שערים חשמליים בקרית ים

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בקרית ים למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בקרית ים למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בקרית ים

תריס גלילה בקרית ים

תריסי גלילה נוטים להיות צורת אבטחה נפוצה בעסקים רבים בכל הארץ, ניתן לצפות אותם בכניסה למוסכים, מרכזי בגדים ותכשיטים, מרכזים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, מרכזי קניה של מוצרי אלקטרוניקה וכדומה. תריסי גלילה חשמליים גורמים לכך שגנבים להתגנב בקלות למשרד ולקחת משם פריטים, אמצעי הסגירה גם מרחיקים מקרי השחטה, ממעיטים משמעותית את הזדמנויות החדירה ומעודדים לתחושת ביטחון אצל בעלי העסק והעובדים.

איך למצוא תריס גלילה אוטומטי לבית שלך?

בכדי לבחור תריסי גלילה אוטומטיים לבית שלך באיזור קרית ים רצוי להחליט האם אתה חושק בתריסי גלילה חשמליים או ידניים. פעם היה נהוג לרכוש ולתלות תריסי גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת שיש בו מנגנון תפעול הפועל ידנית. כעת מקובל להתקין תריסי גלילה שעובד בעזרת מנוע חשמלי לפתיחה וסגירה נוחים, על מנת שלא להתפשר על תפעול מכני המחייב כוח פיסי. אם אתה מכיר שתריס אוטומטי נוטה לההרס ולגרום לקשיים מומלץ שתדע שיש גם מנועים שמופעלים חשמלית שבהחלט עמידים, ומפאת זאת על מנת להזהר מתקלות כדאי להזמין את התריס האוטומטי רק מחברה ענקית, בטופ, מוכרת ואמינה. האנשים שמבינים בתחום מייעצים לקליינטים לבחור תריס חשמלי למקום בעזרת הקריטריונים הבאים: סוג החנות ובאיזו עיר הוא. גודל החלון שיש לחסום. מנגנון תפעול שניתן לסמוך עליו (מנוע אוטומטי טוב ואמין). חומרי גלם (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכנולוגיה בה מיוצר התריס הנרכש. סגנון התריס הנגלל. רמת ועלויות התקנת התריס במשרד. תחזוקה שוטפת. התנגדות התריס בפני ניסיונות חדירה פנימה, ונדליזם וגשמים. מנגנוני אבטחה, לדוגמה: מעצור חירום, פוטנציאל לתפעול ידני אם אכן יש תקלה חשמלית וכיוצא באלה.

תמחור והתחייבות. סוגי תריסי גלילה חשמליים בהרבה עיצובים מרעישים

חברת תריסים טובה בקרית ים והסביבה לתכנון, תיעוש והשמה של תריסים נגללים ממונעים נותנת התאמה של התריס אל דרישותיו של הלקוח ולצורכי העסק. אפשר לייצר את התריס החשמלי מחומרים מגוונים, לרוב מפלדה או מאלומיניום, חברת name מסוגלת להציע אפילו תריס גלילה שקוף המורכב משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת שניתן לייצר תריסים חשמליים הכוללים שלבים מסיביים המספקים אטימה, ניתן להזמין תריס בעל שלבים עם חורים ומרווחים ככה שאוויר יכול לעבור בקלות למקום העבודה ובנוסף יתאפשר לראות מבעד לתריסים. במקרה ומתרינים תריס נגלל שעושים אותו מפלדה או אלומיניום תוכלו לשנות לו גוון בטכנולוגיית ייצור בחום, קיימים צבעים שונים לקניה, ובהתאמה לחזית הבית, לעיצוב המקום או לחילופין העסק ולפי ובהתאם אל דרישותיו פנומנאליות של הלקוח, חברת תריסי הגלילה ביכולתה לתכנן וליצור תריס גלילה יפה באיכות עילאית ובנראות נכבד ומקורי.

ממי מומלץ לרכוש תריסי גלילה חשמליים
אנחנו מציעים לרכוש תריסים נגללים מכניים או לחלופין חשמליין רק מחברה מקצועית ובעלת ותק בסקטור הזה. מומלץ לעיין לגבי, לקבל מנציג החברה רשימת ממליצים, לבדוק ברשימת העבודות של המוסד במידה שיתאפשר לכם מומלץ למצוא ביקורוץ כנות לגבי העסק. בתום סינון ראשוני ובדיקת עלויות, צריך להיסגר על החלטה. מסיבה זו, כדאי לבחור רק חברה איכותית ובעלת מוניטין רב בענף, חברה שמציעה לכם שירות מהצפון לדרום, סיוע מקצועי יעיל בכל דילמה ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל המדינה ובאיזור קרית ים שירות זריז!

תציינו לנציג בשיחה שהגעתם דרך אתרינו וקבלו הצעה כדאית
חברת רוטנשטיין חוסם ותיקים בייצור, מכירות והתקנת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לצרכים של ולמאפייני הקונה. החברה שלנו מייצרת תריסים מדברים נהדרים הנבחרים בדקדקנות ו בטכנולוגיות ייצור חדשניות ורציניות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם ותיקות של יותר מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחד המקומות המובילים בסביבה לפרסום, ייצור וכמו כן הרכבת תריסי גלילה, לכל צורך ומכל סוג. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון מדוקדק וזמין, ומומחית יחד עם זאת ייצור וכן התקנת תריסי גלילה ממונעים למקומות תעשייתיים, לבתי עסק, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. החברה שלנו מציעה תריסים נגללים חשמליים שקופים, הנותנים מענה אדיר לבתי עסק במרכזי שופינג וכמו כן במולים, ותריסי גלילה חשמליים שיש להם אפליקציית פיקוד להפעלה מרחוק באמצעות שלט, עם חריטה של לוגו או שם העסק. רמה, תחושת אמון וגם עיצוב מודרני ומרשים אנחנו פועלים בכל רחבי הארץ וכן מאפשרים עבודות תיקונים באופן יעיל ונגיש. אנו מלווים כל אדם מהרגע של לקיחת ההחלטה ועד להתקנה במבנה לשביעות רצונו השלמה של הקונה, ומעניקים שירות מלא אפילו אחרי השלמת המלאכה. כחברה מצליחה בענף הזה מציעים אצלנו שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר וכן מחירונים נוחים ו משתלמים. בהרבה עסקים בשוק דואבים מעבריינים ופשעי גניבה, על-כן עליהם להתקין אמצעי אבטחה יעילים על מנת להקשות על הפורצים וכן למזער הפסדים. כידוע בעבר היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים ו נהדרים שנותנים לעסקים בפריסה ארצית לאבטח את הרכוש והתכולה היקרה בלוקיישן. רוצוי לדעת שהרבה בני אדם אינם ממש אוהבים את את הניראות של הסורגים עקב תחושת חוסק האוויר וגם האווירה של בית הכלא, כך שאין כמו סורג ממונע שקל לגלול בזמן תקופת הפעילות של התאגיד, ובתום יום העבודה מנמיכים בלחיצת כפתור את הסורג ונוצר מיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

בבתים רבים וגם בחברות יתאפשר לכם לראות תריסים נגללים חשמליים המשרים תחושה של ביטחון ו מהווים גם גורם הצללה מומלץ. אך תריס ממונע לא בדיוק מספק הגנה בפני פורצים כי כל פורץ מיומן יודע כיצד לעשות הרמה של התריס ו לחדור מבעד לפתח על מנת לבצע את הגניבה. לכן, הפתרון המתקדם ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים קבועים בעסק הוא לרכוש תריס סורג חשמלי באופן איכותי, בצורה זו, רוכשים שני דברים במחיר אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג שנותן מיגון למקום העבודה.

שני פריטים בתעריף משתלם בעיר קרית ים

הפתרון המתקדם והחדשני של תריס שיהיה גם סורג נותן חלופה מעולה לחברות בפריסה ארצית. כל חברת אחסון הרוצה בפתרון אבטחה איכותי ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג נגלל חשמלי בהתאם לגודל הפתחים בחנות ו לצרכים של המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ומחושל שיש לו פרופיל מפלדה חזקה למנוע פושעים שמנסרים את שכבות התריס. ניתן ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות נוכל לגרום להם להביט מבעד לחלון הראווה על מנת לצפות בפריטים בחנות ולהילהב מעיצוב החנות, אף אם החנות סגורה. נציין גם כי אחרי הכל, נותן לנו את האפשרות לנעילה גם במקרה ש שלבי התריס עם רווחים על מנת לאפשר הקרנת תאורה טבעית מבחוץ ברווחים שיש בתריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להגיף לחלוטין במטרה לבצע נעילה ולשמור על המקום. בתריס עם סורג אתם לא אמורים להנמיך לגמרי עד הסוף את התריס, באופן זה, ניתן לאפשר לאור הטבעי מבחוץ לחדור פנימה במטרה לחסוך במחירי התאורה והחשמל. כדאי להתקין דגם טוב שיש בתוכו מנגנון בטיחות כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה לפתיחה וסגירה בזמן שיש הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה שקופים בקרית ים תריסים חשמליים שקופים באיזור קרית ים

חברתנו רוטנשטיין חוסם שמחה להראות עבורכם חידוש איכותי בענייני תריסי הגלילה החשמליים, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה הטוב בעיקר לעבודות, מרכזי קנייה מקורים ובמדרחוב, כך ניתן להציג את הסחורה ללקוחות מזדמנים הנמצאים באיזור הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר עמיד וגדול שיכול להבטיח לכם מלא תחושת בטחון ויתרונות רבים חוץ מזה.

תריס שהוא שקוף – דבר מצוין תריס גלילה עם שקיפות – יתרונות רבים

תריסי גלילה שקופים זה בלי ספק פתרון מעולה למקומות עבודה רבים, אפשר להראות לכולם את הביגוד, השרשראות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סחורה אחרת בעסק גם בשעות בהם העסק סגור. פשוט להרים את התריס עד למעלה בזמן הפעילות של החברה, התריס לא נזקק להרבה שטח אחסון. יתאפשר לכם להפעיל את התריס בעזרת כפתור שנמצא על קיר פנימי בעסק, ע"י שלט רחוק או דרך יישומון בנייד. הפלוסים המשמעותיים של תריס נגלל שקוף הינם: עמידות טובה- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ועוצמתי אפילו במקרים קיצוניים. עיצוב עם סטייל- תריס הגלילה נוצר באופן איכותי במראה עשיר, הוא הינו מותקן על ידי אנשים מקצועיים מתורגלים באיכותה של שאין כמוה.פתרון איכותי מקומות שיווקיים – לקוחות יכולים לראות סחורה המוצגת בחנות ובחלונות הראווה בעיר קרית ים ללא שום בלאגן. תוצרת בישראל- התריס הנגלל נעשה במפעלים של החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates