שערים חשמליים בדיר אלאסד

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בדיר אלאסד למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בדיר אלאסד למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בדיר אלאסד

תריס גלילה בדיר אלאסד

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות אמצעי מיגון נפוץ במקומות רבים ברחבי הארץ, אפשר לראותם בכניסה למוסכים, מרכזי בגדים ותכשיטים, סניפים של רשתות שיווק קמעונאיות, דוכנים של מוצרים חשמליים וכדומה. תריסי גלילה לא מאפשרים לפושעים להכנס בקלות לעסק ולהסליק מהמקום דברים, הם כמו כן עוצרים בעיות של השחטה, מפחיתים באופן משמעותי את הזדמנויות החדירה ומעודדים להרגשת רגיעה בקרב בעלי בית העסק.

איך למצוא תריס גלילה אוטומטי למוסד שלך?

במטרה למצוא תריס גלילה חשמלי לעסק שלך בדיר אלאסד והסביבה כדאי להגיע להחלטה האם בעל העסק מעדיף להתקין בתריסי גלילה אוטומטיים או מונעים ידנית. בעבר הלא רחוק היה נהוג לקנות ולשים תריס גלילה אוטומטי מפלדה או ברזל שיש בו מנגנון תפעול ידני. בזמנינו בדרך כלל מתקינים תריסי גלילה הפועל על מנוע חשמלי לתפעול נוח ופשוט, במקום להסתפק עם תפעול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם במקרה שמעת כי תריס המונע חשמל נוטה לההרס ולגרום לבלגן הנה מידע חדש שקיימים מנועי חשמל שעובדים מעולה, ומפאת זאת על מנת שהתריס לא יתקלקל כדאי להתקין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מהימנה, בטופ, עמידה ולגיטימית. אנשי המקצוע בתחום אומרים לקליינטים לקחת תריסי גלילה חשמליים למשרד לפי הקריטריונים הבאים: סוג המשרד ומיקומו. גודל המלבן שיש לסגור. מנגנון פעולה מעולה (מנוע אוטומטי טוב ואמין). חומרי גלם (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכניקות ייצור התריס הנגלל. סגנון התריס הנגלל החשמלי. איכות וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס. אחזקת התריס באופן שוטף. כמה התריס חזק מול נסיונות פריצה, הרסנות וסופות. אמצעי זהירות, למשל מעצור חירום, מסוגלות להפעלה לא חשמלית כשיש תקלה חשמלית וכולי.

מחירון ואחריות. מיני תריסי גלילה במגוון עיצובים אופנתיים

חברת תריסים חשמליים טובה באיזור דיר אלאסד לעיצוב, תפוקה והשמת תריסים נגללים פועלי חשמל מציעה התאמה אישית של תריס הגלילה אל צורכיו של בעל העסק ואל המאפיינים של המקום. אפשר להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרים כאלה ואחרים, בדר"כ, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, חברת name יכולה לספק כן תריס גלילה שקוף המורכב משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. אנו ממליצים לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה חשמליים עם שלבים מסיביים המספקים אטימה, יתאפשר לכם להשתמש בתריס חשמלי עם שלבים עם מרווחים באופן כזה שאוויר יכול להיכנס בפשטות לעסק ובנוסף יתן לראות דרך החריצים בתריס. במקרה וקונים תריס גלילה המיוצר מפלדה או אלומיניום אפשר לגרום לו לשנות צבע בתנור, יש גם גוונים שונים לברירה, ובהתאם לחזית הבית, לעיצוב החנות או המחסן ובהתאמה לרצונות סגוליות של הלקוח, החברה שלנו מוכנה לתכנן וליצור תריס חשמלי יפה באיכות טובה מאוד ובסטייל חשוב ומתוחכם.

ממי בעצם להזמין תריסים אוטומטיים
מומלץ להזמין תריסים נגללים ידניים או לחלופין חשמליין בבלעדיות מחברה איכותית ובעלת ניסיון בתוך הסקטור. חכם יהיה לעיין בדבר, לקבל מהחברה רשימת לקוחות מרוצים, לבחון ברשימת העבודות השייכת לחברה התוכלו אנו ממליצים למצוא חוו"ד אובייקטיביות על העסק. בתום סינון ראשון ובדיקת עלויות, מומלץ לקבל החלטה לגבי העסק. על-כן, אנחנו ממליצים לבחור רק חברה אמינה ובעלת תקופה ארוכה בסקטור זה, חברת תריסים שמספקת שירות בכל הארץ, סיוע מקצועי זריז בכל התלבטות מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל המדינה ובאיזור דיר אלאסד נגישות מיידית!

תציינו בשיחת הטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר ותקבלו הצעה אטרקטיבית
העסק חברת רוטנשטיין מתמחה בייצור, מרקטינג והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לבקשותיו של ולמאפייני הלקוח. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה מחומרים איכותיים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות מתוחכמות וטובות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם ותיקות הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא למעשה נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים בשוק למרקטינג, ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסים נגללים חשמליים, לכל צורך ובכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון אסתטי ומצוין, ומנוסה כמו כן גם בייצור והתקנת תריסי גלילה ממונעים למקומות תעשייתיים, למקומות עבודה, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. החברה מאפשרת תריסים נגללים עם שקיפות, המהווים פתרון איכותי למרכולות במרכזי שופינג וקניונים, וגם תריסים נגללים חשמליים עם מערכת פיקוד להפעלה ממרחק על ידי שלט, עם חריטה של סמל או שם מקום העבודה. שווי, תחושת ביטחון וגם עיצוב חדשני ונהדר אנחנו עובדים בכל חלקי הארץ ומספקים עבודות תיקונים באופן יעיל ונוחה. הננו מלווים כל מזמין מהרגע של הזמנת התריס ועד להתקנה בבית העסק לסיפוקו המוחלטת של המשתמש, ומביאים שירות מקיף אף אחרי השלמת המלאכה. כחברה מובילה בענף אנחנו נותנים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר ומחירונים נוחים ו אטרקטיביים. בהרבה מקומות באיזור מתענים מפריצות ועבריינות, על-כן עליהם להתקין אמצעי מיגון טובים במטרה להקשות על הפורצים ולהקטין הפסדים. אם בעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין סורגים בחנות בימינו ישנם מוצרים חדשים וכן נהדרים המאפשרים לחנויות מהצפון לדרום לשמר את הרכוש והדברים היקרים במקום. מומלץ לזכור כי המון חבר'ה לא ממש אוהבים את המראה של הסורגים עקב תחושת המחנק ואווירת המקום הסגור, מסיבה זו אין על סורג גלילה חשמלי שקל לגלול תוך כדי תקופת הפעילות שהעסק מציע, ובתום העבודה מנמיכים בלחיצת כפתור את הסורג ואז נוצר מיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס ממונע או סורג?

בבניינים וגם בתאגידים תהיה לכם את האופציה לראות תריסים נגללים חשמליים המשרים תחושת ביטחון ו מהווים גם פתרון להצללה טוב. עם זאת, תריס המופעל חשמלית לא ממש מספק הגנה מול פושעים כי כל פורץ שיודע את העבודה יודע כיצד להרים את התריס ו לפלוש מבעל לכניסה במטרה לבצע את הפשע. לכן, הפתרון המתקדם ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים שהם קבועים בחנות הוא לבצע התקנה תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באופן איכותי, כך למעשה קונים שני דברים בתשלום אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג שנותן מיגון להחנות.

שני מוצרים בתמחור משתלם בדיר אלאסד והסביבה

המענה המתקדם והחדשני של תריס שמשמש גם כסורג הווה חלופה נהדרת לעסקים בכל רחבי הארץ. כל מקום הרוצה בפתרון אבטחה בדוק ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים בחנות ו לדרישות המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב וחסין עם פרופיל מפלדה רצינית למנוע פושעים שמנסרים את שכבות התריס. אפשר לייצר את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, באופן זה, לקוחות נוכל לגרום להם להביט דרך לחלון הראווה בשביל לצפות במוצרים בחנות ולהתלהב מעיצוב העסק, גם כאשר המקום סגור. חשוב לציין אחרי הכל, מאפשר נעילה אף אם שכבות התריס עם רווחים ע"מ לאפשר מעבר אור טבעי מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש להוריד עד למטה כדי לבצע נעילה שלו ולהגן על המקום. בתריס עם סורג אין שום סיבה להנמיך לחלוטין את התריס הנגלל, באופן זה, ניתן לאפשר לאור נעים מבחוץ להכנס פנימה ע"מ לחסוך בכסף המשולם על החשמל והאור. ממלצים לרכוש דגם רציני שמכליל מנגנון בטיחות כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האפשרות לפתיחה וסגירה כאשר יש הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים נגללים שקופים בעיר דיר אלאסד תריסים נגללים שניתן לראות דרכם באיזור דיר אלאסד

בית העסק רוטנשטיין חוסם רוצה להראות לכם חידוש איכותי בעולם תריסי הגלילה, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה הכדאי בעיקר לעבודות, במרכזי קנייה סגורים ובמדרחוב, בצורה הזאת אפשר להראות את הסחורה לקליינטים המטיילים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין ומאסיבי שיכול להבטיח לכם המון תחושת בטחון ודברים טובים מעבר.

תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מצוין תריס גלילה שקוף – מוצר מעולה

תריסי גלילה שקופים זה לחלוטין פתרון איכותי לבתי עסק רבים, קל להציג את הביגוד, השרשראות, מוצרים חשמליים וכל סחורה אחרת בחנות אף בשעות בהן העסק סגור. קל לגלגל את תריס הגלילה עד למעלה בזמני הפתיחה של המקום, התריס לא דורש הרבה מקום לאחסון. תהיה לכם את האופציה לתפעל את התריס ע"י מתג המורכב על קיר פנימי בחנות, דרך שלט נייד או דרך יישומון בנייד. הפלוסים המשמעותיים של תריס נגלל שקוף הם כדלהלן: עמידות גבוהה- התריס השקוף מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר עמיד וחזק אף ב-כ מקרה קצה. עיצוב יפה- התריס נעשה באופן איכותי במראה איכותי, הוא מותקן ע"י פועלים מקצועיים משופשפים ברמתה של גבוהה.תשובה חלומי מקומות שיווקיים – קליינטים לתת עיניכם במרכולת מוראית במקומות עבודה באשנבי הראווה באיזור דיר אלאסד ללא כל בלאגן. תוצרת בישראל- התריס נעשה במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates