שערים חשמליים בעזריקם

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בעזריקם למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בעזריקם למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בעזריקם

תריס גלילה בעזריקם

תריסי גלילה הם צורת אבטחה נפוצה בהרבה חנויות בכל המדינה, אפשר למצוא אותם בפתחי מוסכים, רשתות הלבשה ותכשיטים, מרכזים של רשתות קניות, עסק של מוצרי חשמל וכולי. תריסי גלילה אוטומטיים מונעים מגנבים להתגנב בפשטות לעסק ולקחת מהחנות עצמים, הם כמו כן מגנים ממקרי ונדליזם, ממעיטים באופן דרסטי את הזדמנויות הפריצה ומעודדים להרגשה של בטחון בקרב בעלי בית העסק.

באיזה אופן למצוא תריס גלילה חשמלי למשרד שלך?

במטרה להחליט על תריס גלילה אוטומטי לעסק בו אתה עובד בעזריקם עליך להחליט מראש האם בעל העסק מעדיף להתקין בתריסי גלילה חשמליים או מכניים. בעבר אנשים היו נוהגים לקנות ולהתקין תריס גלילה חשמלי מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת שיש בו מגנון פעולה הפועל ידנית. עכשיו מקובל להזמין תריס נגלל הפועל באמצעות מכלול חשמלי לגלילה קלה, כדי לא להסתפק עם תפעול ידני המחייב כוח פיסי. אם במקרה שמעת כי תריס אוטומטי הרבה פעמים נוטה להשתבש ולגרות לתקלות כדאי לדעת שקיימים מנועי חשמל שעובדים מעולה, ומכך נובע שכדי להימנע מתקלות עליך לקנות את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה שניתן לסמוך עליה, יציבה שאנשים מכירים ואמינה. המומחים חושבים שכדאי לבעלי מקומות לבחור תריס גלילה למוסך לפי הנקודות הבאות: סוג העסק ומיקומו. גודל הפתחים שיש לסגור. תהליך עבודה אמין (מנוע אמין וחזק). חומרים (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיה בה מיוצר התריס החשמלי. צבע התריס הנגלל. אמינות ועלות התקנת התריס במשרד. אחזקת התריס באופן שוטף. התנגדות התריס בפני ניסיונות חדירה פנימה, חבלנות ופגעי מזג האוויר. אמצעי זהירות, דוגמת מעצור חירום, מסוגלות להפעלה ידנית אם אכן יש תקלה חשמלית וכו'.

מחירון ואחריות. סוגי תריסים נגללים במגוון עיצובים מלהיבים

עסק מקצועית בעיר עזריקם לסידור, תפוקה והתקנה של תריסים נגללים ממונעים מציעה התאמה של התריס הנגלל לרצונותיו של הלקוח ולתכונות העסק. יכולים להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם כאלה ואחרים, ברוב הפעמים, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, חברת תריסי הגלילה יכולה ליצר גם תריס גלילה שקוף המורכב משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת שניתן לייצר תריסי גלילה עם שכבות מסיביות ואטומות, יתאפשר לכם להזמין תריס הכולל שכבות בעלות מרווחים כך שאוויר מסוגל לעבור בלי דאגות לחלל הסגור ובנוסף יתן לאנשים לראות דרך החריצים בתריס. במידה ובוחרים תריס אוטומטי שמופק מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לצבוע אותו בטכנולוגיית ייצור בחום, יש הרבה צבעים שונים לקניה, ובהתאם לחזית המבנה, לעיצוב המקום או המחסן ובהתאמה לדרישות מיוחדות של הקונה או המשתמש, חברת תריסי הגלילה מוכנה לתכנן ולהעניק תריס בסטייל בצורה איכותית ובסטייל חשוב ופשוט ויעיל.

ממי למעשה להשיג תריסי גלילה
אנחנו מציעים להתקין תריסים נגללים ידניים או חשמליים אקסקלוסיבית מחברה עליה ניתן לסמוך ובעלת ותק בין המקצוענים. אנו מציעים לחקור בדבר, לדרוש בנועם מנציג החברה קהל ממליצים, לקרוא בברשימת העבודות שבוצו על ידי העסק אם יתאפשר לכם רצוי לקרוא ביקורוץ ענייניות על החברה. לאחר סינון התחלתי והשוואת מחירים, מומלץ להיסגר על החלטה. אם כך, אנו מציעים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שידועה עם ותיקות בתחום הזה, חבר תריסים נגללים שמחלקת שירות ברחבי הארץ, עזרה באופן מקצועי מהיר בכל התלבטות ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות לכל חלקי הארץ ובאיזור עזריקם זמינות מיידית!

יידעו בשיחת הטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותרוויחו הצעה אטרקטיבית
חברת רוטנשטיין חוסם מעולים בייצור, פרסום והתקנת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה לבקשות ולמאפייני הקונה. חברתנו מייצרת תריסים חשמליים מחומרי גלם נהדרים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור חדשניות וטובות. לחברת רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחד העסקנים המובילים בארץ למרקטינג, ייצור וגם השמת תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה וכן מכל גודל. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון יפה ונגיש, ומנוסה בין היתר בייצור והתקנת תריסים למפעלים, לבתי עסק, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מאפשרת תריסי גלילה חשמליים שקופים, הנותנים מענה קליל למקומות עבודה במרכזי שופינג וכמו כן בקניונים, וגם תריסים נגללים חשמליים עם מערכת פיקוד שתאפשר הפעלה ממרחק בעזרת שלט, עם חריטה של הלוגו ו/או שם התאגיד. שווי, תחושת ביטחון וכן עיצוב מתקדם וגם מרשים אנו פועלים בכל רחבי המדינה וכן נותנים עבודות תיקונים באופן יעיל וקליל. אנו מלווים כל מזמין מהרגע של הזמנת התריס וכלה בהתקנה במקום לסיפוקו המוחלטת של הלקוח, ומבצעים שירות מקיף גם אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה טובה בענף הזה אנחנו נותנים שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ותמחורים נוחים ו מעולים. עסקים רבים בארץ מתענים מפריצות ועבריינות, לכן עליהם להתקין אמצעי אבטחה יעילים במטרה להקשות על כנופיות הפורצים ולצמצם נזקים. ידוע שלא מזמן היה נהוג לשים סורגים בעסק בימים אלה ישנם פריטים חדשים ו מעולים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים בכל נקודה מרכזית בארץ להגן על הרכוש והציוד היקר בעסק. חכם יהיה לדעת שהרבה בני אדם אינם אוהבים את המראה של הסורגים בעקבות תחושת הסגירות ואווירת בית הכלא, על-כן אין להשוות משהו אחר ל סורג ממונע שפשוט לגלול בזמן שעות הפעילות של בית העסק, ובסיום העבודה מנמיכים בלחיצת כפתור את הסורג ומקבלים מיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס חשמלי נגלל או לחלופין סורג?

בדירות ובתים וגם בחברות תוכלו לראות תריסים נגללים המאצילים תחושת אמון ו מציעים גם פתרון הצללה טוב. אבל תריס ממונע אינו מספק הגנה מול פושעים מהסיבה שכל פורץ מיומן יודע כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ואז להיכנס דרך הפתח נפתח כדי לבצע ממש את כל שברצונו. מסיבה זו, הפתרון העדכני ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים שהם קבועים בבית העסק הוא להתקין תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באיכות גבוהה, בצורה הזאת קונים שני פריטים בתעריף זהה, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג שנותן מיגון להחנות.

שני מוצרים בתמחור משתלם בעיר עזריקם

הפתרון המתקדם והחדשני של תריס שמשמש גם כסורג הווה חלופה מצוינת לחברות מהצפון לדרום. כל בית עסק הרוצה בפתרון מיגון בטוח ואפקטיבי מסוגל לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג המופעל חשמלי בהתאם למימדי הפתחים בעסק ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום בעל עובי טוב ועמיד שיש לו פרופיל מפלדה רצינית למניעת סיכוי לניסור השלבים של התריס. ניתן לספק את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, באופן זה, לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון העסק במטרה לצפות במוצרים בחנות ולהתלהב מעיצוב החנות, גם כשהמקום סגור. נציין גם כי תאכלס, מאפשר נעילה אף אם שלבי התריס הנגלל עם רווחים על מנת לאפשר מעבר של אור טבעי מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה רגיל יש להוריד עד לסוף ע"מ לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס שהוא סורג אין צורך להוריד עד למטה את תריס הגלילה, ככה ניתן לאפשר לתאורה טבעית מבחוץ להקרין פנימה על מנת לחסוך בכסף המשולם על התאורה והחשמל. מומלץ לרכוש דגם רציני הכולל מנגנון אבטחה למניעת נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני המאפשר סגירה ופתיחה בזמן שפסק החשמל בשכונה.

תריסי גלילה שקופים בעזריקם והסביבה תריסים חשמליים שקופים בעזריקם

חברת רוטנשטיין חוסם שמחה להציג לכם חידוש מצוין בתחום התריסים הנגללים, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה הטוב ממש לחנויות בקניונים, מרכזי קנייה מקורים וברחובות שופינג בצורה הזאת אפשר להציג את המוצרים לקליינטים הנמצאים ברחוב שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי ומאסיבי המבטיח לכם הכי הרבה ביטחון ויתרונות רבים חוץ מזה.

תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מעולה תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות

תריסי גלילה שקופים זה בלי ספק פתרון מושלם למקומות עבודה רבים, קל להראות את הביגוד, הטבעות, מוצרים חשמליים וכל סחורה אחרת בבית העסק אף בשעות בהן החנות סגורה. תהיה לכם את האופציה להרים את התריס השקוף מעלה בזמן הפעילות של החברה, התריס לא נזקק להרבה מיקום לאחסון. תהיה לכם את האופציה לשלוט בהתריס החשמלי ע"י כפתור שמותקן בתוך העסק על הקיר, דרך שלט או על-ידי יישומון בנייד. המעלות החשובים של תריסי גלילה שקופים הם הינם: עמידות טובה- התריס מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ומאסיבי גם במקרה קצה. עיצוב עם סטייל- תריס הגלילה מיוצר באיכות גבוהה ובמראה איכותי, הוא מותקן על ידי אנשים מקצועיים משומנים ברמת גימור רצינית.פתרון ברמה בתי עסק – אנשים לתת מבט על טובין מודגמת במקום עבודה בחלונות הראווה בעזריקם ללא שום בלאגן. מיוצר בישראל- התריס הנגלל נעשה במפעלי חברת רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates