שערים חשמליים במעלה אפרים

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה במעלה אפרים למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה במעלה אפרים למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה במעלה אפרים

תריס גלילה במעלה אפרים

תריסי גלילה אוטומטיים מהווים אמצעי מיגון נפוץ בהרבה משרדים בכל המדינה, אפשרי לראותם בהגעה למוסכים, חנויות אופנה, מרכזים של סופרים, עסק של מוצרי אלקטרוניקה וכיוצא בזאת. תריסי גלילה אוטומטיים מונעים מפושעים לחדור בפשטות לעסק ולחטוף מהמקום מוצרים, הם בנוסף מרחיקים מקרי ונדליזם, מפחיתים באופן משמעותי את הזדמנויות הפשיעה ומעודדים להרגשת רוגע אצל בעלי המקום ועובדיו.

איך למצוא תריסי גלילה למחסן שלך?

כדי למצוא תריסי גלילה לבית שלך באיזור מעלה אפרים רצוי לבחור אם אתה חושק בתריסים אוטומטיים או מכניים. עד לפני לא זמן רב אנשים היו נוהגים לרכוש ולשים תריסי גלילה אוטומטיים מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת העובד בעזרת ממשק הפועל ידנית. עכשיו בדרך כלל מתקינים תריס גלילה בעל מנגנון חשמלי להפעלה נוחה, כדי לא להסתפק על גלגול ידני המחייב כוח פיסי. אם נדמה לך שתריס גלילה שהינו חשמלי נוטה לההרס ולגרום לבעיות מומלץ שתקרא זאת שיש בהחלט מנועים חשמליים שבהחלט עמידים, לכן כדי להימנע מתקלות עליך לרכוש את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מהימנה, מצטיינת, מפורסמת ולגיטימית. אלו שיודעים ענין ממליצים לבעלי עסקים לקנות תריסים נגללים למקום על פי: סוג המשרד ומיקומו. גודל החלון שצריך לאבטח. מנגנון תפעול שניתן לסמוך עליו (מנוע תפעול מין ועוצמתי). חומרים (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיות לייצור התריס הנגלל החשמלי. עיצוב התריס הנרכש. איכותה של ותשלום התקנת התריס במשרד. תחזוקה של המערכת. התנגדות התריס בפני פורצים, חבלנות ואיתני הטבע. אמצעי זהירות, כמו למשל מעצור חירום, אופציה לתפעול ידני כשיש הפסקת חשמל וכיוצא בזאת.

מחירון וערבות. מינים של תריסים נגללים בסוגי עיצובים מלהיבים

עסק איכותית באיזור מעלה אפרים לעיצוב, פבריקציה והרכבה של תריסים נגללים פועלי חשמל מעניקה התאמה מושלמת של התריס החשמלי לצורכי הלקוח ואל המאפיינים של המקום. יכולים להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרים כאלה ואחרים, ברוב הפעמים, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, חברת name יכולה לספק תריסי גלילה שקופים המיוצר משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת שניתן לייצר תריסי גלילה אוטומטיים עם שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, אפשר לקחת תריס גלילה עם שכבות בעלות חורים ומרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל לזרום בפשטות למקום ובנוסף יתן לאנשים לראות מבעד לתריס הגלילה. במידה וקונים תריס נגלל הנוצר מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לשנות לו גוון בתנור, קיימים הרבה צבעים לברירה, ובהתאמה לחזית העסק, לעיצוב מקום העבודה או המחסן ובקורולציה לבקשות סגוליות של הצרכן, החברה בעלת היכולת לתכנן ולהעניק תריס גלילה מעוצב באיכות עילאית ובנראות מרשים ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי בדיוק להזמין תריסי גלילה חשמליים
חכם יהיה להתקין תריסים הנגללים ידנית או חשמליים אך ורק מחבר המוערכת ואיכותית ומנוסה בתוך הסקטור. אנחנו מציעים לשאול אנשים אודות החברה, לדרוש מנציג המכירות קהל ממליצים, לעיין בפרויקטים שבוצו על ידי העסק במידה שיתאפשר לכם אנחנו מציעים לבקש ביקורת אמיתיות על העסק. אחרי בירור התחלתי ובדיקת עלויות, צריך לקבל החלטה לגבי העסק. ע"כ, אנחנו מציעים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שקיים אצלה ותיקות בסקטור זה, חבר תריסים נגללים שמציעה לכם שירות בכל המדינה, מענה מקצועי יעיל בכל דילמה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל איזור בארץ ובעיר מעלה אפרים שירות זריז!

תציינו בשיחה שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותקבלו הצעה כדאית
חברת רוטנשטיין חוסם ותיקים בייצור, פרסום והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לצורכי ולמאפייני הקונה. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרים נפלאים שנבחרים בקפידה וכן בצורות ייצור חדשות ומקצועיות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם מוניטין של יותר מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים באיזור למרקטינג, ייצור תעשייתי וכן התקנת תריסים נגללים, לכל צורך וכן קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם נותנת פתרון מדוקדק ויעיל, ומשופשפת עם זאת גם ייצור תעשייתי והתקנת תריסי גלילה ממונעים לתעשייה, לעבודות, לסופרים, למוסכים ולחניות. חברת רוטנשטיין חוסם מאפשרת תריסי גלילה ממונעים שקופים, המהווים פתרון איכותי לחנויות במרכזי שופינג וגם במולים, וגם תריסים נגללים יחד עם מערכת שליטה להפעלה מרוחקת על ידי שלט, עם חריטת סמל או שם העסק. איכות, תחושת ביטחון וכן עיצוב חדשני וגם מרהיב החברה נותנת שירות בכל חלקי הארץ וכן מציעים טיפול בבעיות מהיר ונוח. אנחנו מלווים כל לקוח מדקת הזמנת התריס לשלב של ההתקנה בבית העסק לסיפוקו המוחלטת של הצרכן, ומביאים שירות מלא אף במצב שבו יש צורך בהשלמת הפרוצדורה. כחברה מפורסמת בתחום אנו מציעים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ומחירונים נוחים ו אטרקטיביים. עסקים רבים במדינה דואבים מפריצות ועבריינות, בגלל זה עליהם לשים אמצעי אבטחה טובים ע"מ להקשות על הפורצים ולצמצם נזקים. כפי שידוע בעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק עם הקידמה של היום ישנם מוצרים חדשים ו מיוחדים המאפשרים לחנויות מהצפון לדרום לשמר את הרכוש והציוד היקר במקום. רוצוי לדעת שהרבה בני אדם לא ממש אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים בגלל תחושת המחנק ואווירת המקום הסגור, בגלל זה אין על סורג ממונע שפשוט לגלול במרוצת שעות הפעילות של החברה, ובסופו של שעות הפעילות מורידים עם לחיצה על כפתור את הסורג ואז נוצר מיגון אפקטיבי ובטוח.

תריס חשמלי או לחלופין סורג?

בתוך מבנים וגם באתרים וחברות תהיה לכם את האופציה לראות תריסי גלילה חשמליים המקרינים תחושה של ביטחון ו מהווים גם פתרון להצללה רציני. ואף על-פי כן, תריס המופעל חשמלית לא בדיוק מספק הגנה בפני פורצים מאחר וכל פורץ שיודע את העבודה מבין איך להרים את התריס ו לחדור דרך הפתח במטרה לבצע ממש את כל שברצונו. לכן, הפתרון הכי חדיש למי שאינו רוצה סורגים מקובעים במקום העבודה הוא לבצע התקנה תריס נגלל חשמלי שהוא סורג בצורה איכותית, ככה קונים שני מוצרים בתשלום אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג שנותן מיגון להעסק.

שני פריטים בתשלום משתלם במעלה אפרים והסביבה

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס המהווה גם סורג מספק חלופה מצוינת לבתי עסק בפריסה ארצית. כל מקום שרוצה במעהנ מיגוני בטוח ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג המופעל חשמלי בהתאם למימדי הפתחים במקום העבודה ו לצרכים של המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עבה ועמיד שיש לו פרופיל מפלדה רצינית למנוע סיכוי לניסור השלבים של התריס. יש אפשרות ליצור את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יכולים להביט מבעד לחלון החנות במטרה לצפות בפריטים בחנות ולהילהב מעיצוב המקום, אף כשהמקום סגור. נוסיף כי תריס סורג חשמלי מקל עלינו ומאפשר נעילה אף כש שכבות התריס פתוחים במטרה לאפשר מעבר אור נעים מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש לסגור עד לסוף במטרה לבצע נעילה ולשמור על המקום. בתריס סורג אין שום סיבה להוריד לחלוטין את תריס הגלילה, באופן זה, ניתן להותיר לקרני אור מבחוץ להכנס פנימה כדי לחסוך במחירי התאורה והחשמל. כדאי לקנות דגם טוב הכולל מנגנון זהירות למנוע נפילה של התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האפשרות לפתיחה וסגירה בעת שמתוחללת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים חשמליים עם שקיפות במעלה אפרים והסביבה תריסים נגללים שניתן לראות דרכם במעלה אפרים

חברת רוטנשטיין חוסם רוצה לגלות בשבילכם את אחד החידושים בשוק תריסי הגלילה החשמליים, תריס שקוף בעל איכות גבוהה הכדאי ממש לבתי עסק, במרכזים מסחריים מקורים וברחובות שופינג ככה ניתן להציג את כל הסחורה לאנשים הנמצאים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין ורב-עוצמה שיכול להבטיח לכם מקסימום ביטחון ודברים טובים נוספים.

תריס שקוף – דבר מצוין תריס שקוף – מוצר מצוין

תרסים שקופים הם פתרון מצוין לבתי עסק רבים, אפשר להראות את הביגוד, הצמידים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי פריטים אחרים בחנות אף במצב שבו מקום העבודה סגור. פשוט להרים את התריס השקוף עד למעלה בזמן הפעילות של החברה, התריס השקוף לא דורש הרבה איזור לאחסון. ניתן לקחת שליטה על התריס החשמלי באמצעות כפתור הפעלה שמותקן בתוך העסק על הקיר, על ידי שלט רחוק או ע"י אפליקציה בנייד. היתרונות העיקריים של תריס גלילה שקוף הם: עמידות גבוהה- התריס מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב ורב-עוצמה אפילו במקרים קיצוניים. עיצוב מרהיב- התריס הנגלל נעשה באיכות גבוהה ובמראה עשיר, זה מותקן בעזרת אנשים מקצועיים מנוסים ברמת גימור רצינית.תשובה ברמה חנויות- קליינטים לסקור סחורה מודגמת בחנות ובאשנבי הראווה במעלה אפרים ללא כל בלאגן. תוצרת במידנת ישראל- התריס החשמלי מיוצר במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates