שערים חשמליים בסולם

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בסולם למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בסולם למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בסולם

תריס גלילה בסולם

תריסי גלילה חשמליים נוטים להיות צורת מיגון נפוצה בהרבה עסקים ברחבי המדינה, אפשר למצאם בפתחי מוסכים, חנויות תכשיטים ובגדים, מרכזים של רשתות קניות, דוכנים של מוצרי אלקטרוניקה וכדומה. תריסי גלילה גורמים לכך שפושעים להכנס בפשטות למשרד ולקחת משם מוצרים, התריסים הנגללים כמו כן מגנים ממקרי השחטה, מורידים ממש את סיכויי הגניבה ומעודדים להרגשה של בטחון עבור עובדי העסק והבעלים.

איך למצוא תריסי גלילה לעסק שלך?

כאשר צריך לבחור תריס גלילה למוסד שלך בסולם כדאי להגיע להחלטה האם בעל העסק חושק בתריסי גלילה חשמליים או ידניים. עד לא מזמן הייתה מוסכמה לקנות ולשים תריסי גלילה מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד העובד בעזרת ממשק הפועל ידנית. עכשיו נוטים להתקין תריס גלילה שמכיל מנגנון חשמלי לשימוש פשוט, כדי לא להסתפק על תפעול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם שמעת כי תריס חשמלי הרבה פעמים נוטה להשתבש ולגרום לבלגן מומלץ שתקרא זאת שיש מנועים אוטומטיים שבהחלט עמידים, ומהסיבה הזו על מנת שהתריס לא יתקלקל כדאי להזמין את התריס האוטומטי רק מחברה שניתן לסמוך עליה, מצטיינת, שאנשים מכירים ואמינה. המומחים חושבים שכדאי לבעלי עסקים לרכוש תריס גלילה למשרד לפי התנאים הבאים: סוג העסק ואיפה הוא נמצא. גודל דלת המוסך שצריך לסגור. ממשק תפעול איכותי (מנוע חשמלי טוב ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). אופן הייצור של התריס הנגלל החשמלי. מראה התריס הנרכש. אמינות וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במחסן. אחזקת התריס באופן שוטף. חסינות התריס מול פורצים, הרסנות וגשמים ורוחות חזקים. מנגנוני בטיחות, כגון מעצור חירום, אפשרות לתפעול מכני אם אכן יש הפסקת הזרם החשמלי וכו'.

תמחור וערבון. מיני תריסי גלילה חשמליים במגוון סטיילים מדהימים

משרד איכותית בסולם לניהול, תיעוש והשמת תריסים נגללים ממונעים מציגה התאמה מוחלטת של תריס הגלילה לדרישות הלקוח ולמאפייני המקום. אפשר לייצר את התריס מחומרי גלם מגוונים, בדרך כלל, מפלדה או מאלומיניום, חברת name יכולה להציע כן תריס גלילה שקוף המורכב משלבים של פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת שאפשר לייצר תריסים חשמליים יחד עם שלבים מסיביים ואטומים, יתאפשר לכם לעשות בחירה בתריס בעל שלבים עם מרווחים ככה שאוויר מסוגל להיכנס בפשטות לעסק וכמו כן יתאפשר לראות מבעד לתריס. אם ורוכשים תריס גלילה שמופק מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לשנות לו גוון בתנור, יש מגוון גוונים לקניה, ובהתאמה לחזית המבנה, לעיצוב המקום או המשרד ובקורולציה אל צורכיו פנומנאליות של הצרכן, חברת תריסי הגלילה ביכולתה לתכנן ולספק תריס גלילה מסוגנן באיכות טובה מאוד ובמראה חשוב ויצירתי.

ממי בדיוק להשיג תריסים חשמליים
חכם יהיה להתקין תריסים הנגללים ידנית או לחלופין חשמליין אך ורק מחברה מקצועית בעלת שנים בענף. אנו ממליצים לשאול אנשים אודות החברה, לבקש מנציג המכירות רשימת לקוחות מרוצים, לבדוק ברשימת העבודות שבוצעו השייכת לעסק ובמידת האפשר רצוי לקרוא דעה ענייניות על החברה. בתום סינון חלוצי והשוואת מחירים, רצוי לקבל החלטה לגבי העסק. על-כן, חשוב לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה ובעלת ותיקות בענף, חברת תריסים חשמליים שמחלקת שירות מהצפון לדרום, מענה מקצועי יעיל בכל בעיה ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל המדינה ובסולם והסביבה נגישות מיידית!

יידעו בשיחה שהגעתם דרך אתרינו וקבלו דיל שווה
חברתנו חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, שיווק והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לצורכיו של ולמאפייני הצרכן. חברתנו מייצרת תריסים מחומרי גלם מצוינים שנבחרים בקפידה וכן בצורות ייצור חדשות ואמינות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם מוניטין הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא למעשה נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר בארץ לשיווק, ייצור והתקנת תריסי גלילה ממונעים, לכל צורך וגם בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן אסתטי ונקי, ומומחית גם ייצור תעשייתי והתקנת תריסי גלילה חשמליים למפעלים, לעבודות, לסופרים, למוסכים ולחניות. חברתנו מציעה תריסי גלילה חשמליים שמאפשרם לראות דרכם, המהווים פתרון אדיר לחנויות במרכזי קניות וקניונים, וגם תריסים נגללים יחד עם אפליקציית פיקוד שתאפשר הפעלה ממרחק באמצעות שלט, עם חריטת סמל או שם התאגיד. רמה, תחושת ביטחון וכן עיצוב מתקדם ונפלא אנחנו נותנים שירות בכל חלקי הארץ ונותנים עבודות תיקונים באופן יעיל ונוח. אנחנו מלווים כל מזמין משלב הזמנת השירות ועד לרגע ההתקנה במבנה לשביעות רצונו השלמה של המזמין, ומבצעים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת המלאכה. כחברה מובילה בתחומה אנחנו מציעים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר ועלויות הוגנות ו מעולים. עסקים רבים במדינה כואבים מפריצות ועבריינות, מסיבה זו הם צריכים לשים אמצעי מיגון יעילים במטרה להקשות על הפורצים ולצמק נזקים. ידוע שבעבר היה נהוג להתקין מחסומים בבית העסק בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים וגם נהדרים שנותנים לעסקים בכל נקודה במדינה לאבטח את הרכוש והאביזרים היקרים בלוקיישן. חכם יהיה לדעת שהרבה לא תמיד אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים בעקבות תחושת חוסק האוויר וגם אווירת מתקן כליאה, אז בגלל זה אין כמו סורג גלילה חשמלי שפשוט לגלול במרוצת תקופת הפעילות של התאגיד, ובתום יום העבודה מורידים בלחיצת כפתור את הסורג וזוכים למיגון אפקטיבי ועובד.

תריס חשמלי נגלל או לחלופין סורג?

בבתים רבים וגם בעסקים שונים קל לראות תריסי גלילה ממונעים הנוסכים תחושה של אמון ו נותנים גם גורם הצללה מומלץ. אך תריס ממונע אינו מספק הגנה אל מול פושעים מהסיבה שכל פושע שיודע את העבודה קולט כיצד לבצע הרמה של התריס ו להיכנס דרך הפתח על מנת לבצע את הגניבה. מסיבה זו, הפתרון הכי חדיש למי שאינו רוצה סורגים שהם קבועים בעסק הוא לרכוש תריס סורג המופעל חשמלית באיכות גבוהה, ככה מתקינים שני פריטים בתשלום אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג שנותן מיגון להעסק.

שני מוצרים במחיר משתלם באיזור סולם

המענה המתקדם והחדשני לתריס שיהיה גם סורג הווה חלופה נהדרת לעסקים מהצפון לדרום. כל מקום הרוצה בפתרון אבטחה יעיל ואפקטיבי מסוגל לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם לגודל של הפתחים במקום העבודה ו לצרכי המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב וחסין שיש לו פרופיל מפלדה אמינה למנוע פורצים שמנסרים את שכבות התריס. אנו יכולים לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות נוכל לגרום להם להביט בעד לחלון החנות על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהתרשם מעיצוב המקום, גם במקרה שבית העסק סגור. נקודה חשובה היא אחרי הכל, מאפשר נעילה גם במקרה ש שכבות התריס עם רווחים על מנת לאפשר מעבר תאורה טבעית מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש להגיף עד למטה במטרה לבצע נעילה ולשמור על המקום. בתריס שהוא סורג אינכם צריכים לסגור לחלוטין את התריס, באופן זה, ניתן להשאיר לאור השמש להכנס פנימה ע"מ לחסוך במחירי החשמל והתאורה. ממלצים לרכוש דגם איכותי שיש בו מנגנון זהירות כדי למנוע הפלה של התריס ומנגנון ידני המאפשר לסגור ולפתוח כאשר פסק החשמל באזור.

תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בעיר סולם תריסי גלילה עם שקיפות בסולם והסביבה

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם רוצה לגלות בפניכם חידוש איכותי בסקטור התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה הכדאי בעיקר עבור עבודות, במרכזי קנייה סגורים וברחובות שופינג כך ניתן להציג את הדברים לעיני לקוחות המטיילים במקום שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי ועוצמתי שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא ביטחון והרבה יתרונות חוץ מזה.

תריס שקוף – מוצר מצוין תריס גלילה שקוף – מוצר מצוין

תריסים נגללים שקופים הם פתרון נפלא לחברות רבות, ניתן להראות את הפריטי הלבוש, תכשיטים, מוצרי חשמל או כל סוגי פריטים אחרים בחנות גם בשעות בהם מקום העבודה סגור. ניתן לגלגל את התריס השקוף לתקרה בזמן הפעילות של המקום, התריס הנגלל כמעט ואינו צריך מקום לאחסון. פשוט לשלוט בהתריס החשמלי על ידי מתג הפעלה שמותקן על קיר פנימי בעסק, על ידי שלט או בעזרת אפליקציה. היתרונות המשמעותיים של תריסי גלילה שקופים הם הם: עמידות לאורך זמן- התריס הנגלל עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ועוצמתי גם במקרה קצה. עיצוב עם סטייל- תריס הגלילה מופק באיכות גבוהה ובמראה יוקרתי, הוא הינו מותקן בעזרת אנשים מקצועיים מומחים ברמתה של שאין כמוה.פיתרון כלשהו מדליק עסקים – קליינטים לסקור סחורה מודגמת במקום עבודה בחלונות הראווה בסולם והסביבה ללא שום ווליום. מיוצר במידנת ישראל- התריס הנגלל נוצר במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם ונחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates