שערים חשמליים בעומר

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בעומר למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בעומר למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בעומר

תריס גלילה בעומר

תריסי גלילה חשמליים הינם צורת מיגון נפוצה בעסקים רבים ברחבי הארץ, מתאפשר לצפות אותם בכניסה למוסכים, רשתות בגדים ותכשיטים, סניפים של רשתות שיווק, דוכנים של מוצרי אלקטרוניקה וכולי. תריסים נגללים גורמים לכך שפושעים לחדור בקלות לחנות ולהסליק משם פריטים, אמצעי הסגירה כמו כן מונעים בעיות של השחטה, מצמצמים דרסטית את ניסיונות החדירה וכמו כן גורמים להרגשת רוגע עבור בעלי המקום ועובדיו.

איך למצוא תריסי גלילה למוסך שלך?

במטרה למצוא תריס גלילה למשרד שלך בעיר עומר צריך להגיע להחלטה האם אתה מתעניין בתריסים חשמליים או מכניים. עד לא מזמן הייתה מוסכמה לרכוש ולשים תריס גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת המכיל מגנון פעולה המשומש ידנית. כיום בדרך כלל מתקינים תריס שנגלל בעל מכלול חשמלי להפעלה פרקטית, כדי לא להסתפק עם גלגול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם אתה מכיר שתריס גלילה חשמלי הרבה פעמים נוטה להפסיק לעבוד ולגרות לתקלות מומלץ שתקרא זאת שיש בהחלט מנועים שמופעלים חשמלית שאפשר לסמוך עליהם, ומכך נובע שעל מנת שהתריס לא יתקלקל כדאי להתקין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מבוססת, בראש הרשימה, עמידה מהימנה. האנשים שמבינים בתחום מייעצים לאנשים לקנות תריס חשמלי לחנות לפי התנאים הבאים: סוג המשרד ובאיזו עיר הוא. גודל המלבן שצריך לאבטח. מנגנון הפעלה שניתן לסמוך עליו (מנוע מין ועוצמתי). חומרים ממנו התריס עשוי (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). אופן הייצור של התריס הנגלל החשמלי. מראה התריס. רמת ועלות התקנת התריס במחסן. תחזוקה שוטפת. עמידות התריס כאשר הוא עומד מול נסיון פריצה, השחתה ואיתני הטבע. מנגנוני בטיחות, כמו למשל מעצור חירום, אופציה להפעלה ידנית אם תתקיים תקלה חשמלית וכדומה.

תמחור והתחייבות. מיני תריסי גלילה אוטומטיים בהרבה סטיילים מלהיבים

משרד מקצועית בעיר עומר לתכנון, תפוקה והרכבה של תריסי גלילה פועלי חשמל מציעה התאמה מוחלטת של תריס הגלילה לרצונותיו של הלקוח ואל הצורך של המקום. ניתן להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם מגוונים, ברוב הפעמים, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, חברת התריסים יכולה להציע כן תריס גלילה שקוף העשוי משלבים של פוליקרבונט. אנו ממליצים לדעת שאפשר לייצר תריסים חשמליים המכילים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, אפשר להשיג תריס חשמלי עם שלבים עם מרווחים כך שאוויר מסוגל לעבור בלי דאגות למקום הסגור וגם יתאפשר לראות מבעד לתריס. במקרה ומתרינים תריס גלילה שמופק מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לשנות לו גוון בתנור, ישנם הרבה צבעים לקניה, ובהתאמה לחזית המקום, לעיצוב המבנה או המחסן ובקורולציה לבקשות פנומנאליות של הקונה או המשתמש, חברת התריסים בעלת היכולת לתכנן ולייצר תריס יפה באיכות טובה מאוד ובסגנון גדול ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי למעשה לקנות תריסי גלילה חשמליים
אנחנו ממליצים להזמין תריסים הנגללים ידנית או חשמליים בבלעדיות מחברה איכותית ובעלת ותק בתוך הסקטור. מומלץ לעיין על החברה, לדרוש מהעסק קהל ממליצים, לעיין ברשימת הפרויקטים של המוסד במידה שיתאפשר לכם מומלץ לקרוא דעה אובייקטיביות על החברה. אחרי סינון חלוצי והשוואת עלויות, רצוי לבחור. מסיבה זו, אנו ממליצים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שקיים אצלה תקופה ארוכה בתחום, חבר תריסים נגללים שמספקת שירות מהצפון לדרום, סיוע מקצועי יעיל בכל התלבטות ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל רחבי המדינה ובעומר והסביבה שירות זריז!

ציינו בטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותשמעו דיל טוב
חברתנו חברת רוטנשטיין מתמחה בייצור, מרקטינג והרכבת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה לצורכי ולמאפייני הלקוח. חברתנו מייצרת תריסים חשמליים מדברים מצוינים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור מתוחכמות ורציניות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם מוניטין של יותר מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחת החברות המובילות בסביבה לשיווק, ייצור והרכבת תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה ומכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן מדוקדק ומצוין, ומנוסה יחד עם זאת ייצור תעשייתי וכן התקנה של תריסים למפעלים, למקומות עבודה, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסים נגללים שמאפשרם לראות דרכם, המהווים פתרון מעולה לחנויות במרכזי שופינג וכמו כן במולים, ותריסי גלילה חשמליים יחד עם מערכת שליטה שתאפשר הפעלה מרחוק בעזרת שלט, עם חריטת לוגו ו/או שם מקום העבודה. איכות, תחושת ביטחון וכן עיצוב מודרני ומרשים אנו עובדים בכל המדינה וכן מספקים עבודות תיקונים באופן זריז ונגיש. הננו מלווים כל קליינט מהרגע של קבלת ההחלטה ועד לרגע ההתקנה בבית העסק לסיפוקו המלאה של הצרכן, ומעניקים שירות מקיף אף במצב שבו יש צורך בהשלמת העבודה. כחברה טובה בתחומה אנחנו נותנים שירות מקצועי ברמה גבוהה ותעריפים נוחים ו נהדרים. בהרבה עסקים במדינה מתענים מעבריינים ופשעי גניבה, בגלל זה עליהם להתקין אמצעי אבטחה מאסיביים במטרה להקשות על הפושעים ולצמצם נזקים. ידוע שבעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין מחסומים בבית העסק בעשור האחרון ישנם מוצרים חדשים וכן נהדרים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים בכל המדינה לשמר את הרכוש והדברים היקרים במיקום. רוצוי לדעת שהרבה אינם ממש אוהבים את את הניראות של הסורגים בגלל תחושת חוסק האוויר וגם אווירת המקום הסגור, אז בגלל זה אין על סורג חשמלי שאפשר לגלול במרוצת זמן הפעילות של המקום, ובסופו של יום העבודה מורידים עם נקישת כפתור את הסורג ומקבלים מיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או סורג?

במקומות מגורים וגם אצל בעלי עסקים קל לראות תריסים ממונעים המקרינים תחושת אמון ו מהווים גם גורם הצללה רציני. ועם זאת, תריס ממונע לא בדיוק מספק הגנה מול פורצים מאחר וכל פורץ שיודע את העבודה מבין איך לבצע הרמה של התריס ואז להיכנס מבעד לפתח במטרה לבצע ממש את כל שברצונו. על-כן, הפתרון היעיל ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים שהם קבועים בחנות הוא לרכוש תריס סורג המופעל חשמלית באיכות גבוהה, ככה רוכשים שני פריטים בתמחור טוב, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג המספק למיגון החנות.

שני פריטים בתעריף משתלם בעיר עומר

הפתרון המתקדם והחדשני לתריס שמשמש גם כסורג נותן חלופה מעולה למקום עבודה בכל נקודה מרכזית בארץ. כל מקום הרוצה בפתרון מיגון בטוח ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיהיה גם סורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם למימדי הפתחים בבית העסק ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום בעל עובי טוב וחסין הכולל פורפיל מפלדה רצינית למניעת פורצים שמנסרים את שכבות התריס. אנו יכולים לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות יש ביכולתם להביט בעד לחלון העסק בשביל לצפות בסחורה בחנות ולהילהב מהסטייל הפנימי של המקום, גם כשהחנות סגורה. כמובן שיש לצייין שכן מאפשר נעילה אף כש שלבי התריס פתוחים במטרה לאפשר הקרנה של קרני אור מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש להוריד עד לסוף ע"מ לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס שהוא סורג אינכם צריכים להוריד עד הסוף את התריס, ככה ניתן לתת לתאורה טבעית מבחוץ להקרין פנימה ע"מ לחסוך בעלויות האור והחשמל. כדאי לקנות דגם איכותי שנכנס בו מנגנון זהירות כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה ללפתוח ולסגור בעת שיש הפסקת חשמל באזור.

תריסים חשמליים עם שקיפות בעומר והסביבה תריסי גלילה שניתן לראות דרכם בעומר

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם גאה להציג לכם את אחת הטכונולגיות החדישות בתחום התריסים הנגללים, תריס שניתן לראות דרכו עם איכות גבוהה הכדאי במיוחד למרכולות, מרכזי קנייה מקורים ובמורד הרחוב, באופן זה, ניתן להציג את כל הדברים לקליינטים הנמצאים במקום הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר עמיד ומקצועית המבטיח לכם מלא הגנה ודברים טובים נוספים.

תריס גלילה שקוף – דבר מצוין תריס שקוף – הרבה יתרונות

תרסים שקופים זה בלי ספק פתרון נפלא לבתי עסק רבים, אפשר להראות את הבגדים, הצמידים, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בחנות אפילו בשעות שבהן החנות סגורה. יתאפשר לכם לגלול את תריס הגלילה מעלה בזמן הפעילות של החברה, התריס הממונע השקוף כמעט שאינו נזקק לאיזור לאחסון. תוכלו לתפעל את תריס הגלילה החשמלי באמצעות כפתור הפעלה המורכב בתוך העסק על הקיר, דרך שלט רחוק או דרך אפליקציה בנייד. הפלוסים החשובים של תריס נגלל שקוף הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ורב-עוצמה אף במצב שבו יש מקרי קיצון. עיצוב יפה- התריס מיוצר באופן איכותי במראה יוקרתי, הוא מותקן על ידי עובדים מקצועיים מתורגלים באיכות שאין כמוה.תשובה עולמי חנויות- אנשים לצפות בסחורה המוצגת במשרדים בחלונות הראווה בעיר עומר ללא בלאגן. מיוצר במידנת ישראל- התריס הנגלל נוצר במפעלי החברה שלנו רוטנשטיין חוסם ונחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates