שערים חשמליים בכפר האורנים

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בכפר האורנים למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בכפר האורנים למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בכפר האורנים

תריס גלילה בכפר האורנים

תריסי גלילה מהווים טכניקת אבטחה נפוצה בעסקים רבים בכל הארץ, ניתן לצפות בהם בפתחי פנצ'ריות, חנויות תכשיטים ובגדים, מרכזים של רשתות מרכולים, דוכנים של מוצרי אלקטרוניקה ועוד. תריסי גלילה מונעים מפושעים להתגנב בקלות למשרד ולחטוף מהעסק אובייקטים, התריסים בנוסף מונעים מקרי ונדליזם, מפחיתים משמעותית את הזדמנויות הפשיעה וכמו כן תורמים להרגשה של בטחון בקרב הבעלים של החנות.

איך מומלץ להתאים תריס גלילה אוטומטי לעסק שלך?

כדי להחליט על תריס גלילה למחסן שלך בכפר האורנים עליך לבחור האם בעל העסק רוצה בתריסים חשמליים או מונעים ידנית. עד לא מזמן היה הרגל לרכוש ולשים תריסי גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת המכיל ממשק מכני. בעת המודרנית מקובל להזמין תריס גלילה הפועל באמצעות מערכת אוטומטית להפעלה פרקטית, במקום להסתפק על גלגול ידני שגורם לשימוש בכוח פיסי רב. אם שמעת כי תריס חשמלי נוטה להשתבש ולעשות קשיים אנו רוצים שתדע שיש גם מנועים שמופעלים חשמלית אמינים מאוד, אי לכך על מנת שהתריס לא יתקלקל כדאי לרכוש את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מפורסמת, מצטיינת, מפורסמת ולגיטימית. האנשים המקצועיים ממליצים לקליינטים לרכוש תריס חשמלי לחנות על פי הקריטריונים הבאים: סיווג העסק ומיקומו. גודל הפתחים שצריך לנעול. מנגנון הפעלה אמין (מנוע חשמלי אמין וחזק). חומרים (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכנולוגיות לייצור התריס. צבע התריס. איכותה של וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במשרד. תחזוקה של המערכת. חסינות התריס בפני פורצים, הרסנות ואיתני הטבע. מנגנוני אבטחה, כגון מעצור חירום, מסוגלות לתפעול מכני כשיש תקלה חשמלית וכדומה.

תמחור וערובה. סוגים של תריסי גלילה בהרבה עיצובים מרהיבים

עסק איכותית באיזור כפר האורנים לתכנון, פבריקציה והשמה של תריסים נגללים ממונעים נותנת התאמה מושלמת של תריס הגלילה החשמלי לצורכיו של בעל העסק ולצורכי העסק. יכולי לייצר את תריס הגלילה החשמלי מחומרים כאלה ואחרים, בדרך כלל, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, החברה יכולה ליצר אף תריסי גלילה שקופים העשוי משלבים של פוליקרבונט. רצוי לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה יחד עם שלבים מסיביים המספקים אטימה, ניתן להשתמש בתריס גלילה עם שכבות בעלות חורים ומרווחים ככה שאוויר מסוגל לעבור ביעילות לבית העסק וגם כן יתן לאנשים לראות מבעד לתריס. אם קורה ובוחרים תריס גלילה הנעשה מפלדה או אלומיניום ניתן לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, קיימים הרבה גוונים שונים לרכישה, ובהתאמה לחזית נכס, לעיצוב המקום או המשרד ובהלימה אל רצונותיו יחידות של הקליינט, חברת התריסים ביכולתה לתכנן וליצור תריס אוטומטי מסוגנן בצורה איכותית ובסטייל מרשים ויצירתי.

ממי כדאי לבחור תריסים אוטומטיים
אנחנו ממליצים לרכוש תריסים נגללים מכניים או לחלופין חשמליין בלבד מחברת שאפשר לסמוך עליה ובעלת ותק בין המקצוענים. חשוב לחקור אודות החברה, לדרוש מנציג המכירות רשימת לקוחות מרוצים, לעיין ברשימת העבודות שבוצעו של המוסד אם תהיה לכם את האופציה מומלץ לקרוא חוו"ד אמיתיות על העסק. לאחר בירור חלוצי והשוואת מחירים, כדאי לבחור. אם כך, חשוב לבחור אך ורק חברה איכותית שיש לה ניסיון בענף הזה, חברה המציעה שירות בכל המדינה, סיוע מקצועי מהיר בכל צרה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל חלקי הארץ ובעיר כפר האורנים נגישות מיידית!

הבליטו בשיחת הטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותשמעו דיל כדאי
העסק חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, מרקטינג והתקנת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לדרישות ולמאפייני הלקוח. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה חשמליים מדברים נהדרים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור מתוחכמות וטובות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם תקופה הארוכה מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחד העסקנים המובילים במדינה למרקטינג, ייצור תעשייתי וכן הרכבת תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה וגם בכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן יפה ונוח, ומומחית יחד עם זאת ייצור וכמו כן התקנת תריסי גלילה למחסנים, לחנויות בקניונים, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. חברתנו מציעה תריסי גלילה ממונעים שקופים, הנותנים מענה מעולה לבתי עסק במרכזי שופינג וקניונים, וגם תריסי גלילה חשמליים עם אפליקציית פיקוד להפעלה מרחוק בעזרת שלט, עם חריטה של לוגו או שם החברה. שווי, תחושת אמון וכן עיצוב מודרני וגם נהדר אנו עובדים בכל רחבי המדינה וכן נותנים שירות תיקונים זריז וקליל. הננו מלווים כל קליינט משלב לקיחת ההחלטה ועד לרגע ההתקנה בעסק לסיפוקו המוחלטת של המשתמש, ומעניקים שירות מלא אף אחרי השלמת העבודה. כחברה מצליחה בתחומה מציעים אצלנו מענה מקצועי ברמה גבוהה ועלויות הוגנות ו מצוינים. מקומות עבודה רבים במדינה דואבים מפריצות וגניבות, כך שהם צריכים להתקין אמצעי אבטחה טובים כדי להקשות על כנופיות הפורצים וכן לצמצם נזקים. ידוע שבעבר היה נהוג להתקין סורגים בעסק בתקופתנו ישנם מוצרים חדשים וגם מצוינים שמאפשרים לעסקים ברחבי המדינה לשמור על הרכוש והציוד היקר בלוקיישן. מומלץ לזכור כי המון בני אדם אינם אוהבים את את איך שנראים הסורגים בגלל תחושת המחנק והאווירה של בית הכלא, כך שאין כמו סורג ממונע שאפשר לגלול תוך כדי תקופת הפעילות של החברה, ובתום העבודה מנמיכים עם לחיצה על כפתור את הסורג וזוכים למיגון אפקטיבי ועובד.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

בבניינים וגם אצל בעלי עסקים תהיה לכם את האופציה לראות תריסים נגללים חשמליים המקרינים תחושת אמון ו מספקים גם פתרון הצללה רציני. אבל תריס נגלל חשמלי אינו מספק הגנה מול פורצים מהסיבה שכל פושע מיומן קולט כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ו להיכנס דרך הפתח נפתח במטרה לבצע את הגניבה. לכן, הפתרון היעיל ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים שהם קבועים בחנות הוא להתקין תריס נגלל חשמלי שהוא סורג ביעילות, בצורה זו, מתקינים שני מוצרים בתשלום אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג המספק למיגון העסק.

שני פריטים בעלות ותעריף משתלמים בעיר כפר האורנים

המענה המתקדם והחדשני לתריס המהווה גם סורג מספק חלופה נפלאה לבתי עסק בכל נקודה מרכזית בארץ. כל מקום שיש לו צורך בפתרון אבטחה בדוק ומועיל יכול לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג המופעל חשמלי בהתאמה לגודל הפתחים בחנות ו לדרישות המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עם עובי ועמיד שיש לו פרופיל מפלדה רצינית למנוע ניסיונות ניסור של שכבות התריס. ניתן ליצור את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, ככה לקוחות יש ביכולתם להביט בעד לחלון החנות בשביל לצפות במוצרים בחנות ולהתרשם מעיצוב העסק, אף אם המקום סגור. נציין גם אחרי הכל, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה אף אם שכבות התריס פעורים על מנת לאפשר מעבר קרני אור מבחוץ בין המרווחים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להגיף עד למטה על מנת לבצע נעילה ולשמור על המקום. בתריס סורג אין שום צורך לסגור לגמרי עד הסוף את התריס, בצורה הזאת ניתן לאפשר לאור הטבעי מבחוץ להקרין פנימה על מנת לחסוך בעלויות התאורה והחשמל. ממלצים לרכוש דגם טוב שיש בו מנגנון זהירות למניעה של נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני המאפשר לסגור ולפתוח כשקיימת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסי גלילה שניתן לראות דרכם בכפר האורנים תריסים נגללים שקופים באיזור כפר האורנים

בית העסק רוטנשטיין חוסם נלהבת להראות בפניכם חידוש טוב בשוק התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות עם איכות גבוהה הטוב ממש למקומות עבודה, מרכזי קנייה מקורים וברחובות שופינג כך ניתן להציג את כל הפריטים לקליינטים המטיילים ברחוב מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר אמין וחזק שיכול להבטיח לכם מלא תחושת בטחון והרבה יתרונות חוץ מזה.

תריס גלילה שקוף – דבר מצוין תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות

תריסים נגללים שקופים זה פתרון מושלם למקומות עבודה רבים, קל להראות לכולם את הביגוד, הצמידים, מוצרים חשמליים וכל סוגי פריטים אחרים בחנות אפילו בשעות שבהן העסק סגור. ניתן לגלגל את התריס השקוף עד למעלה בשעות הפתיחה של בית העסק, התריס הנגלל כמעט שאינו נזקק לאיזור לאחסון. תהיה לכם את האופציה להפעיל את התריס דרך מתג הפעלה שנמצא על קיר פנימי בעסק, דרך שלט רחוק או דרך אפליקציה. היתרונות החשובים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות לאורך זמן- התריס הנגלל מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב ומאסיבי אפילו במקרה קצה. עיצוב מרהיב- התריס השקוף נוצר באופן איכותי במראה איכותי, הוא מותקן על ידי אנשי מקצוע אמונים ברמתה של מכובדת.תשובה נפלא עסקים – קליינטים לסקור פרקמטיא מוראית בחנויות באשנבי הראווה בכפר האורנים ללא שום בלאגן. מיוצר כחול לבן- התריס מופק במפעלי בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates