שערים חשמליים בשבלי אום אלגנם

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בשבלי אום אלגנם למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בשבלי אום אלגנם למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בשבלי אום אלגנם

תריס גלילה בשבלי אום אלגנם

תריסי גלילה הם טכניקת מיגון נפוצה בהרבה חנויות בכל הארץ, אפשרי לראותם בפתחי מוסכים, רשתות אופנה, סניפים של רשתות קניות, מרכזי קניה של מוצרי חשמל וכדומה. תריסי גלילה אוטומטיים לא מאפשרים לפושעים להכנס בקלות למשרד ולקחת משם אובייקטים, הם באותה מידה מגנים ממקרי ונדליזם, מפחיתים מאוד את סיכויי הפשיעה וכמו כן גורמים לתחושת ביטחון אצל בעלי החנות.

באיזה אופן להחליט על תריס גלילה חשמלי לעסק בו אתה עובד?

בכדי למצוא תריס גלילה לעסק בו אתה עובד בעיר שבלי אום אלגנם רצוי להחליט האם בעל העסק חושק בתריסים חשמליים או ידניים. בעבר הייתה מוסכמה לרכוש ולתלות תריס נגלל מברזל טוב או פלדה מגלוונת עם מנגנון תפעול מכני. כיום מקובל להזמין תריס גלילה הפועל באמצעות מנגנון חשמלי לתפעול נוח ופשוט, במקום להסתפק על תפעול מכני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם אתה חושב שתריס אוטומטי נוטה להתקלקל ולעשות קשיים כדאי לדעת שיש מנועי חשמל שעובדים מעולה, ומכך על מנת לקבל תריס אמין עליך לקנות את התריס האוטומטי רק מחברה שניתן לסמוך עליה, מצטיינת, עמידה מהימנה. אנשי המקצוע בתחום מייעצים ללקוחות לקנות תריס גלילה לחנות על פי הנקודות הבאות: סיווג העסק ואיפה הוא נמצא. גודל החלון שיש לנעול. מנגנון תפעול איכותי (מנוע טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים ממנו התריס עשוי ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). אופן הייצור של התריס. צבע התריס החשמלי. אמינות ומחר התקנת התריס במחסן. תחזוקה באופן תדיר. חסינות התריס כאשר הוא עומד מול נסיון פריצה, משחיתים וסופות. מנגנוני אבטחה, דוגמת מעצור חירום, אפשרות לתפעול בעזרת הידיים אם אכן יש הפסקת הזרם החשמלי וכו'.

מחיר ואחריות. מיני תריסי גלילה אוטומטיים בסוגי עיצובים מלהיבים

תאגיד איכותית באיזור שבלי אום אלגנם לארגון, ייצור והתקנה של תריסים חשמליים נותנת התאמה של התריס החשמלי אל צורכיו של בעל העסק ואל המאפיינים של המקום. ניתן להכין את התריס מחומרי גלם שונים ומשונים, ברוב המקרים, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, החברה שלנו יכולה להציע תריסי גלילה שקופים המורכב משכבות של פוליקרבונט. חשוב לדעת שאופציונלי לייצר תריסי גלילה חשמליים יחד עם שלבים מסיביים ואטומים, יתאפשר לכם להשתמש בתריס חשמלי עם שכבות בעלות מרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל לזרום ביעילות למקום ובהתאם יתן לאנשים לראות דרך החריצים בתריס. במידה ובוחרים תריס נגלל המופק מפלדה או אלומיניום אפשר לגרום לו לשנות צבע בטכנולוגיית ייצור בחום, יש גם צבעים שונים לרכישה, ובהתאמה לחזית המקום, לעיצוב המקום או לחילופין העסק ובקורולציה לרצונות יחידות של הלקוח, החברה שלנו בעלת היכולת לתכנן וליצור תריס מעוצב באיכות עילאית ובסטייל מרשים ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי כדאי להשיג תריסי גלילה חשמליים
אנחנו ממליצים לקנות תריסים נגללים מכניים ולחלופין חשמליים בלבד מחבר המוערכת ואיכותית בעלת שנים בענף. אנו ממליצים לשאול אנשים על החברה, לדרוש מנציג המכירות קהילת ממליצים, לקרוא בברשימת העבודות שבוצעו השייכת לחברה אם יתאפשר לכם מומלץ למצוא ביקורוץ כנות על החברה. לאחר סינון ראשוני והשוואת מחירים, רצוי לבחור. מסיבה זו, אנחנו מציעים לבחור אך ורק חברה איכותית שידועה עם מוניטין רב בענף הזה, חברה שמציעה לכם שירות בכל רחבי הארץ, מענה מקצועי יעיל בכל צרה וקלקול.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל הארץ ובשבלי אום אלגנם והסביבה נגישות מיידית!

ציינו לנציג הטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר והשיגו הצעה אטרקטיבית
העסק חברת רוטנשטיין משופשפים בייצור, פרסום והרכבת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לרצונותיו של ולמאפייני הצרכן. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה מחומרים נפלאים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור מתוחכמות ומתקדמות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם ותק של יותר מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחד המקומות המובילים במדינה למרקטינג, ייצור והשמת תריסי גלילה, לכל מטרה וגם בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן יפהפה וזמין, ומשופשפת עם זאת גם ייצור וגם התקנת תריסים נגללים למחסנים, לחנויות בקניונים, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. החברה שלנו מאפשרת תריסים נגללים חשמליים שהם שקופים, הנותנים תשובה נוח לבתי עסק במרכזי שופינג וכמו כן בקניונים, וגם תריסים נגללים חשמליים שיש להם מערכת שליטה שתאפשר הפעלה מרחוק דרך שלט, עם חריטת לוגו או לחלופין שם בית העסק. איכות, תחושת אמון וגם עיצוב מתקדם ומפואר החברה נותנת שירות בכל חלקי הארץ וכן מספקים טיפול בבעיות מהיר וקליל. אנחנו מלווים כל אחד מדקת לקיחת ההחלטה ועד להתקנה בבית העסק לסיפוקו השלמה של הצרכן, ומעניקים שירות מלא גם אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מצליחה בתחום אנו מאפשרים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וכן עלויות הוגנות ו משתלמים. עסקים רבים באיזור סובלים מעבריינים וגניבות, אם כן עליהם לשים אמצעי מיגון יעילים על מנת להקשות על הפושעים ולהקטין הפסדים. אם בעבר היה נהוג לשים סורגים בבית העסק בתקופתנו ישנם פריטים חדשים ו נהדרים שמאפשרים לעסקים בכל רחבי הארץ לשמר את הרכוש והתכולה היקרה בעסק. חשוב לזכור כי רבים אינם אוהבים את את איך שנראים הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר ואווירת המקום הסגור, כך שאין על סורג גלילה חשמלי שתוכלו לגלול בזמן שעות הפעילות שהחברה נותנת, ובסיום יום העבודה מנמיכים בנקישת כפתור את הסורג החשמלי ואז זוכים למיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס חשמלי או אולי סורג?

בבתים רבים וגם בתאגידים ניתן לראות תריסים ממונעים המעניקים תחושת אמון ו מספקים גם פתרון הצללה טוב. אמנם תריס נגלל חשמלי לא בדיוק מספק הגנה אל מול פושעים מפני שכל פושע שיודע את העבודה יודע כיצד לבצע הרמה של התריס החשמלי ו להיכנס מבעל לכניסה כדי לבצע את הפשע. לכן, הפתרון הכי חדיש לכל מי שלא רוצה סורגים שהם קבועים בחנות הוא לבצע התקנה תריס סורג חשמלי בצורה איכותית, בצורה זו, רוכשים שני דברים במחיר אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג למיגון המקום.

שני דברים במחיר משתלם בשבלי אום אלגנם והסביבה

הפתרון המתקדם והמתוחכם של תריס המהווה גם סורג מהווה חלופה נהדרת למקום עבודה בפריסה ארצית. כל בית עסק שרוצה בפתרון אבטחה בטוח ואפקטיבי יש ביכולתו לרכוש תריס שיהיה גם סורג נגלל חשמלי בהתאמה לגודל הפתחים בבית העסק ו לצרכי המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ועמיד שיש לו פרופיל מפלדה רצינית כדי למנוע ניסיונות ניסור של שכבות התריס. יש אפשרות לייצר את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות יש ביכולתם להביט דרך לחלון הראווה כדי לצפות בסחורה בחנות ולהילהב מהסטייל הפנימי של המקום, גם אם המקום סגור. כמובן שיש לצייין כי תאכלס, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם כש שלבי התריס הנגלל פתוחים במטרה לאפשר מעבר של קרני אור מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש להוריד עד למטה על מנת לבצע נעילה ולשמור על המקום. בתריס סורג אין סיבה לסגור לגמרי עד הסוף את תריס הגלילה, בצורה זו, ניתן לאפשר לאור הטבעי מבחוץ לחדור פנימה בשביל לחסוך במחירי החשמל והתאורה. מומלץ לרכוש דגם מומלץ שיש בו מנגנון בטיחות למניעת הפלה של התריס ומנגנון מכני המאפשר פתיחה וסגירה בזמן שיש הפסקת חשמל באזור.

תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בעיר שבלי אום אלגנם תריסים נגללים שניתן לראות דרכם באיזור שבלי אום אלגנם

חברתנו רוטנשטיין חוסם שמחה להראות בשבילכם חידוש מצוין בתחום התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות עם איכות גבוהה המתאים במיוחד לעבודות, במרכזי קנייה סגורים ובמדרחוב, באופן זה, ניתן להציג את הפריטים לאנשים הסובבים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין ומאסיבי שיכול להבטיח לכם מלא ביטחון ודברים טובים נוספים.

תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות תריס שהוא שקוף – מוצר מצוין

תריסי גלילה שקופים זה פתרון ברמה לחברות רבות, אפשר להראות לכולם את הפריטי הלבוש, טבעות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי הסחורה האחרים במרכול גם בשעות בהם העסק סגור. יתאפשר לכם לגלול את התריס הנגלל עד למעלה בשעות הפעילות של העסק, התריס הנגלל כמעט ואינו צריך שטח אחסון. אפשר לשלוט בהתריס על ידי כפתור הפעלה שנמצא על קיר פנימי בעסק, באמצעות שלט או עם אפליקציה. היתרונות המשמעותיים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות גבוהה- התריס מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ורב-עוצמה אף במצב שבו יש מקרה קצה. עיצוב יפה- תריס הגלילה נוצר באיכות גבוהה ובמראה יפה, זה מותקן על ידי אנשים מקצועיים למודים ברמת גימור שאין כמוה.מענה נפלא עסקים – מזמינים להביט במרכולת מודגמת בחנות ובחלונות הראווה בעיר שבלי אום אלגנם ללא בלאגן. תוצרת במידנת ישראל- התריס החשמלי נוצר במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates