שערים חשמליים במאור

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה במאור למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה במאור למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה במאור

תריס גלילה במאור

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות טכניקת התגוננות נפוצה בחנויות רבות בכל הארץ, אפשרי לצפות אותם בפתחי פנצ'ריות, רשתות אופנה ותכשיטים, חנויות של רשתות שיווק, מרכזי קניה בהן מוכרים מוצרי חשמל וכדומה. תריסי גלילה חשמליים לא מאפשרים לפושעים להתגנב בקלות לחנות ולקחת ממנו דברים, התריסים הנגללים יתר על כן מונעים מקרי ונדליזם, מצמצמים משמעותית את הזדמנויות החדירה ומעודדים לתחושת ביטחון בקרב בעלי המקום ועובדיו.

איך להתאים תריסי גלילה למחסן שלך?

בשביל להחליט על תריס גלילה אוטומטי למוסד שלך במאור והסביבה עליך לבחור האם בעל העסק חושק בתריסי גלילה אוטומטיים או מכניים. בעבר הלא רחוק היה נהוג לרכוש ולהתקין תריס גלילה חשמלי מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת שיש בו ממשק ידני. כיום בדרך כלל מתקינים תריס גלילה שמכיל מנוע חשמלי לפתיחה וסגירה נוחים, על מנת שלא להתפשר עם גלגול ידני המחייב כוח פיסי. אם שמעת כי תריס אוטומטי נוטה להפסיק לעבוד ולגרות לתקלות הנה מידע חדש שיש גם מנועים חשמליים שבהחלט עמידים, ומהסיבה הזו כדי להימנע מתקלות עליך לקנות את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה גדולה, יציבה מוכרת ואמינה. אלו שיודעים ענין מייעצים לבעלי משרדים לקנות תריסי גלילה למוסך על פי: סוג המשרד והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל החלון שיש לנעול. ממשק תפעול אמין (מנוע חשמלי טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים ממנו התריס עשוי (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיות לייצור התריס הנגלל החשמלי. מראה התריס הנגלל. רמת ומחר התקנת התריס במקום. אחזקה שוטפת. התנגדות התריס בפני ניסיונות חדירה פנימה, הרסנות ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. אמצעי זהירות, דוגמת מעצור חירום, מסוגלות לתפעול בעזרת הידיים אם אכן יש תקלה חשמלית וכו'.

תעריף וערבון. סוגים של תריסי גלילה במגוון צבעים מרעישים

תאגיד רצינית במאור לארגון, פבריקציה והתקנת תריסי גלילה פועלי חשמל מציגה התאמה מלאה של התריס החשמלי לבקשותיו של הלקוח ולצורכי העסק. ניתן להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרים שונים ומשונים, ע"פ רוב, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת name מסוגלת להציע אף תריסי גלילה שקופים המורכב משלבים של פוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת כי ניתן לייצר תריסים חשמליים הכוללים שכבות מסיביות ואטומות, ניתן להשיג תריס גלילה עם שלבים מחוררים ובעלי מרווחים כך שאוויר מסוגל לעבור ביעילות למקום וכן יתן לאנשים לראות דרך החריצים בתריס. אם וקונים תריס נגלל המיוצר מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לגרום לו לשנות צבע בטכנולוגיית ייצור בחום, יש הרבה גוונים לברירה, ובהתאמה לחזית הדירה, לעיצוב החנות או המחסן ובהלימה לצורכיו הייחודיות של הצרכן, חברת התריסים ביכולתה לתכנן ולייצר תריס חשמלי מעוצב באיכות עילאית ובסגנון נכבד ומקורי.

ממי כדאי לקנות תריסי גלילה חשמליים
אנחנו מציעים לרכוש תריסים נגללים מכניים או אוטומטיים בלבד מחברה עליה ניתן לסמוך שמצויה שנים בסקטור הזה. אנו מציעים לחקור אודות החברה, לדרוש מהעסק קהל ממליצים, עיין בברשימת העבודות של העסק אם תהיה לכם את האופציה כדאי למצוא חוו"ד אמיתיות לגבי העסק. אחרי בירור התחלתי והשוואת מחירים, מומלץ לקבל החלטה. אם כך, חכם יהיה לבחור רק חברה איכותית שקיים אצלה מוניטין רב בענף, חברת תריסים חשמליים שמחלקת שירות בפריסה ארצית רחבה, מענה מקצועי מהיר בכל התלבטות וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל חלקי הארץ ובאיזור מאור זמינות מיידית!

תציינו לנציג בשיחה שהגעתם דרך אתרינו והשיגו דיל טוב
העסק חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, מכירות והשמת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לבקשותיו של ולמאפייני הצרכן. החברה שלנו הינה מייצרת תריסים חשמליים מחומרים נהדרים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור חדשניות ואמינות. לרוטנשטיין חוסם מוניטין של יותר מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק המקצועיים ביותר בשוק לפרסום, ייצור תעשייתי והשמת תריסים נגללים חשמליים, לכל צורך וגם בכל גודל. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון יפיפה ועדכני, ומומחית כמו כן גם ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסים נגללים למפעלים, לבתי עסק, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. חברתנו מציעה תריסים נגללים חשמליים עם שקיפות, הנותנים מענה מושלם למקומות עבודה במרכזי קניות וכן במולים, ותריסים נגללים הכוללים תוכנת שליטה להפעלה מרוחקת דרך שלט, עם חריטה של הלוגו או לחלופין שם התאגיד. איכות, תחושת ביטחון ועיצוב מתקדם וגם מרשים אנו פועלים בכל רחבי הארץ ונותנים שירותי תיקונים באופן מהיר וקליל. אנחנו מלווים כל אחד מדקת הזמנת התריס לשלב של ההתקנה במקום לשביעות רצונו השלמה של הלקוח, ומעניקים שירות מקיף אף במצב שבו יש צורך בהשלמת העבודה. כחברה מצליחה בענף הזה אנחנו מציעים מענה מקצועי ברמה גבוהה ומחירונים נוחים ו משתלמים. מקומות רבים במדינה דואבים מפריצות ועבריינות, כך שהם צריכים להתקין אמצעי מיגון שימושיים במטרה להקשות על הפורצים וכן להקטין הפסדים. אם עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין סורגים בעסק בימינו ישנם פריטים חדשים ו משתלמים שמאפשרים לעסקים בפריסה ארצית לשמור על הרכוש והאביזרים היקרים בלוקיישן. רוצוי לדעת שרבים לא תמיד אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים עקב תחושת המחנק וגם אווירת המקום הסגור, אז בגלל זה אין להשוות משהו אחר ל סורג ממונע שאפשר לגלול במהלך תקופת הפעילות של המקום, ובסיום יום העבודה מנמיכים על ידי לחיצה פשוטה על כפתור את הסורג החשמלי ואז זוכים למיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס ממונע או לחלופין סורג?

בבניינים וגם באתרים וחברות תהיה לכם את האופציה לראות תריסי גלילה ממונעים המקנים תחושה של ביטחון ו נותנים גם גורם הצללה טוב. ועם זאת, תריס המופעל חשמלית לא ממש מספק הגנה בפני פורצים מפני שכל פושע מיומן יודע כיצד לבצע הרמה של התריס החשמלי ואז להיכנס דרך הפתח ע"מ לבצע את זממו. מסיבה זו, הפתרון הכי חדיש לכל מי שלא רוצה סורגים מקובעים בעסק הוא לשים תריס סורג המופעל חשמלית בצורה יעילה, ככה קונים שני פריטים בתמחור טוב, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג שנותן מיגון למקום העבודה.

שני פריטים בתעריף משתלם בעיר מאור

התשובה המתקמדת והחדשני של תריס המהווה גם סורג נותן חלופה מצוינת לבתי עסק מהדרום לצפון. כל תאגיד המעוניין בפתרון מיגון בטוח ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג חשמלי בהתאם לגודל של הפתחים בבית העסק ו לצרכים של המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ומחוסן עם פרופיל מפלדה חזקה כדי למנוע ניסיונות ניסור של שלבי התריס. אופציונלי לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות נוכל לגרום להם להביט דרך לחלון החנות כדי לצפות במוצרים בחנות ולהתרשם מעיצוב המקום, גם כשבית העסק סגור. חשוב לציין כי תריס סורג חשמלי מאפשר נעילה גם אם שלבי התריס פתוחים במטרה לאפשר מעבר של אור טבעי מבחוץ בין השלבים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להוריד עד למטה על מנת לבצע נעילה שלו ולאבטח את המקום. בתריס שהוא סורג אין שום צורך להוריד לחלוטין את תריס הגלילה, ככה ניתן להשאיר לקרני אור מבחוץ להכנס פנימה ע"מ לחסוך בעלויות האור והחשמל. כדאי לקנות דגם טוב שמכליל מנגנון אבטחה למניעת נפילת התריס ומנגנון ידני המאפשר סגירה ופתיחה כאשר יש הפסקת חשמל באזור.

תריסים נגללים שניתן לראות דרכם במאור והסביבה תריסי גלילה שניתן לראות דרכם במאור והסביבה

בית העסק רוטנשטיין חוסם שמחה לגלות בשבילכם חידוש איכותי בעולם תריסי הגלילה החשמליים, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה המתאים ממש לעבודות, מרכזי קנייה מקורים ובמורד הרחוב, באופן זה, ניתן להראות את המוצרים לאנשים המסתובבים במקום מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר אמין וגדול שיכול להבטיח לכם המון ביטחון ויתרונות רבים חוץ מזה.

תריס שהוא שקוף – יתרונות רבים תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות

תריסי גלילה שקופים הם פתרון מעולה לעסקים רבים, ניתן להראות את הביגוד, השרשראות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סחורה אחרת בעסק אפילו בשעות שבהן בית העסק סגור. ניתן לגלול את תריס הגלילה מעלה בשעות הפתיחה של העסק, התריס הממונע השקוף לא נזקק להרבה שטח אחסון. תוכלו להפעיל את תריס הגלילה באמצעות מתג הפעלה המותקן בתוך העסק על הקיר, על ידי שלט או ע"י יישומון בנייד. הפלוסים המשמעותיים של תריס נגלל שקוף הינם: עמידות גבוהה- תריס הגלילה מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ורב-עוצמה אף במצב שבו יש מקרי קיצון. עיצוב איכותי- תריס הגלילה נוצר באופן איכותי במראה עשיר, זה מותקן ע"י עובדים מקצועיים רגילים ברמתה של גבוהה.פתרון נפלא עסקים – מזמינים לצפות בטובין המוצגת במשרדים בחלונות הראווה באיזור מאור בלי כל ווליום. תוצרת בישראל- התריס מיוצר במפעלי חברת רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates