שערים חשמליים בשדה עוזיהו

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בשדה עוזיהו למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בשדה עוזיהו למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בשדה עוזיהו

תריס גלילה בשדה עוזיהו

תריסי גלילה אוטומטיים מהווים צורת התגוננות נפוצה בעסקים רבים בכל המדינה, ניתן לראותם בכניסה למוסכים, רשתות תכשיטים ובגדים, חנויות של סופרים, חנויות בהן מוכרים מוצרי חשמל וכו'. תריסים נגללים לא מאפשרים לפושעים להכנס בקלות לעסק ולקחת ממנו עצמים, הם יתר על כן עוצרים בעיות של השחטה, ממעיטים משמעותית את הזדמנויות הונדליזם ומעודדים להרגשה של בטחון בקרב בעלי העסק והעובדים.

באיזה אופן למצוא תריסי גלילה אוטומטיים למוסד שלך?

כדי להחליט על תריס נגלל למוסך שלך בשדה עוזיהו והסביבה עליך לקבוע האם בעל העסק רוצה בתריסים חשמליים או ידניים. בעבר הלא רחוק היה הרגל לקנות ולהתקין תריסי גלילה אוטומטיים מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד שיש בו מנגנון תפעול הפועל ידנית. עכשיו מקובל להתקין תריס שנגלל הפועל באמצעות מנוע אוטומטי לפתיחה וסגירה נוחים, במקום להתקשות על תפעול מכני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם נדמה לך שתריס אוטומטי הרבה פעמים נוטה להתפרק ולגרות לתקלות מומלץ שתדע שיש גם מנועים חשמליים שאפשר לסמוך עליהם, ומכך נובע שכדי להימנע מתקלות עליך להזמין את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה מפורסמת, מצטיינת, מוכרת ואמינה. אלו שיודעים ענין ממליצים לאנשים לקנות תריסים נגללים למשרד לפי הקריטריונים הבאים: סוג העסק והמיקום שלו. גודל המלבן שיש לנעול. מנגנון תפעול איכותי (מנוע חזק ואמין). חומרים (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכנולוגיה בה מיוצר תריס הגלילה. מראה התריס. איכות ותשלום התקנת התריס במשרד. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. התנגדות התריס בפני ניסיונות פריצה, ונדליזם ופגעי מזג האוויר. מנגנוני בטיחות, דוגמת מעצור חירום, אופציה לתפעול בעזרת הידיים אם תתקיים תקלה חשמלית וכיוצא באלה.

עלות ואחריות. סוגים של תריסי גלילה במגוון סטיילים מפעימים

חברת תריסים חשמליים איכותית באיזור שדה עוזיהו לסידור, תיעוש והתקנה של תריסי גלילה חשמליים נותנת התאמה מלאה של התריס החשמלי לצורכיו של בעל העסק ולתכונות העסק. אפשר להכין את התריס החשמלי מחומרים כאלה ואחרים, לרוב מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, החברה שלנו מסוגלת להציע אף תריסי גלילה שקופים המיוצר משלבים של פוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת שאפשרי לייצר תריסי גלילה חשמליים הכוללים שלבים מסיביים המספקים אטימה, יתאפשר לכם לבחור תריס בעל שכבות בעלות חורים ומרווחים כך שאוויר יכול להיכנס בלי בעיות לחלל הסגור וגם כן תוכלו לראות מבעד לתריס הגלילה. אם וקונים תריס אוטומטי שמייצרים אותו מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לצבוע אותו בתנור, ישנם מגוון גוונים שונים לקניה, ובהלימה לחזית נכס, לעיצוב החנות או המשרד ובהתאם אל צורכיו יחידות של הקונה או המשתמש, חברת התריסים יכולה לתכנן וליצור תריס אוטומטי בסטייל באיכות גבוהה ובסטייל מרשים ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

מאיזה ספק לרכוש תריסים אוטומטיים
חכם יהיה להתקין תריסים נגללים מכניים או חשמליים בלבד מחברה מקצועית בעלת שנים בסקטור הזה. אנחנו מציעים לעיין לגבי, לדרוש מנציג החברה קהילת ממליצים, עיין בברשימת העבודות שבוצעו של העסק התוכלו אנו ממליצים לחפש ביקורוץ אובייקטיביות על החברה. לאחר בירור חלוצי והשוואת עלויות, צריך לקבל החלטה. אם כך, אנו ממליצים לבחור אך ורק חברה איכותית ובעלת ותק רב בענף הזה, חבר תריסים נגללים שמחלקת שירות בכל נקודה במדינה, סיוע מקצועי מהיר בכל בעיה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל המדינה ובאיזור שדה עוזיהו שירות זריז!

ציינו לנציג בשיחה שהגעתם דרך אתרינו ותקבלו דיל שווה
חברת רוטנשטיין חוסם משופשפים בייצור, מרקטינג והרכבת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לרצונותיו של ולמאפייני המזמין. חברתנו מייצרת תריסי גלילה מחומרי גלם מעולים שנבחרים בקפידה וכן בצורות ייצור מתוחכמות וטובות. לחברת רוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחד העסקנים המובילים בשוק לפרסום, ייצור וכמו כן התקנת תריסים נגללים חשמליים, לכל צורך וכן מכל סוג. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן יפה ומצוין, ומעולה יחד עם זאת ייצור וגם התקנת תריסי גלילה למקומות תעשייתיים, למרכולות, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. החברה מציעה תריסי גלילה חשמליים עם שקיפות, הנותנים פתרון איכותי למקומות עבודה במרכזי קניות וכן בקניונים, וכן תריסי גלילה ממונעים יחד עם מערכת פיקוד להפעלה מרחוק על ידי שלט, עם חריטה של הסמל או לחילופין שם החברה. איכות, אמינות וגם עיצוב מודרני וגם נהדר החברה נותנת שירות בכל רחבי המדינה ונותנים שירות תיקונים יעיל וקליל. אנחנו מלווים כל קליינט מרגע הזמנת התריס לשלב של ההתקנה במקום העבודה לשביעות רצונו המלאה של הקונה, ומבצעים שירות מקיף אף אחרי השלמת התהליך. כחברה מצליחה בתחום אנחנו נותנים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וגם מחירים הוגנים ו נהדרים. מקומות עבודה רבים בשוק סובלים מפריצות וגניבות, אם כן עליהם לשים אמצעי מיגון מאסיביים במטרה להקשות על כנופיות הפורצים וכן למזער הפסדים. כפי שידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג לשים סורגים בעסק עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם מוצרים חדשים וכן מיוחדים שמאפשרים לעסקים בכל נקודה מרכזית בארץ לאבטח את הרכוש והתכולה היקרה במקום. מומלץ לזכור שהמון בני אדם לא כ"כ אוהבים את את איך שנראים הסורגים עקב תחושת חוסק האוויר וגם אווירת מתקן כליאה, אז בגלל זה אין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שתוכלו לגלול במרוצת שעות הפעילות של התאגיד, ובתום שעות הפעילות מורידים בלחיצה פשוטה על כפתור את הסורג הנגלל ואז מקבלים מיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

במקומות וגם בתאגידים יתאפשר לכם לראות תריסי גלילה חשמליים המקרינים תחושה של ביטחון ו מהווים גם פתרון הצללה רציני. עם זאת, תריס נגלל חשמלי לא נותן מספיק הגנה אל מול פורצים מפני שכל פושע מיומן יודע כיצד לבצע הרמה של התריס החשמלי ואז לפלוש מבעל לכניסה ע"מ לבצע ממש את כל שברצונו. על-כן, הפתרון העדכני ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים קבועים בעסק הוא לרכוש תריס נגלל חשמלי שהוא סורג ביעילות, באופן זה, מתקינים שני מוצרים בתשלום אחד, גם תריס להצללה וגם סורג שנותן מיגון להמקום.

שני דברים בתמחור משתלם בעיר שדה עוזיהו

התשובה המתקמדת והחדשני של תריס המהווה גם סורג מספק חלופה שאין כמוה למקום עבודה בכל נקודה מרכזית בארץ. כל עסק המעוניין בפתרון מיגון איכותי ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיהיה גם סורג נגלל חשמלי בהתאמה למימדי הפתחים בעסק ו לדרישות המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ועמיד הכולל פורפיל מפלדה בטוחה למנוע סיכוי לניסור השלבים של התריס. ניתן ליצור את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות יכולים להביט בעד לחלון הראווה במטרה לצפות במוצרים בחנות ולהתפעל מהסטייל הפנימי של המקום, אף אם המקום סגור. כמובן שיש לצייין כי אחרי הכל, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם כאשר שלבי התריס פתוחים במטרה לאפשר מעבר של קרני אור מבחוץ ברווחים שיש בתריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להוריד עד למטה במטרה לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס שהוא סורג אינכם צריכים להנמיך לגמרי עד הסוף את תריס הגלילה, בצורה זו, ניתן לאפשר לאור הטבעי מבחוץ לחדור פנימה על מנת לחסוך במחירי החשמל והתאורה. מומלץ לרכוש דגם איכותי הכולל מנגנון בטיחות כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האופציה לסגירה ופתיחה כאשר קיימת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים נגללים שניתן לראות דרכם בעיר שדה עוזיהו תריסי גלילה שניתן לראות דרכם בשדה עוזיהו והסביבה

חברת רוטנשטיין חוסם גאה לגלות לכם את אחד החידושים בעולם תריסי הגלילה החשמליים, תריס עם שקיפות עם איכות גבוהה הטוב מאוד חחנויות בקניונים, מרכזי קנייה מקורים ובמורד הרחוב, כך ניתן להציג את כל הסחורה לאנשים הסובבים שם מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר אמין ומקצועית המבטיח לכם הכי הרבה ביטחון ודברים טובים בנוסף.

תריס שקוף – דבר מצוין תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות

תריסים נגללים שקופים הם פתרון ברמה לחברות רבות, ניתן להראות את הביגוד, התכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק אפילו בשעות שבהן מקום העבודה סגור. אפשר להרים את התריס השקוף עד למעלה בשעות הפתיחה של המקום, התריס הממונע השקוף לא דורש הרבה שטח אחסון. ניתן לקחת שליטה על התריס הגלל בעזרת כפתור שמותקן על קיר פנימי בחנות, דרך שלט נייד או ע"י אפליקציה. הפלוסים החשובים של תריסי גלילה שקופים הם הינם: עמידות לאורך זמן- תריס הגלילה מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב ומאסיבי גם במקרי קיצון. עיצוב יפה- התריס השקוף מופק באיכות גבוהה ובמראה עשיר, זה מותקן ע"י אנשי מקצוע משופשפים באיכותה של רצינית.פתרון אדיר עסקים – בני אדם לתת עיניכם במרכולת מודגמת בחנות ובפתחי הראווה בעיר שדה עוזיהו ללא הפרעה. תעשייה במידנת ישראל- התריס החשמלי נוצר במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates