שערים חשמליים בלפיד

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בלפיד למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בלפיד למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בלפיד

תריס גלילה בלפיד

תריסי גלילה הינם אמצעי אבטחה נפוץ בחנויות רבות בכל הארץ, מתאפשר למצאם בכניסה למוסכים, רשתות תכשיטים ובגדים, סניפים של רשתות מרכולים, מרכזי קניה של מוצרי חשמל וכיוצא בזאת. תריסי גלילה לא מאפשרים לפושעים לפרוץ בקלות לחנות ולקחת ממנו מוצרים, התריסים כמו כן מרחיקים מקרי ונדליזם, מצמצמים באופן דרסטי את ניסיונות החדירה וכמו כן גורמים להרגשה של בטחון עבור בעלי בית העסק.

באיזה אופן למצוא תריס נגלל למקום העבודה שלך?

כדי לבחור תריס גלילה אוטומטי למוסד שלך באיזור לפיד צריך לבחור האם הלקוח מעדיף להתקין בתריסי גלילה חשמליים או מונעים ידנית. בעבר הלא רחוק היה הרגל לרכוש ולתלות תריסי גלילה אוטומטיים מברזל טוב או פלדה מגלוונת העובד בעזרת ממשק המשומש ידנית. עכשיו נוטים להזמין תריס גלילה הפועל על מנוע אוטומטי לממשק נוח למשתמש, במקום להסתפק עם תפעול ידני המחייב כוח פיסי. אם עולה החשש שתריס חשמלי מרבה להתקלקל ולגרות לתקלות אנו רוצים שתדע שקיימים מנועים שמופעלים חשמלית אמינים ועמידים במיוחד, אי לכך על מנת להזהר מתקלות עליך לקנות את התריס החשמלי רק מחברה גדולה, מצטיינת, שאנשים מכירים ושניתן לסמוך עליה. המומחים בתחום ממליצים לקליינטים לרכוש תריסים נגללים למשרד לפי הנקודות הבאות: סיווג העסק ובאיזו עיר הוא. גודל דלת העסק שצריך לנעול. מנגנון פעולה אמין (מנוע חשמלי חזק ואמין). חומרי גלם (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכניקות ייצור התריס הנגלל החשמלי. צבע התריס החשמלי. איכותה של וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במחסן. תחזוקה של המערכת. עמידות התריס אל מול ניסיונות חדירה, חבלנות ואסונות הטבע. אמצעי זהירות, כגון מעצור חירום, אופציה לתפעול בעזרת הידיים אם תתקיים הפסקת הזרם החשמלי וכד'.

מחיר ומחויבות. סוגים של תריסי גלילה במגוון צבעים מרעישים

חברת תריסים חשמליים מומלצת בעיר לפיד לתכנון, תיעוש והרכבת תריסים ממונעים נותנת התאמה אישית של התריס אל רצונותיו של בעל הסק ואל הצורך של המקום. יכולי לייצר את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם שונים ומשונים, לרוב מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת תריסי הגלילה יכולה להציע אף תריסי גלילה שקופים המיוצר משלבים של פוליקרבונט. מומלץ לדעת שאפשר לייצר תריסי גלילה אוטומטיים עם שלבים מסיביים ואטומים, אפשר לקחת תריס חשמלי עם שלבים עם חורים ומרווחים כך שאוויר יכול לאוורר בפשטות למשרד ובהתאם יתאפשר לראות מבעד לתריס. במקרה ושמים תריס נגלל שמופק מפלדה או אלומיניום אפשר לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, יש גם צבעים שונים לברירה, ובהתאם לחזית המבנה, לעיצוב המבנה או העסק ובקורולציה לצורכיו פנומנאליות של המשתמש / לקוח, החברה שלנו יכולה לתכנן ולספק תריס מעוצב באיכות גבוהה ובנראות חשוב ומתוחכם.

ממי למעשה לקנות תריסים חשמליים
מומלץ לרכוש תריסים נגללים ידניים ולחלופין חשמליים רק מחברה עליה ניתן לסמוך ובעלת ותק בענף. מומלץ לקרוא אודות החברה, לדרוש מנציג השירות קהל ממליצים, לבחון ברשימת העבודות שבוצעו על ידי החברה במידה שיתאפשר לכם חשוב לבקש דעה אמיתיות על החברה. לאחר סינון ראשון והשוואת עלויות, יש לקבל החלטה לגבי העסק. אם כך, אנחנו מציעים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שקיים אצלה תקופה ארוכה בסקטור, חברת תריסים שמחלקת שירות ברחבי הארץ, סיוע מקצועי יעיל בכל בעיה טכנית וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל רחבי המדינה ובאיזור לפיד זמינות מיידית!

ציינו לנציג הטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותשמעו הצעה אטרקטיבית
חברתנו חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, מכירות והתקנת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לדרישותיו של ולמאפייני הצרכן. החברה שלנו מייצרת תריסים מדברים מעולים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות מתוחכמות ומקצועיות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחת החברות המובילות בשוק למרקטינג, ייצור וכן השמה של תריסים נגללים, לכל צורך ובכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן אסתטי ונגיש, וותיקה גם ייצור וכמו כן התקנת תריסי גלילה למפעלים, לבתי עסק, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה מציעה תריסי גלילה ממונעים שהם שקופים, הנותנים מענה קליל למקומות עבודה במרכזי שופינג וכן בקניונים, וגם תריסים נגללים להן אפליקציית שליטה להפעלה מרוחקת ע"י שלט, עם חריטה של סמל או שם החברה. רמה, אמינות וכן עיצוב אופנתי ומרשים אנו עובדים בכל חלקי הארץ ומציעים שירות תיקונים מהיר ונגיש. הננו מלווים כל אדם מדקת הזמנת התריס לשלב של ההתקנה במבנה לשביעות רצונו השלמה של המזמין, ומעניקים שירות מקיף אף במצב שבו יש צורך בהשלמת הפרוצדורה. כחברה מצליחה בענף אנו מציעים שירות עם מקצועיות ברמה גבוהה ותעריפים נוחים ו משתלמים. בהרבה מקומות בארץ סובלים מפריצות וגניבות, בגלל זה עליהם לשים אמצעי מיגון יעילים בשביל להקשות על הפורצים וכן למזער הפסדים. אם בעבר היה נהוג להתקין סורגים בחנות בעשור האחרון ישנם פריטים חדשים ו איכותיים המאפשרים למקומות עבודה בכל רחבי הארץ להגן על הרכוש והחפצים היקרים בעסק. רוצוי לדעת שרבים לא ממש אוהבים את המראה של הסורגים עקב תחושת המחנק ואווירת המקום הסגור, כך שאין כמו סורג חשמלי שניתן לגלול תוך כדי תקופת הפעילות של בית העסק, ובסיום שעות הפעילות מנמיכים בלחיצה פשוטה על כפתור את הסורג החשמלי וזוכים למיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס חשמלי או אולי סורג?

במקומות מגורים וגם בתאגידים יתאפשר לכם לראות תריסי גלילה ממונעים המעניקים תחושת אמון ו מספקים גם פתרון להצללה איכותי. אולם תריס חשמלי לא בדיוק מספק הגנה בפני פורצים מאחר וכל פושע שיודע את העבודה יודע כיצד להרים את התריס החשמלי ואז לפלוש מבעל לכניסה בשביל לבצע את זממו. אם כך, הפתרון הכי חדיש ללקוחות שלא רוצים סורגים מקובעים בבית העסק הוא לרכוש תריס סורג חשמלי ביעילות, ככה מתקינים שני מוצרים בתעריף זהה, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג המספק למיגון מקום העבודה.

שני פריטים בעלות ותעריף משתלמים בלפיד והסביבה

המענה המתקדם והחדשני לתריס שיהיה גם סורג מהווה חלופה נהדרת לעסקים מהדרום לצפון. כל מקום המעוניין בפתרון אבטחה יעיל ואפקטיבי יכול לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג חשמלי בהתאם לגודל הפתחים במקום העבודה ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עם עובי וחסין עם פרופיל מפלדה חזקה למניעה של ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. אפשרי ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יכולים להביט בעד לחלון הראווה ע"מ לצפות בפריטים בחנות ולהילהב מעיצוב המקום, גם אם המקום סגור. נציין גם כי אחרי הכל, מקל עלינו ומאפשר נעילה גם אם שלבי התריס פתוחים כדי לאפשר הקרנת קרני אור מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש להגיף לחלוטין כדי לבצע נעילה שלו ולהגן על המקום. בתריס עם סורג אתם לא אמורים להנמיך לגמרי עד הסוף את התריס הנגלל, כך ניתן לתת לאור הטבעי מבחוץ להקרין פנימה בשביל לחסוך במחירי האור והחשמל. מומלץ לרכוש דגם רציני שנכנס בו מנגנון אבטחה כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה לסגירה ופתיחה כשקיימת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים חשמליים עם שקיפות בלפיד תריסים חשמליים שקופים באיזור לפיד

חברת רוטנשטיין חוסם שמחה לגלות עבורכם חידוש טוב בתחום תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו עם איכות גבוהה המתאים בעיקר עבור בתי עסק, במרכזים מסחריים סגורים ובמדרחוב, בצורה הזאת אפשר להראות את הפריטים לעיני לקוחות הסובבים באיזור מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר אמין וחזק שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל הכי הרבה תחושת בטחון ויתרונות רבים אקסטרה.

תריס גלילה עם שקיפות – דבר מצוין תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות

תריסי גלילה שקופים זה פתרון מושלם למקומות עבודה רבים, קל להציג את הבגדים, הצמידים, מוצרים חשמליים וכל סחורה אחרת בעסק אפילו בשעות שבהן החנות סגורה. פשוט לגלגל את תריס הגלילה מעלה בזמני הפתיחה של העסק, התריס הממונע השקוף כמעט שאינו נזקק לאיזור לאחסון. יתאפשר לכם לקחת שליטה על התריס החשמלי על ידי מתג הפעלה המורכב על קיר פנימי בעסק, באמצעות שלט רחוק או בעזרת אפליקציה בנייד. הסגולות החשובים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ומאסיבי אף במצב שבו יש מקרי קיצון. עיצוב יפה- התריס נעשה באיכות גבוהה ובמראה איכותי, הוא הינו מותקן ע"י עובדים מקצועיים מנוסים ברמתה של שאין כמותה.פתרון קליל בתי עסק – מזמינים לתת עיניכם בטובין המוצגת במקום עבודה בפתחי הראווה בלפיד בלי כל הפרעה. תעשייה במידנת ישראל- התריס הנגלל נעשה במפעלים של החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates