שערים חשמליים בכפר ראש הנקרה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בכפר ראש הנקרה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בכפר ראש הנקרה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בכפר ראש הנקרה

תריס גלילה בכפר ראש הנקרה

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות צורת מיגון נפוצה בהרבה משרדים בכל המדינה, מתאפשר למצאם בפתחי פנצ'ריות, רשתות אופנה ותכשיטים, חנויות של רשתות מרכולים, עסק של מוצרים חשמליים וכו'. תריסי גלילה אוטומטיים מונעים מגנבים לחדור בקלות לחנות ולגנוב מהמקום מוצרים, אמצעי הסגירה כמו כן מרחיקים מקרים של ונדליזם, מפחיתים באופן משמעותי את סיכויי הגניבה וגם תורמים להרגשת רגיעה אצל בעלי בית העסק.

איך להתאים תריסי גלילה לעסק שלך?

כדי להתאים תריסי גלילה לבית שלך בכפר ראש הנקרה והסביבה כדאי להגיע להחלטה האם אתה מעדיף להשתמש בתריסים חשמליים או מונעים ידנית. בעבר הייתה מוסכמה לרכוש ולהתקין תריס גלילה חשמלי מברזל טוב או פלדה מגלוונת שיש בו ממשק המשומש ידנית. בימינו בדרך כלל מזמינים תריסי גלילה שמכיל מכלול חשמלי לפתיחה וסגירה נוחים, כדי לא לבזבז זמן על גלגול ידני שגורם לגלילה מעייפת. אם אתה מכיר שתריס גלילה חשמלי נוטה לההרס ולגרום לקשיים כדאי לדעת שיש בהחלט מנועים שמופעלים חשמלית שאין בהם תקלות, לכן על מנת להזהר מתקלות עליך להזמין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה שניתן לסמוך עליה, מצטיינת, מפורסמת ושניתן לסמוך עליה. המומחים בתחום מייעצים לקליינטים לבחור תריס חשמלי למוסך לפי המאפיינים הבאים: סוג החנות והמיקום שלו. גודל החלון שיש לסגור. תהליך עבודה מעולה (מנוע תפעול טוב ואמין). חומרים ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). אופן הייצור של התריס הנגלל החשמלי. עיצוב התריס הנרכש. רמת ועלויות התקנת התריס במקום. תחזוקה שוטפת. איך התריס יעמוד אל מול ניסיונות חדירה, הרסנות ואסונות הטבע. מנגנוני אבטחה, כגון מעצור חירום, אפשרות לתפעול בעזרת הידיים כאשר יש הפסקת הזרם החשמלי וכד'.

תמחור וערבון. סוגים של תריסים נגללים בהרבה עיצובים מדהימים

עסק טובה באיזור כפר ראש הנקרה לסידור, ייצור והתקנת תריסים נגללים ממונעים מציעה התאמה מוחלטת של תריס הגלילה החשמלי לרצונותיו של הלקוח ואל הצורך של המקום. יכולי לייצר את המוצר מחומרי גלם ממגוון רחב, לרוב מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, החברה יכולה ליצר אפילו תריס גלילה שקוף המורכב מחומר בשם פוליקרבונט. אנו ממליצים לדעת כי ניתן לייצר תריסי גלילה חשמליים עם שלבים מסיביים המספקים אטימה, אפשר לקחת תריס המכיל שלבים עם חורים ומרווחים כך שאוויר מסוגל לעבור בקלות לבית העסק וכן תוכלו לראות מבעד לתריס הגלילה. במידה ומתרינים תריס נגלל הנעשה מפלדה או אלומיניום אפשר לצבוע אותו בתנור, ישנם הרבה גוונים לקניה, ובהתאם לחזית העסק, לעיצוב המבנה או המחסן ובהלימה לבקשותיו הייחודיות של הלקוח, חברת name מסוגלת לתכנן ולהעניק תריס מעוצב באיכות טובה מאוד ובמראה גדול ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי בדיוק לקנות תריסים אוטומטיים
חשוב להזמין תריסי גלילה מכניים ולחלופין חשמליים רק מחבר המוערכת ואיכותית ובעלת ניסיון בתחום. אנו מציעים לעיין אודות החברה, לדרוש בנועם מהחברה קהילת ממליצים, לקרוא בברשימת העבודות שבוצעו על ידי החברה אם יתאפשר לכם רצוי לחפש חוו"ד אמיתיות בדבר החברה. לאחר בירור ראשוני והשוואת מחירים, רצוי להיסגר על החלטה. ע"כ, כדאי לבחור רק חברה איכותית ובעלת ניסיון בתחום הזה, חבר תריסים נגללים המציעה שירות בכל נקודה מרכזית בארץ, עזרה באופן מקצועי זריז בכל צרה וקלקול.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

פועלים בכל רחבי המדינה ובעיר כפר ראש הנקרה נגישות מיידית!

תציינו לנציג הטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר ותרוויחו הצעה כדאית
חברתנו חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, שיווק והתקנת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה אל רצונותיו של ולמאפייני הלקוח. החברה מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרים מיוחדים הנבחרים כראוי ו בצורות ייצור מתוחכמות ואמינות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם ותק של יותר מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק הטובים ביותר בארץ לפרסום, ייצור תעשייתי וכן הרכבת תריסי גלילה, לכל מטרה ומכל סוג. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון אסתטי ומתקדם, ומומחית כמו כן גם בייצור והתקנת תריסים למקומות תעשייתיים, לחנויות בקניונים, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסים ממונעים שקופים, המהווים פתרון מעולה לחנויות במרכזי שופינג וכמו כן בקניונים, וגם תריסי גלילה ממונעים להן מערכת שליטה שתאפשר הפעלה ממרחק בעזרת שלט, עם חריטת לוגו או שם בית העסק. איכות, תחושת אמון וגם עיצוב אופנתי וגם נהדר החברה נותנת שירות בכל המדינה וכן מציעים עבודות תיקונים באופן זריז ונגיש. אנחנו מלווים כל קליינט מהרגע של הזמנת התריס וכלה בהתקנה במקום לסיפוקו המלאה של הקליינט, ומעניקים שירות מקיף אף אחרי השלמת העבודה. כחברה מפורסמת בענף מציעים אצלנו שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ומחירונים נוחים ו משתלמים. עסקים רבים בסביבה דואבים מפריצות וגניבות, בגלל זה עליהם להתקין אמצעי אבטחה מתאימים בשביל להקשות על הפורצים ולהקטין הפסדים. כידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין מחסומים בבית העסק בתקופתנו ישנם מוצרים חדשים וכן מצוינים שמאפשרים לעסקים בכל רחבי הארץ להגן על הרכוש והדברים היקרים בלוקיישן. מומלץ לזכור שהרבה אינם ממש אוהבים את את הניראות של הסורגים מפני תחושת הסגירות וגם אווירת בית הכלא, לכן אין על סורג חשמלי שתוכלו לגלול בזמן שעות הפעילות של בית העסק, ובתום יום העבודה מנמיכים בנקישת כפתור את הסורג ואז זוכים למיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

בבתים רבים וגם באתרים וחברות ניתן לראות תריסים נגללים הנוסכים תחושת ביטחון ו מספקים גם גורם הצללה טוב. ואע"פ כן, תריס נגלל חשמלי לא ממש מספק הגנה בפני פורצים מאחר וכל פושע מיומן קולט כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ו לחדור מבעל לכניסה בשביל לבצע את זממו. אם כך, הפתרון העדכני ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים מקובעים בבית העסק הוא לרכוש תריס סורג המופעל חשמלית באופן יעיל, באופן זה, רוכשים שני פריטים בעלות ותעריף טובים, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון העסק.

שני פריטים בתשלום משתלם באיזור כפר ראש הנקרה

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס שהוא גם סורג מספק חלופה ברמה גבוהה למקום עבודה בפריסה ארצית. כל מקום הרוצה בפתרון אבטחה איכותי ויעיל מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי בהתאם למימדי הפתחים במקום העבודה ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עבה וחסין עם פרופיל מפלדה רצינית כדי למנוע פורצים שמנסרים את שלבי התריס. יש אפשרות לספק את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, כך לקוחות נוכל לגרום להם להביט מבעד לחלון החנות על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהתרשם מהסטייל הפנימי של המקום, אף כשהחנות סגורה. חשוב לציין כי תאכלס, נותן לנו את האפשרות לנעילה גם אם שכבות התריס פעורים בשביל לאפשר מעבר של קרני אור מבחוץ בין המרווחים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להוריד לגמרי עד הסוף ע"מ לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס שהוא סורג אין סיבה להוריד לחלוטין את התריס, בצורה הזאת ניתן לתת לקרני אור מבחוץ לחדור פנימה על מנת לחסוך במחירי החשמל והאור. מומלץ לרכוש דגם טוב שיש בו מנגנון בטיחות כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון מכני הנותן לנו את האופציה ללסגור ולפתוח כאשר יש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בעיר כפר ראש הנקרה תריסים נגללים שקופים בכפר ראש הנקרה

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם נלהבת לגלות לכם את אחת הטכונולגיות החדישות בענייני תריסי הגלילה, תריס שקוף באיכות גבוהה המתאים במיוחד לעבודות, מרכזי קנייה מקורים ובמדרחוב, בצורה הזאת אפשר להראות את הטובין לאנשים הנמצאים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין וגדול שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא תחושת בטחון ויתרונות רבים חוץ מזה.

תריס שקוף – מוצר מצוין תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מעולה

תרסים שקופים הם פתרון נוח לחברות רבות, ניתן להראות לכולם את הביגוד, הצמידים, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בחנות אף במצב שבו החנות סגורה. פשוט לגלול את תריס הגלילה עד למעלה בזמן הפעילות של בית העסק, התריס השקוף כמעט שלא צריך שטח אחסון. אפשר להפעיל את תריס הגלילה ע"י מתג הפעלה המורכב על קיר פנימי בעסק, דרך שלט נייד או ע"י אפליקציה. היתרונות העיקריים של תריס גלילה שקוף הם: עמידות גבוהה- תריס הגלילה מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ומאסיבי גם במקרה קצה. עיצוב איכותי- התריס מופק בצורה איכותית במראה יוקרתי, זה מותקן בעזרת אנשים מקצועיים משומנים ברמת גימור רצינית.פיתרון כלשהו נפלא בתי עסק – בני אדם לתת מבט על מרכולת מודגמת במקום עבודה באשנבי הראווה בעיר כפר ראש הנקרה ללא כל הפרעה. מיוצר בישראל- התריס נעשה במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates