שערים חשמליים בתל עדשים

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בתל עדשים למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בתל עדשים למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בתל עדשים

תריס גלילה בתל עדשים

תריסי גלילה חשמליים נוטים להיות טכניקת מיגון נפוצה בהרבה חנויות בכל המדינה, מתאפשר למצוא אותם בפתחי מוסכים, רשתות הלבשה ותכשיטים, חנויות של רשתות מרכולים, דוכנים של מוצרי אלקטרוניקה וכדומה. תריסי גלילה אוטומטיים מונעים מפושעים להתגנב בקלות למשרד ולגנוב ממנו אובייקטים, הם גם מגנים מבעיות של השחטה, ממעיטים באופן משמעותי את ניסיונות החדירה ותורמים להרגשת רוגע עבור בעלי המשרד ועובדיו.

כיצד להתאים תריסי גלילה אוטומטיים למקום העבודה שלך?

כאשר צריך להתאים תריסי גלילה אוטומטיים לעסק שלך בתל עדשים עליך להחליט מראש האם בעל העסק חושק בתריסי גלילה חשמליים או מונעים ידנית. פעם הייתה מוסכמה לרכוש ולשים תריסי גלילה מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד המכיל ממשק הפועל ידנית. עכשיו בדרך כלל מתקינים תריס נגלל בעל מערכת אוטומטית לממשק נוח למשתמש, על מנת שלא להתפשר על גלגול ידני שגורם לגלילה מעייפת. אם נדמה לך שתריס חשמלי מרבה להשתבש ולעשות קשיים כדאי לדעת שיש בהחלט מנועי חשמל שעובדים מעולה, ומהסיבה הזו על מנת להזהר מתקלות כדאי להזמין את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה שניתן לסמוך עליה, בטופ, עמידה מהימנה. המומחים בתחום חושבים שכדאי לבעלי משרדים לרכוש תריסים נגללים למוסך על פי: סוג החנות ואיפה הוא נמצא. גודל הדלת שצריך לאבטח. מנגנון הפעלה אמין (מנוע אוטומטי אמין וחזק). חומרים ממנו התריס עשוי (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכנולוגיות לייצור התריס הנרכש. סטייל התריס הנרכש. רמת ותשלום ההתקנה במקום. תחזוקה באופן תדיר. איך התריס יעמוד אל מול ניסיונות חדירה, השחתה וגשמים. אמצעי אבטחה, לדוגמה: מעצור חירום, אפשרות לתפעול ידני כשיש הפסקת חשמל וכולי.

עלות וערובה. סוגי תריסי גלילה במגוון צבעים מדהימים

חברה מומלצת בעיר תל עדשים לארגון, ייצור והרכבת תריסים ממונעים נותנת התאמה של תריס הגלילה לדרישות הלקוח ואל המאפיינים של המקום. ניתן לייצר את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם מגוונים, בדרך כלל, מאלומיניום או מפלדה, חברת התריסים יכולה להציע כן תריס גלילה שקוף המורכב משכבות של פוליקרבונט. מומלץ לדעת כי ניתן לייצר תריסי גלילה חשמליים הכוללים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, אפשר לעשות שימוש בתריס בעל שכבות בעלות מרווחים ככה שאוויר יכול לזרום בלי דאגות למקום הסגור וכמו כן יתן לאנשים לראות מבעד לתריס הגלילה. במקרה ושמים תריס אוטומטי המיוצר מפלדה או אלומיניום אפשר לצבוע אותו תחת הפעלת חום גבוה, ישנם מגוון גוונים לברירה, ובהתאם לחזית המבנה, לעיצוב המבנה או לחילופין העסק ובהתאמה אל רצונותיו הייחודיות של המשתמש / לקוח, החברה מסוגלת לתכנן ולהעניק תריס חשמלי בסטייל באיכות עילאית ובנראות מרשים ויצירתי.

ממי כדאי לקנות תריסי גלילה
מומלץ להתקין תריסי גלילה מכניים או אוטומטיים רק מחברה עליה ניתן לסמוך ובעלת ניסיון בין אנשי המקצוע. אנחנו ממליצים לקרוא על החברה, לקבל מהעסק רשימת ממליצים, לעיין ברשימת העבודות שבוצעו על ידי החברה אם תהיה לכם את האופציה רצוי לסקור ביקורת אמיתיות לגבי העסק. אחרי סינון ראשוני ובדיקת מחירים, צריך לקבל החלטה. על-כן, רצוי לבחור אך ורק חברה אמינה ובעלת ותיקות בתחום הזה, חברת תריסים המציעה שירות בכל רחבי הארץ, סיוע מקצועי זריז בכל התלבטות וקלקול.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל חלקי הארץ ובתל עדשים והסביבה נגישות מיידית!

הבליטו לנציג הטלפון שהגעתם דרך האתר ותשמעו הצעה כדאית
העסק חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, מכירות והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לדרישות ולמאפייני המזמין. החברה שלנו מייצרת תריסים חשמליים מחומרי גלם איכותיים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור חדשניות ואמינות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם מוניטין הארוכה מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר בארץ לשיווק, ייצור והתקנת תריסי גלילה, לכל מטרה ובכל גודל. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון אסתטי ונקי, וותיקה בין היתר ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסי גלילה לתעשייה, למרכולות, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. החברה שלנו מאפשרת תריסי גלילה חשמליים שקופים, הנותנים מענה מעולה למרכולות במרכזי שופינג וכמו כן בקניונים, וכן תריסים נגללים עם תוכנת שליטה שתאפשר הפעלה מרוחקת באמצעות שלט, עם חריטה של לוגו ו/או שם התאגיד. איכות, תחושת ביטחון וגם עיצוב מודרני וגם מרשים אנו עובדים בכל האיזורים וכן מאפשרים טיפול בבעיות זריז ונגיש. אנו מלווים כל אדם מרגע קבלת ההחלטה ועד להתקנה בעסק לסיפוקו המוחלטת של הלקוח, ומביאים שירות מלא אף במצב שבו יש צורך בהשלמת התהליך. כחברה מובילה בענף אנחנו מציעים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וכן עלויות הוגנות ו נהדרים. בהרבה עסקים בארץ מתענים מעבריינים וגניבות, מסיבה זו הם צריכים להתקין אמצעי הגנה מאסיביים ע"מ להקשות על כנופיות הפורצים וכן להפחית הפסדים. כידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין מחסומים בעסק כיום ישנם פריטים חדשים ו נהדרים המאפשרים לחנויות בכל רחבי הארץ לשמור על הרכוש והדברים היקרים בעסק. חשוב לזכור כי הרבה אינם אוהבים את המראה של הסורגים עקב תחושת המחנק והאווירה של בית הכלא, אם כן, אין על סורג ממונע שאפשר לגלול במרוצת תקופת הפעילות שהחברה נותנת, ובסיומו של העבודה מנמיכים עם לחיצה פשוטה על כפתור את הסורג הנגלל ונוצר מיגון אפקטיבי ותקין.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או אולי סורג?

בבתים רבים וגם בעסקים שונים תוכלו לראות תריסי גלילה המקרינים תחושת אמון ו מהווים גם פתרון הצללה טוב. ואף על-פי כן, תריס נגלל חשמלי לא בדיוק מספק הגנה מול פושעים מפני שכל פושע שיודע את העבודה קולט כיצד לבצע הרמה של התריס החשמלי ואז להיכנס דרך הפתח נפתח כדי לבצע ממש את כל שברצונו. מסיבה זו, הפתרון היעיל ביותר למי שאינו רוצה סורגים מקובעים במקום העבודה הוא לשים תריס סורג המופעל חשמלית בצורה איכותית, בצורה הזאת מתקינים שני מוצרים בעלות ותעריף טובים, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון החנות.

שני דברים בתמחור משתלם בתל עדשים והסביבה

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס המהווה גם סורג מהווה חלופה ברמה גבוהה לבתי עסק בכל נקודה במדינה. כל חברה שרוצה בפתרון אבטחה בדוק ומועיל מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי בהתאם לגודל הפתחים בעסק ו לדרישות המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ומחוסן עם פרופיל מפלדה חזקה למניעה של סיכוי לניסור שכבות התריס. תוכלו לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יכולים להביט בעד לחלון החנות במטרה לצפות בסחורה בחנות ולהילהב מעיצוב החנות, אף כשהחנות סגורה. נוסיף אחרי הכל, נותן לנו את האופציה לנעילה גם במידה ו שלבי התריס פתוחים כדי לאפשר הקרנת תאורה טבעית מבחוץ ברווחים שיש בתריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש לסגור עד למטה ע"מ לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס סורג אתם כלל לא אמורים להנמיך לגמרי עד הסוף את התריס, בצורה הזאת ניתן להשאיר לאור הטבעי מבחוץ להכנס פנימה כדי לחסוך בכסף המשולם על התאורה והחשמל. ממלצים לרכוש דגם טוב שנכנס בו מנגנון אבטחה למניעה של נפילה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה לסגירה ופתיחה בעת שפסק החשמל בשכונה.

תריסי גלילה שקופים בתל עדשים תריסים חשמליים שקופים בתל עדשים והסביבה

חברתנו רוטנשטיין חוסם רוצה להראות לכם חידוש טוב בשוק תריסי הגלילה החשמליים, תריס שקוף בעל איכות גבוהה המתאים במיוחד לחנויות בקניונים, מרכזי קנייה מקורים ובמורד הרחוב, באופן זה, ניתן להציג את המוצרים לאנשים המטיילים ברחוב שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי ועוצמתי שיכול להבטיח לכם מלא הגנה ודברים טובים חוץ מזה.

תריס שהוא שקוף – יתרונות רבים תריס גלילה שקוף – יתרונות רבים

תריסים נגללים שקופים זה פתרון אדיר למקומות עבודה רבים, תוכלו להראות את הביגוד, הטבעות, מוצרי חשמל או כל סוגי פריטים אחרים בעסק אפילו בשעות שבהן החנות סגורה. יתאפשר לכם לגלגל את תריס הגלילה מעלה בזמני הפתיחה של החברה, התריס הממונע השקוף כמעט ואינו צריך מקום לאחסון. תהיה לכם את האופציה לתפעל את התריס הגלל דרך מתג שמותקן על קיר פנימי בעסק, דרך שלט נייד או בעזרת אפליקציה. המעלות העיקריים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות טובה- תריס הגלילה מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב ורב-עוצמה אף במצב שבו יש מקרי קיצון. עיצוב מרהיב- התריס הנגלל מיוצר בצורה איכותית במראה יוקרתי, הוא הינו מותקן על ידי עובדים מקצועיים למודים בשווי שאין כמוה.פתרון איכותי חנויות- מזמינים לצפות בפרקמטיא מודגמת בחנויות בחלונות הראווה בעיר תל עדשים בלי כל ווליום. תוצרת כחול לבן- התריס מיוצר במפעלי חברת רוטנשטיין חוסם ונחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates