שערים חשמליים ברומת היב

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה ברומת היב למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה ברומת היב למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה ברומת היב

תריס גלילה ברומת היב

תריסי גלילה הינם אמצעי מיגון נפוץ במקומות רבים בכל המדינה, מתאפשר למצאם בכניסה למוסכים, מרכזי הלבשה ואקססוריז, חנויות של רשתות קניות, דוכנים של מוצרים חשמליים וכדומה. תריסים נגללים גורמים לכך שפושעים לחדור בקלות למשרד ולקחת משם מצרכים, הם בנוסף מגנים ממקרי ונדליזם, מורידים מאוד את הזדמנויות הונדליזם וגם תורמים לתחושת ביטחון עבור בעלי בית העסק.

באיזה אופן לבחור תריסי גלילה למוסך שלך?

על מנת להחליט על תריסי גלילה אוטומטיים לעסק בו אתה עובד ברומת היב והסביבה כדאי להחליט האם אתה מתעניין בתריסי גלילה חשמליים או מופעלים ידנית. עד לא מזמן הייתה מוסכמה לרכוש ולשים תריסי גלילה אוטומטיים מפלדה או ברזל המכיל מנגנון תפעול הפועל ידנית. בזמנינו נוטים להתקין תריס נגלל בעל מנוע אוטומטי לשימוש פשוט, כדי לא להסתפק על תפעול מכני המחייב כוח פיסי. אם שמעת כי תריס גלילה שהינו חשמלי הרבה פעמים נוטה להפסיק לעבוד ולגרום לקשיים מומלץ לדעת כי ישנם מנועים שמופעלים חשמלית שאפשר לסמוך עליהם, ומכך כדי שלא יקרו תקלות עליך להזמין את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה גדולה, יציבה מפורסמת ולגיטימית. אלו שיודעים ענין מייעצים לאנשים לקחת תריס גלילה לעסק לפי הנקודות הבאות: סוג העסק ואיפה הוא נמצא. גודל דלת העסק שיש לחסום. תהליך עבודה אמין (מנוע תפעול מין ועוצמתי). חומרי גלם (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיות לייצור התריס החשמלי. סטייל תריס הגלילה. איכותה של ותשלום ההתקנה במקום. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. חסינות התריס אל מול ניסיונות פריצה, חבלנות ופגעי מזג האוויר. מנגנוני אבטחה, לדוגמה: מעצור חירום, אופציה לתפעול בעזרת הידיים כאשר מתקיימת תקלה חשמלית וכיוצא באלה.

עלות ואחריות. סוגים של תריסי גלילה אוטומטיים בהרבה סטיילים אופנתיים

חברה רצינית באיזור רומת היב לסידור, תפוקה והשמת תריסים נגללים ממונעים נותנת התאמה מוחלטת של תריס הגלילה לרצונות של הלקוח ולמאפייני המקום. ניתן להכין את התריס מחומרים שונים, ברוב הפעמים, מאלומיניום או מפלדה, חברת התריסים יכולה להציע אפילו תריס גלילה שקוף המיוצר משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. חשוב לדעת שאפשר לייצר תריסי גלילה חשמליים עם שלבים מסיביים ואטומים, יתאפשר לכם להשתמש בתריס בעל שלבים עם חורים ומרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל לזרום בקלות לחדר הסגור וגם כן יאפשר לראות מבעד לתריס הגלילה. אם קורה ורוכשים תריס אוטומטי שעושים אותו מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לשנות לו גוון בטכנולוגיית ייצור בחום, יש מגוון גוונים להתקנה, ובהתאם לחזית המקום, לעיצוב החנות או המשרד ובהתאמה אל דרישותיו פנומנאליות של הקליינט, חברת name בעלת היכולת לתכנן ולספק תריס מעוצב בצורה איכותית ובסטייל גדול ומתוחכם.

ממי בדיוק לבחור תריסי גלילה
רצוי לרכוש תריסי גלילה מכניים או לחלופין חשמליין בלבד מחברה מקצועית בעלת שנים בתחום. אנו מציעים לעיין לגבי, לבקש מנציג השירות רשימת ממליצים, עיין בברשימת העבודות שבוצעו של המוסד אם יתאפשר לכם חכם יהיה לחפש חוות דעת אובייקטיביות בדבר החברה. אחרי סינון ראשוני והשוואת עלויות, צריך לקבל החלטה. אם כך, אנו ממליצים לבחור רק חברה איכותית ובעלת תקופה ארוכה בענף, חברה שמציעה לכם שירות ברחבי הארץ, עזרה באופן מקצועי יעיל בכל בעיה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל הארץ ובעיר רומת היב נגישות מיידית!

ציינו לנציג בשיחה שהגעתם דרך אתרינו וקבלו הצעה כדאית
חברתנו חברת רוטנשטיין מומחים בייצור, מכירות והרכבת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון אל רצונותיו של ולמאפייני המזמין. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרים נהדרים הנבחרים בדקדקנות ו בצורות ייצור מתוחכמות ומקצועיות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם ותיקות של יותר מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחד מבתי העסק הטובים ביותר באיזור לפרסום, ייצור והרכבה של תריסי גלילה ממונעים, לכל צורך וגם בכל גודל. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון אסתטי ונגיש, ומומחית כמו כן גם בייצור והתקנת תריסי גלילה ממונעים למקומות תעשייתיים, לחנויות בקניונים, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. החברה מציעה תריסי גלילה שמאפשרם לראות דרכם, המהווים פתרון מושלם למרכולות במרכזי קניות וקניונים, ותריסי גלילה שיש להם מערכת שליטה להפעלה מרוחקת ע"י שלט, עם חריטה של לוגו או שם התאגיד. שווי, תחושת ביטחון ועיצוב מודרני ומרהיב אנו נותנים שירות בכל רחבי המדינה וכן נותנים שירותי תיקונים באופן יעיל וזמין. הננו מלווים כל לקוח מהרגע של הזמנת התריס וכלה בהתקנה בעסק לשביעות רצונו השלמה של הלקוח, ומעניקים שירות מלא גם אחרי השלמת התהליך. כחברה טובה בתחום מציעים אצלנו מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ומחירים הוגנים ו מעולים. עסקים רבים באיזור סובלים מפריצות ועבריינות, אז בגלל זה עליהם להתקין אמצעי אבטחה טובים על מנת להקשות על הפושעים ולהקטין הפסדים. אם לא מזמן היה נהוג לשים סורגים בעסק היום ישנם מוצרים חדשים וגם איכותיים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים בכל נקודה מרכזית בארץ לשמור על הרכוש והדברים היקרים במיקום. חכם יהיה לדעת שאנשים רבים אינם אוהבים את את הניראות של הסורגים עקב תחושת חוסק האוויר ואווירת המקום הסגור, על-כן אין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שאפשר לגלול במהלך זמן הפעילות של העסק, ובסיומו של יום העבודה מורידים עם נקישת כפתור את הסורג החשמלי ואז זוכים למיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס ממונע או סורג?

בבתים רבים וגם אצל בעלי עסקים אפשר לראות תריסי גלילה חשמליים המאצילים תחושת ביטחון ו מהווים גם פתרון הצללה מקצועי. אמנם תריס המופעל חשמלית לא ממש מספק הגנה אל מול פורצים כי כל פושע שיודע את העבודה יודע כיצד להרים את התריס ו להיכנס דרך הפתח נפתח ע"מ לבצע את זממו. לכן, הפתרון הכי חדיש לכל מי שלא רוצה סורגים שהם קבועים בבית העסק הוא להתקין תריס סורג חשמלי בצורה יעילה, בצורה הזאת רוכשים שני פריטים בתעריף זהה, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג שנותן מיגון להמקום.

שני פריטים בתמחור משתלם באיזור רומת היב

הפתרון המתקדם והחדשני לתריס שיהיה גם סורג מהווה חלופה מעולה לבתי עסק ברחבי הארץ. כל עסק שיש לו צורך במעהנ מיגוני בדוק ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג המופעל חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים בבית העסק ו לצרכי המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עם עובי ועמיד עם פרופיל מפלדה אמינה למניעת סיכוי לניסור השלבים של התריס. אופציונלי לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון הראווה ע"מ לצפות בסחורה בחנות ולהתרשם מהסטייל הפנימי של המקום, גם כשהמקום סגור. כמובן שיש לצייין כי אחרי הכל, נותן לנו את האפשרות לנעילה אף אם שכבות התריס עם רווחים בשביל לאפשר מעבר קרני אור מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס רגיל יש לסגור עד למטה ע"מ לבצע נעילה שלו ולאבטח את המקום. בתריס עם סורג אין שום צורך להנמיך לגמרי עד הסוף את תריס הגלילה, ככה ניתן לאפשר לקרני אור מבחוץ להקרין פנימה במטרה לחסוך בכסף המשולם על התאורה והחשמל. מומלץ לרכוש דגם רציני שמכליל מנגנון בטיחות כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה לפתיחה וסגירה כאשר מתוחללת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה שניתן לראות דרכם ברומת היב תריסים חשמליים שקופים ברומת היב והסביבה

חברת רוטנשטיין חוסם שמחה להראות בשבילכם את אחד החידושים בסקטור תריסי הגלילה, תריס עם שקיפות בעל איכות גבוהה המומלץ במיוחד למקומות עבודה, במרכזים מסחריים סגורים ובמורד הרחוב, בצורה זו, ניתן להראות את הסחורה לאנשים המטיילים באיזור הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר בטיחותי ומקצועית שיכול להבטיח לכם מלא תחושת בטחון ודברים טובים אקסטרה.

תריס שקוף – מוצר מצוין תריס שהוא שקוף – דבר מצוין

תריסי גלילה שקופים הם פתרון מושלם לבתי עסק רבים, תוכלו להראות את הפריטי הלבוש, תכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סחורה אחרת בבית העסק גם בשעות בהם החנות סגורה. ניתן לגלגל את התריס השקוף לתקרה בשעות הפתיחה של העסק, התריס החשמלי לא נזקק להרבה איזור לאחסון. אפשר לתפעל את תריס הגלילה ע"י כפתור שמותקן על קיר פנימי בעסק, באמצעות שלט או ע"י אפליקציה בנייד. המעלות העיקריים של תריס נגלל שקוף הינם: עמידות לאורך זמן- התריס מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב ועוצמתי גם במקרים קיצוניים. עיצוב יפה- התריס מופק בצורה איכותית במראה עשיר, הוא הינו מותקן ע"י פועלים מקצועיים מורגלים ברמתה של גבוהה.פתרון מעולה מקומות שיווקיים – אנשים לתת עיניכם בקומודיטי המוצגת בחנויות בחלונות הראווה ברומת היב והסביבה ללא ווליום. מיוצר בישראל- התריס הנגלל מיוצר במפעלי החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates