שערים חשמליים ברומאנה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה ברומאנה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה ברומאנה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה ברומאנה

תריס גלילה ברומאנה

תריסי גלילה הינם צורת מיגון נפוצה בעסקים רבים ברחבי המדינה, אפשרי לצפות בהם בהגעה למוסכים, חנויות תכשיטים ובגדים, סניפים של רשתות קניות, מרכזי קניה של מוצרי חשמל וכו'. תריסי גלילה מונעים מגנבים לפרוץ בקלות למשרד ולקחת ממנו מצרכים, אלו גם עוצרים מקרים של ונדליזם, מצמצמים דרסטית את ניסיונות הפשיעה וכמו כן גורמים להרגשת רגיעה אצל בעלי המקום ועובדיו.

איך להתאים תריסי גלילה אוטומטיים למקום העבודה שלך?

כדי להתאים תריס גלילה אוטומטי למקום העבודה שלך ברומאנה והסביבה עליך לקבוע אם אתה מעוניין בתריסי גלילה חשמליים או מופעלים ידנית. עד לפני לא זמן רב הייתה מוסכמה לרכוש ולשים תריס נגלל מברזל טוב או פלדה מגלוונת שיש בו מגנון פעולה ידני. כיום נוטים להזמין תריס נגלל שעובד בעזרת מנוע חשמלי לגלילה קלה, במקום להסתפק עם גלגול ידני שגורם לגלילה מעייפת. אם במקרה שמעת כי תריס גלילה חשמלי נוטה להשתבש ולגרום לבעיות מומלץ לדעת שיש מנועים שמופעלים חשמלית שבהחלט עמידים, ומהסיבה הזו על מנת שהתריס לא יתקלקל כדאי לרכוש את התריס החשמלי רק מחברה מהימנה, בטופ, שאנשים מכירים מהימנה. אנשי המקצוע בתחום חושבים שכדאי לקליינטים לבחור תריסי גלילה למוסך לפי הקריטריונים הבאים: סוג החנות ואיפה הוא נמצא. גודל הדלת שצריך לאבטח. מנגנון פעולה טוב (מנוע עוצמתי ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכניקות ייצור התריס החשמלי. סטייל התריס הנגלל. רמת וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במשרד. תחזוקה באופן תדיר. חסינות התריס בפני ניסיונות פריצה, חבלנות ואסונות הטבע. אמצעי זהירות, כמו למשל מעצור חירום, פוטנציאל לתפעול בעזרת הידיים אם אכן יש הפסקת הזרם החשמלי וכולי.

מחיר וערבון. סוגי תריסי גלילה חשמליים במגוון עיצובים מלהיבים

חברת תריסים איכותית בעיר רומאנה לסידור, פבריקציה והתקנה של תריסים אוטומטיים מעניקה התאמה מוחלטת של תריס הגלילה החשמלי לבקשת בעל העסק ואל הצורך של העסק. ניתן להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם שונים ומשונים, בדר"כ, מפלדה או מאלומיניום, חברת התריסים מסוגלת להציע כן תריס גלילה שקוף המיוצר משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. מומלץ לדעת כי ניתן לייצר תריסי גלילה אוטומטיים המכילים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, יתאפשר לכם לעשות שימוש בתריס גלילה הכולל שכבות בעלות מרווחים בצורה כזאת שאוויר מסוגל לעבור בפשטות לחדר הסגור ובנוסף יתאפשר לראות דרך התריס. אם קורה ומתרינים תריס גלילה שמופק מפלדה או אלומיניום אפשר לצבוע אותו תחת הפעלת חום גבוה, יש גם צבעים להתקנה, ובאופן תואם לחזית המבנה, לעיצוב המקום או המשרד ובהלימה לבקשות יחידות של הקונה או המשתמש, החברה שלנו יכולה לתכנן ולייצר תריס גלילה מעוצב באיכות טובה מאוד ובסגנון מרשים ופשוט ויעיל.

ממי למעשה לבחור תריסים אוטומטיים
אנו ממליצים להזמין תריסים הנגללים ידנית ולחלופין חשמליים אך ורק מחברה מקצועית ובעלת ניסיון בין אנשי המקצוע. חשוב לעיין בדבר, לדרוש מנציג החברה קהל ממליצים, לבחון ברשימת העבודות שבוצעו שבוצעו על ידי החברה התוכלו אנחנו ממליצים לחפש ביקורוץ אובייקטיביות בדבר העסק. בתום סינון התחלתי ובדיקת מחירים, צריך לבחור. על-כן, רצוי לבחור אך ורק חברה איכותית שקיים אצלה ניסיון בסקטור זה, חברת תריסים חשמליים שמציעה לכם שירות בכל נקודה במדינה, עזרה באופן מקצועי יעיל בכל דילמה ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל המדינה וברומאנה והסביבה שירות זריז!

הדגישו לנציג בשיחה שהגעתם לשירות דרך האינרנט והשיגו הצעה כדאית
העסק חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, שיווק והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לצורכיו של ולמאפייני המזמין. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרי גלם מעולים הנבחרים כראוי ו בצורות ייצור מתוחכמות ומתקדמות. לרוטנשטיין חוסם ותיקות של יותר מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר בארץ למרקטינג, ייצור וכן הרכבה של תריסים נגללים חשמליים, לכל מטרה וגם מכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת פתרון מדוקדק וזמין, וותיקה כמו כן גם ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסי גלילה למפעלים, למקומות עבודה, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מאפשרת תריסי גלילה עם שקיפות, המהווים פתרון נוח למקומות עבודה במרכזי שופינג וכן בקניונים, ותריסים נגללים חשמליים להן תוכנת שליטה שתאפשר הפעלה מרחוק על ידי שלט, עם חריטה של הלוגו או שם התאגיד. איכות, תחושת ביטחון וכן עיצוב חדשני ומרשים אנחנו נותנים שירות בכל האיזורים ונותנים שירותי תיקונים באופן מהיר ונוח. אנו מלווים כל מזמין מרגע הזמנת התריס ועד להתקנה במבנה לסיפוקו השלמה של המזמין, ומבצעים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת העבודה. כחברה מפורסמת בתחום אנו מאפשרים שירות עם מקצועיות ברמה גבוהה ומחירונים נוחים ו נהדרים. מקומות עבודה רבים בשוק דואבים מפריצות וגניבות, אז בגלל זה עליהם לשים אמצעי מיגון מאסיביים על מנת להקשות על כנופיות הפורצים וכן לצמק נזקים. כפי שידוע בעבר היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק בימינו ישנם מוצרים חדשים וגם נפלאים המאפשרים למקומות עבודה מהצפון לדרום לאבטח את הרכוש והתכולה היקרה במקום. רוצוי לדעת שהרבה בני אדם לא כל-כך אוהבים את המראה של הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר ואווירת בית הכלא, מסיבה זו אין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שקל לגלול במהלך תקופת הפעילות של בית העסק, ובסופו של העבודה מורידים עם לחיצה על כפתור את הסורג וזוכים למיגון אפקטיבי ועובד.

תריס חשמלי או אולי סורג?

בבניינים וגם בחברות יתאפשר לכם לראות תריסים ממונעים המאצילים תחושה של אמון ו מספקים גם גורם הצללה איכותי. ועם זאת, תריס המופעל חשמלית אינו מספק הגנה מול פושעים מהסיבה שכל פושע מיומן מבין איך להרים את התריס החשמלי ו לחדור דרך הפתח נפתח כדי לבצע את הפשע. על-כן, הפתרון העדכני ביותר למי שאינו רוצה סורגים קבועים בחנות הוא להתקין תריס סורג חשמלי בצורה יעילה, בצורה הזאת קונים שני פריטים במחיר אחד, גם תריס להצללה וגם סורג המספק למיגון העסק.

שני דברים בתשלום משתלם בעיר רומאנה

הפתרון המתקדם והחדשני לתריס שמשמש גם כסורג מספק חלופה נהדרת לחברות בכל רחבי המדינה. כל תאגיד הרוצה בפתרון אבטחה בטוח ומועיל מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי בהתאמה לגודל הפתחים במקום העבודה ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב וחסין הכולל פורפיל מפלדה רצינית למנוע פושעים שמנסרים את שלבי התריס. אנו יכולים ליצור את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, ככה לקוחות יש ביכולתם להביט בעד לחלון הראווה כדי לצפות במוצרים בחנות ולהתפעל מהסטייל הפנימי של המקום, גם כאשר החנות סגורה. נקודה חשובה היא אחרי הכל, נותן לנו את האפשרות לנעילה גם כש שכבות התריס עם רווחים כדי לאפשר מעבר תאורה טבעית מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש להגיף לגמרי עד הסוף במטרה לבצע נעילה ולאבטח את המקום. בתריס עם סורג אין שום צורך לסגור לחלוטין את תריס הגלילה, באופן זה, ניתן להותיר לתאורה טבעית מבחוץ לחדור פנימה בשביל לחסוך בכסף המשולם על החשמל והתאורה. ממלצים לרכוש דגם רציני שיש בו מנגנון זהירות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון מכני שאיתו אפשר לעשות לסגור ולפתוח בעת שפסק החשמל בשכונה.

תריסים חשמליים עם שקיפות ברומאנה והסביבה תריסי גלילה שניתן לראות דרכם באיזור רומאנה

בית העסק רוטנשטיין חוסם נלהבת להראות בשבילכם את אחת הטכונולגיות החדישות בסקטור תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו בעל איכות גבוהה הכדאי במיוחד לעבודות, מרכזי קנייה מקורים ובמדרחוב, בצורה הזאת אפשר להציג את הסחורה לקליינטים הנמצאים ברחוב מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר אמין ומאסיבי שיכול להבטיח לכם מלא הגנה וביטחון והרבה יתרונות אקסטרה.

תריס שקוף – מוצר מעולה תריס שהוא שקוף – מוצר מצוין

תרסים שקופים הם פתרון מעולה למקומות עבודה רבים, ניתן להציג את הביגוד, התכשיטים, מוצרים חשמליים וכל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק אף במצב שבו העסק סגור. קל לגלגל את התריס לתקרה בזמן הפעילות של בית העסק, התריס החשמלי לא נזקק להרבה איזור לאחסון. תוכלו להפעיל את תריס הגלילה באמצעות מתג הפעלה שנמצא על קיר פנימי בחנות, על ידי שלט נייד או ע"י יישומון בנייד. הפלוסים החשובים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות גבוהה- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר טוב וחזק אף במצב שבו יש מקרים קיצוניים. עיצוב איכותי- התריס הנגלל נוצר באופן איכותי במראה איכותי, הוא מותקן על ידי אנשי מקצוע מקצועיים ברמת גימור שאין כמוה.תשובה איכותי עסקים – קליינטים להביט בטובין מודגמת במקומות עבודה בפתחי הראווה באיזור רומאנה ללא ווליום. תעשייה במידנת ישראל- התריס החשמלי מיוצר במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם ונחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates