שערים חשמליים בטורעאן

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בטורעאן למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בטורעאן למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בטורעאן

תריס גלילה בטורעאן

תריסי גלילה הם צורת מיגון נפוצה במשרדים רבים ברחבי הארץ, אפשרי לצפות בהם בפתחי מוסכים, חנויות ביגוד ואקססוריז, מרכזים של רשתות שיווק, חנויות בהן מוכרים מוצרי אלקטרוניקה ועוד. תריסי גלילה אוטומטיים גורמים לכך שפושעים לפרוץ בפשטות לעסק ולחטוף ממנו מוצרים, הם באותה מידה מגנים מבעיות של השחטה, מצמצמים דרסטית את ניסיונות הגניבה וגורמים לתחושת רוגע עבור בעלי החנות.

באיזה אופן להתאים תריס גלילה למקום העבודה שלך?

בשביל למצוא תריס גלילה חשמלי לעסק שלך באיזור טורעאן כדאי להגיע להחלטה האם אתה רוצה בתריסי גלילה אוטומטיים או מכניים. בעבר היה נהוג לרכוש ולשים תריס גלילה מפלדה או ברזל שיש בו ממשק מכני. בעת המודרנית נוטים להתקין תריס שנגלל שמכיל מערכת אוטומטית לפתיחה וסגירה נוחים, במקום להתקשות עם גלגול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם עולה החשש שתריס גלילה חשמלי מרבה להפסיק לעבוד ולעשות בעיות אנו רוצים שתדע שיש מנועי חשמל אמינים ועמידים במיוחד, ומהסיבה הזו כדי להימנע מתקלות כדאי לרכוש את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מהימנה, בראש הרשימה, מפורסמת ושניתן לסמוך עליה. האנשים שמבינים בתחום ממליצים לבעלי מקומות לבחור תריס חשמלי למשרד על פי הקריטריונים הבאים: סוג החנות ואיפה הוא נמצא. גודל הפתחים שצריך לנעול. תהליך עבודה טוב (מנוע חשמלי אמין וחזק). חומרי גלם (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכניקות ייצור תריס הגלילה. סגנון התריס החשמלי. איכות ומחר ההתקנה במקום. אחזקה שוטפת. התנגדות התריס אל מול ניסיונות חדירה, הרסנות ופגעי מזג האוויר. אמצעי בטיחות, כמו למשל מעצור חירום, אפשרות לתפעול ידני בעת שיהיו הפסקת הזרם החשמלי וכיוצא בזאת.

מחירון ומחויבות. סוגי תריסי גלילה חשמליים במגוון צבעים מדהימים

תאגיד מקצועית בעיר טורעאן לניהול, פבריקציה והרכבת תריסים נגללים ממונעים מציעה תיאום מלא של התריס הנגלל לדרישות הלקוח ולתכונות העסק. יכולים להכין את המוצר מחומרים מגוונים, בדר"כ, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת התריסים יכולה להציע אף תריסי גלילה שקופים העשוי מפוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת שאפשרי לייצר תריסי גלילה אוטומטיים הכוללים שלבים מסיביים ואטומים, יתאפשר לכם לקחת תריס גלילה הכולל שכבות בעלות חורים ומרווחים כך שאוויר יכול לזרום בלי דאגות לבית העסק וגם כן יתאפשר לראות דרך החריצים בתריס. במקרה ורוכשים תריס אוטומטי המופק מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לגרום לו לשנות צבע בתנור, יש גם גוונים להתקנה, ובהלימה לחזית הבית, לעיצוב המבנה או המחסן ולפי ובהתאם לבקשות סגוליות של הצרכן, החברה יכולה לתכנן ולייצר תריס מסוגנן בצורה איכותית ובמראה נכבד ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי בעצם לרכוש תריסים חשמליים
חכם יהיה לקנות תריסים נגללים ידניים או לחלופין חשמליין אקסקלוסיבית מחברת שאפשר לסמוך עליה ובעלת ותק בענף. אנו ממליצים לעיין בדבר, לקבל מנציג השירות קהילת ממליצים, לקרוא בברשימת העבודות שבוצעו של העסק אם תהיה לכם את האופציה אנו ממליצים למצוא חוות דעת אובייקטיביות בדבר העסק. לאחר סינון ראשוני ובדיקת מחירים, רצוי לבחור. ע"כ, חכם יהיה לבחור אך ורק חברה איכותית שידועה עם ותיקות בענף, חבר תריסים נגללים שמספקת שירות בכל רחבי הארץ, מענה מקצועי מהיר בכל התלבטות ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים לכל חלקי הארץ ובטורעאן שירות זריז!

ציינו בשיחה שהגעתם דרך אתרינו ותקבלו הצעה אטרקטיבית
חברת רוטנשטיין חוסם מומחים בייצור, מכירות והתקנת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה לצורכי ולמאפייני הצרכן. החברה שלנו מייצרת תריסים חשמליים מחומרים איכותיים שנבחרים בקפידה וכן בטכנולוגיות ייצור מתוחכמות ומתקדמות. לחברת רוטנשטיין חוסם ותיקות של יותר מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק הטובים ביותר בשוק לשיווק, ייצור וכן התקנה של תריסים נגללים חשמליים, לכל מטרה וכן מכל סוג. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון יפה ונקי, וותיקה בין היתר ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסי גלילה ממונעים למקומות תעשייתיים, לחנויות בקניונים, לחנויות גדולות, למוסכים ולחניונים. חברתנו מאפשרת תריסים ממונעים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים תשובה מעולה למרכולות במרכזי קניות וגם בקניונים, ותריסים נגללים עם תוכנת שליטה שתאפשר הפעלה מרוחקת באמצעות שלט, עם חריטה של הלוגו או לחלופין שם בית העסק. שווי, אמינות וגם עיצוב מתקדם ומרהיב אנחנו עובדים בכל רחבי הארץ וכן נותנים טיפול בבעיות מהיר ונגיש. הננו מלווים כל מזמין מדקת הזמנת התריס ועד לרגע ההתקנה בבית העסק לסיפוקו המלאה של הקליינט, ומביאים שירות מקיף אף במצב שבו יש צורך בהשלמת העבודה. כחברה מובילה בענף הזה מציעים אצלנו מענה מקצועי בצורה הטובה ביותר ותמחורים נוחים ו אטרקטיביים. עסקים רבים בשוק מתענים מפריצות וגניבות, מסיבה זו הם צריכים לשים אמצעי מיגון יעילים על מנת להקשות על כנופיות הפורצים וכן לצמצם נזקים. כידוע בעבר היה נהוג לשים סורגים בבית העסק עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם פריטים חדשים ו נהדרים המאפשרים למקומות עבודה בכל נקודה במדינה לשמור על הרכוש והאביזרים היקרים בעסק. רוצוי לדעת שהרבה בני אדם אינם ממש אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים מפני תחושת הסגירות וגם האווירה של בית הכלא, אם כן, אין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שקל לגלול במרוצת שעות הפעילות של התאגיד, ובסופו של יום העבודה מנמיכים על ידי נקישת כפתור את הסורג הנגלל ומקבלים מיגון אפקטיבי ועובד.

תריס חשמלי נגלל או סורג?

במקומות מגורים וגם בתאגידים תהיה לכם את האופציה לראות תריסי גלילה חשמליים הנוסכים תחושה של ביטחון ו מהווים גם גורם הצללה מקצועי. אולם תריס המופעל חשמלית אינו מספק הגנה מול פורצים כי כל פורץ שיודע את העבודה מבין איך לבצע הרמה של התריס ואז לחדור מבעל לכניסה על מנת לבצע את זממו. על-כן, הפתרון העדכני ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים קבועים במקום העבודה הוא להתקין תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באופן יעיל, בצורה זו, רוכשים שני פריטים במחיר אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג המספק למיגון החנות.

שני פריטים בתשלום משתלם בעיר טורעאן

המענה המתקדם והחדשני לתריס שיהיה גם סורג מהווה חלופה נפלאה למקום עבודה מהדרום לצפון. כל עסק שיש לו צורך בפתרון אבטחה עובד ואפקטיבי יכול לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג חשמלי בהתאמה למימדי הפתחים במקום העבודה ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום בעל עובי טוב ומחוסן עם פרופיל מפלדה בטוחה למניעת סיכוי לניסור שכבות התריס. תוכלו ליצור את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות נוכל לגרום להם להביט מבעד לחלון הראווה ע"מ לצפות בפריטים בחנות ולהתפעל מעיצוב המקום, גם במידה והמקום סגור. נוסיף כי תריס סורג חשמלי עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם במידה ו שכבות התריס פתוחים במטרה לאפשר מעבר קרני אור מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס רגיל יש להגיף עד לסוף על מנת לבצע נעילה ולאבטח את המקום. בתריס עם סורג אתם לא אמורים להנמיך לחלוטין את תריס הגלילה, בצורה זו, ניתן לאפשר לאור השמש להקרין פנימה על מנת לחסוך בכסף המשולם על האור והחשמל. ממלצים לרכוש דגם רציני שכולל בתוכו מנגנון זהירות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני המאפשר סגירה ופתיחה כשקיימת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה שקופים באיזור טורעאן תריסי גלילה עם שקיפות בעיר טורעאן

חברת רוטנשטיין חוסם רוצה לגלות עבורכם חידוש איכותי בסקטור תריסי הגלילה החשמליים, תריס שניתן לראות דרכו בעל איכות גבוהה הכדאי בעיקר עבור בתי עסק, במרכזים מסחריים סגורים וברחובות שופינג באופן זה, ניתן להציג את כל הטובין לקליינטים הסובבים ברחוב מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר בטיחותי ורב-עוצמה שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל הכי הרבה הגנה ויתרונות רבים נוספים.

תריס שקוף – מוצר מעולה תריס שהוא שקוף – מוצר מעולה

תרסים שקופים זה לחלוטין פתרון מצוין למקומות עבודה רבים, ניתן להראות את הבגדים, הטבעות, מוצרים חשמליים וכל סוגי הסחורה האחרים בחנות אף במצב שבו בית העסק סגור. ניתן לגלגל את התריס הנגלל למעלה בשעות הפעילות של בית העסק, התריס הממונע השקוף לא נזקק להרבה מיקום לאחסון. קל להפעיל את התריס הגלל בעזרת מתג הפעלה המורכב בתוך העסק על הקיר, דרך שלט או על-ידי אפליקציה. המעלות המשמעותיים של תריס נגלל שקוף הם כדלהלן: עמידות גבוהה- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר טוב ורב-עוצמה גם במקרה קצה. עיצוב עם סטייל- התריס נוצר באיכות גבוהה ובמראה יוקרתי, הוא הינו מותקן בעזרת פועלים מקצועיים מומחים בשווי גבוהה.תשובה מדליק מקומות שיווקיים – בני אדם לצפות בקומודיטי מודגמת במשרד בחלונות הראווה בטורעאן בלי כל הפרעה. תוצרת במידנת ישראל- התריס נעשה במפעלי החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates