שערים חשמליים בעתלית

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בעתלית למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בעתלית למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בעתלית

תריס גלילה בעתלית

תריסי גלילה אוטומטיים מהווים צורת התגוננות נפוצה בחנויות רבות ברחבי הארץ, אפשר לצפות בהם בפתחי מוסכים, מרכזי תכשיטים ובגדים, חנויות השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, חנויות של מוצרי חשמל וכו'. תריסי גלילה חשמליים לא מאפשרים לגנבים להתגנב בקלות לעסק ולקחת מהחנות חפצים, אלו יתר על כן מרחיקים מקרים של ונדליזם, מפחיתים משמעותית את ניסיונות הפריצה וגורמים להרגשה של בטחון בשביל בעלי המשרד ועובדיו.

איך לבחור תריסי גלילה אוטומטיים למוסך שלך?

במטרה להתאים תריסי גלילה לעסק בו אתה עובד בעיר עתלית עליך לקבוע האם הלקוח מעדיף להשתמש בתריסים חשמליים או מכניים. עד לפני לא זמן רב אנשים היו נוהגים לרכוש ולתלות תריס גלילה אוטומטי מפלדה או ברזל עם מגנון פעולה ידני. עכשיו מקובל להתקין תריסי גלילה בעל מנוע חשמלי לתפעול נוח ופשוט, כדי לא לבזבז זמן עם תפעול ידני שגורם לשימוש בכוח פיסי רב. אם עולה החשש שתריס גלילה שהינו חשמלי נוטה להתקלקל ולעשות בעיות כדאי שתדע שיש מנועים חשמליים שעובדים מעולה, ומפאת זאת כדי להימנע מתקלות כדאי להתקין את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה מהימנה, מובילה, מפורסמת ולגיטימית. האנשים המקצועיים אומרים לבעלי מקומות לבחור תריסים נגללים למוסך על פי הקריטריונים הבאים: סיווג העסק ומיקומו. גודל המלבן שיש לנעול. תהליך עבודה שניתן לסמוך עליו (מנוע תפעול חזק ואמין). חומרי גלם (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכנולוגיות לייצור תריס הגלילה. צבע התריס החשמלי. רמת ותשלום התקנת התריס במקום. תחזוקה של המערכת. עמידות התריס מול פורצים, חבלנות וגשמים. מנגנוני בטיחות, כגון מעצור חירום, פוטנציאל לתפעול מכני אם תתקיים הפסקת הזרם החשמלי וכדומה.

מחירון ומחויבות. סוגי תריסי גלילה חשמליים בהרבה סטיילים אופנתיים

חברת תריסים מקצועית בעתלית לניהול, תפוקה והתקנת תריסים פועלי חשמל מציגה התאמה מלאה של התריס הנגלל לבקשת בעל העסק ולמאפייני המקום. ניתן לייצר את התריס החשמלי מחומרים כאלה ואחרים, לרוב מפלדה או מאלומיניום, החברה יכולה ליצר כן תריס גלילה שקוף המורכב משכבות של פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת כי ניתן לייצר תריסי גלילה אוטומטיים הכוללים שלבים מסיביים ואטומים, אפשר לקחת תריס המכיל שכבות בעלות מרווחים כך שאוויר יכול לאוורר בקלות למקום וכן יתן לאנשים לראות מבעד לתריס. אם ומתרינים תריס חשמלי שנוצר מפלדה או אלומיניום תוכלו לשנות לו גוון בטכנולוגיית ייצור בחום, יש הרבה גוונים שונים לקניה, ובהלימה לחזית המבנה, לעיצוב החנות או העסק ולפי ובהתאם לבקשותיו סגוליות של הצרכן, חברת name יכולה לתכנן וליצור תריס גלילה יפה בצורה איכותית ובסטייל חשוב ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי לקנות תריסים חשמליים
חשוב להזמין תריסי גלילה ידניים או חשמליים בבלעדיות מחברת שאפשר לסמוך עליה בעלת שנים בענף. אנחנו מציעים לשאול אנשים אודות החברה, לדרוש בנועם מנציג המכירות רשימת ממליצים, לקרוא בברשימת העבודות שבוצעו על ידי החברה במידה שיתאפשר לכם אנחנו מציעים לסקור ביקורוץ ענייניות על עבודות החברה. בתום בירור ראשון והשוואת מחירים, עליכם להיסגר על החלטה. על-כן, אנו מציעים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שיש לה ניסיון בתחום, חברה המציעה שירות ברחבי המדינה, מענה מקצועי מהיר בכל בעיה טכנית וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל איזור בארץ ובעיר עתלית זמינות מיידית!

יידעו בטלפון שהגעתם דרך אתרינו ותשמעו דיל כדאי
חברתנו חברת רוטנשטיין מנוסים בייצור, שיווק והתקנת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לרצונותיו של ולמאפייני הלקוח. החברה מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרי גלם מצוינים שנבחרים בקפידה וכן בצורות ייצור מתוחכמות וטובות. לרוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים בסביבה למרקטינג, ייצור והתקנת תריסי גלילה חשמליים, לכל מטרה ומכל סוג. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון יפיפה ומתקדם, ומומחית עם זאת גם בייצור והתקנת תריסי גלילה ממונעים למחסנים, למרכולות, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מאפשרת תריסים ממונעים שקופים, הנותנים מענה מצוין לבתי עסק במרכזי קניות וכן במולים, וכן תריסים ממונעים עם אפליקציית פיקוד שתאפשר הפעלה ממרחק על ידי שלט, עם חריטת לוגו או שם בית העסק. שווי, אמינות ועיצוב מתקדם וגם נפלא אנו נותנים שירות בכל חלקי הארץ וכן מספקים עבודות תיקונים באופן יעיל ונוח. הננו מלווים כל קליינט מדקת קבלת ההחלטה לשלב של ההתקנה בעסק לשביעות רצונו המלאה של המשתמש, ומביאים שירות מלא גם אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מצליחה בענף הזה אנחנו נותנים שירות טוב בצורה הטובה ביותר ותעריפים נוחים ו משתלמים. מקומות רבים בשוק כואבים מעבריינים וגניבות, אז בגלל זה עליהם לשים אמצעי אבטחה טובים ע"מ להקשות על כנופיות הפורצים ולהפחית הפסדים. כידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין סורגים בעסק בימים אלה ישנם מוצרים חדשים וכן מיוחדים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים מהצפון לדרום לשמור על הרכוש והדברים היקרים בלוקיישן. רוצוי לדעת שרבים לא כל-כך אוהבים את את איך שנראים הסורגים בעקבות תחושת הסגירות ואווירת בית הכלא, לכן אין כמו סורג חשמלי שאפשר לגלול במרוצת שעות הפעילות של החברה, ובתום העבודה מנמיכים בלחיצת כפתור את הסורג ונוצר מיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או לחלופין סורג?

במקומות וגם בחברות קל לראות תריסים נגללים חשמליים הנוסכים תחושה של ביטחון ו מציעים גם גורם הצללה איכותי. אולם תריס ממונע לא ממש מספק הגנה בפני פושעים מפני שכל פושע מיומן מבין איך לעשות הרמה של התריס ואז לפלוש מבעל לכניסה כדי לבצע ממש את כל שברצונו. ע"כ, הפתרון הכי חדיש לאנשים שלא רוצים סורגים מקובעים בבית העסק הוא לשים תריס סורג חשמלי באופן יעיל, ככה קונים שני מוצרים בתעריף זהה, גם תריס להצללה וגם סורג שנותן מיגון למקום העבודה.

שני פריטים בתשלום משתלם באיזור עתלית

הפתרון המתקדם והמתוחכם של תריס שמשמש גם כסורג מספק חלופה מצוינת לעסקים בכל נקודה במדינה. כל חברת אחסון המעוניין בפתרון אבטחה בדוק ואפקטיבי יש ביכולתו לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי לפי ובהתאם למימדים של הפתחים בעסק ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ומחוסן שיש לו פרופיל מפלדה בטוחה למנוע פורצים שמנסרים את שכבות התריס. אופציונלי לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה זו, לקוחות יכולים להביט מבעד לחלון הראווה כדי לצפות בסחורה בחנות ולהתפעל מעיצוב העסק, גם אם העסק סגור. נקודה חשובה היא כי תריס סורג חשמלי נותן לנו את האפשרות לנעילה גם אם שכבות התריס פתוחים כדי לאפשר הקרנה של קרני אור מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש להגיף לחלוטין ע"מ לבצע נעילה ולהגן על המקום. בתריס סורג אין שום סיבה לסגור עד הסוף את התריס, בצורה הזאת ניתן להותיר לאור השמש לחדור פנימה כדי לחסוך במחירי האור והחשמל. כדאי להתקין דגם טוב שיש בתוכו מנגנון זהירות למנוע נפילה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האפשרות לפתיחה וסגירה כשיש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים חשמליים עם שקיפות באיזור עתלית תריסים נגללים עם שקיפות בעתלית והסביבה

חברתנו רוטנשטיין חוסם רוצה להראות בשבילכם חידוש איכותי בתחום התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה המומלץ בעיקר לבתי עסק, במרכזים מסחריים סגורים וברחובות שופינג ככה ניתן להראות את הפריטים לעיני לקוחות המטיילים ברחוב הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר עמיד ורציני המבטיח לכם מקסימום ביטחון ויתרונות רבים בנוסף.

תריס גלילה שקוף – מוצר מעולה תריס שקוף – מוצר מצוין

תרסים שקופים זה לחלוטין פתרון איכותי לבתי עסק רבים, תהיה לכם את האופציה להראות את הפריטי הלבוש, תכשיטים, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת בבית העסק גם בשעות בהם החנות סגורה. תוכלו לגלגל את תריס הגלילה למעלה בשעות הפעילות של המקום, התריס הנגלל כמעט ואינו צריך שטח אחסון. קל לקחת שליטה על תריס הגלילה ע"י מתג הפעלה שנמצא על קיר פנימי בעסק, בעזרת שלט או ע"י יישומון בנייד. המעלות המשמעותיים של תריסי גלילה שקופים הם הם: עמידות לאורך זמן- התריס הנגלל עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ועוצמתי גם במקרי קיצון. עיצוב יפה- התריס הנגלל נוצר בצורה איכותית במראה איכותי, הוא הינו מותקן ע"י אנשים מקצועיים מורגלים בשווי שאין כמוה.תשובה ברמה עסקים – מזמינים לצפות בפרקמטיא המוצגת בחנויות בפתחי הראווה בעתלית בלי שום בלאגן. מיוצר בישראל- התריס נוצר במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates