שערים חשמליים בכפר תפוח

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בכפר תפוח למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בכפר תפוח למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בכפר תפוח

תריס גלילה בכפר תפוח

תריסי גלילה אוטומטיים הם טכניקת התגוננות נפוצה במקומות רבים בכל הארץ, מתאפשר למצאם בהגעה למוסכים, רשתות בגדים ותכשיטים, חנויות של רשתות קניות, חנויות של מוצרי אלקטרוניקה וכדומה. תריסים נגללים מונעים מפושעים לחדור בקלות למשרד ולקחת מהמקום עצמים, אמצעי הסגירה בנוסף עוצרים מקרי ונדליזם, מורידים דרסטית את סיכויי החדירה וגורמים להרגשה של בטחון עבור מנהל העסק.

איך לבחור תריס גלילה למוסד שלך?

על מנת להתאים תריסי גלילה אוטומטיים למשרד שלך בעיר כפר תפוח עליך להחליט מראש האם אתה מעוניין בתריסים אוטומטיים או מונעים ידנית. עד לא מזמן הייתה מוסכמה לקנות ולהתקין תריס גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת עם ממשק מכני. בימינו מקובל להתקין תריס שנגלל שעובד בעזרת מנוע אוטומטי לשימוש פשוט, במקום להתקשות עם גלגול ידני המחייב כוח פיסי. אם במקרה שמעת כי תריס אוטומטי הרבה פעמים נוטה להתפרק ולגרום לבלגן הנה מידע חדש שיש בהחלט מנועים אוטומטיים אמינים מאוד, ומכך כדי שלא יקרו תקלות עליך לקנות את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מבוססת, מובילה, מפורסמת ושניתן לסמוך עליה. האנשים המקצועיים מייעצים לבעלי משרדים לקנות תריסים נגללים למקום לפי הקריטריונים הבאים: סוג החנות והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל דלת העסק שיש לנעול. ממשק תפעול טוב (מנוע תפעול חזק ואמין). חומרי גלם ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיות לייצור התריס הנגלל החשמלי. מראה התריס החשמלי. איכות ותשלום התקנת התריס במחסן. תחזוקה של המערכת. כמה התריס חזק בפני פורצים, חבלנות ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. אמצעי בטיחות, כמו למשל מעצור חירום, פוטנציאל להפעלה לא חשמלית כאשר מתקיימת הפסקת חשמל וכדומה.

עלות וערבות. סוגים של תריסי גלילה אוטומטיים במגוון סטיילים מצוינים

חברה טובה בכפר תפוח לארגון, ייצור והרכבה של תריסים נגללים ממונעים נותנת תיאום מלא של התריס לדרישותיו של בעל הסק ולתכונות העסק. ניתן להכין את תריס הגלילה מחומרים ממגוון רחב, לרוב מאלומיניום או מפלדה, החברה שלנו יכולה ליצר אף תריסי גלילה שקופים המורכב מפוליקרבונט. רצוי לדעת כי ניתן לייצר תריסים חשמליים הכוללים שלבים מסיביים המספקים אטימה, תוכלו להשתמש בתריס עם שלבים עם מרווחים כך שאוויר יכול להיכנס בלי דאגות למשרד וגם תוכלו לראות מבעד לתריסים. במידה ורוכשים תריס גלילה שנוצר מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, קיימים גוונים שונים לקניה, ובאופן תואם לחזית המקום, לעיצוב החנות או המחסן ובהלימה אל בקשותיו מיוחדות של הקונה או המשתמש, חברת תריסי הגלילה בעלת היכולת לתכנן ולהעניק תריס גלילה בסטייל באיכות טובה מאוד ובסטייל חשוב ומתוחכם.

ממי בדיוק להזמין תריסים חשמליים
אנו ממליצים להתקין תריסים נגללים ידניים או אוטומטיים אך ורק מחברה אמינה ובעלת ניסיון בתוך הסקטור. חכם יהיה לחקור על החברה, לדרוש בנועם מהעסק קהל ממליצים, לבחון ברשימת הפרויקטים של החברה התוכלו אנחנו מציעים לבקש חוות דעת אובייקטיביות על העסק. אחרי סינון ראשוני והשוואת מחירים, עליכם לקבל החלטה. לכן, אנו מציעים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה ובעלת ותיקות בענף, חברת תריסים חשמליים שמחלקת שירות בכל נקודה מרכזית בארץ, עזרה באופן מקצועי יעיל בכל בעיה וקלקול.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל המדינה ובאיזור כפר תפוח זמינות מיידית!

הבליטו לנציג בשיחה שהגעתם דרך האתר ותשמעו הצעה כדאית
החברה שלנו חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, מרקטינג והתקנת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לצורכי ולמאפייני הלקוח. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים חשמליים מחומרי גלם מעולים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות מתוחכמות ואמינות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר הארוכה מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחת החברות המובילות בארץ למרקטינג, ייצור וכן התקנה של תריסים נגללים חשמליים, לכל מטרה וגם בכל גודל. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון יפהפה ומתקדם, ומעולה עם זאת גם ייצור וכמו כן התקנת תריסי גלילה חשמליים למחסנים, לעבודות, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה שלנו מאפשרת תריסים נגללים שהם שקופים, הנותנים מענה מצוין למרכולות במרכזי שופינג וכן בקניונים, ותריסים נגללים הכוללים אפליקציית פיקוד להפעלה מרחוק בעזרת שלט, עם חריטה של הסמל או שם מקום העבודה. איכות, תחושת אמון וגם עיצוב אופנתי ונהדר אנחנו פועלים בכל חלקי הארץ ומציעים שירותי תיקונים באופן זריז וזמין. הננו מלווים כל קליינט מרגע הזמנת השירות וכלה בהתקנה במבנה לסיפוקו המלאה של המזמין, ומביאים שירות מלא אף במצב שבו יש צורך בהשלמת העבודה. כחברה טובה בענף אנחנו מציעים שירות טוב בצורה הטובה ביותר ומחירונים נוחים ו נהדרים. מקומות רבים בשוק דואבים מעבריינים וגניבות, אז בגלל זה עליהם לשים אמצעי אבטחה יעילים על מנת להקשות על הפושעים ולצמצם נזקים. כפי שידוע בעבר היה נהוג להתקין סורגים בעסק בימינו ישנם מוצרים חדשים וכן מעולים שמאפשרים לעסקים בכל רחבי המדינה לשמור על הרכוש והתכולה היקרה במקום. חכם יהיה לדעת שהמון חבר'ה לא ממש אוהבים את המראה של הסורגים בעקבות תחושת חוסק האוויר ואווירת מתקן כליאה, מסיבה זו אין כמו סורג ממונע שאפשר לגלול בזמן תקופת הפעילות שהעסק מציע, ובסיום העבודה מורידים עם לחיצת כפתור את הסורג וזוכים למיגון אפקטיבי ותקין.

תריס חשמלי או אולי סורג?

במקומות וגם אצל בעלי עסקים ניתן לראות תריסים ממונעים המאצילים תחושת ביטחון ו מספקים גם פתרון הצללה איכותי. אולם תריס המופעל חשמלית לא נותן מספיק הגנה מול פורצים מהסיבה שכל פורץ שיודע את העבודה קולט כיצד להרים את התריס החשמלי ואז להיכנס דרך הפתח נפתח בשביל לבצע את הפשע. ע"כ, הפתרון העדכני ביותר למי שאינו רוצה סורגים מקובעים בעסק הוא לרכוש תריס נגלל חשמלי שהוא סורג בצורה יעילה, באופן זה, מתקינים שני מוצרים במחיר אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג המספק למיגון העסק.

שני פריטים בתמחור משתלם בעיר כפר תפוח

הפתרון המתקדם והמתוחכם של תריס שמשמש גם כסורג נותן חלופה מצוינת לעסקים בכל נקודה במדינה. כל תאגיד הרוצה בפתרון אבטחה בדוק ואפקטיבי יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג המופעל חשמלי בהתאם לגודל של הפתחים בחנות ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עבה ועמיד הכולל פורפיל מפלדה אמינה כדי למנוע סיכוי לניסור שכבות התריס. אפשרי ליצור את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, כך לקוחות יכולים להביט מבעד לחלון העסק על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהתפעל מעיצוב החנות, גם אם החנות סגורה. נוסיף כי תאכלס, נותן לנו את האופציה לנעילה אף כש שכבות התריס פעורים על מנת לאפשר מעבר של אור נעים מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש להגיף לגמרי עד הסוף כדי לבצע נעילה שלו ולהגן על המקום. בתריס שהוא סורג אין סיבה לסגור לגמרי עד הסוף את התריס הנגלל, בצורה הזאת ניתן לתת לקרני אור מבחוץ להכנס פנימה כדי לחסוך במחירי החשמל והאור. מומלץ לרכוש דגם מומלץ שכולל בתוכו מנגנון זהירות למניעה של נפילת התריס ומנגנון מכני הנותן לנו את האפשרות לסגירה ופתיחה בזמן שקיימת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסי גלילה עם שקיפות בכפר תפוח והסביבה תריסי גלילה שקופים בכפר תפוח והסביבה

חברת רוטנשטיין חוסם נלהבת לגלות בפניכם חידוש מצוין בסקטור התריסים הנגללים, תריס שניתן לראות דרכו בעל איכות גבוהה הכדאי במיוחד למרכולות, במרכזים מסחריים סגורים וברחובות שופינג באופן זה, ניתן להציג את הטובין ללקוחות מזדמנים המטיילים במקום הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר אמין ומקצועית שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל המון ביטחון והרבה יתרונות אקסטרה.

תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות תריס שהוא שקוף – דבר מצוין

תרסים שקופים הם פתרון מצוין לעסקים רבים, תהיה לכם את האופציה להציג את הפריטי הלבוש, שרשראות, מוצרים חשמליים וכל סוגי הסחורה האחרים במרכול אף בשעות בהן מקום העבודה סגור. יתאפשר לכם להרים את התריס למעלה בזמני הפתיחה של החברה, התריס לא צריך הרבה איזור לאחסון. תוכלו לקחת שליטה על התריס החשמלי בעזרת מתג הפעלה המותקן בתוך העסק על הקיר, דרך שלט או עם אפליקציה בנייד. הפלוסים החשובים של תריס גלילה שקוף הם: עמידות לאורך זמן- התריס מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב וחזק גם במקרים קיצוניים. עיצוב עם סטייל- התריס הנגלל מופק בצורה איכותית במראה יוקרתי, הוא הינו מותקן בעזרת עובדים מקצועיים מומחים ברמת גימור שאין כמותה.פתרון מושלם למקומות שיווקיים – בני אדם לתת עיניכם בקומודיטי המוצגת במשרד באשנבי הראווה באיזור כפר תפוח ללא כל ווליום. תוצרת בישראל- התריס החשמלי נוצר במפעלי בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates