופה מצוינת למקום עבודה ברחבי המדינה. כל חברה שרוצה במעהנ מיגוני בדוק ויעיל יכול לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם למימדים של הפתחים בעסק ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עם עובי וחסין שיש לו פרופיל מפלדה חזקה למנוע ניסיונות ניסור של שכבות התריס. אפשר ליצור את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, ככה לקוחות נוכל לגרום להם להביט דרך לחלון הראווה על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהילהב מהסטייל הפנימי של המקום, גם במקרה שהחנות סגורה. חשוב לציין כי אחרי הכל, מאפשר נעילה גם במידה ו שלבי התריס הנגלל פתוחים על מנת לאפשר הקרנה של אור נעים מבחוץ ברווחים שיש בתריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להגיף עד לסוף על מנת לנעול אותו ולאבטח את המקום. בתריס סורג אין שום סיבה להוריד עד הסוף את התריס, כך ניתן לתת לאור הטבעי מבחוץ להקרין פנימה במטרה לחסוך בעלויות התאורה והחשמל. ממלצים לרכוש דגם רציני הכולל מנגנון בטיחות כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה ללפתוח ולסגור כאשר מתוחללת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים נגללים עם שקיפות בנתיבות והסביבה תריסי גלילה שניתן לראות דרכם באיזור נתיבות

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם נלהבת להציג לכם את אחד החידושים בענייני תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו עם איכות גבוהה הטוב בעיקר עבור חנויות בקניונים, במרכזים מסחריים מקורים ובמדרחוב, באופן זה, ניתן להציג את כל הסחורה לקליינטים הנמצאים באיזור מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד וגדול שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא תחושת בטחון והרבה יתרונות חוץ מזה.

תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות תריס שקוף – יתרונות רבים

תרסים שקופים זה בלי ספק פתרון מושלם לבתי עסק רבים, ניתן להראות את הפריטי הלבוש, שרשראות, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים במרכול אפילו בשעות שבהן בית העסק סגור. יתאפשר לכם להרים את התריס לתקרה בשעות הפעילות של בית העסק, התריס הנגלל לא צריך הרבה איזור לאחסון. תהיה לכם את האופציה לקחת שליטה על תריס הגלילה החשמלי דרך מתג המורכב על קיר פנימי בחנות, באמצעות שלט רחוק או על-ידי אפליקציה. המעלות החשובים של תריס גלילה שקוף הינם: עמידות גבוהה- התריס הנגלל עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד וחזק גם במקרים קיצוניים. עיצוב יפה- התריס השקוף נוצר באופן איכותי במראה איכותי, הוא מותקן על ידי עובדים מקצועיים מאומנים ברמת גימור מכובדת.פתרון מעולה בתי עסק – לקוחות יכולים לתת מבט על סחורה מוראית במקום עבודה באשנבי הראווה בעיר נתיבות ללא כל רעש. מיוצר כחול לבן- התריס החשמלי נעשה במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates