שערים חשמליים בזכרון יעקב

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בזכרון יעקב למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בזכרון יעקב למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בזכרון יעקב

תריס גלילה בזכרון יעקב

תריסי גלילה מהווים צורת מיגון נפוצה בעסקים רבים בכל הארץ, אפשרי למצוא אותם בפתחי מוסכים, חנויות בגדים ותכשיטים, סניפים של רשתות קניות, חנויות של מוצרי אלקטרוניקה ועוד. תריסים נגללים מונעים מפושעים להכנס בקלות למשרד ולגנוב מהמקום עצמים, אמצעי הסגירה גם מרחיקים בעיות של השחטה, מפחיתים ממש את הזדמנויות הפריצה וגם תורמים לתחושת ביטחון בשביל מנהל העסק.

איך מומלץ להחליט על תריסי גלילה אוטומטיים לעסק בו אתה עובד?

כדי למצוא תריסי גלילה אוטומטיים למחסן שלך באיזור זכרון יעקב עליך להחליט מראש אם אתה מעדיף להתקין בתריסי גלילה אוטומטיים או ידניים. עד לא מזמן הייתה מוסכמה לרכוש ולשים תריסי גלילה אוטומטיים מברזל טוב או פלדה מגלוונת המכיל מגנון מכני המשומש ידנית. כעת בדרך כלל מזמינים תריס גלילה הפועל באמצעות מנגנון חשמלי לגלילה קלה, במקום להסתפק על גלגול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם עולה החשש שתריס גלילה שהינו חשמלי נוטה להתקלקל ולגרום לקשיים כדאי לדעת שקיימים מנועים חשמליים אמינים מאוד, ומהסיבה הזו על מנת להזהר מתקלות כדאי לרכוש את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מהימנה, בטופ, שאנשים מכירים ושניתן לסמוך עליה. המומחים בתחום אומרים לאנשים לקנות תריסי גלילה אוטומטיים למקום על פי הנקודות הבאות: סיווג העסק ובאיזו עיר הוא. גודל הפתחים שיש לסגור. מנגנון הפעלה מעולה (מנוע תפעול טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיות לייצור התריס הנרכש. סגנון התריס הנגלל החשמלי. רמת ועלויות התקנת התריס במשרד. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. איך התריס יעמוד מול נסיונות פריצה, הרסנות ופגעי מזג האוויר. אמצעי אבטחה, למשל מעצור חירום, אפשרות לתפעול מכני אם יש הפסקת הזרם החשמלי וכו'.

מחירון ומחויבות. סוגי תריסים נגללים במגוון סטיילים מדליקים

חברת תריסים מומלצת בעיר זכרון יעקב לניהול, תפוקה והשמה של תריסי גלילה הפועלים על ידי מנוע נותנת התאמה מושלמת של תריס הגלילה אל רצונותיו של בעל הסק ואל הצורך של המקום. אפשר להכין את המוצר מחומרים שונים, ברוב הפעמים, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת תריסי הגלילה יכולה לספק כן תריס גלילה שקוף העשוי משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת שאופציונלי לייצר תריסי גלילה עם שכבות מסיביות ואטומות, ניתן לעשות בחירה בתריס המכיל שלבים עם חורים ומרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל להיכנס בקלות למקום העבודה ובנוסף יתן לראות דרך התריס. אם וקונים תריס נגלל הנוצר מפלדה או אלומיניום תוכלו לגרום לו לשנות צבע בתנור, קיימים צבעים שונים להתקנה, ובאופן תואם לחזית המקום, לעיצוב החנות או העסק ולפי ובהתאם לצורכיו יחידות של הצרכן, חברת התריסים יכולה לתכנן ולספק תריס מסוגנן בצורה איכותית ובסטייל נכבד ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

מאיזה ספק לקחת תריסי גלילה
כדאי לקנות תריסי גלילה מכניים ולחלופין חשמליים בבלעדיות מחברה מקצועית ובעלת ותק בין אנשי המקצוע. אנחנו מציעים לשאול אנשים בדבר, לקבל מהחברה קהילת ממליצים, לקרוא בברשימת העבודות שבוצעו השייכת לעסק במידה שיתאפשר לכם אנו מציעים לקרוא ביקורוץ אובייקטיביות בדבר החברה. אחרי סינון חלוצי ובדיקת עלויות, עליכם להיסגר על החלטה. אם כך, אנחנו מציעים לבחור רק חברה איכותית שקיים אצלה ניסיון בתחום, חברת תריסים חשמליים שמחלקת שירות מהדרום לצפון, עזרה באופן מקצועי יעיל בכל דילמה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל איזור בארץ ובזכרון יעקב והסביבה זמינות מיידית!

הדגישו בטלפון שהגעתם דרך האתר ותרוויחו דיל שווה
החברה שלנו חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, מרקטינג והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה אל בקשותיו של ולמאפייני הלקוח. החברה שלנו הינה מייצרת תריסי גלילה חשמליים מדברים מצוינים הנבחרים בדקדקנות ו בצורות ייצור מתוחכמות ורציניות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחד המקומות המובילים בארץ לשיווק, ייצור תעשייתי והתקנה של תריסים נגללים חשמליים, לכל צורך וכן מכל סוג. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון יפיפה ונוח, ומנוסה בין היתר ייצור וכמו כן התקנת תריסים נגללים למפעלים, לבתי עסק, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. החברה מאפשרת תריסים ממונעים שהם שקופים, המהווים פתרון אדיר למקומות עבודה במרכזי שופינג וכן במולים, וכן תריסי גלילה להן מערכת פיקוד להפעלה מרוחקת בעזרת שלט, עם חריטה של הלוגו או שם מקום העבודה. שווי, תחושת אמון ועיצוב חדשני ונפלא אנחנו נותנים שירות בכל רחבי הארץ ומאפשרים שירות תיקונים יעיל וקליל. אנחנו מלווים כל מזמין משלב לקיחת ההחלטה לשלב של ההתקנה במקום לשביעות רצונו המלאה של הצרכן, ומעניקים שירות מלא גם אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מצליחה בענף הזה אנו מאפשרים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר ותמחורים נוחים ו נהדרים. בהרבה עסקים בסביבה סובלים מפריצות ועבריינות, בגלל זה עליהם לשים אמצעי מיגון מתאימים במטרה להקשות על הפורצים ולהפחית הפסדים. אם בעבר היה נהוג להתקין מחסומים בבית העסק בימים אלה ישנם פריטים חדשים ו מצוינים המאפשרים לעסקים מהצפון לדרום להגן על הרכוש והחפצים היקרים בעסק. רוצוי לדעת שרבים לא כ"כ אוהבים את את הניראות של הסורגים בגלל תחושת הסגירות וגם אווירת המקום הסגור, אם כן, אין על סורג חשמלי שפשוט לגלול במרוצת תקופת הפעילות של התאגיד, ובסיום העבודה מורידים עם נקישת כפתור את הסורג החשמלי ואז זוכים למיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס חשמלי נגלל או סורג?

במקומות וגם בחברות יתאפשר לכם לראות תריסי גלילה חשמליים המעניקים תחושת אמון ו מהווים גם פתרון להצללה איכותי. אך תריס המופעל חשמלית לא ממש מספק הגנה מול פורצים כי כל פושע מיומן יודע כיצד להרים את התריס החשמלי ואז לפלוש דרך הפתח במטרה לבצע ממש את כל שברצונו. אם כך, הפתרון הכי חדיש לאנשים שלא רוצים סורגים קבועים בעסק הוא לשים תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באופן איכותי, כך למעשה רוכשים שני דברים בתשלום אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג למיגון העסק.

שני מוצרים בתעריף משתלם בזכרון יעקב

הפתרון המתקדם והמתוחכם של תריס המהווה גם סורג מספק חלופה נהדרת לעסקים בכל נקודה מרכזית בארץ. כל בית עסק שיש לו צורך בפתרון מיגון בטוח ואפקטיבי מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי בהתאם למימדים של הפתחים במקום העבודה ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עבה ומחושל הכולל פורפיל מפלדה אמינה למנוע סיכוי לניסור שלבי התריס. אנו יכולים לספק את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, ככה לקוחות יש ביכולתם להביט דרך לחלון העסק על מנת לצפות בפריטים בחנות ולהתלהב מעיצוב המקום, גם במידה והמקום סגור. בל נשכח אחרי הכל, מקל עלינו ומאפשר נעילה גם במידה ו שכבות התריס פתוחים ע"מ לאפשר מעבר תאורה טבעית מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס רגיל יש להגיף לגמרי עד הסוף כדי לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס סורג אין סיבה להנמיך לחלוטין את התריס הנגלל, באופן זה, ניתן להותיר לאור נעים מבחוץ לחדור פנימה כדי לחסוך במחירי התאורה והחשמל. ממלצים לרכוש דגם מומלץ שנכנס בו מנגנון אבטחה למניעת הפלה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה ללסגור ולפתוח כשקיימת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסי גלילה עם שקיפות באיזור זכרון יעקב תריסי גלילה עם שקיפות בזכרון יעקב והסביבה

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם שמחה להראות לכם חידוש מצוין בעולם התריסים הנגללים, תריס שניתן לראות דרכו בעל איכות גבוהה המתאים בעיקר עבור בתי עסק, במרכזים מסחריים סגורים ובמדרחוב, בצורה זו, ניתן להציג את כל המוצרים לעיני לקוחות הנמצאים במקום הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר עמיד וגדול המבטיח לכם המון בטיחות ודברים טובים נוספים.

תריס שקוף – דבר מצוין תריס שהוא שקוף – הרבה יתרונות

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון נוח לחברות רבות, קל להראות את הביגוד, התכשיטים, מוצרים חשמליים וכל סוגי פריטים אחרים בחנות אפילו בשעות שבהן העסק סגור. תהיה לכם את האופציה לגלול את התריס הנגלל למעלה בשעות הפתיחה של העסק, התריס החשמלי לא נזקק להרבה מקום לאחסון. אפשר לשלוט בתריס הגלילה דרך כפתור הפעלה המותקן על קיר פנימי בחנות, על ידי שלט נייד או באמצעות יישומון בנייד. המעלות העיקריים של תריס גלילה שקוף הם: עמידות טובה- התריס הנגלל עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר טוב ועוצמתי אפילו במקרי קיצון. עיצוב יפה- התריס השקוף מיוצר באיכות גבוהה ובמראה איכותי, הוא הינו מותקן על ידי אנשי מקצוע בקיאים בשווי שאין כמותה.פיתרון כלשהו נוח חנויות- אנשים לראות סחורה מוראית בחנות ובחלונות הראווה באיזור זכרון יעקב בלי כל רעש. תוצרת בישראל- התריס החשמלי מופק במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates