שערים חשמליים בחדרה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בחדרה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בחדרה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בחדרה

תריס גלילה בחדרה

תריסי גלילה אוטומטיים מהווים צורת אבטחה נפוצה בחנויות רבות ברחבי הארץ, ניתן למצוא אותם בפתחי מוסכים, חנויות הלבשה ואקססוריז, סניפים של רשתות שיווק, מרכזי קניה בהן מוכרים מוצרי חשמל וכולי. תריסי גלילה אוטומטיים לא מאפשרים לפושעים לפרוץ בפשטות לעסק ולחטוף מהעסק דברים, אלו באותה מידה עוצרים מקרי השחטה, ממעיטים דרסטית את ניסיונות החדירה ותורמים לתחושת רגיעה בקרב הבעלים של החנות.

כיצד להחליט על תריס גלילה אוטומטי לעסק שלך?

כדי לבחור תריסי גלילה למשרד שלך באיזור חדרה רצוי להחליט האם בעל העסק מתעניין בתריסי גלילה אוטומטיים או ידניים. עד לפני לא זמן רב הייתה מוסכמה לרכוש ולהתקין תריסי גלילה מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד המכיל מנגנון תפעול ידני. בעת המודרנית בדרך כלל מזמינים תריסי גלילה בעל מכלול חשמלי לממשק נוח למשתמש, כדי לא לבזבז זמן על תפעול מכני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם נדמה לך שתריס גלילה חשמלי מרבה להשתבש ולעשות קשיים כדאי שתדע שיש מנועי חשמל שבהחלט עמידים, ומכך כדי להימנע מתקלות עליך לקנות את התריס האוטומטי רק מחברה מפורסמת, בראש הרשימה, עמידה מהימנה. המומחים חושבים שכדאי לבעלי מקומות לקנות תריסי גלילה אוטומטיים לחנות על פי: סוג העסק והמיקום שלו. גודל החלון שצריך לאבטח. מנגנון תפעול טוב (מנוע חשמלי חזק ואמין). חומרים ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור התריס הנגלל החשמלי. עיצוב התריס הנגלל החשמלי. רמת ותשלום התקנת התריס בעסק. תחזוקה שוטפת. כמה התריס חזק מול נסיונות פריצה, ונדליזם ופגעי מזג האוויר. אמצעי בטיחות, דוגמת מעצור חירום, אופציה להפעלה ידנית כאשר יש הפסקת הזרם החשמלי וכו'.

עלות והתחייבות. סוגים של תריסים נגללים בסוגי עיצובים מפעימים

חברה מקצועית בחדרה לארגון, ייצור והרכבה של תריסים נגללים פועלי חשמל מציגה התאמה אישית של התריס החשמלי לדרישות הלקוח ואל הצורך של המקום. יכולים להכין את התריס מחומרי גלם כאלה ואחרים, ברוב הפעמים, מאלומיניום או מפלדה, חברת name יכולה ליצר גם תריס גלילה שקוף המוכן משכבות של פוליקרבונט. מומלץ לדעת שאפשר להכין תריסים חשמליים עם שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, אפשר לבחור תריס חשמלי עם שכבות בעלות מרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל לזרום בקלות לבית העסק וכן יתן לראות מבעד לתריס. אם ובוחרים תריס גלילה הנוצר מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לגרום לו לשנות צבע בטכנולוגיית ייצור בחום, יש גם גוונים שונים לקניה, ובהלימה לחזית הדירה, לעיצוב המקום או העסק ובהתאם לבקשותיו הייחודיות של הצרכן, חברת תריסי הגלילה יכולה לתכנן ולהעניק תריס חשמלי יפה בצורה איכותית ובנראות נכבד ופשוט ויעיל.

ממי מומלץ לרכוש תריסי גלילה
רצוי לרכוש תריסים נגללים ידניים או חשמליים אקסקלוסיבית מחברה מקצועית ומנוסה בענף. אנחנו ממליצים לחקור לגבי, לקבל מהחברה קהל ממליצים, לבחון ברשימת העבודות שבוצעו השייכת לעסק אם תהיה לכם את האופציה אנו ממליצים לבקש ביקורוץ ענייניות על עבודות החברה. אחרי בירור ראשוני והשוואת עלויות, מומלץ לקבל החלטה לגבי העסק. לכן, רצוי לבחור אך ורק חברה אמינה שקיים אצלה ותק רב בסקטור זה, חברת תריסים חשמליים שמחלקת שירות בכל רחבי המדינה, מענה מקצועי יעיל בכל צרה מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל חלקי הארץ ובחדרה נגישות מיידית!

הבליטו בשיחת הטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר ותרוויחו הצעה כדאית
העסק חברת רוטנשטיין מומחים בייצור, פרסום והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לרצונותיו של ולמאפייני המשתמש. החברה מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרי גלם מיוחדים הנבחרים כראוי ו בצורות ייצור חדשות ורציניות. לחברת רוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחד מבתי העסק המקצועיים ביותר במדינה לפרסום, ייצור והשמה של תריסי גלילה חשמליים, לכל מטרה ומכל גודל. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון אסתטי ונוח, ומשופשפת כמו כן גם ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסי גלילה ממונעים למפעלים, לחנויות בקניונים, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. החברה שלנו מאפשרת תריסים נגללים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים פתרון נוח למרכולות במרכזי קניות ומולים, ותריסי גלילה להן תוכנת שליטה להפעלה מרחוק באמצעות שלט, עם חריטה של סמל או שם התאגיד. שווי, תחושת אמון וגם עיצוב מודרני ונפלא החברה נותנת שירות בכל האיזורים וכן מציעים טיפול בבעיות יעיל ונוחה. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל אדם מהרגע של הזמנת השירות וכלה בהתקנה במקום העבודה לסיפוקו המלאה של המזמין, ומעניקים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מפורסמת בתחום אנו מאפשרים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר ותעריפים נוחים ו מצוינים. בהרבה מקומות באיזור מתענים מעבריינים ופשעי גניבה, אז בגלל זה עליהם לשים אמצעי אבטחה מתאימים כדי להקשות על כנופיות הפורצים וכן להקטין הפסדים. אם בעבר הלא רחוק היה נהוג לשים סורגים בעסק היום ישנם פריטים חדשים ו מצוינים המאפשרים למקומות עבודה בפריסה ארצית לאבטח את הרכוש והדברים היקרים בעסק. רוצוי לדעת שהמון בני אדם לא ממש אוהבים את את הניראות של הסורגים עקב תחושת המחנק ואווירת מתקן כליאה, אז בגלל זה אין כמו סורג ממונע שניתן לגלול במהלך תקופת הפעילות שהחברה נותנת, ובסיום יום העבודה מורידים בלחיצת כפתור את הסורג הנגלל ואז נוצר מיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס חשמלי נגלל או לחלופין סורג?

בבתים רבים וגם אצל בעלי עסקים תוכלו לראות תריסי גלילה חשמליים המעניקים תחושה של אמון ו מציעים גם פתרון הצללה מקצועי. אולם תריס חשמלי לא בדיוק מספק הגנה מול פורצים מאחר וכל פושע שיודע את העבודה מבין איך לבצע הרמה של התריס החשמלי ואז להיכנס דרך הפתח על מנת לבצע ממש את כל שברצונו. לכן, הפתרון העדכני ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים שהם קבועים במקום העבודה הוא לשים תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באופן יעיל, בצורה זו, מתקינים שני דברים בתעריף זהה, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג המספק למיגון החנות.

שני פריטים במחיר משתלם בעיר חדרה

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס שהוא גם סורג נותן חלופה מצוינת למקום עבודה ברחבי המדינה. כל חברה המעוניין בפתרון אבטחה עובד ואפקטיבי יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם לגודל של הפתחים בעסק ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עם עובי ועמיד הכולל פורפיל מפלדה חזקה למניעה של ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. יש אפשרות לייצר את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, כך לקוחות יש ביכולתם להביט בעד לחלון הראווה בשביל לצפות בסחורה בחנות ולהילהב מעיצוב החנות, גם במקרה שהמקום סגור. נקודה חשובה היא שכן מאפשר נעילה גם אם שלבי התריס עם רווחים בשביל לאפשר הקרנה של אור נעים מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס רגיל יש לסגור עד למטה ע"מ לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס סורג אין שום צורך לסגור לגמרי עד הסוף את התריס הנגלל, באופן זה, ניתן להותיר לקרני אור מבחוץ לחדור פנימה ע"מ לחסוך בעלויות החשמל והתאורה. מומלץ לרכוש דגם רציני שיש בתוכו מנגנון זהירות כדי למנוע הפלה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה ללפתוח ולסגור כשיש הפסקת חשמל באזור.

תריסים נגללים שקופים בחדרה תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בחדרה

חברת רוטנשטיין חוסם גאה להציג לכם חידוש איכותי בענייני תריסי הגלילה החשמליים, תריס עם שקיפות עם איכות גבוהה המומלץ בעיקר לבתי עסק, במרכזים מסחריים מקורים וברחובות שופינג בצורה זו, ניתן להציג את הפריטים ללקוחות מזדמנים הנמצאים במקום שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין וחזק המבטיח לכם המון בטיחות ויתרונות רבים מעבר.

תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מעולה

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון ברמה לחברות רבות, תהיה לכם את האופציה להציג את הפריטי הלבוש, טבעות, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת במרכול אף בשעות בהן בית העסק סגור. אפשר לגלול את התריס הנגלל מעלה בזמן הפעילות של העסק, התריס לא צריך הרבה מיקום לאחסון. אפשר להפעיל את התריס החשמלי בעזרת מתג הפעלה שמותקן בתוך העסק על הקיר, דרך שלט נייד או דרך יישומון בנייד. המעלות העיקריים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב וחזק אפילו במקרי קיצון. עיצוב יפה- תריס הגלילה נעשה באיכות גבוהה ובמראה איכותי, זה מותקן בעזרת עובדים מקצועיים משופשפים ברמתה של שאין כמותה.תשובה נפלא חנויות- בני אדם לתת עיניכם בטובין מודגמת בחנות ובפתחי הראווה באיזור חדרה בלי כל ווליום. תוצרת בישראל- התריס הנגלל מיוצר במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates