שערים חשמליים בערוגות

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בערוגות למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בערוגות למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בערוגות

תריס גלילה בערוגות

תריסי גלילה חשמליים מרבים להיות צורת התגוננות נפוצה ברשתות רבות ברחבי המדינה, אפשרי למצאם בפתחי מוסכים, רשתות אופנה, מרכזים של רשתות מרכולים, דוכנים בהן מוכרים מוצרי חשמל וכיוצא בזאת. תריסי גלילה לא מאפשרים לגנבים להתגנב בקלות לעסק ולהסליק ממנו מצרכים, התריסים כמו כן מגנים ממקרי השחטה, מפחיתים באופן משמעותי את הזדמנויות הונדליזם ומעודדים לתחושת ביטחון בקרב הבעלים של החנות.

באיזה אופן להתאים תריס גלילה למוסך שלך?

בשביל לבחור תריסי גלילה לעסק שלך באיזור ערוגות צריך לבחור האם הלקוח מעדיף להשתמש בתריסי גלילה חשמליים או מונעים ידנית. עד לא מזמן היה הרגל לקנות ולהתקין תריס גלילה חשמלי מברזל טוב או פלדה מגלוונת העובד בעזרת מנגנון תפעול הפועל ידנית. בזמנינו נוטים להזמין תריס נגלל שעובד בעזרת מנגנון חשמלי לשימוש פשוט, במקום להתקשות על גלגול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם עולה החשש שתריס המונע חשמל מרבה להשתבש ולגרום לבעיות כדאי לדעת כי ישנם מנועים חשמליים שעובדים מעולה, לכן כדי שלא יקרו תקלות כדאי לקנות את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה ענקית, יציבה עמידה ושניתן לסמוך עליה. המומחים בתחום חושבים שכדאי לקליינטים לקנות תריסים נגללים למקום לפי הנקודות הבאות: סוג העסק והמיקום שלו. גודל דלת העסק שצריך לאבטח. מנגנון הפעלה מעולה (מנוע חשמלי עוצמתי ואמין). חומרי גלם (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכנולוגיות לייצור התריס הנרכש. מראה תריס הגלילה. איכותה של ומחר התקנת התריס במחסן. תחזוקה באופן תדיר. התנגדות התריס כאשר הוא עומד מול נסיון פריצה, הרסנות וגשמים. אמצעי זהירות, כגון מעצור חירום, אפשרות לתפעול בעזרת הידיים אם יש הפסקת חשמל וכדומה.

מחיר וערבון. מינים של תריסים נגללים בסוגי עיצובים מפעימים

משרד איכותית בערוגות לארגון, פבריקציה והתקנת תריסים פועלי חשמל מציגה התאמה של תריס הגלילה אל רצונותיו של בעל הסק ואל הצורך של המקום. ניתן להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרים ממגוון רחב, ברוב המקרים, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת תריסי הגלילה יכולה להציע כן תריס גלילה שקוף העשוי מפוליקרבונט. כדאי לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה עם שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, יתאפשר לכם לבחור תריס המכיל שכבות בעלות מרווחים בצורה כזו שאוויר מסוגל להיכנס ביעילות לבית העסק וכמו כן יתאפשר לראות מבעד לתריס הגלילה. אם קורה ומתרינים תריס חשמלי הנוצר מפלדה או אלומיניום ניתן לצבוע אותו בתנור, יש הרבה גוונים לרכישה, ובהתאם לחזית הדירה, לעיצוב המקום או העסק ובהלימה אל רצונותיו סגוליות של הלקוח, חברת name ביכולתה לתכנן ולספק תריס חשמלי בסטייל באיכות טובה מאוד ובמראה נכבד ומקורי.

ממי להזמין תריסי גלילה
חשוב לרכוש תריסי גלילה מכניים או לחלופין חשמליין אך ורק מחברה מקצועית ומנוסה בין אנשי המקצוע. אנחנו מציעים לשאול אנשים לגבי, לדרוש מנציג המכירות קהל ממליצים, לעיין ברשימת הפרויקטים השייכת לחברה התוכלו חכם יהיה לבקש חוו"ד ענייניות בדבר העסק. בתום בירור ראשון והשוואת מחירים, כדאי לבחור. על-כן, מומלץ לבחור רק חברה אמינה ובעלת תקופה ארוכה בתחום, חברת תריסים המציעה שירות בפריסה ארצית רחבה, סיוע מקצועי מהיר בכל בעיה מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

פועלים בכל איזור בארץ ובעיר ערוגות שירות זריז!

ציינו בשיחה שהגעתם דרך אתרינו והשיגו הצעה אטרקטיבית
החברה שלנו חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, שיווק והרכבת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה אל דרישותיו של ולמאפייני המשתמש. החברה שלנו מייצרת תריסים מחומרים מצוינים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור חדשות ומתקדמות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם ותיקות הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחד העסקנים המובילים בשוק למרקטינג, ייצור תעשייתי וכמו כן הרכבה של תריסי גלילה חשמליים, לכל מטרה וכן קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון נאה ונגיש, וותיקה בין היתר ייצור תעשייתי והתקנת תריסים נגללים למקומות תעשייתיים, למקומות עבודה, לסופרים, למוסכים ולחניות. החברה מאפשרת תריסים נגללים שקופים, הנותנים תשובה קליל לחנויות במרכזי שופינג וכמו כן בקניונים, ותריסי גלילה להן מערכת פיקוד להפעלה מרחוק דרך שלט, עם חריטת סמל או שם בית העסק. איכות, תחושת ביטחון ועיצוב אופנתי ונהדר אנו עובדים בכל המדינה ומציעים עבודות תיקונים באופן מהיר ונוחה. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל אדם מרגע הזמנת התריס ועד לרגע ההתקנה במקום לשביעות רצונו השלמה של הלקוח, ומביאים שירות מלא גם אחרי השלמת התהליך. כחברה מובילה בתחומה אנחנו נותנים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר וגם תעריפים נוחים ו מעולים. בהרבה עסקים בסביבה כואבים מעבריינים וגניבות, לכן עליהם לשים אמצעי מיגון טובים על מנת להקשות על הפושעים ולצמק נזקים. כפי שידוע בעבר היה נהוג להתקין מחסומים בבית העסק בתקופתנו ישנם פריטים חדשים ו איכותיים שנותנים לעסקים בכל רחבי הארץ לאבטח את הרכוש והחפצים היקרים בעסק. רוצוי לדעת שהמון חבר'ה אינם ממש אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים מפני תחושת המחנק ואווירת בית הכלא, אז בגלל זה אין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שפשוט לגלול במהלך תקופת הפעילות של החברה, ובסופו של שעות הפעילות מורידים בלחיצה פשוטה על כפתור את הסורג הנגלל ואז נוצר מיגון אפקטיבי ובטוח.

תריס חשמלי או לחלופין סורג?

בבתים רבים וגם באתרים וחברות תהיה לכם את האופציה לראות תריסי גלילה ממונעים המשרים תחושה של אמון ו נותנים גם גורם הצללה מומלץ. אבל תריס ממונע לא נותן מספיק הגנה אל מול פורצים מהסיבה שכל פושע שיודע את העבודה קולט כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ואז להיכנס דרך הפתח במטרה לבצע את הפשע. מסיבה זו, הפתרון העדכני ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים קבועים בחנות הוא להתקין תריס סורג חשמלי ביעילות, בצורה זו, מתקינים שני דברים בתעריף זהה, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג המספק למיגון המקום.

שני פריטים בתעריף משתלם בעיר ערוגות

המענה המתקדם והחדשני של תריס שמשמש גם כסורג הווה חלופה נפלאה למקום עבודה ברחבי המדינה. כל בית עסק שרוצה במעהנ מיגוני יעיל ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג נגלל חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים בחנות ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ומחוסן הכולל פורפיל מפלדה אמינה למניעת פושעים שמנסרים את שכבות התריס. אנו יכולים לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות יכולים להביט דרך לחלון הראווה ע"מ לצפות בפריטים בחנות ולהילהב מהסטייל הפנימי של המקום, גם אם בית העסק סגור. כמובן שיש לצייין אחרי הכל, נותן לנו את האפשרות לנעילה גם אם שלבי התריס הנגלל עם רווחים כדי לאפשר הקרנה של אור טבעי מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש להגיף עד למטה בשביל לבצע נעילה שלו ולאבטח את המקום. בתריס עם סורג אין שום צורך לסגור עד למטה את תריס הגלילה, ככה ניתן להשאיר לתאורה טבעית מבחוץ להקרין פנימה בשביל לחסוך בעלויות החשמל והאור. ממלצים לרכוש דגם איכותי שמכליל מנגנון זהירות למנוע נפילה של התריס ומנגנון שהוא ידני המאפשר לפתוח ולסגור כאשר מתוחללת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים נגללים עם שקיפות בערוגות תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בערוגות והסביבה

בית העסק רוטנשטיין חוסם גאה להציג בשבילכם חידוש איכותי בתחום תריסי הגלילה החשמליים, תריס עם שקיפות עם איכות גבוהה הטוב בעיקר למקומות עבודה, במרכזי קנייה סגורים ובמורד הרחוב, בצורה הזאת אפשר להציג את המוצרים לאנשים הנמצאים באיזור מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר בטיחותי ועוצמתי המבטיח לכם הכי הרבה ביטחון ויתרונות רבים בנוסף.

תריס גלילה עם שקיפות – יתרונות רבים תריס שקוף – דבר מצוין

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון איכותי לעסקים רבים, תוכלו להראות לכולם את הבגדים, הטבעות, מוצרים חשמליים וכל סחורה אחרת בעסק גם בשעות בהם בית העסק סגור. פשוט לגלול את התריס השקוף לתקרה בשעות הפעילות של החברה, התריס השקוף כמעט שאינו נזקק למקום לאחסון. תהיה לכם את האופציה לתפעל את תריס הגלילה דרך מתג המותקן על קיר פנימי בחנות, ע"י שלט נייד או באמצעות יישומון בנייד. הסגולות העיקריים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות גבוהה- תריס הגלילה מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב וחזק גם במקרים קיצוניים. עיצוב עם סטייל- התריס השקוף מיוצר בצורה איכותית במראה יפה, זה מותקן על ידי אנשים מקצועיים אמונים ברמתה של שאין כמוה.תשובה קליל עסקים – אנשים להביט בסחורה מוראית במשרדים באשנבי הראווה בערוגות והסביבה בלי שום ווליום. מיוצר כחול לבן- התריס החשמלי מופק במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates