שערים חשמליים בביר אלמכסור

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בביר אלמכסור למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בביר אלמכסור למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בביר אלמכסור

תריס גלילה בביר אלמכסור

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות אמצעי הגנה נפוץ בעסקים רבים בכל הארץ, אפשרי לצפות אותם בפתחי מוסכים, מרכזי הלבשה ותכשיטים, מרכזים של סופרים, מרכזי קניה של מוצרי אלקטרוניקה וכולי. תריסי גלילה חשמליים מונעים מגנבים להכנס בפשטות לעסק ולחטוף משם אובייקטים, אלו בנוסף עוצרים מקרי השחטה, ממעיטים באופן דרסטי את סיכויי החדירה וכמו כן גורמים להרגשת רוגע בשביל הבעלים של החנות.

איך למצוא תריסי גלילה אוטומטיים למוסך שלך?

כדי להחליט על תריס נגלל למשרד שלך באיזור ביר אלמכסור עליך לבחור האם אתה מעדיף להשתמש בתריסים חשמליים או ידניים. עד לפני לא זמן רב היה הרגל לרכוש ולשים תריס גלילה מברזל טוב או פלדה מגלוונת המכיל מגנון פעולה ידני. בעת המודרנית נוטים להזמין תריסי גלילה בעל מנוע אוטומטי להפעלה פרקטית, במקום להסתפק עם גלגול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם נדמה לך שתריס אוטומטי מרבה להתפרק ולעשות בעיות כדאי שתדע שקיימים מנועים חשמליים שאפשר לסמוך עליהם, אי לכך על מנת לקבל תריס אמין עליך לרכוש את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה ענקית, מובילה, עמידה ולגיטימית. אלו שיודעים ענין ממליצים לבעלי מקומות לקנות תריס חשמלי לחנות בעזרת הקריטריונים הבאים: סיווג העסק והמיקום שלו. גודל דלת העסק שיש לחסום. מנגנון הפעלה איכותי (מנוע חשמלי עוצמתי ואמין). חומרי גלם ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). האופן בו המפעל מייצר את התריס הנגלל החשמלי. סגנון התריס החשמלי. אמינות ותשלום ההתקנה בבית העסק. תחזוקה של המערכת. התנגדות התריס אל מול ניסיונות פריצה, משחיתים ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. אמצעי זהירות, למשל מעצור חירום, אופציה לתפעול בעזרת הידיים אם יש הפסקת הזרם החשמלי וכיוצא בזאת.

תמחור ואחריות. מיני תריסי גלילה במגוון סטיילים אופנתיים

עסק טובה בביר אלמכסור והסביבה לניהול, ייצור והרכבת תריסים אוטומטיים מציגה התאמה מוחלטת של תריס הגלילה החשמלי אל רצונותיו של בעל הסק ואל הצורך של המקום. אפשר לייצר את המוצר מחומרים כאלה ואחרים, בדרך כלל, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, החברה יכולה לספק אפילו תריס גלילה שקוף העשוי משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. מומלץ לדעת שאפשרי לייצר תריסי גלילה המכילים שלבים מסיביים ואטומים, אפשר לבחור תריס בעל שלבים עם חורים ומרווחים ככה שאוויר יכול להיכנס בלי דאגות למקום ובנוסף תוכלו לראות מבעד לתריס הגלילה. במידה ורוכשים תריס אוטומטי המיוצר מפלדה או אלומיניום ניתן לגרום לו לשנות צבע בטכנולוגיית ייצור בחום, ישנם הרבה צבעים שונים לבחירה, ובאופן תואם לחזית הדירה, לעיצוב המבנה או המחסן ולפי ובהתאם לרצונות סגוליות של הצרכן, החברה ביכולתה לתכנן ולהעניק תריס אוטומטי יפה באיכות גבוהה ובנראות חשוב ופשוט ויעיל.

מאיזו חברה כדאי לבחור תריסי גלילה
מומלץ להתקין תריסים נגללים ידניים או חשמליים בלבד מחברה עליה ניתן לסמוך שמצויה שנים בין המקצוענים. כדאי לקרוא לגבי, לבקש מנציג השירות קהל ממליצים, לעיין ברשימת העבודות שבוצעו השייכת לעסק התוכלו חכם יהיה למצוא ביקורוץ אמיתיות בדבר העסק. לאחר בירור חלוצי והשוואת מחירים, רצוי לבחור. ע"כ, רצוי לבחור אך ורק חברה אמינה ובעלת מוניטין רב בסקטור, חברת תריסים חשמליים שמחלקת שירות בכל נקודה במדינה, מענה מקצועי יעיל בכל דילמה מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

פועלים בכל איזור בארץ ובביר אלמכסור נגישות מיידית!

תציינו לנציג בשיחה שהגעתם דרך אתרינו ותרוויחו דיל שווה
חברתנו חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, שיווק והרכבת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לבקשות ולמאפייני הקונה. החברה שלנו הינה מייצרת תריסי גלילה מחומרים מעולים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשות וטובות. לרוטנשטיין חוסם מוניטין הארוכה מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר בסביבה למרקטינג, ייצור וגם הרכבה של תריסים נגללים חשמליים, לכל צורך וכן בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון אסתטי ונקי, ומתמחה בין היתר בייצור והתקנת תריסים נגללים למחסנים, למקומות עבודה, לחנויות גדולות, למוסכים ולחניונים. חברתנו מציעה תריסים נגללים חשמליים שהם שקופים, המהווים פתרון אדיר למרכולות במרכזי שופינג וגם במולים, וכן תריסי גלילה עם תוכנת שליטה להפעלה ממרחק דרך שלט, עם חריטת לוגו או שם התאגיד. איכות, תחושת ביטחון ועיצוב אופנתי וגם מרהיב אנחנו נותנים שירות בכל חלקי הארץ וכן מציעים טיפול בבעיות זריז ונוח. הננו מלווים כל אדם משעת הזמנת התריס ועד להתקנה במבנה לשביעות רצונו המלאה של הצרכן, ומביאים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת התהליך. כחברה מובילה בתחום אנחנו מציעים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ותעריפים נוחים ו אטרקטיביים. בהרבה עסקים בארץ דואבים מפריצות וגניבות, לכן עליהם להתקין אמצעי מיגון מאסיביים על מנת להקשות על הפורצים וכן לצמצם נזקים. אם בעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין סורגים בעסק עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם מוצרים חדשים וכן מיוחדים המאפשרים לעסקים ברחבי הארץ להגן על הרכוש והתכולה היקרה בעסק. רוצוי לדעת שרבים לא כל-כך אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים מפני תחושת הסגירות ואווירת המקום הסגור, אם כן, אין כמו סורג חשמלי שקל לגלול במהלך זמן הפעילות של התאגיד, ובסיום העבודה מורידים בנקישת כפתור את הסורג ונוצר מיגון אפקטיבי ותקין.

תריס ממונע או אולי סורג?

בבתים רבים וגם בעסקים שונים תהיה לכם את האופציה לראות תריסים נגללים המשרים תחושת ביטחון ו מהווים גם פתרון להצללה מומלץ. ואף על-פי כן, תריס ממונע אינו מספק הגנה אל מול פורצים מאחר וכל פורץ מיומן קולט כיצד להרים את התריס ו לפלוש דרך הפתח במטרה לבצע את זממו. מסיבה זו, הפתרון הכי חדיש למי שאינו רוצה סורגים מקובעים במקום העבודה הוא להתקין תריס סורג המופעל חשמלית באופן איכותי, בצורה הזאת מתקינים שני דברים בתמחור טוב, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג המספק למיגון העסק.

שני דברים בתעריף משתלם בביר אלמכסור

המענה המתקדם והחדשני של תריס שמשמש גם כסורג הווה חלופה מעולה לחברות ברחבי הארץ. כל חברת אחסון המעוניין בפתרון אבטחה עובד ואפקטיבי יכול לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאמה למימדי הפתחים בבית העסק ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עבה ומחוסן שיש לו פרופיל מפלדה רצינית כדי למנוע פושעים שמנסרים את שכבות התריס. אפשר לספק את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה זו, לקוחות יכולים להביט דרך לחלון הראווה בשביל לצפות בפריטים בחנות ולהתרשם מעיצוב המקום, גם כשהמקום סגור. נקודה חשובה היא אחרי הכל, נותן לנו את האפשרות לנעילה גם אם שכבות התריס עם רווחים כדי לאפשר הקרנה של אור נעים מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס רגיל יש להוריד עד למטה כדי לנעול אותו ולאבטח את המקום. בתריס עם סורג אתם לא אמורים להנמיך עד למטה את תריס הגלילה, בצורה הזאת ניתן להותיר לאור נעים מבחוץ להקרין פנימה כדי לחסוך בכסף המשולם על החשמל והאור. ממלצים לרכוש דגם רציני שכולל בתוכו מנגנון אבטחה כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני שאיתו אפשר לעשות פתיחה וסגירה כשמתוחללת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסי גלילה שניתן לראות דרכם באיזור ביר אלמכסור תריסים נגללים שקופים בעיר ביר אלמכסור

חברת רוטנשטיין חוסם נלהבת לגלות בשבילכם חידוש טוב בענייני תריסי הגלילה החשמליים, תריס עם שקיפות עם איכות גבוהה המתאים בעיקר לחנויות בקניונים, במרכזים מסחריים מקורים ובמדרחוב, באופן זה, ניתן להראות את המוצרים לקליינטים הנמצאים ברחוב הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר עמיד ומקצועית שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל המון בטיחות ודברים טובים אקסטרה.

תריס גלילה עם שקיפות – יתרונות רבים תריס גלילה שקוף – מוצר מצוין

תרסים שקופים זה פתרון אדיר לבתי עסק רבים, ניתן להציג את הביגוד, הטבעות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי פריטים אחרים בבית העסק גם בשעות בהם מקום העבודה סגור. קל להרים את תריס הגלילה מעלה בשעות הפתיחה של בית העסק, התריס השקוף כמעט ואינו צריך מקום לאחסון. קל להפעיל את התריס על ידי מתג שמותקן על קיר פנימי בחנות, על ידי שלט רחוק או באמצעות אפליקציה. הפלוסים החשובים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות גבוהה- תריס הגלילה מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב ועוצמתי אף ב-כ מקרים קיצוניים. עיצוב מרהיב- תריס הגלילה נוצר באופן איכותי במראה איכותי, הוא מותקן על ידי אנשי מקצוע מיומנים באיכות רצינית.תשובה מצוין חנויות- אנשים לצפות בקומודיטי מודגמת בחנות ובפתחי הראווה בעיר ביר אלמכסור ללא כל ווליום. תוצרת במידנת ישראל- התריס החשמלי מיוצר במפעלי החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates