שערים חשמליים בגשר הזיו

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בגשר הזיו למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בגשר הזיו למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בגשר הזיו

תריס גלילה בגשר הזיו

תריסי גלילה מרבים להיות טכניקת התגוננות נפוצה בהרבה חנויות בכל המדינה, אפשרי לראותם בפתחי מוסכים, חנויות בגדים ותכשיטים, חנויות של רשתות מרכולים, מרכזי קניה של מוצרי אלקטרוניקה וכדומה. תריסי גלילה חשמליים מונעים מפושעים לפרוץ בקלות למשרד ולחטוף מהחנות דברים, הם באותה מידה עוצרים בעיות של השחטה, מצמצמים באופן דרסטי את סיכויי הגניבה וכמו כן גורמים לתחושת רוגע אצל בעלי המשרד ועובדיו.

איך מומלץ למצוא תריסי גלילה אוטומטיים למוסך שלך?

בשביל למצוא תריסי גלילה אוטומטיים למקום העבודה שלך בגשר הזיו כדאי להגיע להחלטה האם אתה מעדיף להתקין בתריסי גלילה אוטומטיים או מכניים. בעבר הלא רחוק היה נהוג לרכוש ולתלות תריס גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת העובד בעזרת מגנון פעולה המשומש ידנית. כעת נוטים להזמין תריס שנגלל שעובד בעזרת מערכת אוטומטית לפתיחה וסגירה נוחים, כדי לא להסתפק על תפעול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם אתה חושב שתריס המונע חשמל נוטה להתפרק ולגרום לקשיים מומלץ שתדע שיש גם מנועים שמופעלים חשמלית שאפשר לסמוך עליהם, ומהסיבה הזו כדי להימנע מתקלות עליך לרכוש את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מהימנה, בטופ, מפורסמת ושניתן לסמוך עליה. המומחים חושבים שכדאי לבעלי עסקים לקנות תריסי גלילה לחנות לפי התנאים הבאים: סוג המשרד והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל דלת העסק שיש לסגור. מנגנון תפעול טוב (מנוע אוטומטי טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור התריס הנגלל. צבע תריס הגלילה. איכות וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במשרד. תחזוקה של המערכת. כמה התריס חזק כאשר הוא עומד מול נסיון פריצה, ונדליזם ואיתני הטבע. מנגנוני בטיחות, לדוגמה: מעצור חירום, פוטנציאל לתפעול מכני כאשר יש הפסקת חשמל וכדומה.

מחירון וערבון. סוגים של תריסי גלילה אוטומטיים בהרבה סטיילים מדהימים

עסק מומלצת באיזור גשר הזיו לארגון, ייצור והרכבה של תריסים ממונעים מעניקה התאמה אישית של תריס הגלילה החשמלי לבקשותיו של הלקוח ולמאפייני העסק. אפשר לייצר את התריס החשמלי מחומרי גלם שונים, ע"פ רוב, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, החברה שלנו יכולה ליצר אף תריסי גלילה שקופים המורכב משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת שניתן לייצר תריסי גלילה אוטומטיים יחד עם שכבות מסיביות ואטומות, תוכלו להשיג תריס גלילה עם שלבים מחוררים ובעלי מרווחים ככה שאוויר יכול לזרום בלי בעיות לחדר הסגור וכן יתן לראות דרך החריצים בתריס. במקרה ושמים תריס נגלל המוכן מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לצבוע אותו בתנור, קיימים צבעים לבחירה, ובהתאם לחזית המבנה, לעיצוב מקום העבודה או המשרד ובהתאמה לרצונותיו ייחוד של הצרכן, חברת התריסים כשירה לתכנן ולייצר תריס חשמלי יפה באיכות גבוהה ובנראות חשוב ויצירתי.

ממי לבחור תריסי גלילה
רצוי לקנות תריסים הנגללים ידנית או לחלופין חשמליין בלבד מחברת שאפשר לסמוך עליה ומנוסה בין המקצוענים. אנחנו מציעים לחקור לגבי, לקבל מהחברה רשימת ממליצים, עיין בברשימת הפרויקטים של החברה במידה שיתאפשר לכם רצוי לסקור דעה כנות על עבודות החברה. בתום סינון ראשון והשוואת מחירים, יש לבחור. על-כן, אנו מציעים לבחור אך ורק חברה איכותית שקיים אצלה ניסיון בסקטור, חבר תריסים נגללים שמספקת שירות בכל נקודה מרכזית בארץ, סיוע מקצועי יעיל בכל צרה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל רחבי המדינה ובגשר הזיו והסביבה שירות זריז!

יידעו בשיחה שהגעתם דרך האתר והשיגו הצעה כדאית
חברת רוטנשטיין חוסם ותיקים בייצור, מכירות והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה אל צורכיו של ולמאפייני הצרכן. החברה מייצרת תריסים מחומרי גלם איכותיים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור מתוחכמות וטובות. לרוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר בסביבה למרקטינג, ייצור והשמת תריסים נגללים, לכל צורך וגם בכל גודל. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון אסתטי וזמין, ומעולה עם זאת גם בייצור והתקנה של תריסים למפעלים, לבתי עסק, לסופרים, למוסכים ולחניות. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסים נגללים חשמליים שהם שקופים, הנותנים מענה קליל לבתי עסק במרכזי שופינג ומולים, וגם תריסים נגללים יחד עם מערכת פיקוד להפעלה מרחוק דרך שלט, עם חריטה של סמל או שם העסק. שווי, אמינות וגם עיצוב מתקדם ונהדר החברה נותנת שירות בכל המדינה ומספקים טיפול בבעיות מהיר ונגיש. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל קליינט מדקת הזמנת השירות לשלב של ההתקנה במבנה לסיפוקו השלמה של המזמין, ומעניקים שירות מלא גם אחרי השלמת העבודה. כחברה מצליחה בענף הזה אנחנו מציעים שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ותעריפים נוחים ו משתלמים. בהרבה עסקים באיזור מתענים מפריצות וגניבות, כך שהם צריכים להתקין אמצעי הגנה מאסיביים בשביל להקשות על כנופיות הפורצים ולהקטין הפסדים. כידוע לא מזמן היה נהוג להתקין מחסומים בחנות בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים וכן איכותיים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים ברחבי המדינה לאבטח את הרכוש והחפצים היקרים במקום. חשוב לזכור כי הרבה לא ממש אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים עקב תחושת המחנק ואווירת מתקן כליאה, לכן אין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שניתן לגלול במהלך תקופת הפעילות שהעסק מציע, ובסיום יום העבודה מורידים על ידי לחיצת כפתור את הסורג הנגלל וזוכים למיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או סורג?

בבתים רבים וגם בעסקים שונים אפשר לראות תריסים נגללים המקרינים תחושת אמון ו מציעים גם פתרון הצללה מומלץ. ואע"פ כן, תריס המופעל חשמלית לא ממש מספק הגנה מול פורצים מאחר וכל פושע שיודע את העבודה מבין איך להרים את התריס החשמלי ו להיכנס דרך הפתח ע"מ לבצע את זממו. מסיבה זו, הפתרון הכי חדיש ללקוחות שלא רוצים סורגים מקובעים בחנות הוא לרכוש תריס סורג חשמלי בצורה איכותית, באופן זה, רוכשים שני מוצרים במחיר אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג המספק למיגון מקום העבודה.

שני דברים במחיר משתלם באיזור גשר הזיו

הפתרון המתקדם והחדשני של תריס שהוא גם סורג נותן חלופה ברמה גבוהה לעסקים ברחבי המדינה. כל תאגיד המעוניין במעהנ מיגוני יעיל ואפקטיבי יש ביכולתו לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג חשמלי בהתאם לגודל הפתחים בחנות ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עבה וחסין עם פרופיל מפלדה אמינה כדי למנוע סיכוי לניסור שלבי התריס. אפשר לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יש ביכולתם להביט דרך לחלון הראווה בשביל לצפות בפריטים בחנות ולהתרשם מעיצוב העסק, אף כשהחנות סגורה. כמובן שיש לצייין כי תאכלס, נותן לנו את האופציה לנעילה גם אם שכבות התריס עם רווחים כדי לאפשר מעבר של תאורה טבעית מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש להגיף עד לסוף ע"מ לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס סורג אתם כלל לא אמורים לסגור לחלוטין את תריס הגלילה, ככה ניתן להותיר לאור השמש להקרין פנימה במטרה לחסוך במחירי האור והחשמל. ממלצים לרכוש דגם רציני שמכליל מנגנון זהירות למנוע נפילה של התריס ומנגנון מכני המאפשר לפתוח ולסגור כאשר מתוחללת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסי גלילה שניתן לראות דרכם באיזור גשר הזיו תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בגשר הזיו והסביבה

חברת רוטנשטיין חוסם שמחה לגלות בשבילכם חידוש טוב בתחום תריסי הגלילה החשמליים, תריס שניתן לראות דרכו עם איכות גבוהה המתאים מאוד חחנויות בקניונים, מרכזי קנייה מקורים וברחובות שופינג ככה ניתן להראות את הדברים ללקוחות מזדמנים המסתובבים באיזור הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר בטיחותי ומאסיבי המבטיח לכם המון ביטחון והרבה יתרונות בנוסף.

תריס שהוא שקוף – דבר מצוין תריס גלילה שקוף – מוצר מצוין

תריסים נגללים שקופים הם פתרון ברמה לבתי עסק רבים, תוכלו להראות לכולם את הפריטי הלבוש, טבעות, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בעסק גם בשעות בהם החנות סגורה. אפשר לגלול את התריס לתקרה בזמן הפעילות של בית העסק, התריס הממונע השקוף לא צריך הרבה מיקום לאחסון. אפשר לשלוט בהתריס הגלל על ידי כפתור שנמצא בתוך העסק על הקיר, דרך שלט או בעזרת יישומון בנייד. הפלוסים העיקריים של תריס נגלל שקוף הם כדלהלן: עמידות לאורך זמן- תריס הגלילה מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב ומאסיבי אף ב-כ מקרה קצה. עיצוב יפה- תריס הגלילה נוצר בצורה איכותית במראה יוקרתי, הוא הינו מותקן בעזרת עובדים מקצועיים מתורגלים ברמתה של גבוהה.תשובה מצוין חנויות- בני אדם לראות מרכולת מוראית בחנות ובפתחי הראווה בגשר הזיו ללא כל רעש. תוצרת כחול לבן- התריס החשמלי נעשה במפעלי החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates