שערים חשמליים בעפולה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בעפולה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בעפולה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בעפולה

תריס גלילה בעפולה

תריסי גלילה הם אמצעי מיגון נפוץ ברשתות רבות בכל הארץ, אפשר לצפות בהם בכניסה למוסכים, עיסקי בגדים ותכשיטים, מרכזים של רשתות שיווק, עסק של מוצרים חשמליים וכולי. תריסי גלילה חשמליים מונעים מפושעים להכנס בפשטות למשרד ולקחת מהחנות אובייקטים, התריסים הנגללים גם עוצרים מקרים של ונדליזם, מורידים באופן דרסטי את ניסיונות הגניבה ותורמים להרגשת רגיעה אצל בעלי העסק והעובדים.

איך מומלץ להחליט על תריס גלילה למחסן שלך?

כאשר צריך להתאים תריס נגלל למחסן שלך בעפולה והסביבה רצוי לבחור האם אתה מעדיף להתקין בתריסי גלילה אוטומטיים או ידניים. עד לפני לא זמן רב היה הרגל לקנות ולהתקין תריסי גלילה אוטומטיים מברזל טוב או פלדה מגלוונת עם מנגנון תפעול ידני. כיום מקובל להתקין תריס גלילה הפועל באמצעות מנוע חשמלי לגלילה קלה, כדי לא להסתפק עם תפעול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם אתה מכיר שתריס גלילה שהינו חשמלי מרבה להשתבש ולגרום לקשיים כדאי לדעת שיש בהחלט מנועי חשמל אמינים ועמידים במיוחד, ומהסיבה הזו כדי להימנע מתקלות כדאי להתקין את התריס החשמלי רק מחברה מהימנה, יציבה עמידה ואמינה. האנשים שמבינים בתחום מייעצים ללקוחות לקחת תריסי גלילה לחנות לפי הנקודות הבאות: סוג העסק ואיפה הוא נמצא. גודל הפתחים שיש לחסום. מנגנון הפעלה איכותי (מנוע אוטומטי עוצמתי ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכנולוגיות לייצור התריס הנרכש. צבע התריס הנגלל החשמלי. אמינות ותשלום ההתקנה במקום. אחזקת התריס באופן שוטף. עמידות התריס מול פורצים, חבלנות ואיתני הטבע. אמצעי אבטחה, דוגמת מעצור חירום, אפשרות להפעלה ידנית אם אכן יש הפסקת חשמל וכיוצא בזאת.

תמחור וערובה. מינים של תריסים נגללים במגוון צבעים מרעישים

חברת תריסים רצינית בעיר עפולה לסידור, תפוקה והשמת תריסים נגללים חשמליים מעניקה התאמה מושלמת של התריס הנגלל אל צורכיו של בעל העסק ואל הצורך של המקום. ניתן להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם כאלה ואחרים, ברוב המקרים, מפלדה או מאלומיניום, חברת תריסי הגלילה יכולה לספק תריסי גלילה שקופים המוכן מחומר בשם פוליקרבונט. חשוב לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה עם שלבים מסיביים ואטומים, ניתן להזמין תריס חשמלי עם שלבים עם חורים ומרווחים ככה שאוויר יכול לעבור בקלות לחדר הסגור וגם תוכלו לראות דרך החריצים בתריס. אם קורה ומתרינים תריס אוטומטי שעושים אותו מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לגרום לו לשנות צבע בטכנולוגיית ייצור בחום, יש מגוון צבעים להתקנה, ובהתאמה לחזית העסק, לעיצוב המקום או המחסן ובהתאמה לצורכיו הייחודיות של הקליינט, חברת התריסים כשירה לתכנן וליצור תריס חשמלי מעוצב באיכות עילאית ובנראות מרשים ומקורי.

מאיזו חברה כדאי לקחת תריסים אוטומטיים
אנו ממליצים לקנות תריסי גלילה מכניים או חשמליים בלבד מחברה מקצועית בעלת שנים בתוך הסקטור. רצוי לקרוא לגבי, לקבל מנציג המכירות קהל ממליצים, עיין בבפרויקטים שבוצו על ידי העסק אם תהיה לכם את האופציה חכם יהיה לסקור חוות דעת כנות על עבודות החברה. אחרי סינון חלוצי והשוואת עלויות, כדאי לקבל החלטה לגבי העסק. על-כן, מומלץ לבחור אך ורק חברה אמינה שיש לה תקופה ארוכה בתחום, חברת תריסים שמחלקת שירות בפריסה ארצית רחבה, מענה מקצועי מהיר בכל בעיה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל המדינה ובעפולה שירות זריז!

ציינו בשיחת הטלפון שהגעתם דרך אתרינו והשיגו דיל כדאי
העסק חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, מרקטינג והרכבת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לדרישות ולמאפייני הצרכן. חברתנו מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרי גלם מעולים הנבחרים כראוי ו בצורות ייצור חדשות וטובות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם מוניטין הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחד העסקנים המובילים בארץ לפרסום, ייצור תעשייתי וכמו כן השמת תריסים נגללים, לכל מטרה וגם בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם נותנת פתרון נאה ומצוין, ומעולה גם ייצור תעשייתי וכן התקנת תריסי גלילה למקומות תעשייתיים, לבתי עסק, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. חברתנו מציעה תריסי גלילה ממונעים עם שקיפות, המהווים פתרון איכותי למרכולות במרכזי שופינג וכמו כן במולים, וכן תריסי גלילה ממונעים שיש להם תוכנת שליטה להפעלה מרחוק באמצעות שלט, עם חריטה של הלוגו ו/או שם העסק. איכות, תחושת ביטחון וגם עיצוב חדשני וגם נפלא אנחנו נותנים שירות בכל חלקי הארץ וכן מאפשרים שירות תיקונים מהיר ונוחה. אנו מלווים כל מזמין מהרגע של הזמנת התריס ועד לרגע ההתקנה במבנה לסיפוקו המלאה של הקונה, ומבצעים שירות מקיף אף אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מובילה בענף אנחנו מציעים שירות טוב בצורה הטובה ביותר ותמחורים נוחים ו אטרקטיביים. מקומות רבים בסביבה כואבים מפריצות ועבריינות, אם כן עליהם לשים אמצעי אבטחה טובים בשביל להקשות על כנופיות הפורצים וכן להקטין הפסדים. ידוע שבעבר הלא רחוק היה נהוג לשים סורגים בבית העסק בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים ו מעולים המאפשרים למקומות עבודה ברחבי המדינה לשמר את הרכוש והציוד היקר במקום. מומלץ לזכור כי המון בני אדם לא כ"כ אוהבים את את איך שנראים הסורגים בגלל תחושת חוסק האוויר וגם האווירה של בית הכלא, כך שאין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שניתן לגלול תוך כדי זמן הפעילות של בית העסק, ובסיום יום העבודה מורידים בלחיצה פשוטה על כפתור את הסורג הנגלל וזוכים למיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

במקומות וגם בעסקים שונים תהיה לכם את האופציה לראות תריסי גלילה המשרים תחושת אמון ו מהווים גם פתרון הצללה מומלץ. אבל תריס חשמלי לא נותן מספיק הגנה אל מול פורצים מהסיבה שכל פושע מיומן מבין איך לעשות הרמה של התריס ואז לפלוש דרך הפתח נפתח כדי לבצע את זממו. לכן, הפתרון היעיל ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים מקובעים בחנות הוא להתקין תריס נגלל חשמלי שהוא סורג בצורה יעילה, בצורה הזאת קונים שני דברים בעלות ותעריף טובים, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג למיגון החנות.

שני מוצרים בתשלום משתלם בעפולה והסביבה

התשובה המתקמדת והחדשני של תריס המהווה גם סורג מספק חלופה ברמה גבוהה למקום עבודה בכל המדינה. כל תאגיד שיש לו צורך במעהנ מיגוני יעיל ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי לפי ובהתאם למימדים של הפתחים במקום העבודה ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עבה ומחוסן שיש לו פרופיל מפלדה חזקה למניעת פושעים שמנסרים את שלבי התריס. אפשר ליצור את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, כך לקוחות נוכל לגרום להם להביט דרך לחלון העסק על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהתלהב מעיצוב המקום, אף אם המקום סגור. נציין גם שכן עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם במידה ו שלבי התריס פתוחים על מנת לאפשר מעבר אור טבעי מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש לסגור לחלוטין במטרה לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס שהוא סורג אין שום סיבה להנמיך לגמרי עד הסוף את התריס הנגלל, ככה ניתן להשאיר לקרני אור מבחוץ לחדור פנימה על מנת לחסוך במחירי התאורה והחשמל. כדאי להתקין דגם מומלץ שכתוב בו מנגנון בטיחות כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האפשרות לפתיחה וסגירה בעת שיש הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה שניתן לראות דרכם בעיר עפולה תריסים חשמליים עם שקיפות באיזור עפולה

חברתנו רוטנשטיין חוסם נלהבת לגלות עבורכם חידוש איכותי בעסקי התריסים הנגללים, תריס שקוף בעל איכות גבוהה המתאים בעיקר עבור מקומות עבודה, במרכזים מסחריים מקורים וברחובות שופינג בצורה הזאת אפשר להציג את כל הדברים לקליינטים הסובבים שם מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד וחזק המבטיח לכם מלא ביטחון ויתרונות רבים מעבר.

תריס שהוא שקוף – מוצר מצוין תריס גלילה שקוף – מוצר מעולה

תרסים שקופים זה לחלוטין פתרון אדיר למקומות עבודה רבים, ניתן להראות לכולם את הבגדים, הטבעות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי פריטים אחרים בעסק אף בשעות בהן מקום העבודה סגור. פשוט להרים את התריס הנגלל למעלה בשעות הפעילות של המקום, התריס הנגלל כמעט ואינו צריך מקום לאחסון. פשוט לקחת שליטה על התריס הגלל בעזרת מתג שנמצא בתוך העסק על הקיר, דרך שלט רחוק או ע"י אפליקציה. הפלוסים החשובים של תריס גלילה שקוף הינם: עמידות גבוהה- התריס השקוף עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר טוב וחזק גם במקרי קיצון. עיצוב איכותי- התריס השקוף נעשה באופן איכותי במראה יוקרתי, הוא מותקן על ידי עובדים מקצועיים מנוסים בשווי שאין כמותה.פיתרון כלשהו ברמה חנויות- בני אדם לצפות בפרקמטיא המוצגת בחנות ובחלונות הראווה בעיר עפולה בלי כל בלאגן. מיוצר כחול לבן- התריס הנגלל נעשה במפעלי החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates