שערים חשמליים בסאג'ור

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בסאג'ור למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בסאג'ור למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בסאג'ור

תריס גלילה בסאג'ור

תריסי גלילה הם טכניקת מיגון נפוצה בעסקים רבים ברחבי הארץ, אפשר למצוא אותם בפתחי פנצ'ריות, חנויות אופנה ותכשיטים, סניפים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, עסק של מוצרים חשמליים וכיוצא בזאת. תריסי גלילה אוטומטיים מונעים מגנבים להתגנב בפשטות למשרד ולחטוף ממנו דברים, הם בנוסף מגנים ממקרים של ונדליזם, ממעיטים דרסטית את ניסיונות הגניבה ותורמים להרגשה של בטחון אצל הבעלים של החנות.

איך לבחור תריסי גלילה אוטומטיים למקום העבודה שלך?

במטרה להחליט על תריסי גלילה אוטומטיים למקום העבודה שלך בעיר סאג'ור צריך להגיע להחלטה האם בעל העסק מתעניין בתריסים חשמליים או מונעים ידנית. בעבר היה נהוג לרכוש ולשים תריס נגלל מפלדה או ברזל עם מנגנון תפעול המשומש ידנית. כעת מקובל להתקין תריס גלילה הפועל באמצעות מנגנון חשמלי לשימוש פשוט, במקום להתקשות עם גלגול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם אתה חושב שתריס המונע חשמל הרבה פעמים נוטה לההרס ולגרום לקשיים מומלץ לדעת שיש בהחלט מנועי חשמל שעובדים מעולה, ומכך על מנת להזהר מתקלות כדאי להתקין את התריס האוטומטי רק מחברה ענקית, בטופ, מוכרת ושניתן לסמוך עליה. המומחים מייעצים לבעלי עסקים לבחור תריסים נגללים למשרד על פי התנאים הבאים: סיווג העסק ובאיזו עיר הוא. גודל הפתחים שיש לנעול. מנגנון פעולה טוב (מנוע טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרי גלם (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). האופן בו המפעל מייצר את תריס הגלילה. צבע התריס החשמלי. איכות ומחר התקנת התריס. תחזוקה של המערכת. התנגדות התריס בפני ניסיונות פריצה, השחתה וגשמים ורוחות חזקים. מנגנוני בטיחות, כמו למשל מעצור חירום, אופציה להפעלה ידנית כשיש תקלה חשמלית וכיוצא בזאת.

מחיר והתחייבות. סוגים של תריסים נגללים במגוון צבעים מרהיבים

חברת תריסים מומלצת באיזור סאג'ור לארגון, פבריקציה והרכבה של תריסים חשמליים מציעה תיאום מלא של התריס החשמלי אל צורכיו של בעל העסק ולצורכי העסק. יכולי לייצר את התריס החשמלי מחומרים שונים, ברוב המקרים, מאלומיניום או מפלדה, חברת תריסי הגלילה מסוגלת להציע אפילו תריס גלילה שקוף המורכב משלבים של פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת שאפשר לייצר תריסי גלילה חשמליים עם שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, אפשר להשתמש בתריס בעל שלבים מחוררים ובעלי מרווחים ככה שאוויר יכול לאוורר בקלות לחלל הסגור וגם כן תוכלו לראות מבעד לתריס הגלילה. במקרה וקונים תריס אוטומטי שנוצר מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לגרום לו לשנות צבע בתנור, ישנם מגוון צבעים שונים לבחירה, ובאופן תואם לחזית העסק, לעיצוב החנות או המחסן ובהלימה אל צורכיו ייחוד של הקונה או המשתמש, חברת תריסי הגלילה כשירה לתכנן ולספק תריס גלילה מעוצב באיכות עילאית ובסטייל מרשים ומקורי.

ממי כדאי לקנות תריסי גלילה חשמליים
מומלץ לרכוש תריסי גלילה ידניים או לחלופין חשמליין רק מחברת שאפשר לסמוך עליה ומנוסה בתוך הסקטור. אנחנו ממליצים לקרוא לגבי, לדרוש בנועם מהעסק רשימת לקוחות מרוצים, לבחון ברשימת העבודות שבוצעו שבוצו על ידי העסק אם יתאפשר לכם אנו מציעים לסקור דעה ענייניות על העסק. לאחר בירור ראשוני והשוואת מחירים, כדאי להיסגר על החלטה. לכן, אנחנו מציעים לבחור רק חברה איכותית שקיים אצלה ותיקות בתחום הזה, חברה המציעה שירות בכל נקודה במדינה, סיוע מקצועי זריז בכל בעיה ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל המדינה ובאיזור סאג'ור שירות זריז!

תציינו בשיחה שהגעתם דרך אתרינו ותקבלו דיל שווה
החברה שלנו חברת רוטנשטיין מומחים בייצור, מכירות והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לבקשות ולמאפייני הקונה. החברה שלנו מייצרת תריסי גלילה מחומרים מעולים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשניות ומקצועיות. לחברת רוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בתחום ומעשה היא נחשבת לאחד העסקנים המובילים במדינה לשיווק, ייצור וגם הרכבה של תריסי גלילה חשמליים, לכל צורך ובכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת פתרון נאה ומתקדם, ומתמחה כמו כן גם ייצור וכן התקנת תריסים למפעלים, לבתי עסק, לחנויות גדולות, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מאפשרת תריסי גלילה שהם שקופים, המהווים פתרון קליל למרכולות במרכזי שופינג וגם במולים, וכן תריסי גלילה חשמליים יחד עם אפליקציית שליטה להפעלה ממרחק ע"י שלט, עם חריטה של הסמל או לחילופין שם בית העסק. שווי, תחושת אמון וכן עיצוב חדשני ומרהיב אנחנו נותנים שירות בכל המדינה ומספקים שירות תיקונים יעיל ונגיש. הננו מלווים כל מזמין משלב קבלת ההחלטה וכלה בהתקנה במקום לשביעות רצונו השלמה של המשתמש, ומעניקים שירות מקיף אף אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מפורסמת בענף הזה אנחנו נותנים שירות מקצועי בצורה הטובה ביותר ותעריפים נוחים ו משתלמים. עסקים רבים בארץ מתענים מעבריינים ופשעי גניבה, מסיבה זו הם צריכים להתקין אמצעי הגנה יעילים על מנת להקשות על הפורצים וכן לצמצם נזקים. כפי שידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין מחסומים בעסק בימים אלה ישנם מוצרים חדשים ו מעולים שנותנים לעסקים בכל רחבי המדינה להגן על הרכוש והדברים היקרים במיקום. חשוב לזכור כי אנשים רבים לא כל-כך אוהבים את את הניראות של הסורגים מפני תחושת המחנק ואווירת בית הכלא, בגלל זה אין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שקל לגלול בזמן זמן הפעילות שהעסק מציע, ובסופו של העבודה מורידים על ידי לחיצה על כפתור את הסורג הנגלל ואז מקבלים מיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או לחלופין סורג?

בתוך מבנים וגם בתאגידים תהיה לכם את האופציה לראות תריסי גלילה ממונעים הנוסכים תחושת ביטחון ו נותנים גם פתרון הצללה מקצועי. אך תריס חשמלי לא ממש מספק הגנה מול פורצים מהסיבה שכל פורץ מיומן מבין איך לבצע הרמה של התריס ואז לפלוש דרך הפתח בשביל לבצע את הגניבה. מסיבה זו, הפתרון העדכני ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים קבועים במקום העבודה הוא לבצע התקנה תריס סורג חשמלי באופן יעיל, בצורה הזאת רוכשים שני פריטים בעלות ותעריף טובים, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג שנותן מיגון למקום העבודה.

שני פריטים בתשלום משתלם בעיר סאג'ור

הפתרון המתקדם והחדשני לתריס שיהיה גם סורג נותן חלופה ברמה גבוהה לחברות מהדרום לצפון. כל בית עסק המעוניין במעהנ מיגוני איכותי ומועיל מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג נגלל חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים בחנות ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עם עובי וחסין הכולל פורפיל מפלדה רצינית למניעה של סיכוי לניסור השלבים של התריס. תוכלו ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, ככה לקוחות נוכל לגרום להם להביט בעד לחלון החנות כדי לצפות בפריטים בחנות ולהילהב מעיצוב החנות, אף אם המקום סגור. נזכיר לכם רק כי תריס סורג חשמלי עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה אף אם שלבי התריס פעורים על מנת לאפשר מעבר אור נעים מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש לסגור לחלוטין בשביל לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס עם סורג לא קיים צורך להוריד עד למטה את התריס הנגלל, כך ניתן לאפשר לאור השמש לחדור פנימה כדי לחסוך בעלויות החשמל והתאורה. כדאי להתקין דגם איכותי שיש בתוכו מנגנון בטיחות כדי למנוע הפלה של התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האפשרות ללסגור ולפתוח כשפסק החשמל באזור.

תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם באיזור סאג'ור תריסי גלילה שקופים בסאג'ור והסביבה

חברתנו רוטנשטיין חוסם נלהבת להציג לכם את אחד החידושים בסקטור תריסי הגלילה החשמליים, תריס שקוף באיכות גבוהה הטוב מאוד חחנויות בקניונים, במרכזים מסחריים סגורים ובמדרחוב, כך ניתן להציג את הטובין לאנשים המטיילים ברחוב מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד וחזק שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מקסימום ביטחון ודברים טובים בנוסף.

תריס שהוא שקוף – הרבה יתרונות תריס גלילה שקוף – מוצר מעולה

תריסי גלילה שקופים הם פתרון מצוין לחברות רבות, קל להראות את הביגוד, השרשראות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סחורה אחרת במרכול אף במצב שבו בית העסק סגור. תהיה לכם את האופציה להרים את התריס השקוף מעלה בזמני הפתיחה של העסק, התריס הנגלל כמעט שאינו נזקק למיקום לאחסון. תוכלו לשלוט בהתריס באמצעות כפתור המותקן בתוך העסק על הקיר, על ידי שלט או בעזרת יישומון בנייד. היתרונות המשמעותיים של תריסי גלילה שקופים הם הינם: עמידות טובה- התריס הנגלל מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב וחזק גם במקרים קיצוניים. עיצוב מרהיב- התריס הנגלל נעשה באופן איכותי במראה עשיר, הוא מותקן על ידי עובדים מקצועיים משומנים באיכות גבוהה.תשובה ענק מקומות שיווקיים – לקוחות יכולים לתת עיניכם בטובין מודגמת בחנות ובפתחי הראווה בסאג'ור והסביבה בלי שום הפרעה. מיוצר כחול לבן- התריס מופק במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם ונחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates