שערים חשמליים במבוא חורון

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה במבוא חורון למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה במבוא חורון למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה במבוא חורון

תריס גלילה במבוא חורון

תריסי גלילה מרבים להיות טכניקת מיגון נפוצה במשרדים רבים ברחבי הארץ, אפשר לצפות אותם בהגעה למוסכים, חנויות בגדים ותכשיטים, סניפים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, חנויות בהן מוכרים מוצרי חשמל וכיוצא בזאת. תריסי גלילה אוטומטיים גורמים לכך שפושעים לחדור בקלות לחנות ולחטוף ממנו אובייקטים, אמצעי הסגירה יתר על כן מונעים מקרי ונדליזם, מצמצמים משמעותית את הזדמנויות הונדליזם וגם תורמים להרגשת רגיעה אצל בעלי החנות.

באיזה אופן לבחור תריס נגלל לעסק שלך?

על מנת לבחור תריס גלילה אוטומטי למשרד שלך בעיר מבוא חורון עליך לבחור האם בעל העסק מעדיף להתקין בתריסי גלילה חשמליים או מכניים. עד לא מזמן היה הרגל לקנות ולשים תריס גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת העובד בעזרת מנגנון תפעול המשומש ידנית. בימינו נוטים להזמין תריס שנגלל שעובד בעזרת מנוע חשמלי לממשק נוח למשתמש, כדי לא להסתפק על תפעול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם נדמה לך שתריס גלילה חשמלי הרבה פעמים נוטה להשתבש ולגרום לבעיות כדאי לדעת שיש מנועי חשמל שאין בהם תקלות, ומכך על מנת לקבל תריס אמין כדאי להתקין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מפורסמת, יציבה מפורסמת ואמינה. המומחים אומרים לקליינטים לקנות תריס גלילה לעסק לפי הנקודות הבאות: סוג החנות ומיקומו. גודל דלת המוסך שצריך לסגור. מנגנון הפעלה טוב (מנוע עוצמתי ואמין). חומרים (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). אופן הייצור של תריס הגלילה. סגנון תריס הגלילה. איכות ותשלום ההתקנה במקום. אחזקה שוטפת. חסינות התריס אל מול ניסיונות פריצה, ונדליזם וגשמים ורוחות חזקים. מנגנוני בטיחות, כגון מעצור חירום, אופציה לתפעול בעזרת הידיים אם אכן יש הפסקת הזרם החשמלי וכיוצא בזאת.

עלות והתחייבות. סוגים של תריסים נגללים בהרבה עיצובים סוחפים

חברת תריסים איכותית במבוא חורון והסביבה לתכנון, תיעוש והרכבה של תריסי גלילה אוטומטיים נותנת התאמה של תריס הגלילה אל דרישותיו של הלקוח ולמאפייני העסק. אפשר להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרים שונים ומשונים, בדר"כ, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, החברה יכולה ליצר גם תריס גלילה שקוף המורכב מחומר בשם פוליקרבונט. אנו ממליצים לדעת שניתן לייצר תריסי גלילה אוטומטיים הכוללים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, תוכלו להשתמש בתריס חשמלי עם שלבים עם חורים ומרווחים בצורה כזאת שאוויר מסוגל לאוורר ביעילות למקום וכמו כן יתן לאנשים לראות דרך התריס. במקרה ורוכשים תריס גלילה שמופק מפלדה או אלומיניום ניתן לשנות לו גוון בתנור, יש הרבה צבעים לקניה, ובאופן תואם לחזית נכס, לעיצוב המבנה או המחסן ובהלימה אל בקשותיו יחידות של המשתמש / לקוח, חברת name מסוגלת לתכנן ולייצר תריס גלילה בסטייל באיכות גבוהה ובסטייל גדול ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי בעצם לקחת תריסי גלילה חשמליים
כדאי לרכוש תריסים נגללים ידניים או חשמליים אקסקלוסיבית מחבר המוערכת ואיכותית בעלת שנים בסקטור הזה. חכם יהיה לחקור על החברה, לקבל מנציג השירות קהילת ממליצים, עיין בברשימת הפרויקטים שבוצו על ידי העסק אם תהיה לכם את האופציה אנו ממליצים לקרוא חוו"ד אובייקטיביות בדבר העסק. בתום בירור התחלתי ובדיקת עלויות, כדאי לבחור. ע"כ, חשוב לבחור אך ורק חברה איכותית שקיים אצלה תקופה ארוכה בתחום הזה, חברת תריסים חשמליים שמציעה לכם שירות בפריסה ארצית רחבה, מענה מקצועי זריז בכל דילמה ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל חלקי הארץ ובעיר מבוא חורון שירות זריז!

תציינו לנציג בשיחה שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותקבלו דיל שווה
העסק חברת רוטנשטיין משופשפים בייצור, מרקטינג והתקנת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לדרישותיו של ולמאפייני הלקוח. החברה שלנו מייצרת תריסים חשמליים מחומרים מיוחדים שנבחרים בקפידה וכן בצורות ייצור מתוחכמות ומקצועיות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים בסביבה למרקטינג, ייצור תעשייתי והרכבה של תריסים נגללים חשמליים, לכל צורך וגם בכל גודל. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון אסתטי ויעיל, ומתמחה גם ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסי גלילה חשמליים למפעלים, למקומות עבודה, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה מאפשרת תריסים נגללים שהם שקופים, הנותנים מענה מעולה למקומות עבודה במרכזי שופינג וכן במולים, וכן תריסים ממונעים עם תוכנת שליטה שתאפשר הפעלה ממרחק ע"י שלט, עם חריטה של הלוגו או לחלופין שם בית העסק. שווי, תחושת ביטחון וכן עיצוב חדשני וגם נהדר אנחנו פועלים בכל המדינה וכן מציעים עבודות תיקונים באופן זריז ונוחה. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל קליינט מרגע לקיחת ההחלטה לשלב של ההתקנה בבית העסק לסיפוקו המוחלטת של הלקוח, ומביאים שירות מקיף אף אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מובילה בענף אנו מציעים שירות טוב בצורה הטובה ביותר ומחירים הוגנים ו נהדרים. עסקים רבים בסביבה מתענים מפריצות וגניבות, אם כן עליהם להתקין אמצעי מיגון יעילים על מנת להקשות על הפושעים ולהקטין הפסדים. אם בעבר היה נהוג להתקין סורגים בעסק עם הקידמה של היום ישנם פריטים חדשים ו איכותיים המאפשרים לעסקים בכל נקודה במדינה להגן על הרכוש והחפצים היקרים במקום. רוצוי לדעת שהרבה בני אדם לא תמיד אוהבים את את הניראות של הסורגים בגלל תחושת חוסק האוויר ואווירת המקום הסגור, כך שאין על סורג גלילה חשמלי שניתן לגלול תוך כדי תקופת הפעילות של העסק, ובסופו של העבודה מורידים עם נקישת כפתור את הסורג החשמלי ואז נוצר מיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או לחלופין סורג?

במקומות מגורים וגם בתאגידים קל לראות תריסי גלילה המשרים תחושה של ביטחון ו מציעים גם גורם הצללה טוב. אולם תריס המופעל חשמלית לא נותן מספיק הגנה מול פושעים מפני שכל פושע שיודע את העבודה יודע כיצד להרים את התריס ו להיכנס דרך הפתח ע"מ לבצע את הגניבה. על-כן, הפתרון הכי חדיש לכל מי שלא רוצה סורגים מקובעים במקום העבודה הוא לרכוש תריס סורג חשמלי באיכות גבוהה, ככה רוכשים שני פריטים בתמחור טוב, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג המספק למיגון העסק.

שני מוצרים במחיר משתלם במבוא חורון והסביבה

הפתרון המתקדם והחדשני של תריס שמשמש גם כסורג מספק חלופה ברמה גבוהה לחברות בכל רחבי הארץ. כל תאגיד הרוצה במעהנ מיגוני בטוח ואפקטיבי מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג המופעל חשמלי בהתאמה לגודל של הפתחים בבית העסק ו לצרכים של המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עבה ועמיד עם פרופיל מפלדה חזקה למניעת פושעים שמנסרים את שלבי התריס. קיימת אפשרות לספק את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות נוכל לגרום להם להביט דרך לחלון העסק ע"מ לצפות במוצרים בחנות ולהתרשם מעיצוב החנות, גם במקרה שבית העסק סגור. כמובן שיש לצייין כי תריס סורג חשמלי עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה אף אם שלבי התריס פעורים כדי לאפשר הקרנה של אור טבעי מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש לסגור לחלוטין בשביל לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס שהוא סורג אין צורך להוריד לחלוטין את התריס, ככה ניתן להותיר לקרני אור מבחוץ להכנס פנימה בשביל לחסוך בכסף המשולם על התאורה והחשמל. מומלץ לרכוש דגם מומלץ שמכליל מנגנון זהירות למניעה של הפלה של התריס ומנגנון שהוא ידני המאפשר פתיחה וסגירה כשיש הפסקת חשמל באזור.

תריסים חשמליים שקופים באיזור מבוא חורון תריסים נגללים עם שקיפות במבוא חורון והסביבה

בית העסק רוטנשטיין חוסם רוצה להציג בשבילכם חידוש איכותי בתחום התריסים הנגללים, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה המומלץ מאוד חחנויות בקניונים, במרכזים מסחריים מקורים ובמדרחוב, בצורה זו, ניתן להציג את כל הסחורה לאנשים הנמצאים ברחוב מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר אמין ורציני שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל הכי הרבה הגנה וביטחון ויתרונות רבים אקסטרה.

תריס גלילה שקוף – מוצר מעולה תריס שקוף – מוצר מעולה

תריסי גלילה שקופים זה פתרון איכותי לחברות רבות, קל להראות לכולם את הבגדים, הצמידים, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים במרכול אף בשעות בהן בית העסק סגור. תהיה לכם את האופציה לגלול את התריס השקוף לתקרה בזמן הפעילות של העסק, התריס השקוף לא דורש הרבה מקום לאחסון. קל לתפעל את התריס בעזרת מתג הפעלה שמותקן בתוך העסק על הקיר, באמצעות שלט רחוק או בעזרת אפליקציה בנייד. הסגולות החשובים של תריסי גלילה שקופים הם הם: עמידות לאורך זמן- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב וחזק אף במצב שבו יש מקרים קיצוניים. עיצוב מרהיב- התריס נוצר בצורה איכותית במראה איכותי, זה מותקן על ידי עובדים מקצועיים מוסמכים באיכותה של רצינית.מענה ענק בתי עסק – לקוחות יכולים לתת עיניכם בסחורה מוראית במשרד באשנבי הראווה במבוא חורון בלי כל ווליום. תעשייה כחול לבן- התריס החשמלי מופק במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates