שערים חשמליים בכפר אדומים

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בכפר אדומים למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בכפר אדומים למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בכפר אדומים

תריס גלילה בכפר אדומים

תריסי גלילה מהווים אמצעי הגנה נפוץ בהרבה עסקים ברחבי המדינה, ניתן לראותם בפתחי פנצ'ריות, חנויות הלבשה ואקססוריז, מרכזים של סופרים, עסק בהן מוכרים מוצרי חשמל וכו'. תריסי גלילה מונעים מפושעים להתגנב בקלות לעסק ולהסליק ממנו פריטים, אמצעי הסגירה יתר על כן עוצרים בעיות של השחטה, מורידים מאוד את הזדמנויות הגניבה ומעודדים לתחושת רוגע בשביל הבעלים של החנות.

כיצד לבחור תריס נגלל לבית שלך?

בכדי להחליט על תריסי גלילה למוסך שלך בעיר כפר אדומים צריך להגיע להחלטה האם הלקוח חושק בתריסי גלילה אוטומטיים או מכניים. פעם הייתה מוסכמה לרכוש ולתלות תריס גלילה אוטומטי מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת שיש בו מגנון מכני המשומש ידנית. בזמנינו מקובל להזמין תריסי גלילה עם מנגנון חשמלי לתפעול נוח ופשוט, על מנת שלא להתפשר עם תפעול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם נדמה לך שתריס גלילה חשמלי מרבה לההרס ולעשות בעיות כדאי לדעת שקיימים מנועים חשמליים שעובדים מעולה, ומהסיבה הזו על מנת שהתריס לא יתקלקל כדאי להתקין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מבוססת, מובילה, מוכרת מהימנה. אלו שיודעים ענין אומרים ללקוחות לקנות תריסי גלילה לחנות על פי הקריטריונים הבאים: סוג החנות ומיקומו. גודל הפתחים שצריך לאבטח. תהליך עבודה מעולה (מנוע חשמלי חזק ואמין). חומרים (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכנולוגיות לייצור תריס הגלילה. מראה התריס הנגלל. איכותה של ועלות ההתקנה במקום. תחזוקה של המערכת. חסינות התריס מול פורצים, משחיתים ואיתני הטבע. אמצעי בטיחות, כמו למשל מעצור חירום, ניתן להפעלה לא חשמלית אם יש הפסקת חשמל וכולי.

תמחור וערובה. מינים של תריסי גלילה חשמליים במגוון צבעים אופנתיים

עסק מקצועית בכפר אדומים לארגון, פבריקציה והתקנת תריסי גלילה הפועלים על ידי מנוע מעניקה תיאום מלא של תריס הגלילה החשמלי לדרישותיו של בעל הסק ולמאפייני המקום. ניתן לייצר את התריס מחומרי גלם ממגוון רחב, ברוב המקרים, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת תריסי הגלילה יכולה ליצר כן תריס גלילה שקוף העשוי מפוליקרבונט. חשוב לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה אוטומטיים עם שלבים מסיביים ואטומים, אפשר לעשות בחירה בתריס עם שכבות בעלות חורים ומרווחים כך שאוויר יכול לאוורר בלי בעיות לחדר הסגור וגם כן תוכלו לראות מבעד לתריסים. במקרה ורוכשים תריס חשמלי שמופק מפלדה או אלומיניום ניתן לשנות לו גוון בטכנולוגיית ייצור בחום, ישנם מגוון צבעים לקניה, ובהתאמה לחזית המקום, לעיצוב מקום העבודה או המשרד ובקורולציה לרצונות סגוליות של המשתמש / לקוח, חברת תריסי הגלילה ביכולתה לתכנן ולספק תריס בסטייל באיכות גבוהה ובנראות גדול ויצירתי.

מאיזו חברה כדאי לרכוש תריסים אוטומטיים
רצוי להזמין תריסים נגללים מכניים או אוטומטיים רק מחברה מקצועית בעלת שנים בתוך הסקטור. אנו ממליצים לחקור בדבר, לקבל מהחברה קהילת ממליצים, עיין בברשימת הפרויקטים שבוצו על ידי העסק התוכלו אנחנו מציעים לסקור ביקורוץ אמיתיות על עבודות החברה. בתום בירור ראשוני ובדיקת עלויות, רצוי לבחור. ע"כ, אנו מציעים לבחור אך ורק חברה איכותית ובעלת ניסיון בענף, חברת תריסים שמציעה לכם שירות בכל המדינה, סיוע מקצועי זריז בכל דילמה ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל חלקי הארץ ובכפר אדומים זמינות מיידית!

תדגישו לנציג הטלפון שהגעתם דרך האתר ותקבלו דיל טוב
חברת רוטנשטיין חוסם מעולים בייצור, מרקטינג והשמת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא אל בקשותיו של ולמאפייני המשתמש. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים חשמליים מחומרים מעולים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשות וטובות. לחברת רוטנשטיין חוסם ותק הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחד העסקנים המובילים במדינה לפרסום, ייצור וגם השמת תריסים נגללים, לכל מטרה וכן מכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן נאה ויעיל, ומנוסה יחד עם זאת בייצור והתקנת תריסים למקומות תעשייתיים, למקומות עבודה, לסופרים, למוסכים ולחניונים. חברתנו מציעה תריסים נגללים עם שקיפות, המהווים פתרון איכותי לחנויות במרכזי שופינג ומולים, ותריסי גלילה עם אפליקציית פיקוד להפעלה ממרחק בעזרת שלט, עם חריטת לוגו או לחלופין שם העסק. שווי, תחושת אמון וגם עיצוב אופנתי ונהדר אנחנו נותנים שירות בכל רחבי הארץ ומספקים שירותי תיקונים באופן יעיל ונוח. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל אדם מדקת קבלת ההחלטה לשלב של ההתקנה בעסק לשביעות רצונו המלאה של המשתמש, ומעניקים שירות מלא גם אחרי השלמת התהליך. כחברה מובילה בתחום אנו מציעים שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וכן עלויות הוגנות ו מצוינים. מקומות רבים בשוק כואבים מעבריינים וגניבות, אז בגלל זה עליהם לשים אמצעי מיגון יעילים כדי להקשות על כנופיות הפורצים ולהפחית הפסדים. ידוע שבעבר היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם מוצרים חדשים וכן איכותיים המאפשרים למקומות עבודה מהצפון לדרום לשמר את הרכוש והחפצים היקרים במקום. חכם יהיה לדעת שאנשים רבים לא כ"כ אוהבים את את איך שנראים הסורגים עקב תחושת המחנק והאווירה של בית הכלא, אז בגלל זה אין כמו סורג ממונע שניתן לגלול בזמן תקופת הפעילות שהחברה נותנת, ובסיום העבודה מנמיכים בלחיצה פשוטה על כפתור את הסורג החשמלי ואז נוצר מיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס ממונע או לחלופין סורג?

בתוך מבנים וגם בתאגידים יתאפשר לכם לראות תריסי גלילה חשמליים המאצילים תחושת אמון ו מציעים גם פתרון הצללה רציני. אך תריס המופעל חשמלית לא ממש מספק הגנה מול פושעים מאחר וכל פורץ שיודע את העבודה מבין איך לעשות הרמה של התריס ואז לפלוש מבעד לפתח בשביל לבצע את הגניבה. אם כך, הפתרון היעיל ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים קבועים בחנות הוא להתקין תריס סורג חשמלי בצורה יעילה, כך למעשה רוכשים שני מוצרים בתמחור טוב, גם תריס להצללה וגם סורג המספק למיגון החנות.

שני פריטים בעלות ותעריף משתלמים בעיר כפר אדומים

התשובה המתקמדת והמתוחכם של תריס שמשמש גם כסורג הווה חלופה מצוינת לעסקים בכל נקודה מרכזית בארץ. כל עסק הרוצה בפתרון אבטחה בדוק ואפקטיבי מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג נגלל חשמלי בהתאם למימדי הפתחים בבית העסק ו לצרכים של המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עם עובי ומחוסן שיש לו פרופיל מפלדה חזקה למנוע ניסיונות ניסור של שלבי התריס. אפשר ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה זו, לקוחות יכולים להביט מבעד לחלון הראווה במטרה לצפות בפריטים בחנות ולהתלהב מהסטייל הפנימי של המקום, גם במקרה שהמקום סגור. נוסיף שכן עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם במקרה ש שלבי התריס פעורים במטרה לאפשר הקרנת אור נעים מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה רגיל יש לסגור עד למטה כדי לבצע נעילה שלו ולהגן על המקום. בתריס עם סורג אינכם צריכים לסגור עד הסוף את תריס הגלילה, באופן זה, ניתן לתת לאור נעים מבחוץ להכנס פנימה בשביל לחסוך במחירי האור והחשמל. כדאי להתקין דגם רציני שנכנס בו מנגנון אבטחה כדי למנוע הפלה של התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האופציה לפתיחה וסגירה כשמתוחללת הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה שקופים בעיר כפר אדומים תריסים חשמליים עם שקיפות בכפר אדומים והסביבה

חברת רוטנשטיין חוסם רוצה לגלות בפניכם חידוש איכותי בעולם תריסי הגלילה החשמליים, תריס שקוף עם איכות גבוהה המתאים בעיקר לחנויות בקניונים, מרכזי קנייה מקורים ובמדרחוב, ככה ניתן להציג את כל המוצרים ללקוחות מזדמנים הנמצאים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי ורב-עוצמה שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל הכי הרבה הגנה וביטחון ודברים טובים מעבר.

תריס שקוף – הרבה יתרונות תריס גלילה שקוף – יתרונות רבים

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון איכותי לבתי עסק רבים, אפשר להציג את הפריטי הלבוש, טבעות, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק גם בשעות בהם העסק סגור. פשוט לגלול את התריס למעלה בשעות הפעילות של החברה, התריס הממונע השקוף כמעט שלא צריך מיקום לאחסון. ניתן לשלוט בהתריס הגלל ע"י כפתור המותקן על קיר פנימי בחנות, בעזרת שלט רחוק או עם אפליקציה. המעלות החשובים של תריס נגלל שקוף הינם: עמידות טובה- התריס השקוף עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ומאסיבי אף במצב שבו יש מקרים קיצוניים. עיצוב עם סטייל- תריס הגלילה מופק באיכות גבוהה ובמראה עשיר, הוא מותקן בעזרת אנשי מקצוע מוסמכים בשווי גבוהה.תשובה מדליק מקומות שיווקיים – קליינטים להביט בסחורה מודגמת במשרדים בפתחי הראווה בעיר כפר אדומים בלי שום הפרעה. תוצרת בישראל- התריס החשמלי נעשה במפעלי בית העסק רוטנשטיין חוסם ונחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates