שערים חשמליים בגבעת אלה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בגבעת אלה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בגבעת אלה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בגבעת אלה

תריס גלילה בגבעת אלה

תריסי גלילה חשמליים מרבים להיות צורת מיגון נפוצה בחנויות רבות ברחבי הארץ, מתאפשר למצאם בפתחי מוסכים, חנויות הלבשה ואקססוריז, סניפים של סופרים, דוכנים בהן מוכרים מוצרי חשמל ועוד. תריסי גלילה אוטומטיים לא מאפשרים לגנבים להתגנב בפשטות לעסק ולגנוב מהמקום מצרכים, אלו ומגנים מבעיות של השחטה, מפחיתים באופן דרסטי את הזדמנויות הפריצה וגורמים להרגשה של בטחון עבור בעלי החנות.

איך להתאים תריס נגלל לעסק בו אתה עובד?

בכדי למצוא תריס נגלל למוסך שלך בעיר גבעת אלה צריך לבחור האם בעל העסק מעדיף להשתמש בתריסים חשמליים או ידניים. בעבר הלא רחוק היה הרגל לקנות ולשים תריס גלילה מברזל טוב או פלדה מגלוונת המכיל מגנון מכני מכני. עכשיו בדרך כלל מזמינים תריסי גלילה שעובד בעזרת מכלול חשמלי לפתיחה וסגירה נוחים, כדי לא להסתפק על גלגול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם עולה החשש שתריס אוטומטי נוטה לההרס ולגרום לבעיות הנה מידע חדש שיש בהחלט מנועי חשמל שאפשר לסמוך עליהם, ומהסיבה הזו על מנת שהתריס לא יתקלקל עליך לקנות את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מפורסמת, מובילה, מפורסמת מהימנה. האנשים שמבינים בתחום מייעצים ללקוחות לקנות תריס חשמלי למוסך לפי המאפיינים הבאים: סוג החנות והמיקום שלו. גודל הדלת שיש לחסום. ממשק תפעול טוב (מנוע חשמלי עוצמתי ואמין). חומרי גלם (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור תריס הגלילה. מראה תריס הגלילה. איכותה של וההוצאה הכספית הכרוכה בההתקנה במקום. תחזוקה שוטפת. כמה התריס חזק אל מול ניסיונות חדירה, הרסנות וגשמים ורוחות חזקים. מנגנוני בטיחות, לדוגמה: מעצור חירום, ניתן לתפעול ידני אם אכן יש תקלה חשמלית וכולי.

תמחור והתחייבות. מינים של תריסי גלילה חשמליים בהרבה עיצובים מדהימים

חברת תריסים חשמליים טובה בעיר גבעת אלה לעיצוב, תפוקה והשמת תריסים חשמליים מעניקה התאמה של תריס הגלילה לרצונותיו של הלקוח ואל המאפיינים של המקום. יכולי לייצר את התריס החשמלי מחומרים שונים ומשונים, ע"פ רוב, מאלומיניום או מפלדה, החברה שלנו מסוגלת להציע כן תריס גלילה שקוף המוכן מחומר בשם פוליקרבונט. אנו ממליצים לדעת שאפשר להכין תריסי גלילה הכוללים שלבים מסיביים המספקים אטימה, תוכלו לקחת תריס גלילה עם שלבים עם חורים ומרווחים כך שאוויר יכול לאוורר בקלות לעסק ובנוסף יאפשר לראות מבעד לתריס. אם ושמים תריס גלילה שעושים אותו מפלדה או אלומיניום תוכלו לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, ישנם הרבה צבעים לבחירה, ובהתאם לחזית המקום, לעיצוב המקום או המחסן ובהתאמה לבקשותיו הייחודיות של הלקוח, חברת התריסים בעלת היכולת לתכנן ולהעניק תריס מעוצב באיכות עילאית ובמראה גדול ופשוט ויעיל.

ממי בדיוק לקחת תריסי גלילה חשמליים
חשוב לרכוש תריסים נגללים ידניים או אוטומטיים בלבד מחבר המוערכת ואיכותית ובעלת ניסיון בתחום. אנחנו ממליצים לשאול אנשים אודות החברה, לדרוש מנציג המכירות קהל ממליצים, עיין בברשימת העבודות שבוצעו השייכת לחברה התוכלו מומלץ לסקור חוות דעת כנות על העסק. לאחר סינון חלוצי והשוואת עלויות, רצוי לקבל החלטה לגבי העסק. מסיבה זו, אנחנו ממליצים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה ובעלת ותק רב בסקטור זה, חברה שמחלקת שירות בכל נקודה מרכזית בארץ, סיוע מקצועי זריז בכל התלבטות ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל הארץ ובאיזור גבעת אלה נגישות מיידית!

תדגישו בשיחת הטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר וקבלו דיל שווה
החברה שלנו חברת רוטנשטיין מנוסים בייצור, פרסום והתקנת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה לדרישותיו של ולמאפייני המזמין. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה מדברים מעולים הנבחרים בדקדקנות ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשות ואמינות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם ותק הארוכה מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחד המקומות המובילים בשוק לפרסום, ייצור וגם התקנה של תריסים נגללים, לכל צורך וגם קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן מדוקדק ויעיל, ומתמחה עם זאת גם ייצור וכן התקנה של תריסים לתעשייה, למרכולות, לחנויות גדולות, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מאפשרת תריסי גלילה ממונעים שהם שקופים, המהווים פתרון איכותי למרכולות במרכזי שופינג וכן במולים, וגם תריסים נגללים יחד עם אפליקציית פיקוד להפעלה מרוחקת באמצעות שלט, עם חריטת לוגו או לחלופין שם החברה. איכות, תחושת ביטחון ועיצוב מתקדם וגם נפלא אנחנו פועלים בכל המדינה ומספקים שירותי תיקונים באופן זריז ונוחה. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל אדם מרגע לקיחת ההחלטה ועד לרגע ההתקנה במקום העבודה לשביעות רצונו המוחלטת של הקונה, ומעניקים שירות מלא אף אחרי השלמת המלאכה. כחברה מפורסמת בענף הזה אנו מציעים שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וכן מחירונים נוחים ו מצוינים. בחנויות רבות בשוק מתענים מפריצות וגניבות, על-כן עליהם להתקין אמצעי מיגון יעילים ע"מ להקשות על הפורצים ולהקטין הפסדים. כפי שידוע לא מזמן היה נהוג להתקין מחסומים בחנות עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם פריטים חדשים ו משתלמים שמאפשרים לעסקים בכל נקודה במדינה להגן על הרכוש והציוד היקר בלוקיישן. רוצוי לדעת שאנשים רבים לא תמיד אוהבים את את איך שנראים הסורגים בעקבות תחושת חוסק האוויר וגם אווירת המקום הסגור, אם כן, אין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שתוכלו לגלול במרוצת תקופת הפעילות של בית העסק, ובסיום שעות הפעילות מורידים בלחיצה על כפתור את הסורג הנגלל ונוצר מיגון אפקטיבי ובטוח.

תריס חשמלי נגלל או לחלופין סורג?

בתוך מבנים וגם אצל בעלי עסקים אפשר לראות תריסים ממונעים המשרים תחושה של ביטחון ו מספקים גם פתרון הצללה איכותי. ואע"פ כן, תריס נגלל חשמלי לא ממש מספק הגנה בפני פושעים מאחר וכל פושע שיודע את העבודה קולט כיצד להרים את התריס החשמלי ו לחדור דרך הפתח נפתח בשביל לבצע את הגניבה. ע"כ, הפתרון העדכני ביותר לכל מי שלא רוצה סורגים שהם קבועים בעסק הוא לבצע התקנה תריס סורג חשמלי באופן איכותי, בצורה הזאת מתקינים שני פריטים בעלות ותעריף טובים, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג שנותן מיגון להמקום.

שני פריטים בתעריף משתלם בעיר גבעת אלה

התשובה המתקמדת והמתוחכם של תריס שמשמש גם כסורג מספק חלופה מצוינת לבתי עסק ברחבי הארץ. כל חברת אחסון המעוניין בפתרון מיגון איכותי ואפקטיבי יש ביכולתו לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג נגלל חשמלי בהתאמה לגודל הפתחים בבית העסק ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ומחוסן הכולל פורפיל מפלדה אמינה למניעה של פורצים שמנסרים את השלבים של התריס. ניתן לייצר את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, ככה לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון העסק על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהילהב מעיצוב העסק, גם במקרה שהמקום סגור. נזכיר לכם רק כי אחרי הכל, מאפשר נעילה גם במידה ו שלבי התריס פתוחים במטרה לאפשר הקרנת אור נעים מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס גלילה רגיל יש לסגור עד לסוף במטרה לבצע נעילה שלו ולאבטח את המקום. בתריס עם סורג אתם כלל לא אמורים להנמיך לגמרי עד הסוף את התריס הנגלל, כך ניתן לאפשר לתאורה טבעית מבחוץ להקרין פנימה על מנת לחסוך בעלויות החשמל והאור. כדאי להתקין דגם טוב שיש בתוכו מנגנון זהירות למניעת נפילה של התריס ומנגנון ידני שאיתו אפשר לעשות פתיחה וסגירה כאשר מתוחללת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה עם שקיפות באיזור גבעת אלה תריסי גלילה שניתן לראות דרכם בגבעת אלה

בית העסק רוטנשטיין חוסם רוצה להציג עבורכם חידוש טוב בסקטור התריסים הנגללים, תריס שקוף בעל איכות גבוהה המתאים מאוד חמקומות עבודה, מרכזי קנייה מקורים ובמורד הרחוב, באופן זה, ניתן להציג את הטובין לקליינטים המסתובבים במקום מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר בטיחותי וגדול המבטיח לכם מלא הגנה וביטחון והרבה יתרונות נוספים.

תריס גלילה שקוף – מוצר מצוין תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות

תריסים נגללים שקופים זה לחלוטין פתרון נפלא לעסקים רבים, אפשר להראות לכולם את הבגדים, התכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק אף במצב שבו בית העסק סגור. פשוט לגלגל את התריס הנגלל לתקרה בשעות הפתיחה של בית העסק, התריס השקוף כמעט שלא צריך מיקום לאחסון. פשוט להפעיל את התריס הגלל באמצעות כפתור שנמצא על קיר פנימי בחנות, דרך שלט רחוק או עם אפליקציה בנייד. הפלוסים העיקריים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות גבוהה- התריס עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ועוצמתי גם במקרה קצה. עיצוב יפה- תריס הגלילה מופק באיכות גבוהה ובמראה איכותי, הוא הינו מותקן בעזרת פועלים מקצועיים מאומנים ברמתה של מכובדת.תשובה מושלם לחנויות- אנשים לסקור סחורה מוראית במשרדים בפתחי הראווה באיזור גבעת אלה בלי שום רעש. תוצרת במידנת ישראל- התריס הנגלל נוצר במפעלי בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates