שערים חשמליים בעכו

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בעכו למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בעכו למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בעכו

תריס גלילה בעכו

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות טכניקת התגוננות נפוצה בהרבה משרדים בכל הארץ, אפשר למצאם בכניסה למוסכים, חנויות ביגוד ואקססוריז, חנויות השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, חנויות בהן מוכרים מוצרי חשמל וכו'. תריסי גלילה חשמליים לא מאפשרים לפושעים להתגנב בקלות למשרד ולחטוף מהחנות פריטים, התריסים באותה מידה מגנים ממקרי השחטה, מורידים באופן משמעותי את הזדמנויות הגניבה וכמו כן גורמים לתחושת רוגע אצל בעלי העסק והעובדים.

כיצד למצוא תריס נגלל למשרד שלך?

על מנת לבחור תריס גלילה חשמלי לעסק שלך באיזור עכו כדאי להחליט האם אתה חושק בתריסי גלילה אוטומטיים או מכניים. בעבר הלא רחוק היה הרגל לרכוש ולשים תריס נגלל מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד עם ממשק ידני. עכשיו מקובל להתקין תריס שנגלל עם מנוע אוטומטי לשימוש פשוט, כדי לא להסתפק על גלגול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם שמעת כי תריס גלילה שהינו חשמלי נוטה להפסיק לעבוד ולעשות קשיים הנה מידע חדש שיש גם מנועים חשמליים שאין מה לפחד מתקלות איתם, לכן על מנת לקבל תריס אמין כדאי לרכוש את התריס החשמלי רק מחברה ענקית, יציבה מפורסמת ואמינה. אלו שיודעים ענין חושבים שכדאי לבעלי מקומות לקחת תריס גלילה למוסך בעזרת הקריטריונים הבאים: סוג המשרד ומיקומו. גודל הדלת שיש לחסום. ממשק תפעול שניתן לסמוך עליו (מנוע מין ועוצמתי). חומרים ממנו התריס עשוי (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). האופן בו המפעל מייצר את התריס החשמלי. סגנון תריס הגלילה. איכות ומחר התקנת התריס במקום. אחזקת התריס באופן שוטף. כמה התריס חזק כאשר הוא עומד מול נסיון פריצה, חבלנות וגשמים ורוחות חזקים. אמצעי בטיחות, כמו למשל מעצור חירום, פוטנציאל להפעלה ידנית אם תתקיים הפסקת חשמל וכיוצא באלה.

מחירון ואחריות. סוגי תריסי גלילה אוטומטיים במגוון עיצובים מרהיבים

עסק רצינית בעכו והסביבה לתכנון, תיעוש והרכבת תריסי גלילה אוטומטיים מציגה התאמה מלאה של התריס הנגלל לדרישותיו של בעל הסק ולמאפייני המקום. ניתן לייצר את תריס הגלילה החשמלי מחומרים כאלה ואחרים, לרוב מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת name יכולה לספק אפילו תריס גלילה שקוף המיוצר משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת שאפשר לייצר תריסי גלילה חשמליים הכוללים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, יתאפשר לכם לבחור תריס עם שלבים עם מרווחים כך שאוויר מסוגל להיכנס בלי דאגות למקום ובנוסף יתאפשר לראות דרך החריצים בתריס. במקרה ושמים תריס נגלל המיוצר מפלדה או אלומיניום ניתן לגרום לו לשנות צבע בטכנולוגיית ייצור בחום, קיימים הרבה צבעים לרכישה, ובהתאמה לחזית הדירה, לעיצוב המבנה או המשרד ובהלימה אל דרישותיו פנומנאליות של הלקוח, חברת name כשירה לתכנן ולספק תריס אוטומטי מסוגנן בצורה איכותית ובסגנון גדול ומתוחכם.

ממי למעשה לבחור תריסי גלילה חשמליים
אנחנו ממליצים להזמין תריסי גלילה מכניים או אוטומטיים אקסקלוסיבית מחברה איכותית בעלת שנים בין אנשי המקצוע. חשוב לקרוא לגבי, לדרוש בנועם מנציג המכירות קהילת ממליצים, לקרוא בברשימת העבודות השייכת לחברה התוכלו כדאי לחפש דעה אובייקטיביות בדבר החברה. בתום סינון ראשוני והשוואת עלויות, צריך לבחור. אם כך, אנו ממליצים לבחור רק חברה איכותית שיש לה תקופה ארוכה בענף, חבר תריסים נגללים המציעה שירות ברחבי המדינה, סיוע מקצועי יעיל בכל בעיה ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל חלקי הארץ ובעכו והסביבה זמינות מיידית!

הדגישו בטלפון שהגעתם דרך אתרינו ותקבלו דיל כדאי
העסק חברת רוטנשטיין משופשפים בייצור, שיווק והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לרצונות ולמאפייני הקונה. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה חשמליים מדברים נהדרים הנבחרים בדקדקנות ו בצורות ייצור חדשניות ורציניות. לחברת רוטנשטיין חוסם מוניטין של יותר מ-30 שנה בתחום והיא למעשה נחשבת לאחד המקומות המובילים בסביבה לפרסום, ייצור וכמו כן הרכבת תריסי גלילה, לכל צורך וגם בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן נאה ונגיש, ומשופשפת יחד עם זאת ייצור וגם התקנה של תריסים לתעשייה, לחנויות בקניונים, לסופרים, למוסכים ולחניונים. חברתנו מאפשרת תריסי גלילה חשמליים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים פתרון נוח לחנויות במרכזי קניות ומולים, ותריסי גלילה ממונעים להן תוכנת פיקוד להפעלה ממרחק דרך שלט, עם חריטה של הלוגו או לחלופין שם התאגיד. שווי, תחושת אמון וכן עיצוב מתקדם וגם נהדר אנחנו פועלים בכל רחבי המדינה ומאפשרים עבודות תיקונים באופן מהיר ונוח. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל מזמין מרגע הזמנת התריס ועד להתקנה בעסק לשביעות רצונו המלאה של הלקוח, ומביאים שירות מקיף אף במצב שבו יש צורך בהשלמת ההתעסקות. כחברה טובה בענף אנו מאפשרים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ותעריפים נוחים ו מעולים. בהרבה עסקים בשוק דואבים מפריצות ועבריינות, מסיבה זו הם צריכים לשים אמצעי מיגון שימושיים בשביל להקשות על הפורצים ולהקטין הפסדים. אם בעבר היה נהוג להתקין סורגים בעסק עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם מוצרים חדשים וגם מעולים שמאפשרים לעסקים בפריסה ארצית לשמור על הרכוש והחפצים היקרים במיקום. חשוב לזכור כי הרבה בני אדם לא ממש אוהבים את המראה של הסורגים מפני תחושת הסגירות וגם אווירת המקום הסגור, על-כן אין על סורג חשמלי שאפשר לגלול במהלך תקופת הפעילות של העסק, ובסיום שעות הפעילות מורידים על ידי לחיצת כפתור את הסורג ונוצר מיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או סורג?

בבתים רבים וגם בעסקים שונים ניתן לראות תריסים ממונעים המקנים תחושת אמון ו מציעים גם פתרון להצללה רציני. אבל תריס ממונע לא נותן מספיק הגנה מול פושעים מהסיבה שכל פורץ מיומן מבין איך לעשות הרמה של התריס החשמלי ו להיכנס מבעל לכניסה בשביל לבצע את הגניבה. לכן, הפתרון הכי חדיש לאנשים שלא רוצים סורגים שהם קבועים במקום העבודה הוא לבצע התקנה תריס סורג המופעל חשמלית באופן איכותי, כך למעשה קונים שני דברים בתשלום אחד, גם תריס להצללה וגם סורג המספק למיגון מקום העבודה.

שני פריטים בתשלום משתלם בעכו והסביבה

המענה המתקדם והמתוחכם של תריס שהוא גם סורג נותן חלופה ברמה גבוהה למקום עבודה בכל רחבי המדינה. כל תאגיד המעוניין בפתרון אבטחה בדוק ואפקטיבי מסוגל לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג חשמלי בהתאם לגודל של הפתחים במקום העבודה ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עם עובי ומחושל הכולל פורפיל מפלדה חזקה למנוע סיכוי לניסור השלבים של התריס. יש אפשרות לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה זו, לקוחות נוכל לגרום להם להביט דרך לחלון הראווה על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהתרשם מהסטייל הפנימי של המקום, גם אם העסק סגור. נזכיר לכם רק שכן מאפשר נעילה אף אם שלבי התריס פתוחים בשביל לאפשר מעבר אור טבעי מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש לסגור עד לסוף על מנת לבצע נעילה שלו ולהגן על המקום. בתריס עם סורג אין סיבה להוריד לחלוטין את התריס, בצורה זו, ניתן לאפשר לאור השמש לחדור פנימה ע"מ לחסוך בעלויות החשמל והתאורה. מומלץ לרכוש דגם טוב שנכנס בו מנגנון אבטחה למניעה של הפלה של התריס ומנגנון שהוא ידני המאפשר לפתוח ולסגור בזמן שקיימת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים חשמליים שקופים באיזור עכו תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בעכו והסביבה

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם רוצה לגלות לכם חידוש מצוין בסקטור תריסי הגלילה החשמליים, תריס שקוף עם איכות גבוהה המומלץ מאוד חעבודות, במרכזים מסחריים מקורים ובמורד הרחוב, כך ניתן להציג את הדברים לקליינטים הסובבים במקום הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר בטיחותי וגדול שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא בטיחות והרבה יתרונות אקסטרה.

תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות

תרסים שקופים הם פתרון מעולה לחברות רבות, אפשר להציג את הפריטי הלבוש, תכשיטים, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת במרכול גם בשעות בהם החנות סגורה. אפשר לגלול את התריס לתקרה בשעות הפעילות של העסק, התריס הממונע השקוף לא דורש הרבה מקום לאחסון. פשוט לקחת שליטה על התריס ע"י מתג המותקן על קיר פנימי בעסק, על ידי שלט נייד או ע"י אפליקציה. המעלות העיקריים של תריס נגלל שקוף הם כדלהלן: עמידות לאורך זמן- התריס הנגלל מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ורב-עוצמה אף במצב שבו יש מקרי קיצון. עיצוב יפה- התריס נוצר באופן איכותי במראה עשיר, זה מותקן ע"י אנשים מקצועיים רגילים ברמת גימור רצינית.מענה איכותי בתי עסק – בני אדם להביט בטובין המוצגת במקום עבודה באשנבי הראווה בעיר עכו בלי שום רעש. תעשייה כחול לבן- התריס נוצר במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates