שערים חשמליים בנשר

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בנשר למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בנשר למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בנשר

תריס גלילה בנשר

תריסי גלילה אוטומטיים הינם טכניקת הגנה נפוצה ברשתות רבות ברחבי הארץ, אפשר למצאם בפתחי פנצ'ריות, רשתות אופנה ותכשיטים, חנויות של רשתות קניות, דוכנים בהן מוכרים מוצרי חשמל וכו'. תריסי גלילה חשמליים לא מאפשרים לפושעים להתגנב בפשטות למשרד ולהסליק מהעסק אובייקטים, התריסים ומונעים מקרי השחטה, מורידים ממש את ניסיונות החדירה ותורמים לתחושת ביטחון בקרב הבעלים של החנות.

איך למצוא תריס גלילה חשמלי למוסד שלך?

על מנת לבחור תריס גלילה חשמלי לעסק בו אתה עובד בעיר נשר צריך להגיע להחלטה האם הלקוח מעדיף להשתמש בתריסים חשמליים או מופעלים ידנית. עד לפני לא זמן רב הייתה מוסכמה לרכוש ולהתקין תריס גלילה מברזל טוב או פלדה מגלוונת המכיל מגנון מכני הפועל ידנית. בימינו נוטים להזמין תריס גלילה הפועל באמצעות מכלול חשמלי לשימוש פשוט, במקום להסתפק על תפעול מכני שגורם לשימוש בכוח פיסי רב. אם נדמה לך שתריס גלילה חשמלי נוטה להתקלקל ולגרום לקשיים כדאי שתדע שיש מנועים אוטומטיים שאין מה לפחד מתקלות איתם, ומכך נובע שכדי שלא יקרו תקלות עליך להזמין את התריס האוטומטי רק מחברה גדולה, בטופ, מוכרת ולגיטימית. אנשי המקצוע בתחום חושבים שכדאי לקליינטים לרכוש תריסים נגללים לחנות על פי הקריטריונים הבאים: סוג העסק ובאיזו עיר הוא. גודל החלון שצריך לנעול. מנגנון תפעול שניתן לסמוך עליו (מנוע חשמלי מין ועוצמתי). חומרי גלם ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). האופן בו המפעל מייצר את התריס החשמלי. עיצוב התריס הנגלל החשמלי. אמינות ועלויות התקנת התריס במשרד. תחזוקה באופן תדיר. כמה התריס חזק בפני ניסיונות חדירה פנימה, הרסנות ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. אמצעי בטיחות, כמו למשל מעצור חירום, פוטנציאל להפעלה לא חשמלית אם אכן יש תקלה חשמלית וכדומה.

מחירון וערבון. סוגי תריסי גלילה חשמליים בסוגי עיצובים מדהימים

חברת תריסים מומלצת בנשר והסביבה לעיצוב, פבריקציה והרכבת תריסים אוטומטיים נותנת התאמה אישית של התריס לדרישותיו של בעל הסק ואל הצורך של המקום. יכולי לייצר את התריס החשמלי מחומרי גלם כאלה ואחרים, בדרך כלל, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת התריסים יכולה ליצר גם תריס גלילה שקוף המורכב משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. רצוי לדעת שניתן לייצר תריסי גלילה המכילים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, אפשר להשיג תריס עם שכבות בעלות מרווחים בצורה כזאת שאוויר מסוגל לעבור בלי דאגות לבית העסק ובהתאם תוכלו לראות דרך התריס. במידה וקונים תריס חשמלי שעושים אותו מפלדה או אלומיניום ניתן לגרום לו לשנות צבע בטכנולוגיית ייצור בחום, יש הרבה צבעים לברירה, ובהתאם לחזית הבית, לעיצוב מקום העבודה או העסק ולפי ובהתאם אל דרישותיו הייחודיות של הצרכן, החברה מסוגלת לתכנן וליצור תריס אוטומטי יפה באיכות טובה מאוד ובנראות גדול ומתוחכם.

ממי לקחת תריסי גלילה חשמליים
רצוי להזמין תריסים נגללים מכניים ולחלופין חשמליים בלבד מחברה עליה ניתן לסמוך ובעלת ניסיון בתחום. חכם יהיה לשאול אנשים על החברה, לדרוש מהחברה קהל ממליצים, לבחון ברשימת העבודות שבוצעו השייכת לעסק אם יתאפשר לכם כדאי לסקור חוות דעת אובייקטיביות על החברה. בתום בירור התחלתי ובדיקת עלויות, מומלץ לבחור. מסיבה זו, אנחנו ממליצים לבחור רק חברה איכותית שקיים אצלה ניסיון בתחום, חברת תריסים חשמליים שמחלקת שירות מהדרום לצפון, מענה מקצועי יעיל בכל בעיה טכנית מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל המדינה ובעיר נשר נגישות מיידית!

תציינו בשיחת הטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר וקבלו דיל טוב
חברת רוטנשטיין חוסם מומחים בייצור, מרקטינג והשמת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לבקשות ולמאפייני הצרכן. החברה שלנו הינה מייצרת תריסי גלילה מדברים נהדרים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות מתוחכמות וטובות. לרוטנשטיין חוסם ותיקות הארוכה מ-30 שנה בענף והיא נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים בארץ לפרסום, ייצור תעשייתי וכמו כן התקנה של תריסים ממונעים, לכל צורך וכן מכל גודל. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון נאה ונוח, ומתמחה עם זאת גם ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסים למחסנים, לבתי עסק, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. חברתנו מציעה תריסי גלילה ממונעים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים מענה אדיר לבתי עסק במרכזי שופינג וגם בקניונים, וגם תריסים ממונעים שיש להם אפליקציית שליטה שתאפשר הפעלה ממרחק באמצעות שלט, עם חריטה של הלוגו או לחלופין שם בית העסק. רמה, אמינות וגם עיצוב חדשני ומרהיב אנחנו עובדים בכל המדינה ומאפשרים שירותי תיקונים באופן מהיר וקליל. אנו מלווים כל קליינט משעת הזמנת התריס ועד לרגע ההתקנה במבנה לשביעות רצונו המלאה של המזמין, ומביאים שירות מלא גם אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מובילה בתחומה מציעים אצלנו מענה מקצועי בצורה הטובה ביותר ותמחורים נוחים ו מצוינים. עסקים רבים בארץ דואבים מעבריינים וגניבות, כך שהם צריכים לשים אמצעי מיגון מתאימים על מנת להקשות על הפורצים ולצמק נזקים. ידוע שלא מזמן היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק בעשור האחרון ישנם מוצרים חדשים וכן מצוינים שמאפשרים לעסקים מהצפון לדרום לשמר את הרכוש והחפצים היקרים בלוקיישן. חשוב לזכור כי רבים לא תמיד אוהבים את המראה של הסורגים עקב תחושת חוסק האוויר וגם אווירת מתקן כליאה, על-כן אין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שתוכלו לגלול תוך כדי זמן הפעילות של החברה, ובתום יום העבודה מנמיכים בלחיצה פשוטה על כפתור את הסורג ואז מקבלים מיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או לחלופין סורג?

בתוך מבנים וגם בעסקים שונים אפשר לראות תריסים ממונעים המאצילים תחושת אמון ו מהווים גם גורם הצללה מומלץ. עם זאת, תריס חשמלי לא בדיוק מספק הגנה מול פורצים מפני שכל פורץ מיומן קולט כיצד להרים את התריס החשמלי ואז להיכנס מבעד לפתח בשביל לבצע ממש את כל שברצונו. ע"כ, הפתרון היעיל ביותר לכל מי שלא רוצה סורגים מקובעים בבית העסק הוא לבצע התקנה תריס סורג המופעל חשמלית ביעילות, בצורה הזאת רוכשים שני פריטים בעלות ותעריף טובים, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג המספק למיגון העסק.

שני דברים בתעריף משתלם בנשר והסביבה

המענה המתקדם והחדשני לתריס המהווה גם סורג נותן חלופה שאין כמוה לעסקים בכל רחבי הארץ. כל מקום המעוניין במעהנ מיגוני בדוק ויעיל יכול לרכוש תריס שיהיה גם סורג המופעל חשמלי בהתאם לגודל הפתחים בחנות ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עבה ומחושל שיש לו פרופיל מפלדה אמינה כדי למנוע פורצים שמנסרים את שכבות התריס. יש אפשרות ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, ככה לקוחות נוכל לגרום להם להביט דרך לחלון הראווה במטרה לצפות בפריטים בחנות ולהתפעל מעיצוב העסק, אף אם המקום סגור. חשוב לציין שכן מקל עלינו ומאפשר נעילה אף אם שכבות התריס פתוחים כדי לאפשר הקרנה של אור טבעי מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס רגיל יש להוריד עד למטה בשביל לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס עם סורג אינכם צריכים להוריד לגמרי עד הסוף את התריס הנגלל, בצורה זו, ניתן להשאיר לאור הטבעי מבחוץ לחדור פנימה בשביל לחסוך בעלויות החשמל והאור. כדאי להתקין דגם איכותי שכתוב בו מנגנון בטיחות כדי למנוע הפלה של התריס ומנגנון שהוא ידני המאפשר לפתוח ולסגור בעת שפסק החשמל ברחוב.

תריסי גלילה עם שקיפות בנשר והסביבה תריסים חשמליים עם שקיפות בנשר והסביבה

חברת רוטנשטיין חוסם נלהבת להראות לכם חידוש איכותי בסקטור תריסי הגלילה החשמליים, תריס שקוף עם איכות גבוהה המומלץ בעיקר עבור עבודות, במרכזי קנייה סגורים ובמדרחוב, כך ניתן להציג את כל הדברים לקליינטים הסובבים באיזור הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר בטיחותי ומקצועית שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא תחושת בטחון והרבה יתרונות בנוסף.

תריס שהוא שקוף – הרבה יתרונות תריס שהוא שקוף – יתרונות רבים

תריסים נגללים שקופים זה לחלוטין פתרון מושלם למקומות עבודה רבים, אפשר להראות את הביגוד, הצמידים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סחורה אחרת בבית העסק אף במצב שבו החנות סגורה. תוכלו לגלול את התריס הנגלל מעלה בזמני הפתיחה של המקום, התריס השקוף כמעט שאינו נזקק למיקום לאחסון. אפשר לתפעל את תריס הגלילה בעזרת כפתור הפעלה המותקן על קיר פנימי בעסק, על ידי שלט או ע"י יישומון בנייד. הסגולות העיקריים של תריס גלילה שקוף הם כדלהלן: עמידות לאורך זמן- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר טוב ומאסיבי גם במקרים קיצוניים. עיצוב איכותי- תריס הגלילה נעשה באיכות גבוהה ובמראה יפה, הוא מותקן בעזרת עובדים מקצועיים מוסמכים ברמתה של שאין כמותה.פתרון מעולה בתי עסק – בני אדם לתת מבט על טובין מודגמת במקומות עבודה בחלונות הראווה בנשר בלי שום רעש. מיוצר במידנת ישראל- התריס מיוצר במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates