שערים חשמליים במעגן מיכאל

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה במעגן מיכאל למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה במעגן מיכאל למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה במעגן מיכאל

תריס גלילה במעגן מיכאל

תריסי גלילה מהווים אמצעי מיגון נפוץ בעסקים רבים בכל המדינה, מתאפשר לצפות אותם בפתחי פנצ'ריות, חנויות ביגוד ואקססוריז, חנויות של סופרים, עסק של מוצרים חשמליים וכולי. תריסים נגללים גורמים לכך שפושעים לפרוץ בקלות לעסק ולקחת מהעסק פריטים, התריסים ומונעים בעיות של השחטה, מצמצמים מאוד את ניסיונות הפריצה ומעודדים להרגשת רוגע בשביל עובדי העסק והבעלים.

כיצד למצוא תריס נגלל למחסן שלך?

כאשר צריך להחליט על תריסי גלילה אוטומטיים למחסן שלך בעיר מעגן מיכאל עליך לקבוע האם בעל העסק רוצה בתריסי גלילה אוטומטיים או מופעלים ידנית. בעבר הלא רחוק הייתה מוסכמה לרכוש ולשים תריס נגלל מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד עם ממשק מכני. כעת בדרך כלל מתקינים תריס גלילה עם מנוע אוטומטי להפעלה פרקטית, כדי לא להסתפק עם גלגול ידני המחייב כוח פיסי. אם שמעת כי תריס חשמלי מרבה להשתבש ולגרום לבעיות מומלץ שתקרא זאת שיש בהחלט מנועים אוטומטיים שעובדים מעולה, ומפאת זאת על מנת לקבל תריס אמין עליך לקנות את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה מפורסמת, מובילה, שאנשים מכירים ולגיטימית. המומחים בתחום מייעצים לבעלי עסקים לקחת תריסים נגללים לעסק בעזרת הקריטריונים הבאים: סוג החנות ומיקומו. גודל המלבן שצריך לסגור. מנגנון תפעול אמין (מנוע תפעול טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרי גלם (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיה בה מיוצר התריס הנרכש. סטייל התריס הנגלל. איכותה של ועלויות התקנת התריס במשרד. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. איך התריס יעמוד בפני פורצים, הרסנות ופגעי מזג האוויר. מנגנוני אבטחה, למשל מעצור חירום, מסוגלות להפעלה ידנית כשיש תקלה חשמלית וכיוצא באלה.

מחיר ומחויבות. מיני תריסי גלילה חשמליים בהרבה סטיילים סוחפים

עסק רצינית במעגן מיכאל והסביבה לעיצוב, תיעוש והרכבת תריסים נגללים פועלי חשמל מציעה התאמה של תריס הגלילה לרצונותיו של הלקוח ולתכונות העסק. יכולים להכין את התריס מחומרים כאלה ואחרים, בדר"כ, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת name מסוגלת להציע אפילו תריס גלילה שקוף המורכב מפוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת שאפשר להכין תריסי גלילה יחד עם שלבים מסיביים ואטומים, תוכלו לבחור תריס עם שכבות בעלות מרווחים בצורה כזו שאוויר מסוגל לעבור ביעילות לחלל הסגור ובהתאם יתאפשר לראות דרך החריצים בתריס. אם קורה ושמים תריס חשמלי שמופק מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לשנות לו גוון בטכנולוגיית ייצור בחום, קיימים צבעים לקניה, ובאופן תואם לחזית המקום, לעיצוב מקום העבודה או המחסן ובהתאם אל בקשותיו סגוליות של הלקוח, החברה מסוגלת לתכנן ולהעניק תריס חשמלי מעוצב באיכות גבוהה ובסטייל מרשים ומתוחכם.

ממי בדיוק לבחור תריסי גלילה חשמליים
כדאי להזמין תריסים נגללים מכניים ולחלופין חשמליים בלבד מחברת שאפשר לסמוך עליה ובעלת ניסיון בסקטור הזה. כדאי לחקור אודות החברה, לבקש מנציג המכירות רשימת לקוחות מרוצים, עיין בברשימת העבודות של המוסד במידה שיתאפשר לכם אנו מציעים לחפש ביקורוץ אמיתיות בדבר החברה. לאחר סינון ראשוני והשוואת עלויות, רצוי לקבל החלטה. לכן, רצוי לבחור רק חברה אמינה שידועה עם מוניטין רב בענף, חברת תריסים שמציעה לכם שירות בכל הארץ, סיוע מקצועי מהיר בכל בעיה ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל חלקי הארץ ובאיזור מעגן מיכאל נגישות מיידית!

תדגישו לנציג בשיחה שהגעתם דרך האתר ותרוויחו דיל טוב
החברה שלנו חברת רוטנשטיין מנוסים בייצור, מכירות והתקנת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לבקשות ולמאפייני המזמין. חברתנו מייצרת תריסים מחומרים מיוחדים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשות ורציניות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר הארוכה מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק המקצועיים ביותר בארץ לפרסום, ייצור תעשייתי וגם התקנה של תריסים נגללים, לכל מטרה וכן בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון אסתטי ויעיל, ומשופשפת יחד עם זאת ייצור וגם התקנת תריסי גלילה חשמליים למפעלים, לעבודות, לסופרים, למוסכים ולחניות. החברה שלנו מציעה תריסים ממונעים שקופים, הנותנים מענה מעולה לחנויות במרכזי קניות ומולים, וכן תריסי גלילה ממונעים יחד עם תוכנת פיקוד שתאפשר הפעלה מרוחקת דרך שלט, עם חריטה של לוגו או לחלופין שם העסק. איכות, תחושת אמון ועיצוב אופנתי ונהדר אנחנו פועלים בכל המדינה ונותנים טיפול בבעיות זריז ונוח. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל אדם מרגע קבלת ההחלטה ועד להתקנה במקום לסיפוקו המלאה של הלקוח, ומביאים שירות מקיף גם אחרי השלמת התהליך. כחברה מפורסמת בתחום אנחנו מציעים שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וכן תמחורים נוחים ו אטרקטיביים. בהרבה עסקים בארץ סובלים מעבריינים וגניבות, אז בגלל זה עליהם לשים אמצעי אבטחה יעילים במטרה להקשות על כנופיות הפורצים ולמזער הפסדים. אם לא מזמן היה נהוג לשים סורגים בבית העסק עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם מוצרים חדשים וגם נפלאים שמאפשרים לעסקים ברחבי המדינה לשמור על הרכוש והדברים היקרים בלוקיישן. מומלץ לזכור שהמון חבר'ה לא ממש אוהבים את את איך שנראים הסורגים בגלל תחושת המחנק וגם אווירת בית הכלא, לכן אין על סורג ממונע שאפשר לגלול תוך כדי תקופת הפעילות שהעסק מציע, ובסיום העבודה מנמיכים על ידי לחיצת כפתור את הסורג ונוצר מיגון אפקטיבי ובטוח.

תריס ממונע או לחלופין סורג?

בתוך מבנים וגם אצל בעלי עסקים ניתן לראות תריסים נגללים חשמליים המעניקים תחושת אמון ו מציעים גם גורם הצללה רציני. אך תריס ממונע אינו מספק הגנה בפני פושעים מאחר וכל פורץ שיודע את העבודה קולט כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ו לפלוש דרך הפתח על מנת לבצע ממש את כל שברצונו. על-כן, הפתרון היעיל ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים שהם קבועים בחנות הוא להתקין תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באופן איכותי, כך למעשה קונים שני מוצרים בתשלום אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג שנותן מיגון להעסק.

שני דברים במחיר משתלם במעגן מיכאל

המענה המתקדם והחדשני של תריס שיהיה גם סורג מספק חלופה שאין כמוה לבתי עסק בכל רחבי המדינה. כל חברה המעוניין במעהנ מיגוני יעיל ויעיל מסוגל לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג המופעל חשמלי בהתאם למימדי הפתחים בבית העסק ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עם עובי ועמיד שיש לו פרופיל מפלדה בטוחה למניעה של ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. קיימת אפשרות ליצור את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, באופן זה, לקוחות יש ביכולתם להביט דרך לחלון החנות כדי לצפות בפריטים בחנות ולהתרשם מעיצוב החנות, גם כאשר העסק סגור. נזכיר לכם רק כי תאכלס, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה אף כש שלבי התריס הנגלל פעורים בשביל לאפשר הקרנת אור טבעי מבחוץ ברווחים שיש בתריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להגיף לגמרי עד הסוף ע"מ לבצע נעילה ולהגן על המקום. בתריס עם סורג אתם לא אמורים להוריד עד למטה את התריס, בצורה זו, ניתן להותיר לאור הטבעי מבחוץ להכנס פנימה במטרה לחסוך בכסף המשולם על התאורה והחשמל. כדאי לקנות דגם איכותי שנכנס בו מנגנון אבטחה למניעת נפילה של התריס ומנגנון ידני המאפשר פתיחה וסגירה בעת שקיימת הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה שקופים בעיר מעגן מיכאל תריסי גלילה עם שקיפות במעגן מיכאל

חברת רוטנשטיין חוסם שמחה להציג עבורכם חידוש איכותי בתחום התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות בעל איכות גבוהה הטוב ממש למרכולות, במרכזים מסחריים סגורים ובמדרחוב, בצורה זו, ניתן להראות את הטובין לאנשים הסובבים שם מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר בטיחותי ומקצועית שיכול להבטיח לכם הכי הרבה ביטחון ויתרונות רבים מעבר.

תריס שהוא שקוף – מוצר מצוין תריס שהוא שקוף – דבר מצוין

תרסים שקופים הם פתרון נוח לבתי עסק רבים, פשוט להראות לכולם את הפריטי הלבוש, תכשיטים, מוצרים חשמליים וכל סוגי פריטים אחרים במרכול אף בשעות בהן העסק סגור. ניתן להרים את תריס הגלילה עד למעלה בזמני הפתיחה של העסק, התריס החשמלי כמעט ואינו צריך מקום לאחסון. קל לשלוט בתריס הגלילה החשמלי ע"י מתג הפעלה שנמצא בתוך העסק על הקיר, באמצעות שלט נייד או עם יישומון בנייד. המעלות העיקריים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות גבוהה- התריס מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ועוצמתי אפילו במקרה קצה. עיצוב עם סטייל- התריס הנגלל מופק באיכות גבוהה ובמראה יוקרתי, הוא הינו מותקן בעזרת עובדים מקצועיים מורגלים בשווי מכובדת.פיתרון כלשהו חלומי מקומות שיווקיים – קליינטים להביט בטובין מוראית במשרדים בחלונות הראווה בעיר מעגן מיכאל בלי כל בלאגן. תוצרת כחול לבן- התריס החשמלי נוצר במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates