שערים חשמליים ברגבה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה ברגבה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה ברגבה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה ברגבה

תריס גלילה ברגבה

תריסי גלילה חשמליים נוטים להיות אמצעי הגנה נפוץ בעסקים רבים ברחבי המדינה, אפשרי למצוא אותם בפתחי פנצ'ריות, עיסקי ביגוד ואקססוריז, חנויות של רשתות קניות, מרכזי קניה בהן מוכרים מוצרי אלקטרוניקה ועוד. תריסים נגללים מונעים מפושעים לפרוץ בפשטות לעסק ולגנוב מהעסק חפצים, אמצעי הסגירה גם מגנים ממקרי ונדליזם, מפחיתים דרסטית את הזדמנויות הפשיעה וכמו כן תורמים לתחושת רגיעה אצל הבעלים של החנות.

באיזה אופן להתאים תריס גלילה חשמלי למחסן שלך?

כדי לבחור תריס גלילה אוטומטי למחסן שלך ברגבה והסביבה צריך להגיע להחלטה אם אתה מעדיף להשתמש בתריסי גלילה אוטומטיים או מונעים ידנית. עד לא מזמן היה הרגל לקנות ולהתקין תריסי גלילה אוטומטיים מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד המכיל ממשק הפועל ידנית. בימינו נוטים להזמין תריס גלילה הפועל באמצעות מנגנון חשמלי לממשק נוח למשתמש, כדי לא להסתפק על תפעול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם במקרה שמעת כי תריס חשמלי הרבה פעמים נוטה לההרס ולגרום לבעיות מומלץ לדעת שקיימים מנועים אוטומטיים שאפשר לסמוך עליהם, לכן על מנת שהתריס לא יתקלקל כדאי להזמין את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה גדולה, מובילה, מוכרת ולגיטימית. האנשים המקצועיים ממליצים לקליינטים לקנות תריס גלילה לעסק על פי הקריטריונים הבאים: סיווג העסק והמיקום שלו. גודל החלון שיש לסגור. מנגנון פעולה טוב (מנוע תפעול עוצמתי ואמין). חומרים (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכניקות ייצור תריס הגלילה. סגנון תריס הגלילה. איכותה של ותשלום התקנת התריס במחסן. אחזקה שוטפת. חסינות התריס מול פורצים, חבלנות וסופות. מנגנוני אבטחה, לדוגמה: מעצור חירום, אופציה לתפעול בעזרת הידיים בעת שיהיו תקלה חשמלית וכו'.

מחירון וערבון. מיני תריסי גלילה אוטומטיים בהרבה סטיילים מרעישים

חברה מומלצת ברגבה והסביבה לתכנון, ייצור והרכבת תריסים נגללים ממונעים מציעה התאמה אישית של התריס החשמלי לבקשותיו של הלקוח ולמאפייני העסק. ניתן להכין את המוצר מחומרים שונים ומשונים, בדרך כלל, מאלומיניום או מפלדה, החברה שלנו יכולה ליצר אף תריסי גלילה שקופים המורכב מחומר בשם פוליקרבונט. אנו ממליצים לדעת שאפשרי לייצר תריסים חשמליים המכילים שכבות מסיביות ואטומות, יתאפשר לכם לעשות בחירה בתריס בעל שכבות בעלות מרווחים ככה שאוויר מסוגל להיכנס בקלות לחלל הסגור וגם כן יתן לאנשים לראות מבעד לתריס הגלילה. במידה ובוחרים תריס גלילה שמייצרים אותו מפלדה או אלומיניום אפשר לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, קיימים גוונים לרכישה, ובהתאם לחזית הבית, לעיצוב המקום או המחסן ולפי ובהתאם לרצונותיו יחידות של הצרכן, חברת התריסים כשירה לתכנן וליצור תריס מעוצב באיכות גבוהה ובסטייל מרשים ומקורי.

ממי כדאי לרכוש תריסים חשמליים
אנחנו מציעים לרכוש תריסי גלילה מכניים או חשמליים רק מחברה אמינה שמצויה שנים בין המקצוענים. אנו ממליצים לעיין בדבר, לקבל מהעסק קהילת ממליצים, עיין בברשימת הפרויקטים של המוסד אם יתאפשר לכם חשוב לבקש חוו"ד אובייקטיביות על העסק. בתום סינון ראשון והשוואת מחירים, עליכם לבחור. ע"כ, מומלץ לבחור רק חברה אמינה ובעלת תקופה ארוכה בתחום הזה, חברה שמספקת שירות ברחבי הארץ, עזרה באופן מקצועי יעיל בכל התלבטות ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל רחבי המדינה וברגבה והסביבה נגישות מיידית!

יידעו בטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט והשיגו דיל שווה
העסק חברת רוטנשטיין מנוסים בייצור, מכירות והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לבקשות ולמאפייני הלקוח. חברתנו מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרי גלם נהדרים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור חדשות וטובות. לרוטנשטיין חוסם ותק של יותר מ-30 שנה בענף והיא נחשבת לאחת החברות המובילות בארץ למרקטינג, ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה וגם בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון מדוקדק ונוח, וותיקה גם ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסים לתעשייה, לעבודות, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. החברה מציעה תריסים נגללים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים תשובה מושלם לחנויות במרכזי קניות ומולים, ותריסי גלילה ממונעים יחד עם מערכת פיקוד להפעלה מרחוק ע"י שלט, עם חריטה של סמל או שם התאגיד. שווי, תחושת אמון וכן עיצוב חדשני וגם מרשים אנחנו נותנים שירות בכל חלקי הארץ וכן מציעים שירותי תיקונים באופן יעיל וקליל. אנחנו מלווים כל מזמין מהרגע של הזמנת התריס לשלב של ההתקנה בעסק לסיפוקו המלאה של הלקוח, ומעניקים שירות מקיף אף במצב שבו יש צורך בהשלמת הפרוצדורה. כחברה מובילה בענף מציעים אצלנו שירות מקצועי בצורה הטובה ביותר ותעריפים נוחים ו משתלמים. בהרבה עסקים בשוק דואבים מפריצות וגניבות, אז בגלל זה עליהם להתקין אמצעי מיגון שימושיים ע"מ להקשות על הפורצים וכן להקטין הפסדים. כפי שידוע בעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין סורגים בחנות היום ישנם מוצרים חדשים וגם איכותיים שמאפשרים לעסקים בכל הארץ להגן על הרכוש והחפצים היקרים במקום. חכם יהיה לדעת שהמון בני אדם אינם אוהבים את את איך שנראים הסורגים עקב תחושת המחנק וגם אווירת מתקן כליאה, לכן אין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שפשוט לגלול תוך כדי תקופת הפעילות של המקום, ובתום העבודה מורידים על ידי לחיצת כפתור את הסורג וזוכים למיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס חשמלי נגלל או סורג?

בבניינים וגם באתרים וחברות יתאפשר לכם לראות תריסים ממונעים המאצילים תחושה של אמון ו מהווים גם גורם הצללה מומלץ. אולם תריס המופעל חשמלית לא בדיוק מספק הגנה אל מול פושעים מהסיבה שכל פורץ שיודע את העבודה יודע כיצד להרים את התריס ואז להיכנס מבעל לכניסה ע"מ לבצע את זממו. לכן, הפתרון הכי חדיש לאנשים שלא רוצים סורגים מקובעים במקום העבודה הוא להתקין תריס סורג המופעל חשמלית בצורה יעילה, כך למעשה מתקינים שני מוצרים בתמחור טוב, גם תריס להצללה וגם סורג שנותן מיגון להחנות.

שני מוצרים בעלות ותעריף משתלמים ברגבה

המענה המתקדם והחדשני של תריס שהוא גם סורג מהווה חלופה מצוינת לבתי עסק בכל נקודה מרכזית בארץ. כל חברה שיש לו צורך בפתרון מיגון איכותי ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג חשמלי לפי ובהתאם לגודל הפתחים במקום העבודה ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ומחושל שיש לו פרופיל מפלדה בטוחה למניעת ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. אפשרי לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, באופן זה, לקוחות נוכל לגרום להם להביט דרך לחלון הראווה במטרה לצפות בסחורה בחנות ולהתפעל מעיצוב העסק, גם במידה והמקום סגור. נוסיף שכן נותן לנו את האפשרות לנעילה גם כאשר שכבות התריס פעורים כדי לאפשר מעבר של קרני אור מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש להוריד לגמרי עד הסוף על מנת לנעול אותו ולאבטח את המקום. בתריס שהוא סורג אינכם צריכים להוריד לגמרי עד הסוף את תריס הגלילה, בצורה זו, ניתן להותיר לאור נעים מבחוץ לחדור פנימה בשביל לחסוך בעלויות החשמל והתאורה. מומלץ לרכוש דגם איכותי שיש בתוכו מנגנון בטיחות למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני המאפשר סגירה ופתיחה בזמן שמתוחללת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים חשמליים שקופים בעיר רגבה תריסים נגללים שניתן לראות דרכם באיזור רגבה

חברת רוטנשטיין חוסם גאה להראות בשבילכם את אחד החידושים בתחום תריסי הגלילה, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה המומלץ ממש לחנויות בקניונים, מרכזי קנייה מקורים ובמדרחוב, באופן זה, ניתן להראות את הסחורה לאנשים הסובבים ברחוב הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר אמין ומאסיבי שיכול להבטיח לכם מלא ביטחון ודברים טובים בנוסף.

תריס שהוא שקוף – דבר מצוין תריס שהוא שקוף – מוצר מעולה

תריסים נגללים שקופים הם פתרון איכותי למקומות עבודה רבים, קל להציג את הפריטי הלבוש, צמידים, מוצרים חשמליים וכל סוגי הסחורה האחרים בחנות אפילו בשעות שבהן מקום העבודה סגור. אפשר לגלגל את תריס הגלילה לתקרה בשעות הפעילות של החברה, התריס השקוף כמעט שלא צריך מיקום לאחסון. פשוט לקחת שליטה על התריס הגלל ע"י כפתור שמותקן על קיר פנימי בעסק, באמצעות שלט או בעזרת אפליקציה. המעלות המשמעותיים של תריס נגלל שקוף הינם: עמידות טובה- תריס הגלילה מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר טוב ועוצמתי אפילו במקרים קיצוניים. עיצוב איכותי- התריס הנגלל מופק באופן איכותי במראה איכותי, הוא הינו מותקן בעזרת עובדים מקצועיים אמונים ברמתה של גבוהה.פתרון עולמי מקומות שיווקיים – אנשים להביט בקומודיטי המוצגת במשרדים בחלונות הראווה בעיר רגבה ללא כל הפרעה. תעשייה בישראל- התריס מיוצר במפעלי החברה שלנו רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates