שערים חשמליים באעבלין

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה באעבלין למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה באעבלין למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה באעבלין

תריס גלילה באעבלין

תריסי גלילה אוטומטיים הם טכניקת אבטחה נפוצה במקומות רבים ברחבי המדינה, אפשרי למצאם בהגעה למוסכים, עיסקי תכשיטים ובגדים, סניפים של רשתות שיווק קמעונאיות, חנויות בהן מוכרים מוצרי אלקטרוניקה וכדומה. תריסי גלילה חשמליים גורמים לכך שגנבים להכנס בקלות למשרד ולקחת ממנו דברים, אמצעי הסגירה כמו כן מונעים מקרי השחטה, מצמצמים מאוד את סיכויי הפריצה ותורמים לתחושת רגיעה בשביל עובדי העסק והבעלים.

איך מומלץ להחליט על תריסי גלילה אוטומטיים למחסן שלך?

כדי להחליט על תריס גלילה אוטומטי למקום העבודה שלך באיזור אעבלין צריך לבחור אם אתה מתעניין בתריסי גלילה חשמליים או מונעים ידנית. פעם הייתה מוסכמה לרכוש ולהתקין תריס גלילה מברזל טוב או פלדה מגלוונת שיש בו ממשק הפועל ידנית. בימינו מקובל להזמין תריס נגלל הפועל על מנוע אוטומטי להפעלה פרקטית, כדי לא לבזבז זמן עם גלגול ידני שגורם לשימוש בכוח פיסי רב. אם במקרה שמעת כי תריס המונע חשמל נוטה להתפרק ולעשות קשיים הנה מידע חדש כי ישנם מנועים חשמליים שאין בהם תקלות, לכן על מנת לקבל תריס אמין כדאי להזמין את התריס האוטומטי רק מחברה מהימנה, מובילה, שאנשים מכירים ושניתן לסמוך עליה. המומחים בתחום ממליצים לבעלי עסקים לקחת תריס גלילה לעסק על פי: סוג החנות ואיפה הוא נמצא. גודל הפתחים שצריך לנעול. מנגנון הפעלה מעולה (מנוע תפעול אמין וחזק). חומרים ממנו התריס עשוי (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). האופן בו המפעל מייצר את תריס הגלילה. סגנון התריס החשמלי. אמינות וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במקום. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. עמידות התריס כאשר הוא עומד מול נסיון פריצה, חבלנות וגשמים. אמצעי זהירות, דוגמת מעצור חירום, אופציה לתפעול מכני כשיש הפסקת הזרם החשמלי וכד'.

תמחור ואחריות. סוגים של תריסי גלילה בהרבה סטיילים מדליקים

חברה איכותית באעבלין לתכנון, תיעוש והשמה של תריסים נגללים חשמליים מעניקה התאמה מוחלטת של התריס הנגלל לדרישות הלקוח ולתכונות העסק. ניתן לייצר את התריס מחומרים שונים, בדר"כ, מפלדה או מאלומיניום, חברת התריסים יכולה להציע תריסי גלילה שקופים המורכב משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת כי ניתן לייצר תריסי גלילה אוטומטיים הכוללים שלבים מסיביים ואטומים, יתאפשר לכם לעשות בחירה בתריס גלילה הכולל שכבות בעלות מרווחים ככה שאוויר יכול לאוורר בקלות לבית העסק ובנוסף יתן לראות מבעד לתריס הגלילה. במקרה ומתרינים תריס אוטומטי המיוצר מפלדה או אלומיניום אפשר לגרום לו לשנות צבע בתנור, קיימים הרבה גוונים שונים להתקנה, ובהתאם לחזית הדירה, לעיצוב המקום או לחילופין העסק ולפי ובהתאם אל דרישותיו ייחוד של המשתמש / לקוח, חברת name כשירה לתכנן ולהעניק תריס אוטומטי מעוצב באיכות גבוהה ובמראה חשוב ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי כדאי לרכוש תריסים אוטומטיים
אנחנו ממליצים להתקין תריסים נגללים ידניים או לחלופין חשמליין בלבד מחברה אמינה ובעלת ותק בין המקצוענים. חכם יהיה לקרוא אודות החברה, לבקש מנציג המכירות רשימת ממליצים, עיין בברשימת הפרויקטים של המוסד ובמידת האפשר אנחנו ממליצים למצוא ביקורת אובייקטיביות בדבר העסק. אחרי סינון התחלתי והשוואת עלויות, רצוי להיסגר על החלטה. על-כן, כדאי לבחור אך ורק חברה אמינה שקיים אצלה ותיקות בתחום, חברה שמחלקת שירות בפריסה ארצית רחבה, מענה מקצועי מהיר בכל בעיה מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות לכל חלקי הארץ ובאיזור אעבלין שירות זריז!

ציינו בשיחה שהגעתם דרך אתרינו ותרוויחו הצעה אטרקטיבית
חברתנו חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, שיווק והרכבת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון אל צורכיו של ולמאפייני הצרכן. החברה שלנו מייצרת תריסים מחומרי גלם מיוחדים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשניות ואמינות. לחברת רוטנשטיין חוסם ותק הארוכה מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחד העסקנים המובילים בסביבה לפרסום, ייצור תעשייתי וכמו כן השמה של תריסים נגללים, לכל צורך ומכל סוג. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון יפה ונוח, ומנוסה בין היתר ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסים למקומות תעשייתיים, לעבודות, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. חברתנו מציעה תריסי גלילה ממונעים עם שקיפות, הנותנים פתרון מושלם למקומות עבודה במרכזי שופינג וגם במולים, ותריסים ממונעים יחד עם אפליקציית שליטה להפעלה מרוחקת ע"י שלט, עם חריטה של הלוגו או שם התאגיד. שווי, תחושת אמון ועיצוב מתקדם וגם נפלא אנו עובדים בכל האיזורים ומאפשרים שירותי תיקונים באופן יעיל וזמין. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל לקוח מרגע קבלת ההחלטה לשלב של ההתקנה במקום העבודה לשביעות רצונו השלמה של הצרכן, ומביאים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת התהליך. כחברה מפורסמת בתחום מציעים אצלנו מענה מקצועי ברמה גבוהה ומחירונים נוחים ו מעולים. מקומות עבודה רבים בארץ סובלים מעבריינים וגניבות, בגלל זה עליהם להתקין אמצעי הגנה מתאימים ע"מ להקשות על כנופיות הפורצים וכן להפחית הפסדים. כידוע בעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין סורגים בחנות עם הקידמה של היום ישנם מוצרים חדשים וכן נהדרים שנותנים לעסקים ברחבי המדינה לאבטח את הרכוש והחפצים היקרים בעסק. חכם יהיה לדעת שהמון חבר'ה אינם ממש אוהבים את את הניראות של הסורגים בגלל תחושת חוסק האוויר ואווירת המקום הסגור, על-כן אין כמו סורג ממונע שניתן לגלול תוך כדי זמן הפעילות של התאגיד, ובתום העבודה מורידים על ידי נקישת כפתור את הסורג החשמלי ונוצר מיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או לחלופין סורג?

בדירות ובתים וגם בתאגידים יתאפשר לכם לראות תריסי גלילה המעניקים תחושה של אמון ו מספקים גם גורם הצללה רציני. ואף על-פי כן, תריס נגלל חשמלי לא בדיוק מספק הגנה בפני פורצים מאחר וכל פורץ מיומן יודע כיצד להרים את התריס ו לפלוש דרך הפתח נפתח כדי לבצע ממש את כל שברצונו. מסיבה זו, הפתרון הכי חדיש לכל מי שלא רוצה סורגים מקובעים במקום העבודה הוא לשים תריס נגלל חשמלי שהוא סורג בצורה יעילה, באופן זה, מתקינים שני פריטים בתשלום אחד, גם תריס להצללה וגם סורג המספק למיגון העסק.

שני פריטים בתמחור משתלם באעבלין

התשובה המתקמדת והחדשני של תריס שיהיה גם סורג מהווה חלופה ברמה גבוהה לחברות ברחבי הארץ. כל מקום שיש לו צורך בפתרון מיגון בטוח ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי בהתאם לגודל של הפתחים בחנות ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עבה ומחושל הכולל פורפיל מפלדה רצינית למניעה של סיכוי לניסור שכבות התריס. אופציונלי ליצור את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יכולים להביט בעד לחלון הראווה בשביל לצפות במוצרים בחנות ולהתפעל מעיצוב העסק, גם אם העסק סגור. נוסיף כי אחרי הכל, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה אף אם שלבי התריס הנגלל פעורים כדי לאפשר מעבר של תאורה טבעית מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה רגיל יש לסגור לגמרי עד הסוף ע"מ לנעול אותו ולאבטח את המקום. בתריס שהוא סורג אינכם צריכים להנמיך עד למטה את תריס הגלילה, כך ניתן לתת לאור הטבעי מבחוץ להקרין פנימה ע"מ לחסוך בכסף המשולם על התאורה והחשמל. ממלצים לרכוש דגם טוב שכתוב בו מנגנון בטיחות למניעת נפילת התריס ומנגנון ידני שאיתו אפשר לעשות לסגור ולפתוח כשיש הפסקת חשמל באזור.

תריסים נגללים עם שקיפות בעיר אעבלין תריסים נגללים שקופים באיזור אעבלין

בית העסק רוטנשטיין חוסם נלהבת לגלות בשבילכם חידוש מצוין בתחום תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו עם איכות גבוהה המתאים ממש לחנויות בקניונים, מרכזי קנייה מקורים וברחובות שופינג כך ניתן להראות את הדברים ללקוחות מזדמנים המסתובבים שם שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר עמיד וחזק המבטיח לכם המון הגנה וביטחון והרבה יתרונות חוץ מזה.

תריס שקוף – יתרונות רבים תריס שקוף – דבר מצוין

תריסי גלילה שקופים זה פתרון נפלא לבתי עסק רבים, ניתן להראות את הביגוד, הטבעות, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת במרכול גם בשעות בהם בית העסק סגור. יתאפשר לכם להרים את התריס הנגלל למעלה בזמן הפעילות של בית העסק, התריס כמעט שלא צריך שטח אחסון. יתאפשר לכם לשלוט בתריס הגלילה החשמלי דרך מתג הפעלה המורכב בתוך העסק על הקיר, ע"י שלט או ע"י אפליקציה בנייד. הפלוסים העיקריים של תריס גלילה שקוף הם: עמידות לאורך זמן- התריס השקוף עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר טוב ועוצמתי אף במצב שבו יש מקרה קצה. עיצוב עם סטייל- התריס נעשה בצורה איכותית במראה איכותי, זה מותקן בעזרת פועלים מקצועיים למודים בשווי רצינית.מענה איכותי עסקים – מזמינים לסקור קומודיטי מוראית בחנות ובפתחי הראווה באעבלין ללא הפרעה. תוצרת במידנת ישראל- התריס נעשה במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates