שערים חשמליים בנוף אילון

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בנוף אילון למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בנוף אילון למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בנוף אילון

תריס גלילה בנוף אילון

תריסי גלילה הם טכניקת אבטחה נפוצה במקומות רבים בכל המדינה, ניתן למצאם בהגעה למוסכים, מרכזי בגדים ותכשיטים, מרכזים של רשתות קניות, דוכנים בהן מוכרים מוצרי אלקטרוניקה וכולי. תריסים נגללים לא מאפשרים לגנבים לפרוץ בפשטות למשרד ולחטוף ממנו דברים, אמצעי הסגירה יתר על כן מונעים בעיות של השחטה, ממעיטים משמעותית את הזדמנויות הפשיעה ומעודדים לתחושת רגיעה בקרב בעלי המשרד ועובדיו.

איך מומלץ להתאים תריס נגלל למוסך שלך?

כאשר צריך לבחור תריס נגלל למשרד שלך בנוף אילון צריך לבחור האם הלקוח חושק בתריסים חשמליים או מופעלים ידנית. עד לא מזמן הייתה מוסכמה לרכוש ולתלות תריס גלילה אוטומטי מברזל טוב או פלדה מגלוונת שיש בו מגנון מכני הפועל ידנית. כעת בדרך כלל מזמינים תריס שנגלל שמכיל מערכת חשמלית להפעלה נוחה, כדי לא להסתפק על תפעול ידני המחייב כוח פיסי. אם אתה מכיר שתריס המונע חשמל הרבה פעמים נוטה להשתבש ולעשות קשיים מומלץ לדעת שיש בהחלט מנועים אוטומטיים שאין בהם תקלות, אי לכך כדי שלא יקרו תקלות עליך לרכוש את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה מהימנה, בראש הרשימה, מוכרת ואמינה. אלו שיודעים ענין חושבים שכדאי לקליינטים לרכוש תריסי גלילה חשמליים לעסק לפי התנאים הבאים: סוג העסק ואיפה הוא נמצא. גודל דלת העסק שיש לנעול. מנגנון פעולה איכותי (מנוע טוב ואמין). חומרי גלם (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכנולוגיות לייצור תריס הגלילה. סגנון התריס החשמלי. איכותה של ותשלום התקנת התריס. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. חסינות התריס מול נסיונות פריצה, חבלנות ופגעי מזג האוויר. אמצעי בטיחות, לדוגמה: מעצור חירום, מסוגלות לתפעול בעזרת הידיים בעת שיהיו תקלה חשמלית וכיוצא בזאת.

תמחור והתחייבות. מינים של תריסי גלילה במגוון סטיילים מפעימים

עסק טובה בנוף אילון והסביבה לתכנון, תיעוש והרכבה של תריסים פועלי חשמל מציגה התאמה אישית של התריס לבקשת בעל העסק ואל הצורך של העסק. יכולים להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרים שונים ומשונים, ברוב הפעמים, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, חברת התריסים מסוגלת להציע אף תריסי גלילה שקופים המורכב משכבות של פוליקרבונט. רצוי לדעת שאפשר להכין תריסי גלילה חשמליים הכוללים שלבים מסיביים המספקים אטימה, תוכלו להזמין תריס הכולל שכבות בעלות חורים ומרווחים ככה שאוויר יכול לזרום בלי בעיות לבית העסק וכן יתאפשר לראות דרך החריצים בתריס. אם קורה וקונים תריס חשמלי שמופק מפלדה או אלומיניום תוכלו לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, יש גם צבעים שונים לברירה, ובהתאמה לחזית המקום, לעיצוב המבנה או העסק ובהתאמה אל דרישותיו פנומנאליות של הצרכן, חברת התריסים בעלת היכולת לתכנן וליצור תריס יפה באיכות גבוהה ובסטייל מרשים ומתוחכם.

ממי למעשה לקחת תריסי גלילה חשמליים
אנחנו מציעים להתקין תריסים נגללים ידניים ולחלופין חשמליים אך ורק מחברה אמינה ובעלת ותק בין אנשי המקצוע. אנחנו ממליצים לשאול אנשים לגבי, לדרוש בנועם מהעסק רשימת לקוחות מרוצים, עיין בברשימת העבודות שבוצעו שבוצו על ידי העסק במידה שיתאפשר לכם חכם יהיה לחפש חוו"ד ענייניות על העסק. בתום סינון חלוצי והשוואת עלויות, רצוי לקבל החלטה. לכן, אנו ממליצים לבחור רק חברה אמינה שידועה עם ותיקות בתחום, חבר תריסים נגללים שמספקת שירות בכל נקודה מרכזית בארץ, סיוע מקצועי זריז בכל התלבטות וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות לכל חלקי הארץ ובעיר נוף אילון שירות זריז!

יידעו לנציג הטלפון שהגעתם דרך האתר והשיגו דיל שווה
העסק חברת רוטנשטיין משופשפים בייצור, מכירות והשמת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה לבקשותיו של ולמאפייני הצרכן. החברה שלנו מייצרת תריסים חשמליים מדברים נפלאים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשות וטובות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם מוניטין הארוכה מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים בסביבה לשיווק, ייצור וכן הרכבת תריסי גלילה, לכל מטרה וגם בכל גודל. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון נאה ונגיש, ומומחית בין היתר ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסים למחסנים, לעבודות, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. חברת רוטנשטיין חוסם מאפשרת תריסי גלילה שמאפשרם לראות דרכם, המהווים פתרון איכותי למקומות עבודה במרכזי קניות וכמו כן בקניונים, ותריסים נגללים חשמליים עם תוכנת פיקוד להפעלה מרוחקת בעזרת שלט, עם חריטת סמל או לחילופין שם החברה. איכות, אמינות וכן עיצוב מתקדם ומרשים אנו עובדים בכל המדינה ומאפשרים טיפול בבעיות זריז ונוחה. אנחנו מלווים כל מזמין מהרגע של לקיחת ההחלטה ועד להתקנה במקום לסיפוקו המלאה של הצרכן, ומביאים שירות מלא גם אחרי השלמת העבודה. כחברה מובילה בענף הזה מציעים אצלנו שירות מקצועי בצורה הטובה ביותר ועלויות הוגנות ו מצוינים. בחנויות רבות בארץ סובלים מעבריינים וגניבות, לכן עליהם להתקין אמצעי אבטחה מתאימים ע"מ להקשות על כנופיות הפורצים ולצמק נזקים. ידוע שבעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין מחסומים בחנות עם הקידמה של היום ישנם מוצרים חדשים ו מצוינים המאפשרים לחנויות בכל המדינה לשמור על הרכוש והציוד היקר במיקום. חשוב לזכור כי אנשים רבים לא כ"כ אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים מפני תחושת הסגירות והאווירה של בית הכלא, כך שאין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שקל לגלול במרוצת תקופת הפעילות של התאגיד, ובתום העבודה מנמיכים על ידי נקישת כפתור את הסורג ומקבלים מיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

במקומות וגם בעסקים שונים ניתן לראות תריסי גלילה חשמליים המקנים תחושת אמון ו נותנים גם פתרון הצללה מקצועי. עם זאת, תריס ממונע לא נותן מספיק הגנה בפני פורצים מהסיבה שכל פורץ מיומן יודע כיצד לבצע הרמה של התריס ואז לפלוש מבעל לכניסה בשביל לבצע ממש את כל שברצונו. מסיבה זו, הפתרון העדכני ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים קבועים בחנות הוא לרכוש תריס סורג המופעל חשמלית ביעילות, בצורה הזאת רוכשים שני פריטים במחיר אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג שנותן מיגון להמקום.

שני פריטים בתשלום משתלם בנוף אילון

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס שהוא גם סורג מהווה חלופה נפלאה למקום עבודה מהצפון לדרום. כל תאגיד שרוצה בפתרון אבטחה בדוק ויעיל יכול לרכוש תריס שיהיה גם סורג המופעל חשמלי בהתאם למימדים של הפתחים בעסק ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עבה וחסין הכולל פורפיל מפלדה רצינית למניעת פושעים שמנסרים את השלבים של התריס. יש אפשרות לייצר את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, ככה לקוחות יכולים להביט בעד לחלון החנות ע"מ לצפות בסחורה בחנות ולהילהב מעיצוב העסק, גם כאשר החנות סגורה. בל נשכח כי אחרי הכל, נותן לנו את האפשרות לנעילה אף כש שכבות התריס פעורים בשביל לאפשר הקרנת אור נעים מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש להוריד לגמרי עד הסוף במטרה לבצע נעילה שלו ולהגן על המקום. בתריס עם סורג אין סיבה להוריד עד הסוף את תריס הגלילה, בצורה זו, ניתן לתת לאור השמש להקרין פנימה במטרה לחסוך בעלויות החשמל והאור. כדאי להתקין דגם רציני שכתוב בו מנגנון אבטחה כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון מכני המאפשר סגירה ופתיחה כשיש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה שקופים בנוף אילון תריסים חשמליים עם שקיפות בנוף אילון

חברת רוטנשטיין חוסם נלהבת להראות עבורכם חידוש טוב בענייני תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו עם איכות גבוהה המומלץ מאוד חחנויות בקניונים, במרכזים מסחריים מקורים ובמורד הרחוב, כך ניתן להציג את הטובין לאנשים הנמצאים ברחוב הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר בטיחותי ועוצמתי המבטיח לכם הכי הרבה תחושת בטחון ודברים טובים אקסטרה.

תריס גלילה שקוף – מוצר מעולה תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מעולה

תרסים שקופים זה פתרון נוח לעסקים רבים, פשוט להציג את הפריטי הלבוש, שרשראות, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בעסק אפילו בשעות שבהן העסק סגור. ניתן לגלגל את התריס עד למעלה בשעות הפתיחה של בית העסק, התריס החשמלי לא דורש הרבה שטח אחסון. יתאפשר לכם לשלוט בהתריס הגלל בעזרת מתג המותקן על קיר פנימי בעסק, על ידי שלט נייד או באמצעות אפליקציה בנייד. הסגולות העיקריים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות גבוהה- התריס הנגלל עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר טוב ומאסיבי אפילו במקרה קצה. עיצוב עם סטייל- התריס הנגלל מיוצר באיכות גבוהה ובמראה עשיר, הוא מותקן בעזרת פועלים מקצועיים משופשפים באיכותה של גבוהה.מענה ברמה מקומות שיווקיים – בני אדם לתת עיניכם בסחורה המוצגת בחנויות באשנבי הראווה בנוף אילון בלי כל ווליום. מיוצר כחול לבן- התריס החשמלי נוצר במפעלי חברת רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates