שערים חשמליים במגדים

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה במגדים למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה במגדים למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה במגדים

תריס גלילה במגדים

תריסי גלילה מרבים להיות אמצעי מיגון נפוץ ברשתות רבות בכל הארץ, אפשר לראותם בהגעה למוסכים, מרכזי בגדים ותכשיטים, חנויות השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, דוכנים של מוצרי חשמל וכולי. תריסי גלילה לא מאפשרים לפושעים לפרוץ בפשטות לעסק ולהסליק מהעסק דברים, הם יתר על כן מגנים ממקרי השחטה, מפחיתים דרסטית את ניסיונות הפריצה ותורמים להרגשת רוגע בקרב מנהל העסק.

באיזה אופן להתאים תריס נגלל למקום העבודה שלך?

על מנת לבחור תריס נגלל למוסד שלך במגדים והסביבה עליך לבחור האם הלקוח רוצה בתריסים אוטומטיים או מונעים ידנית. עד לפני לא זמן רב הייתה מוסכמה לרכוש ולתלות תריס גלילה אוטומטי מפלדה או ברזל העובד בעזרת מנגנון תפעול המשומש ידנית. עכשיו מקובל להתקין תריס נגלל שעובד בעזרת מנוע אוטומטי לממשק נוח למשתמש, כדי לא להסתפק עם תפעול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם במקרה שמעת כי תריס המונע חשמל מרבה לההרס ולגרום לקשיים מומלץ לדעת שקיימים מנועים שמופעלים חשמלית שאפשר לסמוך עליהם, אי לכך על מנת להזהר מתקלות עליך לקנות את התריס האוטומטי רק מחברה גדולה, בטופ, מוכרת ואמינה. המומחים בתחום אומרים לקליינטים לקנות תריסי גלילה לחנות לפי המאפיינים הבאים: סיווג העסק ומיקומו. גודל הדלת שצריך לסגור. מנגנון תפעול שניתן לסמוך עליו (מנוע תפעול אמין וחזק). חומרים (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). האופן בו המפעל מייצר את התריס החשמלי. סגנון התריס. אמינות ועלות התקנת התריס בעסק. אחזקת התריס באופן שוטף. התנגדות התריס מול פורצים, חבלנות וסופות. אמצעי בטיחות, למשל מעצור חירום, מסוגלות לתפעול בעזרת הידיים כשיש תקלה חשמלית וכיוצא באלה.

תעריף ומחויבות. סוגי תריסי גלילה אוטומטיים במגוון צבעים אופנתיים

חברת תריסים חשמליים איכותית באיזור מגדים לתכנון, תפוקה והתקנת תריסים נגללים אוטומטיים נותנת התאמה של התריס אל בקשותיו של הלקוח ולצורכי העסק. אפשר להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם מגוונים, לרוב מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת תריסי הגלילה מסוגלת להציע גם תריס גלילה שקוף המוכן מפוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת כי ניתן להכן תריסים חשמליים הכוללים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, אפשר לבחור תריס עם שלבים עם חורים ומרווחים באופן כזה שאוויר יכול להיכנס בלי דאגות למקום העבודה וגם כן יתן לראות מבעד לתריסים. אם וקונים תריס נגלל המופק מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לגרום לו לשנות צבע בטכנולוגיית ייצור בחום, יש מגוון גוונים לברירה, ובאופן תואם לחזית הבית, לעיצוב המקום או העסק ובהתאמה לרצונותיו יחידות של הקונה או המשתמש, החברה שלנו מוכנה לתכנן ולייצר תריס מעוצב באיכות טובה מאוד ובנראות נכבד ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי בעצם להשיג תריסים חשמליים
אנחנו ממליצים להתקין תריסים הנגללים ידנית או חשמליים אך ורק מחברת שאפשר לסמוך עליה ובעלת ותק בסקטור הזה. רצוי לשאול אנשים אודות החברה, לדרוש בנועם מנציג המכירות קהילת ממליצים, לבדוק ברשימת העבודות שבוצעו השייכת לחברה התוכלו אנחנו מציעים לבקש חוו"ד אמיתיות על עבודות החברה. לאחר סינון ראשוני ובדיקת מחירים, כדאי להיסגר על החלטה. על-כן, אנו ממליצים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שקיים אצלה תקופה ארוכה בתחום הזה, חברת תריסים חשמליים המציעה שירות בכל הארץ, סיוע מקצועי זריז בכל בעיה טכנית מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל איזור בארץ ובמגדים והסביבה שירות זריז!

תציינו בטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט והשיגו דיל טוב
העסק חברת רוטנשטיין מנוסים בייצור, שיווק והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בסינכרון אל צורכיו של ולמאפייני הקונה. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים מחומרי גלם מעולים הנבחרים כראוי ו בצורות ייצור מתוחכמות ואמינות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם ותיקות הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחד העסקנים המובילים בשוק למרקטינג, ייצור תעשייתי והתקנת תריסים נגללים, לכל צורך וכן קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן יפיפה ומצוין, ומשופשפת עם זאת גם ייצור וכן התקנת תריסי גלילה חשמליים למחסנים, למקומות עבודה, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה מציעה תריסי גלילה חשמליים עם שקיפות, הנותנים תשובה מושלם למקומות עבודה במרכזי קניות וכן במולים, וגם תריסים נגללים יחד עם תוכנת שליטה להפעלה מרוחקת באמצעות שלט, עם חריטה של לוגו או לחלופין שם מקום העבודה. איכות, אמינות וכן עיצוב מודרני וגם נהדר החברה נותנת שירות בכל חלקי הארץ ונותנים עבודות תיקונים באופן יעיל ונוח. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל מזמין משלב הזמנת התריס וכלה בהתקנה במבנה לשביעות רצונו המלאה של הצרכן, ומעניקים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מפורסמת בענף אנו מציעים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וגם מחירים הוגנים ו משתלמים. בחנויות רבות בארץ דואבים מעבריינים ופשעי גניבה, בגלל זה עליהם לשים אמצעי מיגון מתאימים בשביל להקשות על כנופיות הפורצים ולצמצם נזקים. כפי שידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין מחסומים בעסק בעשור האחרון ישנם מוצרים חדשים וגם נפלאים המאפשרים לחנויות בכל נקודה במדינה לאבטח את הרכוש והדברים היקרים במקום. מומלץ לזכור כי אנשים רבים אינם אוהבים את המראה של הסורגים בגלל תחושת הסגירות ואווירת מתקן כליאה, על-כן אין כמו סורג גלילה חשמלי שתוכלו לגלול תוך כדי תקופת הפעילות שהעסק מציע, ובתום יום העבודה מורידים בלחיצת כפתור את הסורג וזוכים למיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס ממונע או אולי סורג?

בתוך מבנים וגם בתאגידים ניתן לראות תריסי גלילה ממונעים המקנים תחושה של אמון ו מהווים גם פתרון הצללה איכותי. ואף על-פי כן, תריס חשמלי לא בדיוק מספק הגנה אל מול פושעים מפני שכל פושע מיומן יודע כיצד לבצע הרמה של התריס החשמלי ו לחדור מבעל לכניסה כדי לבצע את הגניבה. על-כן, הפתרון הכי חדיש לכל מי שלא רוצה סורגים שהם קבועים במקום העבודה הוא לבצע התקנה תריס סורג חשמלי באיכות גבוהה, כך למעשה קונים שני פריטים במחיר אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג שנותן מיגון להעסק.

שני פריטים בתשלום משתלם בעיר מגדים

התשובה המתקמדת והמתוחכם של תריס שיהיה גם סורג נותן חלופה מצוינת לבתי עסק בכל רחבי הארץ. כל בית עסק הרוצה במעהנ מיגוני עובד ואפקטיבי יכול לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי לפי ובהתאם לגודל של הפתחים במקום העבודה ו לצרכי המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עם עובי ומחושל הכולל פורפיל מפלדה חזקה למנוע פורצים שמנסרים את שכבות התריס. תוכלו לייצר את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, בצורה זו, לקוחות נוכל לגרום להם להביט דרך לחלון הראווה בשביל לצפות במוצרים בחנות ולהילהב מעיצוב החנות, אף אם החנות סגורה. כמובן שיש לצייין כי תריס סורג חשמלי מקל עלינו ומאפשר נעילה גם כאשר שלבי התריס פתוחים כדי לאפשר מעבר אור טבעי מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש לסגור לגמרי עד הסוף כדי לבצע נעילה שלו ולאבטח את המקום. בתריס שהוא סורג אתם כלל לא אמורים לסגור עד למטה את התריס הנגלל, בצורה זו, ניתן לאפשר לקרני אור מבחוץ להכנס פנימה בשביל לחסוך במחירי התאורה והחשמל. ממלצים לרכוש דגם מומלץ שנכנס בו מנגנון בטיחות למניעה של נפילת התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה ללסגור ולפתוח בעת שיש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בעיר מגדים תריסים נגללים שקופים בעיר מגדים

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם נלהבת להראות בפניכם חידוש טוב בסקטור התריסים הנגללים, תריס שניתן לראות דרכו בעל איכות גבוהה המומלץ במיוחד למקומות עבודה, במרכזי קנייה סגורים ובמדרחוב, בצורה הזאת אפשר להציג את כל הסחורה לעיני לקוחות הסובבים שם הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר אמין ומקצועית המבטיח לכם המון הגנה וביטחון ודברים טובים נוספים.

תריס גלילה עם שקיפות – דבר מצוין תריס שהוא שקוף – הרבה יתרונות

תריסים נגללים שקופים זה לחלוטין פתרון מעולה לחברות רבות, קל להראות לכולם את הבגדים, התכשיטים, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת במרכול גם בשעות בהם בית העסק סגור. תהיה לכם את האופציה לגלול את התריס השקוף לתקרה בזמן הפעילות של החברה, התריס החשמלי לא דורש הרבה שטח אחסון. תהיה לכם את האופציה להפעיל את תריס הגלילה החשמלי דרך כפתור המותקן על קיר פנימי בעסק, בעזרת שלט נייד או דרך אפליקציה. הפלוסים העיקריים של תריסי גלילה שקופים הם הינם: עמידות לאורך זמן- התריס הנגלל מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב ועוצמתי אף במצב שבו יש מקרה קצה. עיצוב מרהיב- התריס מיוצר באופן איכותי במראה איכותי, זה מותקן על ידי אנשים מקצועיים בקיאים ברמת גימור רצינית.פתרון מושלם לחנויות- לקוחות יכולים להביט בסחורה המוצגת בחנות ובפתחי הראווה במגדים והסביבה ללא שום הפרעה. תוצרת כחול לבן- התריס נוצר במפעלי החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates