שערים חשמליים בשערי תקווה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בשערי תקווה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בשערי תקווה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בשערי תקווה

תריס גלילה בשערי תקווה

תריסי גלילה מהווים אמצעי הגנה נפוץ בעסקים רבים ברחבי המדינה, אפשר לצפות בהם בפתחי מוסכים, מרכזי אופנה ותכשיטים, חנויות של רשתות קניות, מרכזי קניה של מוצרי אלקטרוניקה וכו'. תריסי גלילה מונעים מגנבים להכנס בפשטות לעסק ולחטוף מהחנות מוצרים, התריסים הנגללים בנוסף מגנים ממקרים של ונדליזם, ממעיטים באופן דרסטי את ניסיונות הגניבה וכמו כן גורמים לתחושת רוגע בשביל בעלי המקום ועובדיו.

באיזה אופן למצוא תריס גלילה אוטומטי למקום העבודה שלך?

במטרה לבחור תריס נגלל לבית שלך בשערי תקווה כדאי להגיע להחלטה האם הלקוח מתעניין בתריסים חשמליים או מכניים. בעבר הלא רחוק היה הרגל לקנות ולהתקין תריס נגלל מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד המכיל מגנון פעולה מכני. כעת נוטים להזמין תריס שנגלל הפועל באמצעות מערכת חשמלית לפתיחה וסגירה נוחים, במקום להתקשות עם תפעול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם אתה מכיר שתריס המונע חשמל הרבה פעמים נוטה להפסיק לעבוד ולעשות קשיים מומלץ שתקרא זאת שיש מנועים חשמליים שעובדים מעולה, ומכך כדי שלא יקרו תקלות כדאי לקנות את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה מהימנה, מצטיינת, עמידה ולגיטימית. המומחים ממליצים לאנשים לקחת תריסי גלילה חשמליים לחנות בעזרת הקריטריונים הבאים: סוג המשרד ובאיזו עיר הוא. גודל הדלת שיש לסגור. מנגנון פעולה שניתן לסמוך עליו (מנוע אוטומטי טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכנולוגיות לייצור תריס הגלילה. עיצוב תריס הגלילה. איכות ותשלום ההתקנה בבית העסק. אחזקת התריס באופן שוטף. עמידות התריס בפני פורצים, הרסנות וגשמים ורוחות חזקים. אמצעי בטיחות, לדוגמה: מעצור חירום, אופציה לתפעול ידני אם אכן יש הפסקת חשמל וכד'.

מחיר והתחייבות. סוגי תריסים נגללים במגוון צבעים מלהיבים

חברת תריסים איכותית בשערי תקווה והסביבה לארגון, תיעוש והרכבת תריסי גלילה פועלי חשמל מעניקה התאמה מלאה של תריס הגלילה החשמלי לצרכים של הלקוח ואל הצורך של העסק. אפשר לייצר את התריס החשמלי מחומרים שונים, בדרך כלל, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, החברה שלנו מסוגלת להציע אפילו תריס גלילה שקוף המוכן משלבים של פוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת שאפשר להכין תריסי גלילה חשמליים הכוללים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, ניתן לקחת תריס גלילה בעל שכבות בעלות מרווחים בצורה כזאת שאוויר מסוגל להיכנס בקלות למקום וגם יתן לאנשים לראות מבעד לתריסים. במקרה ובוחרים תריס נגלל המיוצר מפלדה או אלומיניום אפשר לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, יש הרבה צבעים שונים לברירה, ובאופן תואם לחזית המקום, לעיצוב המבנה או העסק ובקורולציה לדרישות פנומנאליות של הקליינט, החברה כשירה לתכנן ולספק תריס חשמלי מעוצב באיכות עילאית ובסגנון נכבד ומתוחכם.

ממי בעצם להזמין תריסי גלילה
אנחנו ממליצים לרכוש תריסים נגללים ידניים או לחלופין חשמליין אקסקלוסיבית מחברה מקצועית ומנוסה בין אנשי המקצוע. כדאי לשאול אנשים לגבי, לדרוש בנועם מהעסק רשימת ממליצים, לקרוא בברשימת הפרויקטים השייכת לחברה אם תהיה לכם את האופציה רצוי לחפש חוות דעת כנות בדבר העסק. אחרי בירור ראשון ובדיקת מחירים, מומלץ לבחור. מסיבה זו, אנחנו מציעים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שקיים אצלה ותק רב בתחום, חברה שמספקת שירות בכל הארץ, עזרה באופן מקצועי מהיר בכל בעיה טכנית ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל רחבי המדינה ובאיזור שערי תקווה זמינות מיידית!

תציינו בטלפון שהגעתם דרך האתר וקבלו הצעה אטרקטיבית
חברת רוטנשטיין חוסם מנוסים בייצור, מרקטינג והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בסינכרון אל בקשותיו של ולמאפייני המשתמש. החברה שלנו הינה מייצרת תריסים מחומרים מעולים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור מתוחכמות וטובות. לחברת רוטנשטיין חוסם ותיקות הארוכה מ-30 שנה בתחום ומעשה היא נחשבת לאחד המקומות המובילים בשוק לפרסום, ייצור תעשייתי והתקנה של תריסי גלילה, לכל צורך ובכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון אסתטי ומצוין, ומנוסה בין היתר ייצור וגם התקנת תריסי גלילה חשמליים לתעשייה, לבתי עסק, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסים נגללים שהם שקופים, הנותנים פתרון מצוין לבתי עסק במרכזי קניות וכמו כן במולים, וכן תריסים ממונעים שיש להם תוכנת שליטה להפעלה ממרחק דרך שלט, עם חריטת לוגו או לחלופין שם התאגיד. איכות, תחושת אמון ועיצוב מתקדם ומרהיב אנחנו נותנים שירות בכל האיזורים ומספקים עבודות תיקונים באופן מהיר ונוח. הננו מלווים כל מזמין מדקת לקיחת ההחלטה לשלב של ההתקנה במבנה לשביעות רצונו המלאה של הקליינט, ומביאים שירות מלא אפילו אחרי השלמת העבודה. כחברה מובילה בתחומה אנו מציעים מענה מקצועי בצורה הטובה ביותר ותמחורים נוחים ו אטרקטיביים. בהרבה מקומות במדינה סובלים מעבריינים ופשעי גניבה, אז בגלל זה עליהם לשים אמצעי מיגון שימושיים ע"מ להקשות על הפושעים ולהקטין הפסדים. כפי שידוע בעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק בימינו ישנם מוצרים חדשים וכן מצוינים המאפשרים למקומות עבודה ברחבי הארץ לשמור על הרכוש והתכולה היקרה במיקום. חכם יהיה לדעת שהרבה לא תמיד אוהבים את המראה של הסורגים עקב תחושת חוסק האוויר וגם האווירה של בית הכלא, בגלל זה אין על סורג חשמלי שניתן לגלול בזמן זמן הפעילות שהעסק מציע, ובסיומו של העבודה מנמיכים עם לחיצה על כפתור את הסורג החשמלי וזוכים למיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס חשמלי או סורג?

בדירות ובתים וגם בתאגידים אפשר לראות תריסי גלילה המעניקים תחושת אמון ו נותנים גם פתרון להצללה מקצועי. אבל תריס ממונע לא נותן מספיק הגנה מול פורצים מאחר וכל פושע מיומן יודע כיצד להרים את התריס החשמלי ואז לחדור דרך הפתח נפתח בשביל לבצע את זממו. מסיבה זו, הפתרון היעיל ביותר למי שאינו רוצה סורגים מקובעים בעסק הוא לבצע התקנה תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באופן יעיל, כך למעשה רוכשים שני דברים בתשלום אחד, גם תריס להצללה וגם סורג המספק למיגון החנות.

שני דברים בעלות ותעריף משתלמים בעיר שערי תקווה

הפתרון המתקדם והחדשני לתריס המהווה גם סורג מהווה חלופה מעולה למקום עבודה בכל רחבי המדינה. כל בית עסק המעוניין במעהנ מיגוני בדוק ואפקטיבי יש ביכולתו לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג נגלל חשמלי בהתאם לגודל של הפתחים בעסק ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עבה ועמיד הכולל פורפיל מפלדה בטוחה למניעה של פושעים שמנסרים את שלבי התריס. קיימת אפשרות לספק את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, באופן זה, לקוחות יכולים להביט בעד לחלון החנות כדי לצפות בסחורה בחנות ולהתלהב מעיצוב העסק, גם כאשר העסק סגור. בל נשכח אחרי הכל, נותן לנו את האופציה לנעילה גם במקרה ש שלבי התריס הנגלל פתוחים כדי לאפשר מעבר אור נעים מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס רגיל יש להוריד עד לסוף במטרה לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס עם סורג אתם כלל לא אמורים להנמיך לחלוטין את התריס, ככה ניתן להשאיר לתאורה טבעית מבחוץ לחדור פנימה במטרה לחסוך במחירי החשמל והאור. כדאי להתקין דגם רציני שיש בו מנגנון זהירות למניעה של הפלה של התריס ומנגנון ידני המאפשר סגירה ופתיחה בעת שיש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה עם שקיפות בעיר שערי תקווה תריסי גלילה עם שקיפות בעיר שערי תקווה

חברת רוטנשטיין חוסם רוצה לגלות בשבילכם חידוש טוב בענייני התריסים הנגללים, תריס שניתן לראות דרכו עם איכות גבוהה הטוב בעיקר עבור חנויות בקניונים, מרכזי קנייה מקורים ובמורד הרחוב, בצורה זו, ניתן להציג את הדברים לעיני לקוחות הסובבים במקום הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר עמיד ומקצועית המבטיח לכם המון בטיחות ודברים טובים מעבר.

תריס שקוף – מוצר מעולה תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות

תריסים נגללים שקופים הם פתרון מצוין למקומות עבודה רבים, תוכלו להציג את הפריטי הלבוש, צמידים, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת בחנות גם בשעות בהם החנות סגורה. אפשר לגלגל את התריס הנגלל מעלה בזמני הפתיחה של החברה, התריס לא דורש הרבה מיקום לאחסון. תהיה לכם את האופציה להפעיל את תריס הגלילה דרך כפתור הפעלה שמותקן על קיר פנימי בחנות, באמצעות שלט רחוק או באמצעות יישומון בנייד. הסגולות המשמעותיים של תריס גלילה שקוף הם: עמידות טובה- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב וחזק גם במקרה קצה. עיצוב איכותי- תריס הגלילה נוצר בצורה איכותית במראה יוקרתי, זה מותקן על ידי אנשי מקצוע רגילים באיכות שאין כמותה.פיתרון כלשהו מדליק חנויות- קליינטים להביט בפרקמטיא המוצגת במשרדים באשנבי הראווה בעיר שערי תקווה בלי כל ווליום. תוצרת במידנת ישראל- התריס החשמלי נעשה במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates