שערים חשמליים במוקיבלה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה במוקיבלה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה במוקיבלה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה במוקיבלה

תריס גלילה במוקיבלה

תריסי גלילה נוטים להיות צורת מיגון נפוצה בהרבה עסקים ברחבי הארץ, מתאפשר לראותם בהגעה למוסכים, מרכזי אופנה ותכשיטים, סניפים של רשתות קניות, מרכזי קניה בהן מוכרים מוצרי חשמל וכו'. תריסי גלילה אוטומטיים מונעים מגנבים להתגנב בקלות לחנות ולחטוף משם מצרכים, אמצעי הסגירה יתר על כן מונעים מקרי השחטה, מפחיתים ממש את סיכויי הפשיעה ומעודדים להרגשת רוגע בקרב מנהל העסק.

איך להחליט על תריס גלילה אוטומטי למחסן שלך?

כאשר צריך להחליט על תריס גלילה אוטומטי למוסך שלך באיזור מוקיבלה רצוי לבחור האם הלקוח מתעניין בתריסי גלילה חשמליים או מכניים. עד לפני לא זמן רב היה נהוג לרכוש ולהתקין תריסי גלילה אוטומטיים מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת שיש בו מגנון מכני המשומש ידנית. בימינו בדרך כלל מזמינים תריס נגלל הפועל באמצעות מערכת חשמלית להפעלה פרקטית, במקום להתקשות על גלגול ידני שגורם לשימוש בכוח פיסי רב. אם במקרה שמעת כי תריס חשמלי הרבה פעמים נוטה להתפרק ולגרות לתקלות כדאי שתדע שיש בהחלט מנועים חשמליים שאין בהם תקלות, ומכך על מנת לקבל תריס אמין כדאי לרכוש את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה שניתן לסמוך עליה, מצטיינת, עמידה ואמינה. אלו שיודעים ענין ממליצים לקליינטים לרכוש תריס גלילה לחנות בעזרת הקריטריונים הבאים: סוג המשרד והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל המלבן שיש לחסום. מנגנון תפעול טוב (מנוע אוטומטי אמין וחזק). חומרים ממנו התריס עשוי (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכניקות ייצור התריס החשמלי. סגנון התריס החשמלי. רמת וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במחסן. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. חסינות התריס בפני ניסיונות פריצה, הרסנות ואיתני הטבע. מנגנוני אבטחה, לדוגמה: מעצור חירום, אופציה לתפעול ידני כשיש תקלה חשמלית וכדומה.

עלות וערבון. מינים של תריסי גלילה בהרבה עיצובים מרהיבים

חברת תריסים חשמליים רצינית באיזור מוקיבלה לתכנון, פבריקציה והשמת תריסי גלילה ממונעים מעניקה תיאום מלא של תריס הגלילה החשמלי לבקשת בעל העסק ואל המאפיינים של המקום. אפשר לייצר את תריס הגלילה מחומרים כאלה ואחרים, ע"פ רוב, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת תריסי הגלילה מסוגלת להציע גם תריס גלילה שקוף המוכן מחומר בשם פוליקרבונט. כדאי לדעת שניתן לייצר תריסי גלילה אוטומטיים יחד עם שלבים מסיביים ואטומים, תוכלו לעשות שימוש בתריס גלילה בעל שלבים עם מרווחים כך שאוויר יכול להיכנס ביעילות למשרד וכן יאפשר לראות מבעד לתריס הגלילה. אם ומתרינים תריס גלילה שמייצרים אותו מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לגרום לו לשנות צבע בתנור, ישנם מגוון גוונים לרכישה, ובאופן תואם לחזית העסק, לעיצוב המבנה או המשרד ובקורולציה לרצונות יחידות של הצרכן, החברה ביכולתה לתכנן ולייצר תריס אוטומטי בסטייל באיכות עילאית ובנראות מרשים ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי למעשה להשיג תריסים אוטומטיים
אנחנו מציעים לקנות תריסים נגללים ידניים או לחלופין חשמליין אך ורק מחבר המוערכת ואיכותית בעלת שנים בתחום. אנחנו ממליצים לעיין בדבר, לדרוש בנועם מהעסק רשימת לקוחות מרוצים, לקרוא בבפרויקטים השייכת לחברה אם תהיה לכם את האופציה אנחנו מציעים לקרוא חוות דעת אמיתיות על העסק. לאחר בירור ראשוני והשוואת מחירים, רצוי לקבל החלטה. אם כך, חכם יהיה לבחור רק חברה איכותית ובעלת ותיקות בסקטור זה, חברת תריסים שמחלקת שירות בכל רחבי הארץ, מענה מקצועי יעיל בכל בעיה טכנית ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים לכל חלקי הארץ ובאיזור מוקיבלה שירות זריז!

ציינו לנציג הטלפון שהגעתם דרך אתרינו והשיגו דיל כדאי
חברתנו חברת רוטנשטיין מנוסים בייצור, מכירות והתקנת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון אל דרישותיו של ולמאפייני המזמין. החברה מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרים נפלאים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור חדשות וטובות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחד המקומות המובילים באיזור למרקטינג, ייצור וכן הרכבה של תריסים נגללים, לכל מטרה ובכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון מדוקדק ועדכני, ומתמחה גם ייצור וגם התקנת תריסים נגללים לתעשייה, למקומות עבודה, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה מציעה תריסי גלילה חשמליים שקופים, המהווים פתרון אדיר למרכולות במרכזי שופינג וכן בקניונים, וכן תריסים ממונעים שיש להם מערכת פיקוד להפעלה ממרחק דרך שלט, עם חריטה של סמל או לחילופין שם החברה. רמה, תחושת ביטחון וגם עיצוב אופנתי ומרהיב אנחנו נותנים שירות בכל האיזורים ומספקים שירות תיקונים זריז ונוח. אנו מלווים כל מזמין מהרגע של לקיחת ההחלטה ועד להתקנה במקום לסיפוקו המוחלטת של הצרכן, ומביאים שירות מקיף אף במצב שבו יש צורך בהשלמת הפרוצדורה. כחברה מפורסמת בתחום אנחנו נותנים שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וגם עלויות הוגנות ו נהדרים. עסקים רבים בשוק מתענים מעבריינים וגניבות, מסיבה זו הם צריכים להתקין אמצעי אבטחה טובים ע"מ להקשות על הפושעים ולצמק נזקים. כידוע לא מזמן היה נהוג לשים סורגים בעסק היום ישנם מוצרים חדשים ו איכותיים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים ברחבי המדינה לשמר את הרכוש והחפצים היקרים במיקום. רוצוי לדעת שהמון בני אדם לא ממש אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים מפני תחושת המחנק וגם אווירת המקום הסגור, אז בגלל זה אין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שניתן לגלול במרוצת זמן הפעילות של החברה, ובסופו של יום העבודה מורידים בלחיצת כפתור את הסורג ואז נוצר מיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או סורג?

במקומות מגורים וגם בחברות יתאפשר לכם לראות תריסים נגללים חשמליים המשרים תחושה של ביטחון ו מציעים גם פתרון להצללה מקצועי. אך תריס המופעל חשמלית לא בדיוק מספק הגנה מול פורצים מפני שכל פורץ שיודע את העבודה קולט כיצד לעשות הרמה של התריס ו לחדור דרך הפתח במטרה לבצע את זממו. ע"כ, הפתרון העדכני ביותר לכל מי שלא רוצה סורגים מקובעים בחנות הוא לבצע התקנה תריס סורג המופעל חשמלית בצורה איכותית, כך למעשה מתקינים שני פריטים בתמחור טוב, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג שנותן מיגון למקום העבודה.

שני פריטים בתמחור משתלם בעיר מוקיבלה

התשובה המתקמדת והמתוחכם של תריס המהווה גם סורג נותן חלופה מעולה למקום עבודה בפריסה ארצית. כל מקום הרוצה בפתרון אבטחה בטוח ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאם לגודל של הפתחים במקום העבודה ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב וחסין הכולל פורפיל מפלדה בטוחה למניעה של סיכוי לניסור שכבות התריס. קיימת אפשרות לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות נוכל לגרום להם להביט בעד לחלון העסק ע"מ לצפות בפריטים בחנות ולהילהב מעיצוב המקום, גם במקרה שהמקום סגור. חשוב לציין שכן נותן לנו את האופציה לנעילה גם במקרה ש שלבי התריס פעורים ע"מ לאפשר הקרנת אור נעים מבחוץ בין המרווחים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להגיף עד לסוף בשביל לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס שהוא סורג אין שום סיבה לסגור עד הסוף את התריס הנגלל, באופן זה, ניתן לאפשר לקרני אור מבחוץ לחדור פנימה בשביל לחסוך בעלויות האור והחשמל. מומלץ לרכוש דגם רציני שיש בו מנגנון זהירות למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני המאפשר סגירה ופתיחה בעת שפסק החשמל ברחוב.

תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם באיזור מוקיבלה תריסים חשמליים עם שקיפות במוקיבלה

חברתנו רוטנשטיין חוסם נלהבת להראות לכם חידוש איכותי בעסקי תריסי הגלילה החשמליים, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה הכדאי בעיקר עבור מרכולות, מרכזי קנייה מקורים ובמורד הרחוב, ככה ניתן להציג את כל הפריטים ללקוחות מזדמנים הסובבים באיזור הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר אמין וחזק שיכול להבטיח לכם הכי הרבה הגנה ויתרונות רבים בנוסף.

תריס גלילה עם שקיפות – יתרונות רבים תריס שהוא שקוף – מוצר מעולה

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון ברמה לעסקים רבים, תהיה לכם את האופציה להראות לכולם את הביגוד, התכשיטים, מוצרים חשמליים וכל סחורה אחרת בעסק אף במצב שבו בית העסק סגור. תוכלו לגלול את התריס לתקרה בשעות הפעילות של החברה, התריס הממונע השקוף לא צריך הרבה מקום לאחסון. קל לתפעל את התריס על ידי מתג שנמצא על קיר פנימי בעסק, באמצעות שלט רחוק או באמצעות יישומון בנייד. הפלוסים העיקריים של תריסי גלילה שקופים הם הינם: עמידות גבוהה- תריס הגלילה מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר טוב ורב-עוצמה אף ב-כ מקרה קצה. עיצוב יפה- התריס מופק באופן איכותי במראה עשיר, זה מותקן על ידי עובדים מקצועיים מתורגלים ברמת גימור גבוהה.פיתרון כלשהו נפלא מקומות שיווקיים – בני אדם לתת מבט על מרכולת המוצגת במקומות עבודה בפתחי הראווה בעיר מוקיבלה בלי כל הפרעה. מיוצר כחול לבן- התריס החשמלי נוצר במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates