שערים חשמליים בקרית מלאכי

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בקרית מלאכי למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בקרית מלאכי למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בקרית מלאכי

תריס גלילה בקרית מלאכי

תריסי גלילה חשמליים הינם טכניקת מיגון נפוצה בהרבה משרדים ברחבי המדינה, אפשרי לראותם בהגעה למוסכים, מרכזי הלבשה ותכשיטים, מרכזים של רשתות קניות, מרכזי קניה של מוצרים חשמליים וכיוצא בזאת. תריסי גלילה חשמליים לא מאפשרים לפושעים להכנס בפשטות למשרד ולחטוף משם דברים, התריסים בנוסף מרחיקים בעיות של השחטה, מצמצמים משמעותית את ניסיונות הפריצה ומעודדים להרגשת רגיעה עבור בעלי החנות.

באיזה אופן למצוא תריסי גלילה למשרד שלך?

כאשר צריך להחליט על תריסי גלילה למוסד שלך בקרית מלאכי כדאי להגיע להחלטה אם אתה מתעניין בתריסים חשמליים או מופעלים ידנית. בעבר הלא רחוק אנשים היו נוהגים לקנות ולשים תריסי גלילה אוטומטיים מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד שיש בו ממשק הפועל ידנית. עכשיו מקובל להזמין תריס גלילה שמכיל מכלול חשמלי לגלילה קלה, במקום להסתפק על תפעול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם אתה חושב שתריס גלילה חשמלי הרבה פעמים נוטה להפסיק לעבוד ולגרום לבעיות כדאי לדעת שיש גם מנועים חשמליים שאפשר לסמוך עליהם, ומפאת זאת על מנת שהתריס לא יתקלקל עליך לקנות את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה ענקית, מצטיינת, מפורסמת ושניתן לסמוך עליה. אלו שיודעים ענין מייעצים לבעלי מקומות לרכוש תריסי גלילה לעסק על פי הקריטריונים הבאים: סוג העסק והמיקום שלו. גודל החלון שצריך לנעול. מנגנון פעולה איכותי (מנוע מין ועוצמתי). חומרים ממנו התריס עשוי (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). האופן בו המפעל מייצר את התריס הנגלל החשמלי. מראה התריס הנגלל החשמלי. איכותה של ועלות התקנת התריס בעסק. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. כמה התריס חזק מול נסיונות פריצה, חבלנות וגשמים ורוחות חזקים. אמצעי זהירות, כמו למשל מעצור חירום, פוטנציאל לתפעול ידני בעת שיהיו הפסקת חשמל וכיוצא בזאת.

מחיר וערבון. סוגים של תריסי גלילה חשמליים במגוון סטיילים מלהיבים

עסק טובה בקרית מלאכי והסביבה לסידור, תיעוש והרכבה של תריסי גלילה ממונעים מציגה התאמה של התריס לדרישותיו של בעל הסק ולצורכי העסק. יכולי לייצר את התריס מחומרים כאלה ואחרים, בדר"כ, מפלדה או מאלומיניום, החברה שלנו יכולה ליצר אפילו תריס גלילה שקוף העשוי מפוליקרבונט. אנו ממליצים לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה אוטומטיים יחד עם שכבות מסיביות ואטומות, ניתן לעשות שימוש בתריס עם שלבים מחוררים ובעלי מרווחים כך שאוויר יכול לאוורר ביעילות לבית העסק וכן יתאפשר לראות דרך התריס. במידה ומתרינים תריס גלילה שעושים אותו מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לשנות לו גוון בטכנולוגיית ייצור בחום, קיימים הרבה צבעים לברירה, ובאופן תואם לחזית הבית, לעיצוב החנות או המשרד ובהלימה אל בקשותיו הייחודיות של הצרכן, חברת name כשירה לתכנן ולהעניק תריס חשמלי בסטייל באיכות עילאית ובנראות מרשים ומקורי.

ממי בדיוק להשיג תריסי גלילה
מומלץ להתקין תריסים נגללים מכניים או לחלופין חשמליין בלבד מחברה אמינה ובעלת ותק בתחום. חשוב לקרוא על החברה, לדרוש בנועם מנציג החברה קהילת ממליצים, לקרוא בבפרויקטים של החברה התוכלו אנו מציעים לקרוא ביקורוץ ענייניות על העסק. לאחר סינון ראשוני והשוואת מחירים, מומלץ לבחור. ע"כ, אנחנו ממליצים לבחור רק חברה איכותית שידועה עם ותיקות בסקטור זה, חבר תריסים נגללים שמציעה לכם שירות בכל הארץ, עזרה באופן מקצועי זריז בכל בעיה מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל רחבי המדינה ובקרית מלאכי נגישות מיידית!

הדגישו בשיחה שהגעתם לשירות דרך האינרנט והשיגו הצעה כדאית
העסק חברת רוטנשטיין משופשפים בייצור, פרסום והשמת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה אל דרישותיו של ולמאפייני המזמין. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים חשמליים מחומרי גלם נהדרים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות מתוחכמות ואמינות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בתחום ומעשה היא נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים במדינה לפרסום, ייצור וכן השמת תריסים ממונעים, לכל מטרה וגם בכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת פתרון יפה ונגיש, ומנוסה בין היתר ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסי גלילה חשמליים למפעלים, לחנויות בקניונים, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסי גלילה ממונעים שהם שקופים, הנותנים מענה מושלם למקומות עבודה במרכזי קניות וקניונים, וגם תריסים נגללים חשמליים עם תוכנת שליטה שתאפשר הפעלה ממרחק באמצעות שלט, עם חריטת סמל או לחילופין שם העסק. איכות, אמינות וגם עיצוב מתקדם וגם נהדר אנו עובדים בכל חלקי הארץ ונותנים שירותי תיקונים באופן יעיל ונגיש. הננו מלווים כל אדם מרגע קבלת ההחלטה ועד לרגע ההתקנה במקום העבודה לסיפוקו השלמה של המשתמש, ומביאים שירות מלא אף במצב שבו יש צורך בהשלמת ההתעסקות. כחברה טובה בתחומה אנחנו מציעים שירות מקצועי בצורה הטובה ביותר ומחירונים נוחים ו נהדרים. בחנויות רבות במדינה כואבים מפריצות וגניבות, מסיבה זו הם צריכים להתקין אמצעי הגנה טובים על מנת להקשות על הפורצים ולמזער הפסדים. אם עד לפני מספר שנים היה נהוג לשים סורגים בבית העסק בימינו אנו ישנם פריטים חדשים ו מעולים המאפשרים למקומות עבודה בכל רחבי המדינה לשמר את הרכוש והציוד היקר במיקום. רוצוי לדעת שרבים אינם ממש אוהבים את את הניראות של הסורגים מפני תחושת הסגירות וגם אווירת מתקן כליאה, מסיבה זו אין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שאפשר לגלול במהלך תקופת הפעילות שהחברה נותנת, ובסיום שעות הפעילות מנמיכים על ידי לחיצת כפתור את הסורג הנגלל ואז נוצר מיגון אפקטיבי ועובד.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

בבתים רבים וגם בעסקים שונים קל לראות תריסים נגללים המעניקים תחושת אמון ו נותנים גם פתרון להצללה מקצועי. אך תריס ממונע אינו מספק הגנה מול פושעים כי כל פושע מיומן יודע כיצד לבצע הרמה של התריס ואז להיכנס דרך הפתח ע"מ לבצע ממש את כל שברצונו. מסיבה זו, הפתרון הכי חדיש למי שאינו רוצה סורגים מקובעים בעסק הוא לבצע התקנה תריס סורג חשמלי בצורה יעילה, ככה רוכשים שני פריטים בתשלום אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג למיגון העסק.

שני פריטים במחיר משתלם בקרית מלאכי

המענה המתקדם והחדשני של תריס שמשמש גם כסורג מהווה חלופה ברמה גבוהה למקום עבודה ברחבי הארץ. כל עסק המעוניין בפתרון אבטחה עובד ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים במקום העבודה ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עם עובי ועמיד עם פרופיל מפלדה אמינה למניעה של ניסיונות ניסור של שלבי התריס. אנו יכולים לייצר את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, בצורה זו, לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון הראווה במטרה לצפות בפריטים בחנות ולהתלהב מעיצוב המקום, גם אם החנות סגורה. חשוב לציין כי תאכלס, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם כאשר שכבות התריס פתוחים כדי לאפשר מעבר אור טבעי מבחוץ בין השלבים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להוריד לחלוטין במטרה לבצע נעילה ולהגן על המקום. בתריס שהוא סורג אתם לא אמורים להנמיך עד הסוף את התריס, בצורה הזאת ניתן להותיר לקרני אור מבחוץ לחדור פנימה על מנת לחסוך במחירי האור והחשמל. מומלץ לרכוש דגם איכותי שנכנס בו מנגנון בטיחות למניעה של נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האופציה ללפתוח ולסגור בזמן שקיימת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים חשמליים עם שקיפות בעיר קרית מלאכי תריסי גלילה שקופים בקרית מלאכי והסביבה

חברתנו רוטנשטיין חוסם רוצה להראות בפניכם חידוש מצוין בעולם התריסים הנגללים, תריס שניתן לראות דרכו בעל איכות גבוהה הטוב במיוחד לבתי עסק, במרכזים מסחריים מקורים ובמורד הרחוב, בצורה הזאת אפשר להראות את המוצרים לאנשים הנמצאים במקום הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר אמין ורב-עוצמה המבטיח לכם המון תחושת בטחון ודברים טובים בנוסף.

תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מצוין תריס גלילה עם שקיפות – יתרונות רבים

תריסי גלילה שקופים זה לחלוטין פתרון מושלם לעסקים רבים, פשוט להראות לכולם את הבגדים, התכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי פריטים אחרים בבית העסק אף בשעות בהן בית העסק סגור. תוכלו לגלגל את תריס הגלילה למעלה בזמני הפתיחה של החברה, התריס החשמלי לא דורש הרבה שטח אחסון. תהיה לכם את האופציה להפעיל את התריס החשמלי באמצעות כפתור שמותקן על קיר פנימי בעסק, דרך שלט רחוק או על-ידי אפליקציה. היתרונות המשמעותיים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד וחזק אף במצב שבו יש מקרה קצה. עיצוב איכותי- התריס השקוף נעשה באיכות גבוהה ובמראה איכותי, זה מותקן ע"י אנשים מקצועיים משופשפים באיכות גבוהה.פתרון מצוין מקומות שיווקיים – אנשים לסקור טובין המוצגת במשרדים באשנבי הראווה באיזור קרית מלאכי ללא כל בלאגן. מיוצר במידנת ישראל- התריס הנגלל נעשה במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates