שערים חשמליים באור עקיבא

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה באור עקיבא למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה באור עקיבא למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה באור עקיבא

תריס גלילה באור עקיבא

תריסי גלילה אוטומטיים נוטים להיות טכניקת התגוננות נפוצה ברשתות רבות בכל הארץ, אפשר למצאם בפתחי מוסכים, חנויות בגדים ותכשיטים, מרכזים של רשתות שיווק, חנויות של מוצרים חשמליים וכדומה. תריסי גלילה מונעים מגנבים לחדור בקלות לחנות ולהסליק מהחנות מצרכים, אלו יתר על כן מגנים מבעיות של השחטה, מורידים באופן דרסטי את הזדמנויות הפריצה וגם תורמים להרגשת רוגע אצל הבעלים של החנות.

באיזה אופן להחליט על תריס נגלל למשרד שלך?

במטרה לבחור תריס נגלל לעסק בו אתה עובד באור עקיבא רצוי להחליט אם אתה מעדיף להתקין בתריסי גלילה אוטומטיים או מכניים. בעבר אנשים היו נוהגים לרכוש ולתלות תריסי גלילה אוטומטיים מפלדה או ברזל עם מגנון מכני מכני. עכשיו בדרך כלל מזמינים תריס שנגלל שעובד בעזרת מנוע חשמלי להפעלה פרקטית, במקום להתקשות על תפעול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם עולה החשש שתריס חשמלי מרבה להתפרק ולגרום לבלגן הנה מידע חדש שיש גם מנועים אוטומטיים שבהחלט עמידים, אי לכך על מנת להזהר מתקלות עליך להזמין את התריס האוטומטי רק מחברה מהימנה, יציבה עמידה ושניתן לסמוך עליה. האנשים המקצועיים ממליצים לבעלי עסקים לרכוש תריסים נגללים למקום לפי הנקודות הבאות: סוג העסק והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל דלת העסק שיש לסגור. מנגנון הפעלה טוב (מנוע תפעול מין ועוצמתי). חומרים (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכניקות ייצור התריס הנגלל. סטייל התריס. אמינות ותשלום התקנת התריס במחסן. תחזוקה שוטפת. כמה התריס חזק כאשר הוא עומד מול נסיון פריצה, חבלנות וסופות. אמצעי זהירות, כגון מעצור חירום, ניתן להפעלה לא חשמלית אם יש הפסקת הזרם החשמלי וכיוצא בזאת.

תמחור ואחריות. מינים של תריסי גלילה אוטומטיים בהרבה סטיילים מצוינים

תאגיד רצינית בעיר אור עקיבא לתכנון, פבריקציה והתקנת תריסי גלילה אוטומטיים נותנת התאמה מושלמת של התריס החשמלי לצורכי הלקוח ולתכונות העסק. יכולי לייצר את המוצר מחומרי גלם ממגוון רחב, בדרך כלל, מאלומיניום או מפלדה, חברת התריסים מסוגלת להציע אף תריסי גלילה שקופים המורכב משלבים של פוליקרבונט. רצוי לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה אוטומטיים המכילים שלבים מסיביים המספקים אטימה, אפשר לבחור תריס גלילה בעל שלבים מחוררים ובעלי מרווחים באופן כזה שאוויר יכול להיכנס ביעילות למקום ובנוסף יתן לראות מבעד לתריסים. אם קורה וקונים תריס אוטומטי הנוצר מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לצבוע אותו בתנור, יש גם צבעים לבחירה, ובהתאם לחזית המקום, לעיצוב החנות או לחילופין העסק ולפי ובהתאם לדרישותיו סגוליות של הצרכן, חברת תריסי הגלילה ביכולתה לתכנן ולהעניק תריס בסטייל באיכות טובה מאוד ובסטייל חשוב ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי בעצם להזמין תריסים חשמליים
אנחנו מציעים להזמין תריסים הנגללים ידנית או אוטומטיים אך ורק מחברה מקצועית ומנוסה בתחום. מומלץ לשאול אנשים אודות החברה, לקבל מנציג השירות רשימת לקוחות מרוצים, לבדוק ברשימת העבודות של החברה במידה שיתאפשר לכם אנחנו ממליצים לסקור ביקורוץ אמיתיות בדבר העסק. אחרי בירור התחלתי ובדיקת עלויות, כדאי להיסגר על החלטה. אם כך, חשוב לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שידועה עם תקופה ארוכה בסקטור, חברה שמציעה לכם שירות בכל הארץ, מענה מקצועי מהיר בכל בעיה ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל איזור בארץ ובאיזור אור עקיבא נגישות מיידית!

הדגישו לנציג בשיחה שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותקבלו דיל כדאי
העסק חברת רוטנשטיין מתמחה בייצור, שיווק והתקנת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה אל צורכיו של ולמאפייני הלקוח. החברה שלנו מייצרת תריסי גלילה מחומרים איכותיים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור מתוחכמות ואמינות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בתחום ומעשה היא נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר באיזור למרקטינג, ייצור תעשייתי וגם השמת תריסים נגללים חשמליים, לכל מטרה ומכל סוג. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן אסתטי ונקי, וותיקה יחד עם זאת ייצור תעשייתי וכן התקנה של תריסים לתעשייה, למרכולות, לסופרים, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסים נגללים חשמליים שקופים, הנותנים פתרון קליל למקומות עבודה במרכזי קניות וקניונים, ותריסי גלילה שיש להם אפליקציית שליטה שתאפשר הפעלה מרחוק דרך שלט, עם חריטת לוגו ו/או שם מקום העבודה. איכות, תחושת אמון וגם עיצוב מודרני וגם נהדר אנו עובדים בכל רחבי המדינה וכן מאפשרים שירותי תיקונים באופן זריז וזמין. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל קליינט מהרגע של לקיחת ההחלטה ועד להתקנה במקום לשביעות רצונו המלאה של הקליינט, ומבצעים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת העבודה. כחברה מפורסמת בתחומה אנו מאפשרים מענה מקצועי ברמה גבוהה ותמחורים נוחים ו נהדרים. בהרבה עסקים בארץ מתענים מפריצות ועבריינות, בגלל זה עליהם לשים אמצעי מיגון יעילים על מנת להקשות על הפורצים ולהפחית הפסדים. אם עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין מחסומים בחנות היום ישנם מוצרים חדשים וגם נפלאים המאפשרים לחנויות מהצפון לדרום לאבטח את הרכוש והתכולה היקרה בלוקיישן. רוצוי לדעת שהרבה בני אדם לא ממש אוהבים את את הניראות של הסורגים עקב תחושת חוסק האוויר וגם האווירה של בית הכלא, כך שאין על סורג גלילה חשמלי שפשוט לגלול במרוצת שעות הפעילות של בית העסק, ובתום יום העבודה מנמיכים עם לחיצת כפתור את הסורג החשמלי ונוצר מיגון אפקטיבי ותקין.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או לחלופין סורג?

במקומות וגם בחברות ניתן לראות תריסים חשמליים המשרים תחושת ביטחון ו מספקים גם פתרון הצללה מקצועי. אבל תריס המופעל חשמלית לא בדיוק מספק הגנה מול פושעים מפני שכל פושע מיומן יודע כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ו להיכנס דרך הפתח במטרה לבצע ממש את כל שברצונו. מסיבה זו, הפתרון הכי חדיש לכל מי שלא רוצה סורגים קבועים בחנות הוא לרכוש תריס נגלל חשמלי שהוא סורג בצורה איכותית, בצורה הזאת רוכשים שני מוצרים בתשלום אחד, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון החנות.

שני מוצרים בתמחור משתלם באור עקיבא

הפתרון המתקדם והחדשני לתריס שיהיה גם סורג מספק חלופה נהדרת למקום עבודה בפריסה ארצית. כל בית עסק המעוניין במעהנ מיגוני בטוח ויעיל מסוגל לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג המופעל חשמלי בהתאם למימדים של הפתחים בחנות ו לצרכים של המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עבה ומחוסן הכולל פורפיל מפלדה בטוחה למנוע פושעים שמנסרים את שכבות התריס. אופציונלי לייצר את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון העסק על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהתרשם מעיצוב העסק, אף כשהמקום סגור. נוסיף שכן נותן לנו את האפשרות לנעילה גם במידה ו שלבי התריס פתוחים על מנת לאפשר הקרנת אור נעים מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה רגיל יש להוריד לחלוטין ע"מ לבצע נעילה ולשמור על המקום. בתריס סורג אין סיבה להנמיך לחלוטין את התריס, ככה ניתן לתת לאור השמש להכנס פנימה בשביל לחסוך בכסף המשולם על החשמל והאור. ממלצים לרכוש דגם טוב שיש בתוכו מנגנון בטיחות למניעה של נפילה של התריס ומנגנון מכני שאיתו אפשר לעשות לפתוח ולסגור כאשר פסק החשמל ברחוב.

תריסים חשמליים שקופים בעיר אור עקיבא תריסים נגללים שקופים באור עקיבא

בית העסק רוטנשטיין חוסם רוצה להציג בפניכם את אחת הטכונולגיות החדישות בעסקי התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה הטוב ממש לעבודות, במרכזים מסחריים מקורים וברחובות שופינג בצורה זו, ניתן להראות את הפריטים לעיני לקוחות הנמצאים שם מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר אמין ומאסיבי שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל הכי הרבה הגנה ויתרונות רבים מעבר.

תריס שקוף – מוצר מצוין תריס שקוף – יתרונות רבים

תרסים שקופים זה בלי ספק פתרון נוח למקומות עבודה רבים, קל להראות לכולם את הפריטי הלבוש, צמידים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי הסחורה האחרים בעסק אף במצב שבו מקום העבודה סגור. יתאפשר לכם לגלגל את התריס הנגלל מעלה בשעות הפתיחה של בית העסק, התריס לא צריך הרבה שטח אחסון. קל לתפעל את התריס החשמלי באמצעות מתג המותקן על קיר פנימי בחנות, בעזרת שלט נייד או באמצעות אפליקציה בנייד. המעלות העיקריים של תריס גלילה שקוף הם: עמידות לאורך זמן- התריס מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב וחזק אפילו במקרה קצה. עיצוב יפה- התריס נעשה בצורה איכותית במראה יפה, זה מותקן בעזרת אנשי מקצוע מיומנים ברמתה של מכובדת.מענה קליל עסקים – מזמינים לתת מבט על מרכולת המוצגת בחנויות בחלונות הראווה באיזור אור עקיבא ללא בלאגן. תוצרת במידנת ישראל- התריס החשמלי נעשה במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates