שערים חשמליים ברביבים

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה ברביבים למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה ברביבים למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה ברביבים

תריס גלילה ברביבים

תריסי גלילה חשמליים הינם אמצעי אבטחה נפוץ בהרבה משרדים ברחבי הארץ, אפשר למצאם בהגעה למוסכים, רשתות אופנה, מרכזים של סופרים, עסק של מוצרי חשמל וכולי. תריסי גלילה חשמליים גורמים לכך שפושעים לחדור בקלות למשרד ולחטוף מהעסק חפצים, אלו גם מגנים ממקרים של ונדליזם, מפחיתים מאוד את סיכויי הונדליזם וכמו כן תורמים להרגשת רוגע אצל בעלי המקום ועובדיו.

איך להחליט על תריס נגלל לבית שלך?

על מנת לבחור תריס נגלל לבית שלך ברביבים והסביבה עליך לבחור האם אתה מעדיף להשתמש בתריסי גלילה אוטומטיים או מופעלים ידנית. עד לא מזמן אנשים היו נוהגים לקנות ולשים תריס גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת שיש בו מגנון מכני ידני. כיום מקובל להזמין תריסי גלילה עם מערכת חשמלית לתפעול נוח ופשוט, כדי לא להסתפק על תפעול מכני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם שמעת כי תריס אוטומטי נוטה להתקלקל ולגרום לבלגן מומלץ שתדע שיש גם מנועים אוטומטיים שאין מה לפחד מתקלות איתם, אי לכך על מנת לקבל תריס אמין כדאי לרכוש את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה מפורסמת, בטופ, מפורסמת מהימנה. המומחים בתחום אומרים לאנשים לקנות תריסי גלילה אוטומטיים למוסך לפי התנאים הבאים: סוג החנות ואיפה הוא נמצא. גודל דלת המוסך שצריך לאבטח. מנגנון הפעלה אמין (מנוע חשמלי עוצמתי ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). אופן הייצור של התריס הנגלל החשמלי. מראה התריס הנגלל החשמלי. איכותה של וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במחסן. תחזוקה באופן תדיר. חסינות התריס אל מול ניסיונות חדירה, הרסנות ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. אמצעי זהירות, למשל מעצור חירום, אופציה להפעלה לא חשמלית כאשר מתקיימת תקלה חשמלית וכיוצא באלה.

מחירון וערבות. סוגים של תריסים נגללים במגוון סטיילים אופנתיים

משרד מומלצת ברביבים לסידור, תיעוש והשמת תריסי גלילה אוטומטיים מציגה התאמה של תריס הגלילה החשמלי לבקשת בעל העסק ולתכונות העסק. אפשר להכין את המוצר מחומרי גלם מגוונים, בדרך כלל, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, החברה שלנו יכולה ליצר גם תריס גלילה שקוף העשוי משכבות של פוליקרבונט. רצוי לדעת כי ניתן לייצר תריסי גלילה עם שלבים מסיביים ואטומים, יתאפשר לכם להשתמש בתריס גלילה עם שלבים עם חורים ומרווחים כך שאוויר מסוגל לזרום בקלות לחדר הסגור וכן תוכלו לראות מבעד לתריסים. במקרה ושמים תריס חשמלי שעושים אותו מפלדה או אלומיניום אפשר לצבוע אותו בטכנולוגיית ייצור בחום, יש גם גוונים לברירה, ובהתאם לחזית נכס, לעיצוב המקום או העסק ובהתאם לדרישות פנומנאליות של המשתמש / לקוח, חברת name מסוגלת לתכנן ולהעניק תריס חשמלי יפה בצורה איכותית ובנראות נכבד ומקורי.

ממי כדאי להזמין תריסי גלילה חשמליים
מומלץ לרכוש תריסים נגללים מכניים או חשמליים רק מחברה איכותית בעלת שנים בין המקצוענים. אנו מציעים לשאול אנשים על החברה, לבקש מנציג השירות רשימת ממליצים, לקרוא בברשימת הפרויקטים של החברה במידה שיתאפשר לכם אנחנו ממליצים לחפש ביקורת אובייקטיביות על העסק. לאחר בירור חלוצי והשוואת מחירים, כדאי לקבל החלטה. על-כן, אנו ממליצים לבחור אך ורק חברה אמינה שידועה עם ותק רב בתחום הזה, חבר תריסים נגללים שמציעה לכם שירות בכל נקודה מרכזית בארץ, עזרה באופן מקצועי מהיר בכל דילמה וקלקול.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

פועלים בכל איזור בארץ ובאיזור רביבים נגישות מיידית!

הבליטו בשיחה שמצאתם אותנו דרך האתר וקבלו דיל שווה
חברת רוטנשטיין חוסם מתמחה בייצור, שיווק והרכבת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה לדרישות ולמאפייני הלקוח. החברה שלנו הינה מייצרת תריסים מדברים נהדרים שנבחרים בקפידה וכן בצורות ייצור חדשניות ומקצועיות. לרוטנשטיין חוסם מוניטין הארוכה מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחד העסקנים המובילים בשוק למרקטינג, ייצור והרכבה של תריסי גלילה, לכל מטרה ומכל גודל. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון מדוקדק ויעיל, וותיקה גם ייצור וכמו כן התקנת תריסי גלילה למפעלים, למקומות עבודה, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. החברה שלנו מאפשרת תריסים ממונעים שקופים, הנותנים תשובה אדיר למקומות עבודה במרכזי קניות וכמו כן בקניונים, וכן תריסים ממונעים הכוללים תוכנת שליטה שתאפשר הפעלה ממרחק על ידי שלט, עם חריטה של לוגו או שם העסק. שווי, תחושת ביטחון וגם עיצוב אופנתי וגם נהדר החברה נותנת שירות בכל רחבי המדינה ומאפשרים שירות תיקונים זריז וקליל. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל אדם משעת לקיחת ההחלטה לשלב של ההתקנה בעסק לסיפוקו המלאה של הקונה, ומעניקים שירות מלא אף אחרי השלמת המלאכה. כחברה מצליחה בתחום אנחנו נותנים שירות עם מקצועיות בצורה הטובה ביותר ותעריפים נוחים ו נהדרים. בהרבה מקומות במדינה דואבים מפריצות ועבריינות, אם כן עליהם לשים אמצעי אבטחה יעילים ע"מ להקשות על כנופיות הפורצים וכן לצמצם נזקים. אם עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין מחסומים בבית העסק בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים ו מעולים שנותנים לעסקים ברחבי המדינה לאבטח את הרכוש והדברים היקרים במקום. מומלץ לזכור כי המון חבר'ה אינם אוהבים את המראה של הסורגים עקב תחושת הסגירות וגם אווירת מתקן כליאה, אם כן, אין כמו סורג חשמלי שפשוט לגלול תוך כדי זמן הפעילות של בית העסק, ובסופו של יום העבודה מנמיכים בנקישת כפתור את הסורג הנגלל וזוכים למיגון אפקטיבי ועובד.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

במקומות וגם בחברות ניתן לראות תריסים ממונעים המאצילים תחושה של ביטחון ו נותנים גם פתרון הצללה רציני. ועם זאת, תריס נגלל חשמלי לא ממש מספק הגנה מול פורצים מהסיבה שכל פורץ שיודע את העבודה מבין איך לבצע הרמה של התריס החשמלי ואז לפלוש דרך הפתח במטרה לבצע את זממו. מסיבה זו, הפתרון העדכני ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים שהם קבועים במקום העבודה הוא להתקין תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באיכות גבוהה, באופן זה, קונים שני מוצרים בתעריף זהה, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג למיגון החנות.

שני מוצרים בתמחור משתלם ברביבים

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס שיהיה גם סורג מהווה חלופה נהדרת לבתי עסק בכל רחבי הארץ. כל מקום שרוצה במעהנ מיגוני בדוק ואפקטיבי יש ביכולתו לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג נגלל חשמלי בהתאמה למימדי הפתחים בחנות ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ומחושל שיש לו פרופיל מפלדה בטוחה למנוע ניסיונות ניסור של שכבות התריס. יש אפשרות ליצור את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, ככה לקוחות נוכל לגרום להם להביט מבעד לחלון הראווה על מנת לצפות במוצרים בחנות ולהתפעל מעיצוב החנות, גם במידה והחנות סגורה. נקודה חשובה היא כי אחרי הכל, מאפשר נעילה גם אם שכבות התריס עם רווחים ע"מ לאפשר הקרנת תאורה טבעית מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש להגיף לחלוטין כדי לבצע נעילה שלו ולאבטח את המקום. בתריס סורג אין שום סיבה לסגור לחלוטין את התריס הנגלל, ככה ניתן להותיר לאור נעים מבחוץ להקרין פנימה בשביל לחסוך בעלויות החשמל והתאורה. ממלצים לרכוש דגם טוב שמכליל מנגנון זהירות למניעת הפלה של התריס ומנגנון ידני המאפשר לסגור ולפתוח כשקיימת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים חשמליים שקופים ברביבים תריסים נגללים שניתן לראות דרכם בעיר רביבים

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם רוצה להציג בפניכם חידוש איכותי בעולם התריסים הנגללים, תריס שקוף עם איכות גבוהה הכדאי מאוד חמקומות עבודה, במרכזים מסחריים סגורים ובמורד הרחוב, בצורה זו, ניתן להציג את כל הטובין לקליינטים הסובבים ברחוב הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר אמין ומאסיבי שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל המון ביטחון ודברים טובים נוספים.

תריס שקוף – יתרונות רבים תריס שהוא שקוף – מוצר מעולה

תרסים שקופים זה בלי ספק פתרון איכותי למקומות עבודה רבים, תהיה לכם את האופציה להראות לכולם את הבגדים, השרשראות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סחורה אחרת בבית העסק אפילו בשעות שבהן מקום העבודה סגור. פשוט לגלגל את התריס הנגלל למעלה בזמן הפעילות של החברה, התריס השקוף כמעט שלא צריך מיקום לאחסון. אפשר לתפעל את התריס הגלל באמצעות כפתור שנמצא בתוך העסק על הקיר, על ידי שלט רחוק או בעזרת אפליקציה בנייד. המעלות המשמעותיים של תריסי גלילה שקופים הם הינם: עמידות לאורך זמן- תריס הגלילה מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ועוצמתי אפילו במקרי קיצון. עיצוב איכותי- התריס נוצר באופן איכותי במראה עשיר, הוא מותקן על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ברמתה של שאין כמוה.תשובה מעולה מקומות שיווקיים – אנשים להביט בסחורה מוראית בחנויות בחלונות הראווה ברביבים והסביבה ללא שום ווליום. תעשייה כחול לבן- התריס החשמלי נוצר במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates