שערים חשמליים ברמות מנשה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה ברמות מנשה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה ברמות מנשה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה ברמות מנשה

תריס גלילה ברמות מנשה

תריסי גלילה אוטומטיים מהווים טכניקת מיגון נפוצה בהרבה חנויות ברחבי המדינה, אפשרי לצפות בהם בפתחי פנצ'ריות, חנויות הלבשה ותכשיטים, סניפים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, מרכזי קניה של מוצרי אלקטרוניקה וכולי. תריסי גלילה לא מאפשרים לגנבים לפרוץ בקלות למשרד ולהסליק מהעסק מוצרים, התריסים הנגללים ומגנים ממקרים של ונדליזם, מצמצמים באופן דרסטי את ניסיונות הפשיעה ומעודדים לתחושת רוגע עבור בעלי המקום ועובדיו.

איך מומלץ להחליט על תריסי גלילה למוסד שלך?

במטרה להתאים תריסי גלילה למקום העבודה שלך ברמות מנשה רצוי לבחור האם הלקוח מעוניין בתריסי גלילה חשמליים או מונעים ידנית. פעם היה הרגל לרכוש ולשים תריס גלילה אוטומטי מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת העובד בעזרת מגנון פעולה ידני. כיום מקובל להזמין תריסי גלילה הפועל באמצעות מנוע חשמלי להפעלה נוחה, כדי לא להסתפק עם גלגול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם נדמה לך שתריס חשמלי נוטה להשתבש ולעשות קשיים מומלץ לדעת שיש בהחלט מנועים שמופעלים חשמלית אמינים מאוד, ומהסיבה הזו כדי שלא יקרו תקלות כדאי להתקין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה ענקית, בראש הרשימה, מפורסמת ואמינה. האנשים שמבינים בתחום אומרים ללקוחות לקחת תריס חשמלי לחנות לפי המאפיינים הבאים: סוג החנות ובאיזו עיר הוא. גודל הדלת שצריך לנעול. ממשק תפעול מעולה (מנוע אוטומטי עוצמתי ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). האופן בו המפעל מייצר את התריס הנגלל. סטייל תריס הגלילה. איכות ועלויות ההתקנה במקום. תחזוקה באופן תדיר. התנגדות התריס בפני פורצים, הרסנות ואסונות הטבע. אמצעי בטיחות, לדוגמה: מעצור חירום, אופציה לתפעול ידני בעת שיהיו תקלה חשמלית וכד'.

תעריף ומחויבות. סוגים של תריסי גלילה חשמליים בהרבה עיצובים אופנתיים

חברה טובה ברמות מנשה והסביבה לתכנון, ייצור והשמת תריסי גלילה פועלי חשמל מעניקה התאמה מלאה של תריס הגלילה החשמלי אל רצונותיו של בעל הסק ואל הצורך של המקום. אפשר לייצר את התריס מחומרים שונים, ברוב הפעמים, מפלדה או מאלומיניום, חברת name יכולה להציע תריסי גלילה שקופים העשוי משכבות של פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה חשמליים יחד עם שכבות מסיביות ואטומות, תוכלו להזמין תריס גלילה הכולל שכבות בעלות מרווחים כך שאוויר יכול להיכנס בלי דאגות לחלל הסגור וכמו כן יאפשר לראות מבעד לתריסים. אם קורה ושמים תריס חשמלי המיוצר מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לשנות לו גוון בתנור, קיימים הרבה צבעים שונים לבחירה, ובהתאם לחזית נכס, לעיצוב המקום או לחילופין העסק ובהלימה לדרישותיו הייחודיות של הקונה או המשתמש, חברת תריסי הגלילה מוכנה לתכנן וליצור תריס גלילה מעוצב באיכות טובה מאוד ובסטייל נכבד ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי בעצם לרכוש תריסים חשמליים
אנחנו מציעים לקנות תריסים נגללים ידניים או חשמליים רק מחברת שאפשר לסמוך עליה בעלת שנים בין אנשי המקצוע. אנחנו ממליצים לקרוא לגבי, לקבל מנציג המכירות רשימת לקוחות מרוצים, עיין בברשימת העבודות שבוצעו שבוצו על ידי העסק אם תהיה לכם את האופציה מומלץ לבקש חוות דעת ענייניות לגבי העסק. אחרי סינון ראשון ובדיקת מחירים, רצוי לקבל החלטה לגבי העסק. אם כך, אנחנו מציעים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שיש לה ותק רב בענף, חברת תריסים חשמליים שמציעה לכם שירות בכל המדינה, סיוע מקצועי יעיל בכל בעיה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים לכל חלקי הארץ ובעיר רמות מנשה זמינות מיידית!

יידעו בטלפון שהגעתם דרך האתר ותרוויחו דיל כדאי
חברתנו חברת רוטנשטיין מומחים בייצור, שיווק והשמת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לצרכים של ולמאפייני הלקוח. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה חשמליים מדברים מעולים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשניות ומקצועיות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם מוניטין של יותר מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחד העסקנים המובילים בארץ לשיווק, ייצור תעשייתי והשמת תריסים ממונעים, לכל צורך וכן בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם נותנת פתרון יפהפה ועדכני, ומומחית יחד עם זאת ייצור תעשייתי וכן התקנת תריסים למחסנים, לעבודות, לסופרים, למוסכים ולחניות. החברה מציעה תריסים נגללים חשמליים שקופים, הנותנים פתרון מושלם לבתי עסק במרכזי שופינג וקניונים, וגם תריסי גלילה יחד עם מערכת פיקוד שתאפשר הפעלה מרוחקת דרך שלט, עם חריטת לוגו ו/או שם החברה. איכות, אמינות וכן עיצוב מודרני ומפואר אנו פועלים בכל רחבי המדינה ונותנים שירותי תיקונים באופן מהיר ונוח. הננו מלווים כל קליינט מהרגע של הזמנת השירות ועד לרגע ההתקנה במקום לסיפוקו השלמה של המזמין, ומביאים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת העבודה. כחברה טובה בענף אנו מציעים שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ועלויות הוגנות ו מצוינים. בחנויות רבות בשוק כואבים מעבריינים וגניבות, לכן עליהם לשים אמצעי אבטחה יעילים במטרה להקשות על הפושעים ולמזער הפסדים. ידוע שבעבר היה נהוג לשים סורגים בעסק כיום ישנם מוצרים חדשים וכן נפלאים המאפשרים לעסקים בכל הארץ לאבטח את הרכוש והחפצים היקרים במיקום. חשוב לזכור כי הרבה בני אדם לא ממש אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר וגם אווירת בית הכלא, אם כן, אין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שניתן לגלול במהלך זמן הפעילות של העסק, ובסיומו של העבודה מנמיכים בלחיצה פשוטה על כפתור את הסורג הנגלל ונוצר מיגון אפקטיבי ועובד.

תריס ממונע או לחלופין סורג?

בבניינים וגם אצל בעלי עסקים יתאפשר לכם לראות תריסים נגללים המקרינים תחושת ביטחון ו מהווים גם פתרון להצללה איכותי. ועם זאת, תריס ממונע לא נותן מספיק הגנה מול פושעים מהסיבה שכל פושע שיודע את העבודה יודע כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ואז לפלוש דרך הפתח נפתח בשביל לבצע את הפשע. על-כן, הפתרון הכי חדיש ללקוחות שלא רוצים סורגים קבועים בבית העסק הוא לבצע התקנה תריס נגלל חשמלי שהוא סורג בצורה יעילה, בצורה הזאת רוכשים שני פריטים במחיר אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג שנותן מיגון להחנות.

שני פריטים בתשלום משתלם ברמות מנשה והסביבה

המענה המתקדם והחדשני של תריס שיהיה גם סורג הווה חלופה נהדרת למקום עבודה בכל המדינה. כל מקום המעוניין בפתרון אבטחה בדוק ומועיל יכול לרכוש תריס שהוא גם סורג נגלל חשמלי בהתאם למימדי הפתחים בעסק ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עם עובי ועמיד הכולל פורפיל מפלדה חזקה למניעת פורצים שמנסרים את שלבי התריס. אפשרי ליצור את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה זו, לקוחות יכולים להביט מבעד לחלון הראווה ע"מ לצפות בפריטים בחנות ולהתלהב מעיצוב החנות, גם במקרה שהעסק סגור. נציין גם שכן נותן לנו את האפשרות לנעילה אף כש שכבות התריס פעורים כדי לאפשר מעבר של אור נעים מבחוץ בין השלבים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להגיף לחלוטין כדי לבצע נעילה שלו ולהגן על המקום. בתריס שהוא סורג אין צורך להוריד עד הסוף את תריס הגלילה, כך ניתן להותיר לקרני אור מבחוץ להקרין פנימה כדי לחסוך בעלויות החשמל והאור. מומלץ לרכוש דגם איכותי שמכליל מנגנון בטיחות למנוע נפילה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה ללסגור ולפתוח בזמן שפסק החשמל ברחוב.

תריסים נגללים שקופים באיזור רמות מנשה תריסי גלילה שניתן לראות דרכם בעיר רמות מנשה

חברת רוטנשטיין חוסם רוצה לגלות בפניכם חידוש איכותי בעסקי התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות בעל איכות גבוהה הכדאי במיוחד לחנויות בקניונים, במרכזי קנייה סגורים וברחובות שופינג בצורה הזאת אפשר להציג את כל המוצרים לקליינטים הנמצאים במקום שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר עמיד ועוצמתי המבטיח לכם מלא ביטחון והרבה יתרונות אקסטרה.

תריס גלילה שקוף – מוצר מעולה תריס שקוף – יתרונות רבים

תריסים נגללים שקופים זה לחלוטין פתרון ברמה לעסקים רבים, תוכלו להראות את הפריטי הלבוש, צמידים, מוצרים חשמליים וכל סחורה אחרת במרכול גם בשעות בהם בית העסק סגור. פשוט לגלגל את התריס עד למעלה בשעות הפתיחה של החברה, התריס השקוף כמעט שלא צריך מקום לאחסון. ניתן לשלוט בתריס הגלילה החשמלי בעזרת מתג הפעלה המותקן על קיר פנימי בעסק, בעזרת שלט נייד או באמצעות אפליקציה. היתרונות החשובים של תריס גלילה שקוף הם: עמידות גבוהה- התריס הנגלל עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ועוצמתי אפילו במקרים קיצוניים. עיצוב יפה- תריס הגלילה מופק באופן איכותי במראה איכותי, הוא הינו מותקן על ידי אנשים מקצועיים מנוסים בשווי גבוהה.מענה עולמי מקומות שיווקיים – קליינטים לראות פרקמטיא מוראית בחנויות בחלונות הראווה באיזור רמות מנשה ללא בלאגן. תעשייה כחול לבן- התריס החשמלי נעשה במפעלי בית העסק רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates