שערים חשמליים בקרית מוצקין

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בקרית מוצקין למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בקרית מוצקין למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בקרית מוצקין

תריס גלילה בקרית מוצקין

תריסי גלילה אוטומטיים הינם צורת מיגון נפוצה בהרבה חנויות ברחבי הארץ, ניתן לראותם בפתחי פנצ'ריות, מרכזי אופנה, חנויות של רשתות קניות, עסק בהן מוכרים מוצרי חשמל וכיוצא בזאת. תריסי גלילה מונעים מגנבים להכנס בקלות לחנות ולהסליק משם עצמים, הם יתר על כן עוצרים מקרים של ונדליזם, מצמצמים דרסטית את סיכויי הפריצה וכמו כן תורמים לתחושת ביטחון אצל בעלי החנות.

איך להחליט על תריסי גלילה למשרד שלך?

בכדי למצוא תריס נגלל למשרד שלך באיזור קרית מוצקין עליך לקבוע האם בעל העסק מעדיף להתקין בתריסים אוטומטיים או מופעלים ידנית. עד לפני לא זמן רב היה נהוג לרכוש ולתלות תריס גלילה אוטומטי מפלדה או ברזל עם מנגנון תפעול הפועל ידנית. כעת מקובל להזמין תריס גלילה שעובד בעזרת מנוע אוטומטי להפעלה נוחה, על מנת שלא להתפשר על תפעול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם במקרה שמעת כי תריס גלילה שהינו חשמלי נוטה לההרס ולעשות קשיים הנה מידע חדש שיש גם מנועים שמופעלים חשמלית אמינים מאוד, אי לכך על מנת לקבל תריס אמין כדאי להזמין את התריס האוטומטי רק מחברה שניתן לסמוך עליה, בראש הרשימה, שאנשים מכירים ולגיטימית. המומחים בתחום אומרים לבעלי מקומות לבחור תריסי גלילה חשמליים למשרד לפי הקריטריונים הבאים: סוג העסק והמיקום שלו. גודל הדלת שיש לנעול. מנגנון הפעלה מעולה (מנוע תפעול טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרי גלם (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). האופן בו המפעל מייצר את התריס הנגלל החשמלי. מראה תריס הגלילה. אמינות ועלות ההתקנה במקום. תחזוקה שוטפת. איך התריס יעמוד אל מול ניסיונות פריצה, חבלנות ופגעי מזג האוויר. אמצעי בטיחות, דוגמת מעצור חירום, פוטנציאל לתפעול ידני כאשר יש הפסקת הזרם החשמלי וכיוצא באלה.

עלות וערבון. מיני תריסי גלילה אוטומטיים במגוון צבעים מדהימים

חברת תריסים חשמליים מומלצת בקרית מוצקין והסביבה לעיצוב, תפוקה והרכבת תריסים נגללים חשמליים מציגה התאמה מוחלטת של התריס החשמלי לדרישות הלקוח ולמאפייני המקום. יכולי לייצר את תריס הגלילה מחומרים ממגוון רחב, ע"פ רוב, מאלומיניום או מפלדה, חברת תריסי הגלילה יכולה להציע תריסי גלילה שקופים המיוצר מפוליקרבונט. חשוב לדעת שאפשר להכין תריסים חשמליים עם שלבים מסיביים המספקים אטימה, אפשר לקחת תריס הכולל שלבים מחוררים ובעלי מרווחים באופן כזה שאוויר יכול לזרום בפשטות למקום וגם יתן לראות מבעד לתריסים. אם ומתרינים תריס חשמלי המיוצר מפלדה או אלומיניום תוכלו לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, ישנם מגוון צבעים לבחירה, ובהתאמה לחזית הדירה, לעיצוב החנות או לחילופין העסק ובהתאם אל בקשותיו ייחוד של המשתמש / לקוח, חברת התריסים בעלת היכולת לתכנן ולהעניק תריס יפה באיכות עילאית ובסגנון נכבד ופשוט ויעיל.

ממי מומלץ לקחת תריסים חשמליים
מומלץ לרכוש תריסים נגללים מכניים או אוטומטיים בבלעדיות מחברה אמינה ובעלת ניסיון בין המקצוענים. חשוב לעיין לגבי, לדרוש בנועם מנציג השירות רשימת ממליצים, עיין בברשימת הפרויקטים שבוצעו על ידי החברה התוכלו חשוב לסקור ביקורת אובייקטיביות על החברה. אחרי בירור ראשון ובדיקת עלויות, עליכם לקבל החלטה. ע"כ, רצוי לבחור רק חברה אמינה שידועה עם ותיקות בסקטור זה, חברת תריסים חשמליים המציעה שירות בכל רחבי המדינה, עזרה באופן מקצועי זריז בכל דילמה ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל רחבי המדינה ובעיר קרית מוצקין נגישות מיידית!

ציינו בשיחה שהגעתם לשירות דרך האינרנט וקבלו הצעה כדאית
חברתנו חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, מרקטינג והשמת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה אל בקשותיו של ולמאפייני הקונה. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרי גלם מצוינים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשות ומתקדמות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם ותק הארוכה מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחת החברות המובילות בארץ למרקטינג, ייצור תעשייתי וכמו כן התקנה של תריסי גלילה חשמליים, לכל צורך וגם בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון יפיפה ומצוין, וותיקה כמו כן גם ייצור תעשייתי וכן התקנת תריסי גלילה למפעלים, לעבודות, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מאפשרת תריסים נגללים חשמליים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים פתרון מעולה למקומות עבודה במרכזי קניות וכן במולים, וגם תריסי גלילה להן מערכת שליטה להפעלה מרחוק בעזרת שלט, עם חריטה של הלוגו או לחלופין שם העסק. רמה, אמינות וגם עיצוב מתקדם וגם נפלא אנו פועלים בכל האיזורים וכן מציעים שירות תיקונים מהיר ונוחה. הננו מלווים כל אדם מדקת לקיחת ההחלטה ועד לרגע ההתקנה במקום לשביעות רצונו המוחלטת של המזמין, ומבצעים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מצליחה בתחומה אנו מציעים שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וגם מחירים הוגנים ו נהדרים. בהרבה עסקים באיזור סובלים מפריצות וגניבות, לכן עליהם לשים אמצעי אבטחה מאסיביים על מנת להקשות על כנופיות הפורצים וכן להפחית הפסדים. ידוע שעד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין מחסומים בבית העסק היום ישנם מוצרים חדשים ו מצוינים שמאפשרים לעסקים בכל רחבי הארץ לשמר את הרכוש והציוד היקר בלוקיישן. רוצוי לדעת שהרבה בני אדם לא כל-כך אוהבים את את הניראות של הסורגים בעקבות תחושת הסגירות וגם האווירה של בית הכלא, כך שאין על סורג ממונע שקל לגלול במרוצת זמן הפעילות של החברה, ובתום שעות הפעילות מורידים על ידי לחיצה על כפתור את הסורג הנגלל ואז נוצר מיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס חשמלי או לחלופין סורג?

בבתים רבים וגם בעסקים שונים ניתן לראות תריסי גלילה ממונעים המקנים תחושה של ביטחון ו מציעים גם פתרון הצללה איכותי. ועם זאת, תריס חשמלי לא בדיוק מספק הגנה אל מול פושעים מאחר וכל פורץ מיומן יודע כיצד לבצע הרמה של התריס החשמלי ו לחדור מבעל לכניסה על מנת לבצע ממש את כל שברצונו. מסיבה זו, הפתרון העדכני ביותר למי שאינו רוצה סורגים שהם קבועים במקום העבודה הוא להתקין תריס סורג המופעל חשמלית באיכות גבוהה, בצורה זו, קונים שני דברים בתמחור טוב, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון העסק.

שני דברים במחיר משתלם באיזור קרית מוצקין

התשובה המתקמדת והחדשני של תריס שהוא גם סורג מספק חלופה מצוינת לעסקים בכל נקודה מרכזית בארץ. כל תאגיד הרוצה במעהנ מיגוני בדוק ואפקטיבי יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג נגלל חשמלי בהתאמה למימדי הפתחים בעסק ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום בעל עובי טוב ומחושל עם פרופיל מפלדה אמינה למניעה של סיכוי לניסור שלבי התריס. תוכלו ליצור את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון החנות על מנת לצפות במוצרים בחנות ולהתרשם מעיצוב החנות, אף אם החנות סגורה. נציין גם כי אחרי הכל, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם אם שלבי התריס הנגלל פעורים בשביל לאפשר הקרנת קרני אור מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס רגיל יש להוריד עד למטה כדי לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס שהוא סורג אין שום סיבה להוריד עד למטה את התריס הנגלל, בצורה זו, ניתן לאפשר לאור נעים מבחוץ להכנס פנימה כדי לחסוך בכסף המשולם על התאורה והחשמל. כדאי להתקין דגם רציני שכתוב בו מנגנון בטיחות למניעת נפילת התריס ומנגנון ידני שאיתו אפשר לעשות לסגור ולפתוח בעת שפסק החשמל באזור.

תריסי גלילה עם שקיפות בקרית מוצקין תריסי גלילה עם שקיפות בעיר קרית מוצקין

חברתנו רוטנשטיין חוסם שמחה להציג בפניכם את אחת הטכונולגיות החדישות בעולם תריסי הגלילה, תריס עם שקיפות בעל איכות גבוהה המתאים במיוחד לבתי עסק, במרכזים מסחריים סגורים וברחובות שופינג בצורה הזאת אפשר להציג את כל הטובין ללקוחות מזדמנים המטיילים ברחוב מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר בטיחותי ומאסיבי שיכול להבטיח לכם מלא הגנה ודברים טובים בנוסף.

תריס שהוא שקוף – הרבה יתרונות תריס גלילה עם שקיפות – יתרונות רבים

תריסים נגללים שקופים זה לחלוטין פתרון נוח למקומות עבודה רבים, קל להראות את הבגדים, התכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סחורה אחרת בחנות אפילו בשעות שבהן החנות סגורה. תהיה לכם את האופציה להרים את תריס הגלילה לתקרה בזמן הפעילות של בית העסק, התריס הנגלל לא נזקק להרבה מיקום לאחסון. יתאפשר לכם להפעיל את התריס באמצעות מתג המותקן בתוך העסק על הקיר, בעזרת שלט או באמצעות יישומון בנייד. המעלות החשובים של תריס גלילה שקוף הם: עמידות טובה- התריס הנגלל מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב ועוצמתי גם במקרים קיצוניים. עיצוב עם סטייל- התריס מיוצר באיכות גבוהה ובמראה יוקרתי, הוא מותקן ע"י אנשי מקצוע מקצועיים בשווי רצינית.מענה קליל חנויות- קליינטים לראות קומודיטי מוראית במקומות עבודה בפתחי הראווה בקרית מוצקין והסביבה ללא הפרעה. תוצרת בישראל- התריס נעשה במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם ונחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates